Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
19. jún 2009

Peti supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 to su skvele spravy 😵 a je len dobre, ze ta budu dalej sledovat (pre istotu 😉 ). Tak take super spravy musime ist oslavit. Pozveme vas s Miskom na nieco zdrave 😀 😀

sisipetka
19. jún 2009

Dakujem kocky,
Eliska, nie laska neskoncila, ale rozhodli sa skusit zit tu, lebo sestra tam nemala moznosti a skusali teda ine alternativy a zatial nic nevyslo. Tak idu na SR, sestra si dokonci VS - uz ma potvrdene, ze moze pokracovat, tam kde skoncila a on pride niekedy na jesen a bude tu pracovat. Takze mi pomoze aj s vyberom porodnika, kedze on je tiez gynekolog-porodnik.
Bay, rada sa necham s bobulkou pozvat tebou a Miskom na nieco zdrave 😀 Momentalne mam chut na nejake super sladke palacinky, mnamky 😵

sonicka07
19. jún 2009

petka,je uzasne od teba citat taku pozitivnu spravu! som velmi rada,ze sa ti zacalo darit,velmi si to zasluzis. dufam ze sestra pride pozriet aj tvoje babetko.
leni,pozerala som brusko,je krasne. som rada,ze si to vysetrenie zvladla tak dobre,vysledky budu urcite dobre.
my sa mame celkom ok. mala je zdrava,to je hlavne. mame trochu financne problemy,ale kto ich nema. zbrklo sme si kupili byt v najvacsom boome a teraz je jeho cena o polovicu nizsia a manzelovi skratili uvazok na polovicny a uz to ledva dokazeme splacat. aj to len vdaka tomu,ze sme dostali nejake peniaze z dedicstva,ale to sa uz mina. no je to horor a som z toho nervozna. a na jesen sme sa chceli pustit znovu do snazenia,ale ked budem v takomto psyvhickom stave,tak neviem...ale tesime sa z malinkej,sme stastni ze ju mame. ta nam dava silu do dalsieho dna.
pekny dnik,pa

halienka
19. jún 2009

Ahojte babky 🙂 švagriná mi obsadila PC tak som sa skôr nedostala 😝
Peti, no super správičky, takže ako jeden môj známy hovorí, tvoja sínusoida začala stúpať hore 😉 😀 teraz to bude už len lepšie a lepšie 🙂
Eliška, takže nikam nejdete? No namáčať sa niekde do vody, keď je len 12 stupňov, nič moc 😝
Soni, to ma mrzí, že sa vám to s tými prašulkami takto pohoršilo. Je fakt naprd doba, ja sa stále modlím, aby tá kríza už prešla, môj bráško tiež už melie z posledného. No hlavne aby ste boli zdravučkí, snáď to nejako zvládnete. Ty by si už čo nevidieť mala tiež nastupovať do práce, že?

sonicka07
19. jún 2009

leni,asi za 3tt. teraz cerpam dovolenku. tento tyzden chcem behnut za managerkou sa s nou dohodnut presne na nastupe. a zabudli mi zaplatit dovolenku,tak aj preto 😠
ta kriza vyzera nadlho,ide to dole s kopca. no,co nas nezabije...pekny vikend prajem vsetkym. my ideme zajtra do dublinu,ma tam byt nejaky program cely den, vystupenia. dufam ze nebude prsat,dnes bolo dost chladno 15st. pa

halienka
20. jún 2009

Dobré ránko babky 🙂
Tak tu leje ako z krhly celé ráno a vôbec to nevyzerá, že by chcelo skončiť. Eliška, no neviem či ste sa rozhodli ísť, ale teda nevyzerá to bohviako. Dúfam, že nepoprechládate ak ste išli.
Soni ja stále verím, že raz tá kríza musí skončiť, ve´d vyrábať sa stále bude musieť, tak snáď to nepotrvá dlho. Len to musíme nejako vydržať. Blbá amerika za všetko môže. 😖
Ja to vidím dnes na upratovací a variaci deň, veď nič iné sa ani robiť nedá a aspoń budem mať kľud na duši, že som tú domácnosť zas dala trošku do poriadku. A konečne mi je lepšie, tak mám na to všetko aj dostatok síl 🙂

m311293
20. jún 2009

ahoj holky, tak já nikam nejela, a myslím že jsem dobře udělala, tady prelo celé odpoledna noc, adopoledne dnes. Včera jsem jen skočila půjčit DVD, tak jen trochu kapalo, a když jsem vylezla z půjčovny anež jsem došla těch 50m k auto, byla jsem na kůži promočená, durch und durch. Vlasy jsem měla jako kdybych si je myla.

Dnes taky prší, takže to vidím na televizi, od včera máme přes 60 programů, tak se snad něco vybere. máme kabel a UPC tezačali mít vysílání přes digitíl. půjčili nám DVR, a kto mu je těch 60 programů. Můžeš na to nahrávat současně 4 programy, marťa už to má nastudované, já jsme jen uživatel,tak až mně zaškolí.....
😀

Peti, já nevím, nechtěla bych rodit u nastávajícího švagra 😅

skybaby
20. jún 2009

ahojte 🙂 ja len na skok, ked som vcera chcela pisat z roboty tak mi vzdy zamrzol komp, na novembrovky som pisala o dusu a sem mi neslo 😖
ale gratulujem petke k dobrym vysledkom a uvidis ze teraz bude uz vsetko ok 😉
soni ja teraz tiez zostavam pn a mame rozostavany domcek a este hypoteku na byt tak bude veselo ale nejako to zvladneme a urcite aj vy 😉
u nas od rana prsi 😖
ale aj tak zelam pekny vikend vsetkym 🙂

weja
20. jún 2009

ahojte 🙂 aj tu leje od rána... 😖 ale zasa je to ideálny deň na oddych pri telke alebo s knihou... 😵
ja mám teda úplne oddychový deň - upratala som už včera (aj keď sa mi vooooobec nechcelo, ale prekonala som sa, čo som teda dnes ráno ocenila 😀 ), na obede sme boli u svokry, akurát čo sme boli na väčšom nákupe... momentálne som sama - MM išiel pozrieť niekde kamarátov na chatu a na večer som dohodnutá s kamoškami na drink... 🙂

Bay, fotky z Paríža som popozerala, no máme sa na čo tešiť... 😵 dúfam teda, že nám to vyjde...
Peti, teším sa, že výsledky sú dobré.. 😵 a zvýšená starostlivosť nie je nikdy na škodu...
Soni, želám pevné nervy... zhoršená finančná situácia nikomu nepridá na nálade, ale ja verím, že sa to už každú chvíľu začne obracať k lepšiemu... 😉 bavili sme sa aj s jednou známou, ktorá sa v ekonomike celkom orientuje, že celá táto kríza je spolovice nafúknutá médiami... 🙄 vždy existovali firmy, ktoré sa ledva-ledva držali nad vodou a mali existenčné problémy, ale teraz sa aspoň môžu vyhovoriť na krízu a prepúšťať zamestnancov... 😠 kamarát robí vo firme, ktorá takisto prepúšťala zamestnancov dokonca na trikrát, stále sa im zdali mzdové náklady vysoké a nakoniec dostali teraz zákazku a zistili, že nemá na tom kto robiť... tak tých, čo prepustili v poslednom kole, museli zobrať naspäť... 😅 🙄 kocúrkovo... tak som sa trošku rozpísala, prepáčte 😅 ale toť môj názor....

pekný zbytok víkendu... 😉

halienka
21. jún 2009

Dobré ránko babky 🙂 Dnes už neprší, zato je riadna zima, tu len 8°c, to som zvedavá kolko je u Wejky 😀 No ja som včera poobede nič neurobila, bo sa doteperila na návštevu zas svokra, ľudia to je človek ktorého nezastaví ani to že celý deň leje a všade sú mláky ale ona sa aj tak a bez ohlásenia dovali. Takže bolo po vysávaní a umývaní podlahy. Tak sa do toho pustím dnes, dúfam, že už nikto nebude otravovať 😀 😀

m311293
21. jún 2009

Dobré ránko, Leni ty nemůžeš spát?
Počkej až tam budeš mít tchýni nasáčkovanou každý den, až se jí narodí vnučka 😀

halienka
21. jún 2009

Ahoj Eliška 🙂 no veru vyhnalo ma brucho, akosi ma zdúvalo, ale už to prešlo. Bolo treba len pohyb a poprdkať 😀 Eliška, no toho sa desím už teraz. Ale sranda je že ako vieš že to bude vnučka? 😅 a nie vnuk? 😀

sonicka07
21. jún 2009

leni,musi to byt sonicka predsa! ty chces vediet co to bude alebo bude prekvapko? som teda zvedava. aj inneska by mala kazdu chvilu rodit,myslim.
no,my sme nakoniec vcera nikde neboli,lebo sa nam zdalo chladno. dnes je tusim teplejsie,tak este uvidime. ale taki sme nejaki zleniveni 😒
v piatok sme boli zaniest ziadost do banky na zmensenie hypot.splatok. dufame ze nam vyhoveju. inak sme v pr..i mesacne nam chyba 500e,aby sa nam vyrovnali prijmy s vydavkami,takze ak nevyhoveju,nebudeme to moct splacat. muz by najradsej odovzdal kluce,ale to nie je take jednoduche,kedze oni by predali byt a my by sme museli doplatit dlznu ciastku. nas byt ma teraz o 100tis eur nizsiu cenu ako ked sme ho kupovali! tazke o tom je ta nasa depresia 😢 ale hadam to bude dobre. treba dufat.

halienka
21. jún 2009

Sonička, jasné že chcem Soničku 😀 ale či to nebude náhodou Soničko 😀 to ešte len uvidíme. Chceme to vedieť, a keď budú výsledky z amnio tak to bude už isté, čiže za nejaké 2-3 týždne by sme to už mali vedieť 😉
Soni nezávideniahodná situácia, no nejde mi do hlavy prečo by ste mali zaplatiť ten rozdiel, veď keď je teraz iná situácia na trhu, tak prečo by mali po vás chcieť aby ste doplácali, keď proste ten byt tú hodnotu už teraz takú nemá. 😝 Sa mi to vôbec nepáči a vôbec sa ti nečudujem, že ste z toho na nervy. No každopádne držím palce aby to dopadlo čo najlepšie. 😉

weja
22. jún 2009

dobré upršané ránko 😝 🙂
Leni, napodiv u nás bolo celý víkend +/- 10 stupňov... 🙂 ale stále sa mi zdalo, že musí byť teplejšie, lebo keď som vybehla vonku v tričku a svetri, vôbec mi nebola zima... keby bolo v zime 10 stupňov, tak všetci chodia v zimných bundách... 😀 no nie sú stupne ako stupne... 🙂

my sme dnes ráno zaspali... 😅 to sa nám teda ešte nestalo... chudák MM išiel ešte aj na služobku, ale chvalabohu, že sa zbalil už večer, lebo ráno mal na vychystanie 5 min. 😅 a ja asi 15, takže som nahádzala hrebeň a malovátka do kabely a frčala... ešte som po ceste pozerala na nohy, či som sa stihla preobuť 😀 no pekný začiatok týždňa...

halienka
22. jún 2009

Dobré ránko bambulky 🙂
Weji, no pekný začiatok týždňa 😀 joj ale keď po víkende sa tak ťažko vstáva 😀 ešteže ste to nejako postíhali. 😉 Ja mám teda teraz výhodu keď chodím len na tie 4 hodiny poobede, to by už fakt muselo byť že by som zaspala 😀
Práve som dala kocúrovi takú maškrtu - Whiskas supreme - a zožral to na jeden šup, ešte 5 minút lízal misku 😀 a teraz je z toho taký rozradostený že tu lieta ako divý, som zvedavá čo zhodí. Ešteže tu nie je MM, ten by ho už len okrikoval furt 😝 😀

weja
22. jún 2009

Leni, tak to by ti asi ťažko uverili, že si zaspala.. 😀 aj keď by to zrovna bola pravda...
neboli v tom Whiskase nejaké povzbudzovače? 😀

sisipetka
22. jún 2009

Dobre ranko,

Eliska u buduceho svagra urcite neeeeechem rodit 😀 Cez neho zistim len nejakeho dobreho rodica pre mna
😉
Lenicka, ze Sonicko 🙂 - to je mile. U mna keby bolo dievca, tak by bola Zara - no a keby chlapec, tak z toho vznikne Zozo 😀 😀 😀
A my mame v praci tyzden fajront - sef je na dovolenke v zahranici a tym padom nas nebude kontrolovat - huraaaaaaa. Len skoda, ze je tu zima ako v ruskom filme, potom to vyzera iba na pracu alebo postel 😖
Soni neboj situacia sa dufajme, ze zlepsi. U nas je to tiez tahsie, MM uz je pol roka na minimalnej mzde - isli tak cela partia dobrovolne, kym nepojdu zakazky. Ale teraz uz musime premyslat, ze ako dalej - kedze ja robit budem este nejake 4 mesiace a potom nas uz musi zivit on. Ale hadam, tak ako pise Lenka - sinusojda bude pozitivna 🙂

weja
22. jún 2009

no tak u nás sme zasa vytiahli ohrievače... 😖
Peti, no tak to máte sveta žiť, keď šéf je mimo... 😉
holky držím vám palce, nech sa tie financie čoskoro dajú do poriadku, nech sa môžte už len tešiť z vašich ratolestí... 😉

bay
autor
22. jún 2009

Ahojte mojenka. Cez vikend som sa odmlcala, bo sme mali vypnuty komp a venovali sme sa s MK navzajom po takom dlhom odluceni 😵
Takze, v sobotu sme vyrazili nakup, bo domacnost vyjedena a uz ani toaletak nebol (najvacisa kriza ked musim ist kazdych par minut 😀 🤐 ). Tak nakup som deeeeeeeeeeeeeeeeeeeesne pretrpela, bo som zacala mat riadne ms bolesti 😠 😠 (ze uz som aj zabudla ake krute mozu byt) a take nejake tvrde brusko ☹ no prsote som predychavala riadne opreta o vozik a MK len pobehoval, zby sme co najskor odisli. Doma stacilo par minut posediet/polezat a uz bolo ok. Zjavne maly niekde riadne tlacil 😝 takze sa kriza nekonala a boli sme na obediku u Freda 😉 (aj dnes nad tym uvazujem. Taka slepacia polievocka a vyprazany syrcek 😉 ). Inak sobota pohodovy den. Pospala som si. MK doviezol havov.
Nedela bola uplne ok. Prisiel kamarat a pomohol Mk zniest gauc do pivnice a my sme potom s MK poskladali komodu pre Miska 😵 😵 Takze prvy kus nabytku ma v izbicke 😀 😀 Samozrejme je komoda uz plna. Len este musim premysliet ako si to tam poukladam.... ale uz som aspon ako tak prebrala veci na cislo 56 a 62, niktore rozdelene odhadom, kedze to na sebe nemaju napisane 😉
Des som este doma, ale zajtra uz chcem do prace. Sice mi este trosku tecie z nosu, ale to do oktobra aj tak neprejde. Alergia nasa kazdodenna 😀 😀 ... Takze mozme dat buduci tyzden uz aj obed na obchodne 😀 okrem stvrtku 😉
Weji, no pekny zaciatok tyzdna 😝 🤐
Elis, dobre ze ste nikam nesli, ved vikend bol desny - zima dazd 😠 😠

sisipetka
22. jún 2009

Weji, hej mame sveta zit, len problem, ze robota teraz padla na mna. V piatok sme dali inzerat na asistenta a do dnes sa prihlasilo 194 ludi 😖 - a ja to teraz musim pretriedit, kolegyna im rozposle pracovne ulohy a potom z toho mam vybrat na pohovor. A to vies, ze nie som personalista a ani zodpovedna za vyber pracovnika 😠 Ale system padajuceho h.v.a je aj u nas 😀
A peniaze beriem tak, ze boli, budu a nejako to zvladneme. U nas je pozitivum to, ze mam komplet vybavu pre mimi, takze na uvod moc peniazkov netreba....a dovtedy sa to hadam utrasie.

bay
autor
22. jún 2009

Peti, to vies kriza.... Vsetci chcu pracovat 😉 U nas je to rovnako... Akurat ze ja tou personalistkou som 😀

sisipetka
22. jún 2009

Bay, tak pod mi pomoct 😉 Pozvem Ta na palacinky 😵

bay
autor
22. jún 2009

mnam mnam. Akoze dnes pracovny obed?? 😨

sisipetka
22. jún 2009

zlakla si sa 😀
Neboj, nebudem ta nutit pracovat 😉

bay
autor
22. jún 2009

Ja som v poho 😉 mam uz prax. Aj MK pomaham preberat CV 😉 A trolejbus na kolarko mi stoji pred domom 😎

sisipetka
22. jún 2009

supis, ale teraz ideme na cinu, tak Ta troska sklamem.
Ale tie palacinky niekedy platia. Dohodneme sa, ked uz budes na MD, Janka na PN a niekam vybehneme - ja sa vypustim z prace skor 😉
A odpoved z grafov - urobime novu temu: Sex a chirurgia 😀

bay
autor
22. jún 2009

Oki 😉 Cinu nemusim, to radsej ten syrcek 😉
Ale ponuka na pomoc plati 😉
Juchuuuu. Nova tema akurat pre mna - katastrofu 😀

bay
autor
22. jún 2009

jooooooooj. A skoro som zabudla.... 12.7. mozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 Takze co sa nas tyka, tak pridu 2 ks. Bay a Misko 😀 😵

sisipetka
22. jún 2009

super, aj my zatial hlasime 2 kusy na stretko 😉