Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
24. jún 2009

Leni, ved som sa na nom este niekolko dni smiala vzdy ked som nanho kukla 😀 😀 😀
To sa mas, ze tak trpi 😀

weja
24. jún 2009

môj MM zatiaľ z alkoholu ešte negrcal (chvalabohu 😀 )... akurát ho na druhý deň bolieva hlava a keď to už vážne preženie, tak niekedy mu je zle aj od žalúdka... ale našťastie často nepije, len keď už občas prepískne tú hranicu, keď ešte má nejaké zvyšky triezveho rozumu, tak potom už pokombinuje piate cez deviate a práve vtedy mu je zle 😝 to je rozum na tie roky... 🙄

no tým našim chlapom sa musí celé doobedie dobre čkať... 😀

bay
autor
24. jún 2009

No Misko ma riadnu stikutku 😀 😀 uz par minut 😉 vsak z toho dostane otras mozgu 😲

sisipetka
24. jún 2009

ahojky kocky,
mate tu peknu temu.
K tej prvej o zavarani a pod. - tak ja taketo veci nemusim - ani lekvare, ani zavaraniny 😅 - Jest ano, ale robit, no com som 😀
K druhej teme - alkohol a nasi muzi - u nas je to zatial v pohode, MM sa opil tak na riadnu opicu asi 3 x co ho poznam (16 rokov) a aj to som bola pri tom, lebo sa nieco oslavovalo. A hrozne ma tesilo, ked som okolo neho chodila s vedrom a videla ako sa trapi - proste nech si to aj oni troska uziju, ked tie tehu nevolnosti ostali na nas 😀
A tretia tema - moja sukromna a teraz verejna - mame necelych 6 cm, potvrdeny posun o 2 tyzdne (tak ako s mojim cyklom), NT 0,97 - takze na vybornu. Bobulka mi aj zakyvala, zavrtela zadockom a pokopkala nozickami - no proste vobec sa dnes nehambila 😉 Fotecku dam zajtra, ked budem v praci - musim ju oscanovat. Tak sa troska tesime a maminka od radosti ockovi troska zaslzila.
Eliska, my nikam neodchadzame - Ty ako kmotricka budes stale s nami 🙂

evitkamalicka
24. jún 2009

sisi super spravicky len tak dalej 😵

bay
autor
24. jún 2009

Peti supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵
Vidis, ze bobulka je hviezda a uz sa tesi do telky 😀 😀

sisipetka
24. jún 2009

jasne budeme hviezdy 😉
a prave mam infosky od jednej mojej z naj kamosiek - je v 37 tt a uz rodi - a to sme mali mat dnes posledne stretko pred porodom. Takze na stretko ideme bez nej a budeme cakat co to bude, kedze si nechceli dat povedat 😵 Takze celkom pekny zaciatok dna 😉

weja
24. jún 2009

Petiii, skvelé správy.... 😵 😵 😵 tešíme sa, že je všetko na výbornú... 😉
aj kamoške držíme palce, fakt obdivujem, že niekto nechce vedieť pohlavie, keď taká možnosť je a že to vydrží až do pôrodu... 😨

sisipetka
24. jún 2009

weji, my pojdeme rovnakym stylom - MM nechce vediet pohlavie a mne keby to dr.povedal, tak do vecera vymyslim hadanku pre MM tak, ze by to hned uhadol 😀 Takze som povedala, ze s nim potiahnem snuru do porodu a nechame sa prekvapit spolocne 😵

bay
autor
24. jún 2009

Len aby sa bobulka nepredviedla na usg tak ze sa to nebude dat nevidiet 😀 😀

bay
autor
24. jún 2009

jooooooooooj. Jedna zamestnankyna sa tu skusala so mnou hadat a vyhrazala sa mi ze to potiahne hore ked jej nevyplatime bonus, ze je to moja chyba 😀 😀 😀 tak som sa zabavila. Ona nieco nespravi a ja som zla 😀 😀 No ale aby to stihla kym tu este budem 😀 😀

sisipetka
24. jún 2009

ved nech to potiahne kam chce, Ty mas Miska a ostatne ti je suma fuk 😀

sisipetka
24. jún 2009

kocky, zbodla som vsetkych 8 noziciek kinder cokolady 😅 Jedine, co ma ukludnuje, ze to chcela bobulka 😵

bay
autor
24. jún 2009

Peti, v tej coko je vela mliecka, takze je zdrava 😀 😀 😀 😀
Ved ja viem... mna uz ti ludia nevedia nastvat a vydesit a to sa im nepaci a ja sa na tom zabavam ako kypia ze ani vyhrazky nezaberaju 😀 😀

sisipetka
24. jún 2009

presne tak, aj ja som uz v pozicii - klud, ziadna panika a proste dajte mi vsetci pokoj 😀

weja
24. jún 2009

no ako vám je dobre... 🙂 ja som bola včera nejaká podráždená, všetko mi išlo na nervy 😠 ale to bude tým, že mrcha sa blíži... 😝 a dnes ma ešte aj bolí hlava z tohto počasia... 😠 a už od rána rozmýšlam, či vykutrať ibalgin alebo ešte chvíľu vydržím... 😖 ale ako sa poznám, nakoniec aj tak pri ňom skončím... 😅

bay
autor
24. jún 2009

Mna tiez dnes pobolieva hlava, takze som za doobedie stiahla 1,5 litra tekutin (nasledky nespominam 😀 ) a celkom to pomohlo 😉 😵
jaaaaaaaaaaj Weji, dnes si este mozem hovorit, nastvite ma a pojdem na MD uz tuto sobotu 😀 😀 😀 😀
Peti, asi tak 😉

weja
24. jún 2009

ja tiež už pijem 2.liter čaju, ale nepomáha... 😝 to je jeden z tých sprostých dní, keď sa človek ešte len ráno zobudí a už cíti, že ho bude bolieť hlava... 😖

sisipetka
24. jún 2009

weji, tak ten pocit neznasam - este si ani oci nerozlepila a hlava drnci ako stary telefon 😅
Bay tekutiny nespominaj, mna to najviac chyta na vecer - smad a potom to neustale vstavanie na wc 😝
Oki kocky, pre dnesok sa lucim. Idem na to stretko maminiek a tehuliek s mojimi naj kamoskami (vy ste naj konikove 😉 )
Pekny dnicek vsetkym a zajtra sa vidime. cmuky

bay
autor
24. jún 2009

Peti uzi si to 😉
No u mna sa to nocne vstavanie uz trosku lepsi. Uz sa mi to podarilo obmedzit tak na 50x za noc zo 100 😀 😀 😀
Weji, v taky den ani nevyliezat z postele 😠 😠 😠 a nie to este robit 😠

weja
24. jún 2009

Peti, tak príjemnú zábavu 🙂
Bay, teraz by sa to malo práveže zhoršovať, nie? 😅 teda aspoň som si to ja vždy myslela... 😕 či ty si special prípad? 😉

sonicka07
24. jún 2009

babenky,nezehlila som o 11 v noci ale o 10,lebo tu je o hodinu menej ako na sk. ale skoncila som o stvrt na 12 ☹ to nie ze by som toho mala tak vela,ale mala sa mezditym dvakrat zobudila. zle spava uz druhu noc a dnes som uz konecne odhalila pricinu-ide nam von prvy zubok! za odmenu jej ideme kupit stolicku. a nam za odmenu novy televizor,lebo stary sa vypina a zapina kazdych 5 min 😀 mame tu krasny dnik,uz druhy den ani mracik a teplucko,akurat fuka dost silny vietor.
petka,gratulujem k zdarne sa vyvijajucemu babetku.

halienka
24. jún 2009

Ahojte babky, ja už som v práci, MM je už akotak v poriadku tiež v práci 😀
Peti, joj tak si ma potešila, som moc rada že všetko ide tak ako má, je to super, len tak ďalej 😉 🙂
Weji, daj ten Ibalgin, čo sa budeš trápiť, aj tak by si večer pri ňom skončila 😀 ja to poznám, niekedy hrám hrdinku že vydržím a potom to ľutujem bo už ma bolí tak moc že ani Ibalgin nezaberá 😝
Soni, tak teraz si asi trošku užijete s tými zúbkami, ale aspoň zachvíľu bude môcť aj niečo požuvať a to ešte len budú rozžiarené očká 😀

bay
autor
24. jún 2009

Soni no pre nas 11, pre teba 10. Hold casovy posun. Ale ani o desiatej by som sa nepustila do zehlenie 😝
Weji, no ano, ale uz sa tolko nenalievam pred spanim 😀 😀 😀

bay
autor
24. jún 2009

Peti, Jani, v piatok potrebujem zajst do DM a najblizsie z prace mam obchodnu. Dame obed?

m311293
24. jún 2009

bay, tu která mi poslala svoje těhu nevolnosti, při dalším setkání zastřelím 😀

tak mi je blbě, jak vám všem dohromady, dnes jsem měla jen croissant a kafe. ajen na jídlo pomyslím, už se mi obrací kufr.

tak vám teda pěkně děkuji 😠 😠 😀 ☹ 😀

bay
autor
24. jún 2009

Elis, no ja som moje nevolnosti to nebudu... vyslala odomna uz davno 😅 ale nedorazili a vratili sa ku mne 😅 😝

halienka
24. jún 2009

Ahoj Eliška, a z čoho ti je tak zle? Si zas niečomu neodolala a žlčník teraz protestuje? 😅 Dúfam, že sa ti čo najskôr polepší, no kafe by si mala teraz radšej asi vysadiť 😝 moja mi ťa je ľúto, lebo si to viem ešte celkom živo predstaviť 😝 ale moje nevoľnosti to tiež nie su, lebo tie už odišli pred dvomi týždňami. Už to vidím jedine na Peťku 😀 😀

halienka
25. jún 2009

Dobré ránko babky 🙂 tu ešte nikto? Vstávať, veď je pracovný deň 😀 😀
Mne sa tú to noc snívalo o kočíkoch 😀 že som si povedala, že si kúpim taký čo do neho môžem naložiť všetko, dieťa aj nákup atď, aby som nič nemusela vliecť v rukách 😀 si myslím, že to je aj v celku normálna požiadavka, no nie? 😀 No inak neviem kde to furt prší ale teda u nás včera spŕchlo len raz, aj to len nejakých 10 minút a dnes je krásne slniečko 🙂
Eliška, ale vy tam v čechách máte riadne záplavy, do zadku, že 6 ľudí mŕtvych ☹

weja
25. jún 2009

dobré ránko 🙂
no vidím, že Lenka zachraňuje účasť za nás pracujúcich... 😀 čo už strašíš tak zavčasu? ja kebyže ráno nemusím vstať do roboty, tak spím min. do 9tej... 😝
Elis, tak ich rýchlo pošli zasa ďalej... 😅 inak aj mne je už 3.deň blbo od žalúdka a nič mi nechutí 😝 aj by som sa celkom potešila, že niektorá ste sa nado mnou zľutovali a poslali mi nevoľnosti, ale nakoľko sa poznám, u mňa to bohužiaľ znamená, že mrcha je už kdesi za humnami... ☹

inak u nás bolo ráno riadne zamračené, tma ako vo vreci 🙄 ale teraz to vyzerá, že sa možno ešte aj vyjasní... 🙂 veď by už bolo načase...