Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
1. jún 2009

Babky, tak ja sa hlásim až teraz, normálne nestíham v robote, akosi veľa ľudí chodí. Dúfam, že sú to neni všetci tí čo chceli prísť doobeda, ale bolo zavreté, tak chodia poobede. Do toho som musela urobiť uzávierku mesiaca tak ani nemám času 😝 😀
Bay, tak to je fakt drzosť, že sa s tebou nepodelia, veď tebe prvej by mali doniesť 😉 😅
Peti, tak to si ma potešila, som rada že s tým bruchom nie som sama, si niekedy hovorím, že to nie je normálne, ale asi je 😀 a keď sa mi tak podarí zo 3 dni neísť na záchod, tak to sa už cítim ako nafúknutá slonica 😀 No ale uznaj minule som niekde čítala, že tuším tá modelka Peštová pribrala za tehotenstvo len 6 kg 😕 To si neviem ani predstaviť ako to dokázala a neviem ani či to je vôbec pre to miminko zdravé 🤐

m311293
1. jún 2009

ahoj holky, vidím čerstvou zprávu od Lenky, tak hned píši, a až teď budu číst

m311293
1. jún 2009

tak jsem dočetla 🙂 Leni, že 3 kg, jak když čtu co všechno sníte, tak už jen z toho čtení jsem přibrala 4 kg.

Sky držím pěsti, ať to dobře dopDNE.
Weji, mně se Paříž líbila, ale byla jsem tam jen 4 dny, tak jsme nestihla všechno co byvh ráda viděla. Jen ten základ, eiffelovku, Louvre, Sacre coeur, Notre dame, ale dokázala bych tam strávit aspoň měsíc.

marťa jela se škoulou bydlí v rodině, dnes zrovna psala že členů rodiny je 7, + 3 kočky + 2 psy a ony 3 holky. Tak by mně zajímalo jak se dělá večeře pro 10 lidí.

halienka
1. jún 2009

Eliška, no ale minulé tehu som jedla tuším ešte viac a prvé tri mesiace som nepribrala ani kilo 😝 😀 priberať som začala až keď som prestala tak veľa jesť, to je ale paradox, čo? 😀 No ale asi to robia už aj roky, že teraz to ide akosi rýchlejšie.
Ja som tiež bola v Paríži, na dva dni, páčilo sa mi ,ale ako píšeš ty Elis, tiež som všetko videla len "z rýchlika", do Louvru sme vbehli, rýchlo všetci utekali k Mone Líze, tam zhíkli a utekali späť 😀 Veď len tam by sa dal stráviť týždeň 😀

m311293
1. jún 2009

to já jsem ani Monu Lisu neviděla, byla tam děsná fronta, a taky mně spíš zajímali, vykopávky z řecka, číny, sumerské období, egypt, a taky pokoje Napoleona III. i sochy byli hezké, ale ty jsme jen proletěli. nebyla jsem v Latinské čtvrti, Invalidovně, ani na hřbitově Pére lachaise

bay
autor
1. jún 2009

Tak maliari domalovali 😵 Kuchyna je uz skoro plne funkcna a opat mame zapojenu Tv a pocitac s netom 😀 😀 Ja som Monu Lisu videla a teda nic moc. Je malinka, ohradena paskou a z tej dialky teda sotva na nu vidiet 😝 😀 😀
No a k vahe. Ja uz mam nejakych 60kg, co by som v zivote neverila ze vytiahnem 😝 ved za chvilu dobehnem MK (len to by nemohol so mnou svorne priberat 😀) A mne kolegyna hovorila ze pribrala v tehu 5 alebo 7 kg, uz si nepaatam. Tiez mi to prislo az prilis malicko 😖 Ved len vsetka ta voda a dietko vazia snad tonu 🙄

A teraz idem mat otazku, ze sa snad so mnou aj bavit prestanete 😅 Ale ked ja faaaaaaaaaaaaakt neviem. V com sa peru veci pre miminko? Len v prasku alebo aj avivaz alebo nieco speci? A mozu sa prat aj take tie plysove hracky co vydavaju zvuky (hrkanie) a sustia a ... ??? 😅 😅

weja
2. jún 2009

dobré ránko 🙂 dnes som tu prvá??? 😕
tak ja môžem o Louvri a Mone Lise snívať - môjho MM by som do múzea nedostala ani párom koní... 🙄 resp. dostala, ale keby som videla jeho znudený výraz, asi by to pokazilo náladu aj mne... 🙄 fakt si asi musím na cestovanie zobrať nejakého iného parťáka... 😅
inak, chcela som mojej mame zaplatiť na tohtoročnú 50-ku výlet do Paríža - to bol vždy jej sen a zatiaľ sa tam nedostala... tak uvidíme... problém je akurát v tom, že nemá s kým ísť, iba ak by som s ňou išla ja... 😅 lenže to zas neviem, či by nám šéfka dala naraz obom dovolenku... 😝

Bay, s tym praním ti moc neporadím, ale podľa mňa sa hrkajúce a šuštiace hračky asi neperú, či áno....? sa mi zdá, že potom by sa už stratil ich význam a bolo by po šušťaní 😅

bay
autor
2. jún 2009

Dobre ranko 😉 Tak my sme dnes isli neskor do prace 😀 bo budeme dlho, lebo cakame na odvoz od MK 😵 (tak snad nas tu nezabudne ako sa mu to uz parkrat postastilo)
Weji, vy robite s mamou spolu?

halienka
2. jún 2009

Dobré ránko babky 🙂 Ja som totál nevyspatá, brucho zas bantuje, tada musím sa posťažovať, že minulé tehu bolo to moje črevo poslušnejšie. Tuším sa radšej objednám ku gastroenterológovi pre istotu, aj keď neviem čo so mnou asi tak teraz urobí, ale už ma to začína ozaj štvať. 😝
Bay, viem že kedysi dokonca existoval prací prach špeciálne na miminkovské vecičky, no neviem či ešte existuje. A to s tými hračkami už vôbec neviem, ak by bol ten prášok tak možno v ňom by sa mohli vyprať, ale čo by to s nimi urobilo... 😝 😀
Weji, tak veru choď s maminou, aj ty si to užiješ aj ona a šéfku nech trafí šlak 😀 😀 Bay, má pravdu, Mona Líza je maličká a je ohradená za sklom, sotva ju je vidieť. Ale treba si na Louvre vyhradiť celý deň, lebo tam je toho strašne veľa pekného na obzeranie 😉

evitkamalicka
2. jún 2009

Dobre ranko,

my sme pouzivali detsky prasok Lovela do 3 mesiacov a teraz uz normalny

bay
autor
2. jún 2009

Leni no tie hracky sme dostali a niektore fakt potrebuju oprat/ocistit. Tak ak to nepreziju tak skoncia v kybly 😀 aj tak sli do kosa keby sa nevyprali 😉 😀 a v najhorsom nebudu hrkalky a budu mat kooopu novych hraciek nase chlapaciny 😀 😀

evitkamalicka
2. jún 2009

a samozrejme ze je aj avivaz Lovela pre deticky

evitkamalicka
2. jún 2009

bay kludne ich vyper...my sme teraz nedavno prali este mojich moncicakov 😀

bay
autor
2. jún 2009

Evitka, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵

evitkamalicka
2. jún 2009

neni za co

halienka
2. jún 2009

Joj, Evitka, dobre že ťa máme, hneď si to aj poznačím, Lovela 🙂 to sa veru isto zíde

bay
autor
2. jún 2009

Jak nie je za co, za zivot plysovych hrkaliek 😀 😀

weja
2. jún 2009

Bay, no hej, robíme spolu 😀 ale tak zasa jeden predĺžený víkend by hádam aj šéfka prežila... 😅
Leni a vyšetrenie na gastro sa v pohode robí aj v tehu? 😕

bay
autor
2. jún 2009

Tak prasok uz man 😀 😀 😀
Leni to ako zhltnut hadicku???? Ved mna napinalo len pri umyvani zubov 😝 a o prekrvenych slizniciach ani nehovorim 😖
Weji, to je u vas problem ked si vezmu 2 ludia sucasne dovcu? Alebo to sefka riesi len u teba a mamy?

bay
autor
2. jún 2009

sa este musim pochvalit, sa zacinam mierami priblizovat idealu modeliek. Uz mam jeden rozmer 90 😀 😀 😀 a to ze je to zrovna pas je len malilinky detail 😀 😀 😀

halienka
2. jún 2009

Weji, žalúdok mi netreba pozerať ale črevá a to sa isto v tehu nerobí, to sa nesmie ani cez menzes. Takže to by musel len sonom pozrieť, a to tam moc toho asi neuvidí. No a ani neviem akú liečbu by mi dal, či len zvýšil tú čo mám teraz, alebo čo. Tak neviem, ale aspoň skúsim, čo povie.
Bay, tak dúfam, že ťa s tými mierami rýchlo dobehnem 😀 tiež by som chcela mať aspoň jednu ideálnu 😀

halienka
2. jún 2009

teda myslela som vyšetrenie tou hadičkou cez konečník 😝 no a do žalúdka by som to teraz isto ani ja nedostala aj keď inokedy s tým veľký problém nemám 😀

bay
autor
2. jún 2009

Leni tak to nechapem ze nemas problem zhltnut hadicku 😝 Ja som to absolvovala len raz a to som sa zaprisahala ze nikdy viac 😝 😝 😝
A do idealu to mas uz za chvilenku 😀 😀 😀

Som sa dnes pochvalila aj MK ze uz mame 90cm a on ze to uz je taky velky???? 😀 😀 😀 😀 😀 Ja ze nee. Ze on ma asi 40 cm, ale ze spolu mame 90cm 😎

sisipetka
2. jún 2009

Ahojte kocky,

aj ja sa pridavam Lovela - tekuty prasok, i tekuta avivaz (a vlastne ta ani inu konzistenciu nema, ze? 😅 ).
Ja mam doma este cele 2 balenia od minula, ked som pred porodom vsetko poprala. Myslite, ze by ten tekuty prasok mohol vydrzat do konca roka bez problemov?

Bay, ze 60 kg, ved ja som mala dnes rano 61 kg 😀 Ja budem rada, ked neprekrocim 75 do konca 😅
Eliska, tak to je super, Marta ma okolo seba velku rodinu, aspon sa nebude mat cas nudit 😀

bay
autor
2. jún 2009

No tekuty prasok mame uz aj my (teda zatial je so mnou v praci) ale avivaz som nevidela 😠 este budem musiet inde kuknut.... 😒 😠
Peti podla mna vydrzi, co by sa v prasku mohlo pokazit???? 😕

A zabudla som, zajtra ideme upisat dusu diablovi a podpisat zmluvu na pozemok 😵 A Mk zas zvazuje ze by sme zacali stavat este tuto jesen 😵 😵 Teda iba zaklady a nech to cez zimu sadne. Ale dovtedy si to mozno rozmysli aj 100krat ak oho poznam 😀 😀

sisipetka
2. jún 2009

No ci z toho prasku, tak pekne odstateho nebudeme s mimi bodkovany 😅
Tak len pekne upiste dusu, my mame pozemok uz rok a stale nam tam nenatiahli elektrinu ako slubili. 😠 Dnes idem pisat vyhrazne listy, lebo stale nemozeme stavat a uz sme chceli tuto zimu byvat 😠
A este mi napadlo z tou vahou, moja mama pribrala cele tehu 7 kg, neviem preco toto nie je dedicne 😀

bay
autor
2. jún 2009

My sme tiez uz mali mat infrastrukturu natiahnutu 😠 😠 a presunuli to na jesen 😠 😠 A to som si myslela ako v Rakusku taketo veci funguju 😀 😀 😀 😀
Bodkovany? No to by mohol byt problem. Bodky nie su v mode, teraz ideu pasiky 😀 😀
Peti ja som zas rada ze to nie je dedicne, by som sa uz ani nepostavila 😀

halienka
2. jún 2009

Bay, ver mi že prehltnúť hadičku je o moc lepšie ako keď ti ju nasilu tlačia do zadku, aj keď sa to takto nezdá, ale to druhé je o moc horšie, nikomu neprajem. 😝
Babky, to máte blbé, že to nemôžte rozbehnúť s tými stavbami, veru to by bolo ideálne teraz hrubá stavba so strechou, nech to cez zimu pekne sadne a potom na jar začať dokončovať a na jeseň už sa sťahovať.

bay
autor
2. jún 2009

Leni, verim a na moju veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelku radost nepoznam 😵
Jaj, no ale co je v tomto svete idealne, ze? 😀

halienka
2. jún 2009

No veru Bay, asi moc toho ideálneho nie je, ale zas by to bola nuda, keby to tu bolo ideálne 😝 😀 Stačí mi MM, ten niekedy sa tvári ako ideálny a fakt to chvílami lezie na nervy 😀 😀 😀