Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
20. jan 2009

No ale motkat sa v tom horku s takym brusiskom ☹ No kazde ma svoje pre aj proti 😉
Len tak... ze ktore preferujes 😉
A to neukazes ani mne??? 😢 😢

weja
20. jan 2009

Mery - no vidim, ze sme napisali to iste 😀 ale je to tak... 🙂

mery.maja
20. jan 2009

Boli sme sa odfotit v atelieri,najskor som chcela len ja ist sama este pred Vianocami a dat fotecky MM ako vianocny darcek ale potom bolo dost zima a mam to daleko nechcelo sa mi ist samej tak sme to vyriesili takto.Inak povodne tato foto mala byt farebna ale ta pani to vraj nejak zle nastavila a tak nakoniec sme mali tieto sepiove a ciernobiele namiesto farebnych a ciernobiel.

Bay nemozem ich ukazat ani tebe lebo ich vlastne nemam ani v PC to len tuto jednu mi dal vcera brat sem cez skener lebo ja to neviem a na CD ich nemame 😠

bay
autor
20. jan 2009

Tak ked sa budeme ist stretnut tak ich vezmi so sebou 😵

mery.maja
20. jan 2009

Inak mam novinku...MM prestal fajcit ani vlastne neviem ako len skratka prestal sice su to este len nejake 4-5 tyzdnov ale zatial sa drzi teda aspon mi to tvrdí ale zato u nas idu teraz na dracku zuvacky huba buba 😀 😀 ale nevadi vzdy lepsie ako cigarety,a aj pribral aj to je na tej foto vidno ale tam sme obaja do tvare zagulatený 😀 😀

mery.maja
20. jan 2009

Bay ok 😉 a kedy to bude?? 😕

mery.maja
20. jan 2009

No idem si spravit cajik a zalahnut do postele som nejaka unavena po tejto blbej noci 😒

bay
autor
20. jan 2009

Mery, tak to je super sprava, ze sa mu to konecne podarilo 😵
No navrhni kedy 😉

skybaby
20. jan 2009

caute baby, vsetky usilovne pracujete? ja sa snazim, ale je mi blboooo, zaludok nejaky divny, hrca v hrdle ... idem sa naobedovat trosku a hadam to prejde 😉
mery tak ti zavidim, ja som kedysi tiez fajcila a tomu mojmu to zostalo krabicku denne vyfajci bez problemov ☹

weja
20. jan 2009

skybaby - a na aku kontrolu k dr. si mala ist? 😕 mate este teraz v plane nejake vysetrenia?

bay
autor
20. jan 2009

Konecne po obede 😵 Ale faaaaaaaaaaakt by sa hodil slofik 😎 😵

skybaby
20. jan 2009

ahoj weji, este len teraz mi bral vsetky tie stery na chlamydie a podobnu plaigu a cytologiu ... vysetrenia neplanujeme ziadne, doky to uzavrel s tym, ze telo proste nezvladlo dvojickove tehua ked mi zacala tiect voda, tak sa pridala infekcia a nemam sa stresovat, ze dalsie tehu bude urcite v pohode ... tak som potom netrvala ani na tej trombofilii (vtedy by vraj babatkam prestalo fungovat srdiecko), ani na stitnej zlaze. o dva tyzdne budem mat teda vysledky sterov a dufam ze to bude ok, ved v nemocke som pojedla tolko antibiotik, co nikdy v zivote 😉 my uz dokonca tak tajne snazilkujeme, ale nerobim si nejake nadeje 🙂

bay
autor
20. jan 2009

Skybaby, no este aby ste snazilkovali verejne 😠 😎

skybaby
20. jan 2009

ale bay nechytaj ma za slovicka 😀 ale mohli by sme aj verejne, mame oproti oknam umelcku skolu, tak nech sa deti nieco priucia 😀

bay
autor
20. jan 2009

To je od teba pekne za sa takto staras o vzdelanie nasej mladeze 😀 😀

sonicka07
20. jan 2009

majka,ja som pred porodom dokonca schudla asi dve kila. podla mna uz nepriberies. ta zaha je svinstvo. chvalabohu ja som ju moc casto nemala. a 16kg je v pohode. juj,som rada,ze uz nie som tehotna 😉 ale este si to mozno zopakujem za taky rok.
idem obedovat,muzik navaril. tak pa zatial.

m311293
20. jan 2009

ahoj holky, Maji kojení se neboj, ale musí tě to naučit, to není vrozené umění kojit. Mně to v prvním případě nenaučili a já já kojila Marťu jen 6 týdnů, ale u Toma jsem aspoň trochu věděla jak na to, a i sestry mi pomohli, tak jsme kojila 6 měsíců......já dlouho nemohla najít vhodnou polohu......Tomík byl velký, klasicky jsem nemohla tak jsem se naučila jak se říká na "fotbalistu"

halienka
20. jan 2009

Ahojte babky, tak včera večer som napísala príspevok ako šlak a čo sa nestalo? Neodoslalo ho! 😠 Tak som si škaredo zanadávala a už som nemala silu to odznovu písať, tak som sa na to vykašlala 😀 Dnes ma snáď nenaštve. To robí ten náš nový mobilný internet, on sa odpája a pripája podľa toho ako sa mu zachce. A ani ma na to neupozorní že sa odpojil, blbec jeden.
Eliška, ja sa strááášne na teba hnevám, šak ako sa ti nemôže páčiť dub? No a ja som ti chcela keď prídeš na návštevu ponúknuť obývačku s krbom, osobitnú kúpelku a WC len pre teba! No vieš čo! Asi ťa šupnem pod schodisko ku vysávaču 😀 😀 😀 Ale nie, robím si srandu 😀 Veď každý má iný vkus, preto sa nedá hnevať. S tými plnými dverami máš pravdu, isto by boli presklené také vzdušnejšie, jeden známy nám poveda, že máte to tu ako v penzióne, kde musia byť do izieb plné dvere 😀 No ale keď ja fakt mávam dosť často krušné noci, kedy behám na záchod a tak a nerada by som potom budila deti - ak nejaké niekedy budú 😀 Inak ma napadlo, že možno keby si aj mne vyveštila, čo budem mať, tak by sa mi možno podarilo otehotnieť 😀
Dnes som si robila po dlhej dobe ráno test, mi bolo už dva dni tak zle ako keď som bola tehu, aj prsia mi idú vybuchnúť, brucho pobolieva menzesovo už pár dní...a keďže tento mesiac som podľa sona u Dr. vedela, že som sa do ovulky zo snažilkovaním trafila presne, tak som tak akosi trochu dúfala. Ale ako sa hovorí: hovno - hovno, zlatá rybka 😀 Zle mi bolo asi od dačoho iného,lebo dnes mi už ani tak zle nebolo 😝 Ale som strašná trúba, nad ránom sa mi trikrát snívalo ako si ten test už robím 😀

m311293
20. jan 2009

Ježkovy oči, jen to ne Leni, já pod schody spát nechci, tam je to moc tvrdé, slibuji že se mi bude dub líbit,...... už teď se mi míbí, 😀 ...... strašně moc se mi líbí. 😀
já dnes byla po 3 týdnech ve městě, a to jsem neměla dělat, já vím proč tam nechodím....když nakupuji jen v Bille tak mi stačí 300,- na den, ale dnes jsem se rozšoupla, v Drogerii 500,. a pak jsme vlezla neprozřetelně do knihkupectví a opět jsem neodolala..... 😀...hanba mně fackuje že se neudržím

bay
autor
21. jan 2009

Dobre ranko 😵 Vy ste cisla 😀
Tak ja som mala dnes rano nuteny sport 😠 Som si rano na prechadzke hned na zaciatku zabehala, kedze cernoch zas raz nasiel macku (tam co posledne tri dni vzdy, pod jednym domom v krikoch kam sa chodia hnedule krmit. Zjavne to uz objavili aj macky 😀 😀 Tak oddnes cernoch nevyjde z brany bez voditka 😔 ). Tak dnes bezala za mackou len cez dve cesty. Cez tu najvacsiu uz ee, bo macku zachranil plot a otocila to. A neviem preco, ale vzdy ked tie moje nahanaju macku cez cestu tak ked idu za mackou, ziadne auto (KLOP KLOP) ale ked sa maju vratit tak premavka ako na prveho maja 😠 No a ako sa vracala, tak sme sa s MK nevedeli uzhodnut a on na nu krcal ze ma zostat a ja som ju volala k sebe 😀 UUUUUplny ideal. Tak si lahla uprostred cesty a nevedela co urobit aby nas este viac nenastvala. Nakoniec sa rozhodla pre mna a doplazila sa ku mne... Tak som ju vyobjimala, vynadala jej a dala na voditko 😠 Uf uf 😖

weja
21. jan 2009

ahojte a dobre ranko 🙂
Skybaby - ja uz mam teraz 4.cyklus "po", takze sme si uz aj my prestali davat pozor... podla doktorky by idealne bolo pockat do marca, ale v nasom pripade nic nie je idealne 😀 🙄 naposledy som otehotnela tiez az pol roka po MA a nebolo to zarukou, ze uz vsetko dobre dopadne... takze co... ja hovorim, ze telo vie najlepsie... 🙂

Eliska - ako sa koji na "fotbalistu"? 😕 🙂

Leni - tak plany poplach? 😒 to je skoda... ☹
inak, aj mne sa tuto noc snivalo, ze som si robila test 😅 a to sme snazilkovali len prvy mesiac, dufam, ze mi z toho nezacne preskakovat 😀 ale inak je to zaujimave, lebo tento mesiac mi je to dost jedno, uz ma to akosi otupilo 🙄 ale podvedomie pracuje asi za mna a tak testujem aspon v sne 🙂

weja
21. jan 2009

Bay - vam tie psy davaju zabrat... 🙂 zlozitejsia vychova ako s detmi 😀

bay
autor
21. jan 2009

Tu je nejaka testovacia mania 😀 😀
Elis, tak potom pridem na skolenie kojenia 😵
Weji, zalezi od zaujmov psa, ci je zrut alebo mackovrah 😅 Ine sa mi zatial nepostastilo ale kludne by som vyskusala aj novy druh, bo tieto dva nezvladam 😀 😀 aj ked neviem ci chcem este nejaky hors koicek u psa 😖

mery.maja
21. jan 2009

Dobre ranko,

Skybaby no aj ten moj uz ku koncu tahal krabicku denne a este sa pri tom tvaril ze to je asi normalne a nieje na tom nic divne lenze potom vzdy ked videl mna ako sa na neho divam a ako mi je z toho uz do placu tak si to asi uvedomil 😕 😀

Elis priznam sa ze tiez neviem aka je to poloha kojenia "na futbalistu" ale snad sa vsetko naucim 😉 Vcera ma tak svinsky boleli krize ze som si uz myslela ze sa nieco blíži 😀 ale potom to preslo,aj ked najradsej by som uz asi sla aj rodit

Soni no dufam ze uz nepriberiem a ze po porode to pojde lahko dolu...si verim,co? 😀 😀 😀

sonicka07
21. jan 2009

majka,aj mna hrozne boleli krize pred porodom. dokonca som mala akoby seknute v krizoch jeden den,som sa nemohla ani poriadne hybat.
nasa mala je dnes nejaka nespokojna. v noci bola docela ok,budila sa len kazdych 2,5-3hod,co je ok. a rychlo sa napapala a zaspala. ale dnes rano nie a nie spat. striedame sa tu s muzom pri nej a utisujeme ju. uz vstupila asi do dalsieho stadia-pestovanie na rukach. dnes ma presne 3tt,drobec maly.
chcem ist dnes s nou do zdrav.strediska,nech ju pokukaju a odvazia. som zvedava,kolko pribrala,ked tak papka.
majka,mas na niekoho tel.cislo,aby sme vedeli,ked ta to chyti... uz to bude podla mna coskoro. 😵

maso
21. jan 2009

Caute baby,
no ja som pribrala pocas tehu 16kg a este mi zostava zhodit 3kg. Zaha ma palila ako hrom, tiez som to neznasala.
Ja kojim klasicky, aj ked viem, ako je to na futbalistu (aspon myslim - ked ma babo telicko mimo mojho a hlavu pri prse, ako keby som mala len hlavu v lone, nie? )
Mna nikto neucil kojit 😠 nastastie mi to ide ...
Bay, pekne zazitky s chlpacikmi 😀
Majka, nam sa dnes narodil synovec a vola sa Matusko 😵

bay
autor
21. jan 2009

Dnes je pekne sialeny den a az teraz som sa ako tak k nieocmu dostala - ku koniku. Mery od dnes budem lietat ku kazdej SMS rychlostou svetla ze co ak si uz rodila 😵 😵

m311293
21. jan 2009

tak nějak jak píše zuzka, mimčo jsem měla vedle seba na plštáři, hlavu mělo v mám klíně, nohy směrem k zádům,

Zuzi nemyslelal jsem naučit kojit, ale naučit jak správně přiložit aby se správně přisálo, nejen bradavku, to pak moc bolí.

m311293
21. jan 2009