Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
9. jún 2009

Hej preberam stafetu, dakujem Bay 😀
Jani, ty to mas ale riadne odsledovane - niektore nazvy kocikov mi nesli ani vyslovit 😀
u nas MM tiez sem tam donesie skvrny a ani nevie ako. Len ma to hacik, vzdy je to na najnovsom obleceni 😅

sisipetka
9. jún 2009

my mame trojkombinaciu a 3-kolieskovy, tak budeme mat s Bay o koliesko menej 😀

bay
autor
9. jún 2009

Weji, trojkombinacie su podla mna dobre, len som sa opytala bo mi mnohe mena nic nehovorili 😀 😀 😀 a kludne si uzite kolecko navyse 😉 😀 😀 ja si vystacim aj s tromi a ked tak aspon mam vyhovorku preco som nechapavejsia 😀 😀 😀
No moj nosi skvrny najcastejsie na kravatach 😝

nada.hope
9. jún 2009

Ahojte zlatícka moje,....................
Som tu len na skok, mala spi, ale nema pokojny spanok, sthava sa mi zo sna,............
Jani posielam ti jeden taliansky link, skus sa pozriet na tuto stranku :
http://www.bimbomarket.it/department.asp?absolu...
tam sme objednavali kocik mi, postovne no Slovensko je 40 eur, ................ skus sa pozriet, neviem ake ceny tych kocikov, ktore sa ti pacia letia tu na sk, ale nam sa to vtedy dost oplatilo, aj s takym postovnym,.............myslim ze tie ktore chcete su tam este v akcii 😵 😵
Inac ako sa mate buduce mamicky cakatelky?
Ja som dnes bola v praci, musela som ist k doktorke, lebo manzelovi zistili, ze niekedy nevedia presne kedy prekonal žltacku B a uz ma protilatky, tak vraj sa mam dat vysetrit aj ja, keby nahodou. 😅 Este dobre ze Ninocka uz dostala jednu vakcinu proti B a na buduci tyzden idem uz na druhe povinne a opat tam je aj zltacka 😉

bay
autor
9. jún 2009

Ste dali malu uz tak skoro ockovat proti zltacke? A to len tak nahodou preventivne, ci kvoli manzelikovi?

nada.hope
9. jún 2009

Bay zltacka je jedno z tych sietich chorob, ktore obsahuje hexa vakcina, je to povinne ockovanie a chodi sa 3x 😵

evitkamalicka
9. jún 2009

ahoj holky...aky ste mali vikendik?

nada.hope
9. jún 2009

ahoj evitka 😵 , celkom v pohode a vy?
My sme boli s manzelikom v Trencine, ideme prerabat kupelnu, tak sme boli kuk nejake kachlicky a sprchove kuty 😵 Mala bola s babkou 😉

bay
autor
9. jún 2009

Ufff 😠 😠 😠 ja som maleho nechcela ockovat proti zltacke kym nebudem mat istotu ze nezdedil po mne tu vadu pecene, bo to ockovanie by mu to len zhorsilo 😠 aj mne nadavali Dr. ze som ockovana proti zltacke (jak keby som to urobila naschval 😝 ). Tak to budem musiet este prezistit...

bay
autor
9. jún 2009

My v poho, MK je chory tak tak nejak bacilovo a sme sa navzajom vyhybali 😅 😀 😀

evitkamalicka
9. jún 2009

nadka my ideme tiez v juli prerabat kupelku, uz mame veci nakupene a neskutocny bordel, lebo vsade to mame naskladane...a inac tiez vikendik fajn

nada.hope
9. jún 2009

no tak to budes musiet nejako vyriesit, hexa vakcina obsahuje záškrt, tetanus, čierny kašel, hepatitidu B, hemofilove invazivne infekcie a detsku obrnu 😅
A to sa da zistit od kolkych mesiacov?

nada.hope
9. jún 2009

evitka tak hod nejaku inspiraciu, aspon farbu aku budete mat, lebo my este nevieme 😲 a to chceme robit v juli tiez, skor ako pojdem do roboty 😖

evitkamalicka
9. jún 2009

my budeme mat taku zeleno kremovu a rohovu vanu, umyvadlo co je vstavane do tej skrinky take dost siroke

bay
autor
9. jún 2009

No to neviem 😒 Sa popytam u pediatricky ked tam pojdem vyjednavat ze nas ma zobrat, to chcem ist niekedy buduci tyzden 😉

nada.hope
9. jún 2009

no my vanu nechceme, ale chceme sprchovy kut s hlbokou vanickou, aby sa v nej mala mohla claptat a farbu? ja by som chcela fialovu, ale neviem ci najdeme take kachlicky 😠

bay
autor
9. jún 2009

Nadi, kto hlada najde 😉

nada.hope
9. jún 2009

no to je viem 😉 😉 😉

bay
autor
9. jún 2009

No pomalicky sa lucim 😉 blizi sa cas vyrazit do porodnice 😀 😀

evitkamalicka
9. jún 2009

nadka urcite najdes aj nejake fialove, ale budu dost drahe, lebo aj co som take farby pozerala na nete tak boli drahe

evitkamalicka
9. jún 2009

my sme hladali cenovy stred alebo teda co najlacnejsie, kedze tu nemienime ostat do konca zivota, tak na co tolko investovat

nada.hope
9. jún 2009

no ved to povedal aj moj musik, a preto asi tiez budem musioet ustupit od farby a riadit sa cenou 😒 😠

nada.hope
9. jún 2009

no ideme papat, zatial papa,....mala vola 😀

skybaby
9. jún 2009

nadka dakujem omrknem to 😉
bay dobre to omrkni aby si to vedela porovnat s tym snom 😀
huraaaaa obeeeeeed 🙂

sisipetka
9. jún 2009

a my uz po obede 😉 Jani dobru chut.
Evitka, Nadka pozdravujte drobcov a vela nervov pri prerabani kupelne. To je asi so zachodom to najhorsie, co sa robi pocas obyvania bytu. Neni kde sa poriadne umyt, vsade prach - ale to zvladnete a potom nam poslete fotecky krasnych kupelniciek 😉
Bay, potom podaj hlasenie, ze ci uz je lepsie alebo horory budu pokracovat.

weja
9. jún 2009

tak ja som mala teraz toooľko roboty... a teraz konečne zapnem koňa a vy nikde... 😕
Bay, no tešíme sa na referencie z pôrodnice... 😉 to tam idete viaceré? viem, že u nás sa chodí do pôrodnice v rámci predpôrodného kurzu, ale ty si nespomínala, že by si do nejakého chodila... 😕

sisipetka
9. jún 2009

no ja som tu, ale nikto tu nebol, tak sa mi nechcelo rozpravat samej so sebou, lebo to by bola asi dost nuda 😀

bay
autor
9. jún 2009

Peti, ja to zvladam a ty ako tehula ktora ma o koliesko menej ako ja by si to mala zvladat 😉 😀 😀 😀
Takze realita je lepsia ako sen, ale zas sa mi zrutili idealne predstavy o porodnici ale to mi je jasne ze sa na Slovensku asi taka ako som si to predstavovala nenachadza. Vsetko relativne ok ale ta chodbicka mi tam pride dost desna a depresivna 😝 😝
Boli sme tam tri z augustoviek a este ejake dve sa pridali z toho jedna s chlapom dosli neskoro 😠 😠

weja
9. jún 2009

Bay, ešteže tak... 🙂 no možno že ti v tej chvíli bude úplne jedno, ako vyzerá nejaká chodbička... 😅

inak tu je desné počasie - zatiahnuté a fúka ako besné 😖 a to mal byť dnes kráááásny slnečnýýýý deň 😠 ja som ešte ráno vyvesila prádlo na balkón (nie vo vnútri balkónu, ale vonku 😅 ), že keď bude slnko celý deň svietiť, raz-dva uschne... 😅 😝 a keď som doobedu videla, ako straaaašne lejeeee, tak sa až bojím ísť domov, v akom stave to prádlo nájdem... 😅

sisipetka
9. jún 2009

Bay presne ako som pisala, mala chodbicka a to je vsetko. Len pekne dufaj, ze v ten den vas tam bude menej, lebo inac tu chodbu budete mat ako prekazkovu drahu 😝
Weji, u nas je krasne slnecno, ale pre mna uz nadmieru teplo ...