Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
26. jún 2009

Tak ja uz mam desiatu v sebe... Tri parene buchty... 😀 😀 😀

halienka
26. jún 2009

Bay, že desiata 😀 to by mne bolo hádam veľa aj na obed 😀

bay
autor
26. jún 2009

Na veceru bolo 7, plus dalsie dve ako predjedlo a dve dalsie ako dezert 😀 😀
Ale su domace marhulove, tenke cesto, nie su ako tie kupovane hutne 😝

danka24
26. jún 2009

ahojte tak ja hlasim ze sme zdravyyyy a mame 290g takze rastieme rychlo ale som este ani kilo nepribrala .. a cakame babatko 😀 😀 😀

weja
26. jún 2009

ale určite dobre dopadnú... 😉
Bay, ty sa máš, že parené buchty... 😵 a vôbec nemáš jednotvárnu stravu... 😀
Dani, ty si tu nebola dllllho.... super, že ste zdravučkí 😵 boli ste už aj na morfologickom usg?

ja som volala k dr. ohľadom výsledkov cytológie - tie sú našťastie ok, ale vraj čo sa sedimentácie týka, sú tam ako keby nejaké zápalové zmeny, tak po skončení ms tam budem musieť ísť... ☹ aj tak som mala ísť na usg, tak tam aspoň nebudem musieť chodiť na 2x... ale dúfam, že to nebude zasa dáka komplikácia, lebo ma poraziiii.... 😠 😖

bay
autor
26. jún 2009

Dani, super 😉 a zacnijest!!! Ubohe dieta! 😀 😀

sisipetka
26. jún 2009

ahojky kocky,
tak ja uz som pridala bobulku do albumu 😉
Bay, Jani mozeme sa stretnut o 12 tej na zaciatku obchodnej ako je restauracia Panda, resp. predaj pirozkov (Bay, to je hned od Kollarka 😎).
Weji nebojkaj vysledky vzdy cloveka vystrasia ale nakoniec vsetko dobre dopadne. Jani tesim sa s Tebou, ze je vsetko super. Danka Ty papaj, ved chuda babatko uz by si zasluzilo nejaku dobrotku 😀
Leni myslim, ze aj u Teba vsetko dobre dopadne, ved uz si zasluzit byt stastna mamicka 😉
Eliska posli aj nejake dobrotky ku nam, tu je tolko hladnych krkov 😀 😉

danka24
26. jún 2009

no nam nerobili ziadny morfologicky ultrazvuk.. spravili mi len testy z krvi a na utz nic nebolo vidiet vsetko v poriadku babatko je zdravucke a je to .... vcera nam povedali pohlavie tak sa tesiiime..
nebola som tu dlho lebo nemala som net v robote ale uz maaame 😀
a bay aby si vedela jem a poriadne proste vsetko ide pre babatko ono pribera a ja nepriberam mame to rozdelene

weja
26. jún 2009

Dani, tak to máte dobre rozdelené... 😉 a čo si taká tajnostkárka, povedz, či to bude chlapček alebo dievčatko... 😵

danka24
26. jún 2009

dievcatkoooooo bude to KLARKA 😵 😵 😵 weji a vysledky urcite dobre dopadnu ver mi 😉

danka24
26. jún 2009

juuj sa strasne tesiiimmmmm ale 4baba v rodine 😀

weja
26. jún 2009

jeeeej Dani 😵 gratulujem ku Klárke... 🙂 🙂 🙂 sranda, ako je to v niektorých rodinách rozdelené, že sa rodí väčšinou rovnaké pohlavie... 🙂

weja
26. jún 2009

ozaj - Peti, bobulka je krásna... 😵 poriadne narástla od predchádzajúceho usg... 🙂

čo sa tých výsledkov týka, možno sa tým aspoň vysvetlia tie hnusné bolesti v podbrušku, čo mávam... 😒 ach jo... 🙄

skybaby
26. jún 2009

ahojte 🙂 gratulujem ku klarke 😵
a toho jacksona je fakt skoda bol to fakt kral popu este kedysi 😉 a 50 rokov je veru ale ale zasa pri tom co robil so svojim telom ...
baby tesim sa na obed 😀 a idem zurivo makat lebo nestiham, posledne dni v praci a takto nas tu zneuzivaju 😝

danka24
26. jún 2009

dakujeme 😵 😵 😵 velmi pekne 😵 😵

skybaby
26. jún 2009

inak klarka je krasne meno, aj ja som ho zvazovala ale nepreslo mi ☹

danka24
26. jún 2009

ja som si stala za svojim .. ja som odzaciatku hovorila ze sa bude volat Klarka ale kazdy namietal ze ako ju budu volat a ja normalne ze si budu lamat jazyk ale mne to nevadi keby bol chlapec tak sa vola Šimon Jan ale je to baba.. uz aj mm povedal ze ziadne meno sa nemeni som chcela Klarku tal bude Klarka.. 😵 Moja svokra sa vola Barborka .. ale ja som nechcela davat po nikom mena ... 😉

bay
autor
26. jún 2009

Ok. Budem tam o dvanastej 😉
Dani, gratulujem k dievcatku, zmen PAS

danka24
26. jún 2009

este nie .. este par ludi napinam takze podom si zmenim 😉

sisipetka
26. jún 2009

Dani, tak to je super - samy babinec sa tu rozrasta, esteze mame Miska 😀
Oki spoluobednicky cakame sa o 12tej - uff uz som hladna 😖
Weji, nielen bobulka rastie, ale aj maminka - narozdiel od Danky uz mam skoro 6 kg navyse 😅

danka24
26. jún 2009

ja za to nemozem ze som nic nepribrala ale doktor povedal ze to nevadi.. ved sme len v polovici a ja som tiez hladnaaa veeeelmiiiiiii a vcera som jedla chlieb o 24,00 😀 mi mm bol spravit lebo som nemohla zaspat lebo sme boli hladne 😵 😵 😵

halienka
26. jún 2009

No Dani vitaj konečne 🙂 a zo skvelými správičkami ideš, tak to som moc rada, že je všetko v poriadku 😵 Aj tak je to čudné aké je to rôzne, že niekto tak pomaly priberá a niekto hneď poriadne, mne sa zdá že sa to eni nejako nedá ovplyvniť, každý organizmus je iný. ja už som prekročila 50 kg, tak som pyšná 😀 som zvedavá či to dotiahnem až do 60 kg. 😀

danka24
26. jún 2009

leni ahooj dakujem .. no ja mam 55 kg ako stale 😀 no presne tak ako hovoris neda sa to ovplyvnit mozno ze nakoniec priberiem cca 10kg 😀

halienka
26. jún 2009

Dani, no veď určite takto lepšie ako pribrať 30 kg a potom mať problémy vďaka tomu 🙂 Ja som niekde čítala, že tých 12 kg by malo byť tak akurát. Ale neviem či je to pravda 🙂

sisipetka
26. jún 2009

ze uz sme spat z obedika a dali sme si aj dezert 😉

danka24
26. jún 2009

dufam ze aj zamna ste si dali 😀

halienka
26. jún 2009

Ja akurát tlačím pečené kurča s cestovinovým šalátom a je to vcelku dobré 😀

sisipetka
26. jún 2009

jasne Dani, bolo nas 6 ( 3 x 2v1) 😀 a papali sme ako za 10-tich 😀
- mnamky pecene kuriatko - posles mi troska bieleho maska 😉

halienka
26. jún 2009

no Peti, jedine ak ostane, ale veru neviem, neviem 😀

bay
autor
26. jún 2009

Peti, ale ved uz pri dezertiku si fucala, co vymyslas s druhym obedom? 😀 😀
Inak, Misko sa cestou do prace stazoval, ze uz ho beriem od kamaratok, ze sa chce s nimi este hrat 😀 😀 To bude mat ten moj chlap ale bab okolo seba 😀 😵