Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
2. jún 2009

no chapete to???? on bol pri tom zakroky a ja tam nohy roztiahnute a ten moj poloprales ... a nikto ti dopredu nic nepovie a fakt bol fesak 😀
no uz som zjedla lupacku este mam nachystane jablcko a potom asi budem volat muzovi 😉

bay
autor
2. jún 2009

Provokujes s tym jedlom? Ja som si olovrant zozrala rano tak teraz trpiiiiiim 😠
A uvedom si ze si vydata zena, tak mas byt rada ze si mala poloprales aspon vies ze sa nanho ani usmievat uz nemusis 😅 🤐

skybaby
2. jún 2009

zasa mas pravdu bay 😀 a nezomri od hladu prosiiiim, vypytaj sa skor domov ze si hladna 😀
no idem ja pozerat tenis, hra cibulkova

bay
autor
2. jún 2009

Vypytat sa skor mi nepomoze. Musim dockat MK. Dnes ma musi vyzdihnut. Mam jeho vycistene obleky a Lovelu a to predsa nebudem vliect autobusom!!!! Staci k vytahu a dalej nech sa trapi on 😀 😀

halienka
2. jún 2009

jani, ty si dobrá, že poloprales 😀 😀 😀 keby človek vedel si tam aj dáke srdce vyholí 😀 😀 len ono je to čím ďalej tým ťažšie sa vôbec oholiť 😀

bay
autor
2. jún 2009

Leni ja to vidim na moderne abstraktne umenie to moje holenie a vysledok 😀 😀

halienka
2. jún 2009

Aj ja, som rada že sa nedorežem 😀 a o pár chlpov menej či viac 😝 to im môže byť jedno 😀 veď ku gyn. chodievajú aj babky, ktoré žiletku jakživ ani nevideli 😀 😀

bay
autor
2. jún 2009

Aj ja som tak chodila prve tri mesiace kym som spinila a krvacala. Som sa bala vyholit 😅 Clovek potom predsalen viac citi a to by som sa zo zachodu asi fakt nepohla ako by som sa kontrolovala 😅 😔 Takze moj prezil aj prales a bez slov 😉

halienka
3. jún 2009

Ahojte babky, tu nikto od včera ani neškrtol? 😕 Aj vám obsadila PC švagriná ako mne? 😅 😀 😀
No ja som sa konečne lepšie vyspala, už vyzerám aj trochu ako človek 😀
Bay, aj ja si chcem ísť do ikei kúpiť také kreslo-gauč či ako by som to nazvala, zatiaľ som to v žiadnom inom nábytku nevidela iba v Ikei. Chcem ho do spálne, aj keď mi niekedy býva špatne a musím sedieť, a myslím že sa zíde aj keď bude maličké a budem v noci kojiť. Idem ho pohľadať na nete, ak nájdem hodím link.

halienka
3. jún 2009

takéto niečo, volá sa to že ležadlo 😀 http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S998...

skybaby
3. jún 2009

dobre ranko 😉 tak ja sa este vyvalujem v posteli a je mi dobre 😀 leni pekne je to lezadlo, my budeme na jesen zariadovat tak tiez asi budem chodit po ikea a hladat co mi padne do oka 😉 no idem hladat nieco na ranajky 😉

skybaby
3. jún 2009

haloooo kde ste vsetky, ja tu nechcem byt sama 😢 😀 uz som ranajkovala jogurt a muffin a stale som pazrava a dala by som si rohlik so susenymi paradajkami ale nema mi ho kto urobit 😠 tak este chvilku pockam a pojdem si ho robit sama
a vy tolko nepracujte

halienka
3. jún 2009

Sky, ja som tu, zas ma chytila riadna nevoľnosť, asi som prešvihla čas jedenia a teraz nemôžem stráviť ani kúsok chlebíka, jéžiš, no neviem či aj ten kúsok nepôjde von 😝 A to mi treba ísť variť polievku, to fakt neviem ako zvládnem teraz 😝 😀 Kde je naša Bay?

bay
autor
3. jún 2009

Ahojte, tak ja som konecne dorazila do rpace. Sme dnes boli podpisat tu zmluvu. A kupodivu som celkom rozumela co hoovrili ale nevedela som sa opytat ani ze kde je zachod 😅 😀 😀
Leni, pekne lezadlo, nam by sa do spalne uz teda vooobec nevoslo 😀
Mne vcera obsadil komp MK 😉 Ale este som bola aj u vetov (veterinarov), bo bolo potrebne zaockovat seltie (cornoch a stena), cernochovi spravit usg, kedze aj 12 tyzdnov po porode spini, ale nic tam nenasli, tak ze to nechame tak ,ze su take fenky co az do dalsej ms takto spinia, tak ta nasa asi bude jedna z nich. Tak pri troche stastia sa teraz prida k Bay a odbiju si to spolu 😉 😀 Alebo potom pocka na stena ako ju poznam... Len nech neharaj kazda inokedy, bo ich postrielam!!! No a aby Bay nebolo smutno, tak tej cistili usi 😀 😀 ale to ona celkom rada, len vcera sa jej to moc nepacilo 😒 A skoro som zabudla, Amber pocurala veterinara 😀 😀 Ju dvihol na ruky a tak sa ho bala.... 😀 😀 😀 😀 😀
A vcera sme s MK poskladali kocik 😵 😵 Uz musi MK len vyniest hore vanicku a musim vymysliet kde budeme mat sportovu cast, kym bude Misko malicky ale inak som si to uzivala. Mk mi ho vyniesol zo slovami aby si sa mohla vytesovat 😀 😀 a aj som saaaaa 😵 No a potom som isla skoro spat, bo ma desne bolelo brusko 😔 A dnes to pokracuje. Je to sice take chvilu ale dost intenzivne. Tu bolest by som popisala ako ze sa drobec silno tlaci na okraj brucha 😔 😔 A zas mi zacali tie blbe krce v prsiach 😠 😠 Tak dnes vramci kantrenia pralesu hodim aj repikove obklady 😀 No budem skoro ako v kupeloch 😀 😀 😀

sisipetka
3. jún 2009

ahojky kocky,
tak nakoniec som ten moj prales vcera nezvladla, hnusoba nevolnost ma prikvacila do postele a uz som nevstala 😅 Ale este mam dnesny den, pripadne zajtra rano pred navstevou u lekara. Mne krvicku brali minule, teraz idem opat na utz (uz 3), aby mi urcil termin porodu a teda aj presny tt. A co sa tyka tych pralesov, ja sa s pralesom hambim aj pred MM 😅 , a kedze teraz sexikujeme tak 1 x za dva tyzdne - tak si ma viete tiez predstavit 😀
Leni, my tie nevolnosti asi ponesieme az do konca 😅 Ja som rano skoro odpadla v buse. Keby sa niekto nebol v tom momente postavil zo sedadla a ja nepadla ako kabela, tak by som mozno bola vo vecernych spravach - odpadla, rozbila si hlavu a ogrcala na to vsetko zopar cestujucich 😝

sisipetka
3. jún 2009

Bay, takze veterinar. To mas inu paradu s tolkymi psami. Nam staci, ked ideme s jednym a komplet vsetkeho sa boji - este aj striahania nechtov - tak mu chudacikovi neskodnemu musia davat nahubok, lebo by ich roztrhal v zuboch 😒

bay
autor
3. jún 2009

Tak ja davam druhe ranajky - cely kakaovy zavin 😅 😀 😀 😀 Ale dnes chcem ist neskoro na obed 😉
Peti az tak casto??? 😀 😀 😀 My sme spociatku, ked nam Dr dovolil mali sexik kazdy vikend 😵 co bolo fajn, bo som vedela kedy vyrubat porast. No a teraz uz mesiac nic ☹ Nie ze by som mala nejak extra chut, ale tak nejak psychologicky mi to uz aj chyba.... Budem sa s tym mojim chlapom musiet asi porozpravat 😠 😀
Peti a to sa ti ako tehule nepostavili a neuvolnili miesto?

bay
autor
3. jún 2009

Co ja, ja uz som zvyknua, ale ti ludkovia v cakarni.... ked ma vidia vychadzat 😀 😀 a prip. ked sme aj s mamou spolu (teda 5 psov) to len pucia oci. A ked nas vidia ist dnu tak rovno odchadzaju 😀 😀 😀 😀

sisipetka
3. jún 2009

No mne kedze je cele dni zle, tak ma sexik vobec nerata - ale zase musim troska udrzovat domacnost, tak sem tam pustim 😀
S tym postavenim v buse to nepoznam, cele minule tehu sa mi postavili 1 x a to tiez len nejaka babicka 😅
Teraz mi je sice uz vidiet brusko, ale mlady sa len popozeraju, ze co mi to tam rastie a starkych obtazovat predsa nebudem. Ale zacala som byt drza a ked je v buse iba jedno miesto volne, tak si tam just sadnem a nikoho nepustim 😠
Ja keby som ta videla s tolkymi psami vchadzat k vetosovi, tak asi tiez radim spiatocku 😀

bay
autor
3. jún 2009

Peti, to je pravda. Mladi na teba budu kukat, div im oci nevypadnu a postavia sa ti dochodcovia. Ale presto clovek do 40 sa nepostavi ani za nic bo by mu nozky odpadli 😝

weja
3. jún 2009

ahojte 🙂
ja mám toho v robote akosi veľa 😝 vôbec som vas nestihla dočítať, no možno doma... ale zaregistrovala som koooopec vyrehlených smajlíkov, takže sa máte asi dobre 😀 😉
zajtra ešte to sprosté školenie 😖 ale v piatok už bude hádam trošku voľnejšie...
zatiaľ papaa, už sa teším na obed, som už hladná ako pes... 😝

bay
autor
3. jún 2009

Weji, chces pomoct? Ja mam v praci total volno. Uz ma outsourcovali 😀 😀 😀

sisipetka
3. jún 2009

aj ja som hladna a to musim pockat este 20 minut ☹
Weji, tak nech to ubehne co najrychlejsie 😉
Bay, to mas pravdu, vsetci su radsej ocami nacapeny na skle, len aby nemuseli vidiet chuda zelenu tehulu tesne pred kolapsom 😠

bay
autor
3. jún 2009

Ich nabuduce skus ogrcat, mozno ich to nauci 😀 😀 😀

sisipetka
3. jún 2009

to by bol potom grcajuci autobus - to vies akcia vyvola reakciu 😀

bay
autor
3. jún 2009

Tak nahod prsiplast na cestu 😀 😀
A viem viem. Raz sa mi na to podarilo ist prednostne na pohotovosti 😀 😀 😀

weja
3. jún 2009

tak ja som sa práve naobedovala a už sa mi nechce robiť... 😅
Bay, a koho si ogrcala, keď ťa prednostne vybavili? 😀

bay
autor
3. jún 2009

Weji na ich velku raodst nikoho. Ale raz som len tak tak dobehla na WCko, tiez ho daju tak daleko!!!!! A este taky humus ze aj keby mi zle nebolo tak vrhnem 😝 😝 A ked som sa vratila, tak MK ze nabuduce kasli na to a hod to tu, aspon ta vezmu dnu. Tak som ho poslala aby zaklopal na dvere ze nech mi daju aspon nejaku nadobku kam to mozem vypustit, tak tu mi nedali a hned ma hnali dnu. 😀 😀 Ale je fakt ze cestou tam aj spat som blinkala aj v aute asi 5 x a to to mame od domu ani nie 5 min. A vetdy bol MK zo mna fakt zufali 😔 az mal slzicky v ociach ked ma videl 😅 😔

bay
autor
3. jún 2009

Vsetky obedikujete??? 😨 🙄

sisipetka
3. jún 2009

uz som po obediku a mala som dolezitu robotu - aspon par minut 😀
...my sme uzasne, iba tu stale grcame 😅 - ja moc grcava nie som, aj ked niekedy si to hrozne zelam, ked mi je fakt priserne a neviem si s tym rady. Raz som zabojovala a strcila prsty do krku a poviem vam, bulimicka by zo mna nebola 😅 😝