Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
23. jún 2009

Peti, a čo to je za zázračná masť? poraď dačo odskúšané...
Bay, ty prosím ťa kde bývaš, keď u vás prší len občas? či chodíš tunelmi? veď na celom slovensku dnes hlásia dážď... dokonca aj tu už zas leje... 🙄

bay
autor
23. jún 2009

Weji, Prievoz. A leje aj tu lae ked idem von ja tak prestava 😀 😀 😀

weja
23. jún 2009

fiiiiha... dobre to máš zariadené... 😎 a nie si náhodou teraz na ceste k nám? lebo už aj tu prestalo... 😀

sisipetka
23. jún 2009

Bay, tak Tebe je super - tu v meste prsi skoro nonstop 😠
Weji, to mam masticku na toho stafylokoka a je nejaka protibakterialna, teta dr. povedala, ze si ju kludne mozem dat aj na tie pupaky co mam na tvari. Ono vlastne nejde o klasicke pupaky, ale dake cervene flaky. Pozrela pod mikroskop a povedala, ze sa mi zapalili korienky na chlpkoch na tvari 😖 Vola sa to Bactroban a je iba na lekarsky predpis a moze sa nejakych 10 dni max. Tak som zvedava, ci flaky zmiznu a potom budem moct byt uz konecne za krasnu 😀

bay
autor
23. jún 2009

No normalne to funguje presne naopak, vujdem a zacne liat. Len dnes je to akosi pokazene 😀 😀 😀 ale nestazujem saaaa 😀 😎

sisipetka
23. jún 2009

fuuu, uz som presla 194 zivotopisov a 82 sme poslali prakticku ulohu na PC. No nechcela by som tam mat v naplni prace 😅

bay
autor
23. jún 2009

len? 😀 😀 😀 😀 vidis, a niektorych ludi to aj bavi.... 😅

sisipetka
23. jún 2009

ja ti dam len 😀 😀 😀 no neviem, co s nimi budem robit v piatok - to da zabrat vybrat zopar na ustny pohovor. Pri zivotopisoch som si aspon davala vlastne kriteria 😀 , ale pri pracovnej ulohe to bude este zaujimavejsie 😅

bay
autor
23. jún 2009

A tu ulohu si im vymyslala sama? 😉 😀

sisipetka
23. jún 2009

nieco uz sme mali pripravene z minuleho roku, troska som upravila a druhu ulohu sama samucicka sama 😀
...tak ja pre dnesok koncim, idem este pre masticky a potom kupit kamoskinmu malemu nieco na narodky. Zajtra drzkajte palce, ideme na NT utz.
papa kocenky 😉

m311293
23. jún 2009

holky, neopouštějte mně, prosíííííím ☹ ☹

bay
autor
23. jún 2009

Peti budeme 😉
Elis, neopustime!!!

A ja mam dost vazny problem ☹ sa mi spravila vyrazka na prse akurat tam co mam kosticu podprsenky a to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak svrbi!!!! To sa neda neskrabat!! 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sonicka07
23. jún 2009

ja som ziadnu novu temu od evitky nenasla,aspon nie medzi snazilkami. ale mne tato tema uplne vyhovuje,takze ostavam. a potom mozme zalozit Maminky z novej nadeje,ked uz budeme vsetky maminy.
ja som konecne uspala malu a idem sa pustit do zehlenia.
bay,neviem ci sa na tu tvoju diagnozu neumiera 😀 . ale inak to su hrozne stavy ked nieco svrbi na haklivych miestach a potom sa clovek nemoze na verejnosti ani poskriabat... 😎

bay
autor
24. jún 2009

Dobre ranko 😉
Hlasim, ze este zijem, aj pri tak nepriaznivej situacii 😀 😀 Vecer na nakupoch som sa ako tak vydrzala 😀 (sme boli v Auparku v Mothercare, maju dobre zlavy, akurat tehu oblecko maju len 40tky a vyssie - a kde su 36 a nizsie??? a oblecko pre Miska, co by sa nam pacilo mali tiez len malilinke 😠 😠 ) no a po navrate pri telke som cely cas drzala MK za ruku. A teda mu to bolo aj divne, tak som musela vysvetlit pricinu 😀 😀 😀
Soni, Evitka zalozila temu maminy z novej nadeje ale v sekcii tehu 😉 A o jedenastej by ma teda nikto nedonutil ist zehlit (ani o desiatej)

weja
24. jún 2009

dobré ránko 😵
Peti, ty si aká šikovná s tými úlohami... dúfam, že si im nenachystala nejaké chytáky, chudákom 😅
Soni, ty na čom fičíš - o jedenástej večer žehliť??? 😅 chápem, že inokedy nie je čas, ale to ja som aj za normálnych okolností o jedenástej hotová, nie ešte po celodennej starostlivosti o bábo... 😝 k tomu by som sa podobne ako Bay asi nedonútila... 😖
Eliska, kde si sa včera tak rýchlo stratila..?

tak pekný deň všetkým (aj keď zasa asi upršaný... 🙄 )

bay
autor
24. jún 2009

Dnes mi dazd nevadi. Dorazia marhula, tak sa bude kuchtit lekvarik 😵

weja
24. jún 2009

no to ti moc nezávidím, varenie lekváru nemám rada... 😝 ale my lekvár skoro vôbec nejeme a jednu fľašku do roka nám dajú naši... 🙂

bay
autor
24. jún 2009

Weji, uvidime. Moje prve varenie. Mozno aj posledne 😀 😀 😀

weja
24. jún 2009

jedna moja kolegyňa nám rozprávala nedávno pri obede, že varila lekvár - tiež prvýkrát v živote - a akosi jej dosť prihorel a tak ju to nas..alo, že vyhodila lekvár aj s celým hrncom do kontajnera... 😀 😀 tak pozor na to! 😉 😀

bay
autor
24. jún 2009

Weji, toto viem. To ma mama vzdy posielala miesat aby sa neprihorel 😀 😀 A kedze sa jej pri nom nechcelo tolko stat, tak ho varila na etapy niekolko dni 😀 😀 😀
A to by bola obrovska strata prist o hrniec kedze v nasej domacnosti je ich presne - 4 🤐

halienka
24. jún 2009

Dobré ránko babky, tak vy už aj varíte lekvár? 😅 😀 😀 Ja som to v živote nevarila, máme vcelku dobrý prísun od našich mám a inak ja ľúbim čučoriedkový a ten si kupujem raz za čas. U nás to moc nejde ani kompóty. Zavárala som len zo dvakrát, aj to černice, ktoré som si bola osobne nazbierať v lese a mala som z toho riadne doškrábané ruky aj nohy, ale zato som bola pyšná na seba 😎 😀
No ja akurát dávam do kopy MM, lebo včera mal posledný futbal v tomto školskom roku, teraz až po prázdninách, tak si urobili rozlúčku, a viete si predstaviť ako to dopadlo 😀 Samozrejme som nezabudla teraz MM pripomenúť, že nech si predstaví, že mne bolo takto zle 2 mesiace a to ešte chcel aby som sa s ním išla prechádzať 😀 😝

weja
24. jún 2009

no veď to, že pri tom treba dlho stáť... 😝 na toto by som sa ja teda nedala nahovoriť... 😅
Leni, no pekne... 😀 mňa to čaká v sobotu 😅 teda možno už v piatok, lebo v piatok má MM tiež rozlúčku (ich organizácia sa tu v LM ruší a oni sa rozdelia do iných), tak už teraz mu preventívne dohováram, nech si zachová aspoň trochu triezveho rozumu... 😀 ale našťastie nechodí často na takéto "akcie", takže raz za čas to musím tolerovať 🙄 nech nie som sviňa... 😀

bay
autor
24. jún 2009

No ja ci chcem ci nechcem musim 😅 Mamina je na agility tabore v Prahe (aj s Bay a mysickou 😵 ) a marhule budu dnes a obavam sa ze nedockaju jej navratu 😔 takze tento rok je to na mne a kedze ostal v rodine posledny pohar lekvaru, tak je to nutne. A robime len tento marhulkovy 😵 nie je nad neho 😵 😵 😵
Leni, ved ho posli vysavat 😀 😀 nech vie 😉
Moj MK bol tak na sluzobke a tak to prehnali, ze blinkal pocas prihovoru najvyssieho do kvetinaca v tej miestnosti. (a ti co ho tak zriadili su skoro najvyssi - tesne pod tym prihovoriacim sa). Odvtedy si dava trochu viac pozor, ale len trochu 😀 Nastastie ho neuvidim ako bude vyzerat po zapijani Miska (a to ma zakaz ho ist zapijat 😝 )

weja
24. jún 2009

Bay 😀 a to ho pri tom grcaní aj videli jeho nadriadení? 😅 to musel byť dobrý trapas... 🤐 😀
a ako mu chceš zakázať zapiť syna? podľa môjho názoru, v takýchto situáciách žiadneho chlapa nič neubrzdí... 😉

Leni, to inak povedal aj môj MM, keď raz sedel s veľkou opicou na gauči ako zmoknuté kura, že ak mi je takto zle každý deň už 4.mesiac, že si to nevie ani predstaviť, ako by to zvládol... 😝 a ja som mu na to povedala, že môj zlatý, mne je takto zle nielenže každý deň, ale 2x denne 😅 aspoň že to uznal, že je to des a vysával a umýval podlahy celý čas on, aby som sa nemusela zohýňať... 😝

bay
autor
24. jún 2009

Weji najsamvyssi ho nevidel. Ostatok neviem 😀 😀 ale ak ho aj videli, ak si viem predstavit ze div ze neskoncili od smiechu pod stolom.
No ved to, ze tazko ustrazim nezapijanie. Ked mne sa ten zvyk strasne nepaci. Ja si to cele odtrpim a on bude zurovat na moj ucet BEZOMNA!!!!! Tak to teda nie. Bude musiet na mna pockat. Ved to ho lahko odhalim ci prechlastal noc 😀 😀 😀 Po prvom nevydarenom tehu mi slubil ze teda zapijat nebude, ale teraz uz sa ani nesnazi tvarit ze nebude ☹ 😔

evitkamalicka
24. jún 2009

ahoj kocky

Leni aj ja uz mam zopar flasticiek lekvariku zavarenych...minuly tyzden som robila ceresnovy a nektarinkovy

weja
24. jún 2009

ja tento zvyk tiež nemám rada... 😖 chlapi oslavujú, ako keby to bola v prvom rade ICH veľká zásluha, že to všetko dobre dopadlo... 🙄 niečo iné je samozrejme pripiť si na zdravie a niečo iné ožrať sa od radosti ako prasa... 😖 dúfam, že aj naši MM budú tento rozdiel vedieť rozoznať.... 😀

bay
autor
24. jún 2009

Weji, ale ved sa oni chudaci na tom potomkovi tak nadreli... 😀 😀 😀
A ten moj chudacik si musi cele moje tehu zehlit kosele.... 😔

halienka
24. jún 2009

No MM on sa ani nevie ožrať, na neho by ste nikdy nepovedali že má vypité, na ňom to nie je vidno. Problém je že neznesie moc alkoholu, veď včera mal len 2 frťánky nejakej domácej a potom 2 pivá. No asi nezvládol to miešanie alebo čo, ale on už celkovo aj ke´d vypije len 3 pivá tak má na druhý deň sračku 😝 😀 takže proste musí sa vedome krotiť, len to je niekedy medzi chlapmi ťažko 😝 😀 No a práve to ma teší, že keby aj po narodení našeho bejby sa ohromne išiel ochlastať, tak viem že si to aj dostatočne odtrpí - čiže trest ho neminie 😀 , takže je to na ňom, mňa to tým pádom vôbec netrápi 😀 😀

halienka
24. jún 2009

Inak Bay, to musel byť teda pohľad za milión na tvojho MK, keď tak šablí na porade 😀 😀 😀