• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
ved ani my, to si dam, ked pride Lenka do BA :wink:
1. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pojdeme na long drinky? Mnaaaaaaaaaaaaaaam! Uz aby prisla :dizzy_face:
Inak mne este tak napadlo, ze to uz bude u Miska postel, tak by si mohla spat aj u nas :wink: ale mame teda len jedno miestecko :sweat_smile:
1. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme :wink:
ja si teraz davam s bobulkou zmrzku, a celkom jej chuti :dizzy_face:
O chvilu mam mtg. - ble vobec sa mi nechce :sweat_smile:
A to chces Lenku natlacit do detskej postielky :grinning:
1. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie! Detsku jej nepoziciam ale poziciam jej moju :sunglasses:
My s Miskom odratavame minuty do obeda... :zipper_mouth:
1. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my by sme radi obed, ale az po mtg. - to bol napad, ma takto tyranizovat :confounded:
1. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja vás dnes akosi nestíham, akurát, že ma tiež ráno rozbolela hlava ako Lenku a musela som si švihnúť ibalgin... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sa všetky pekne opatrujte, poobede zasa nazriem, za chvíľu idem na obed... :dizzy_face:
1. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, čo vy to chliapete za nápoje :sweat_smile: tak ja ráno čaj, doobeda káva a potom už celý deň len Naturu nesýtenú (proste pramenitá čistá voda). No ale keď budem v Blave rada ochutnám tie vaše dobrotky, veď keď to "nevypľúvajú" vaše fazulky tak hádam nebude ani tá moja :grinning: :grinning:
Bay, prúser je, že ide so mnou aj MM a ten by sa už asi musel napchať v tom prípade len k vám do postele - neviem či by ho tvoji havkáči pustili :wink: :grinning: :grinning:
Ja už som zhltla polievku, zachvíľku druhé, a to sa už idem pomaly zase chystať do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak my sme uz po obede. Kura na bazanti sposob. Sice by som bazanta pripravila inak, ale bolo to ok :wink:
Weji nemas ty ten bolehlav z tolkej prace?? :angry: :sweat_smile:
Leni, no k havkacom spat moze ist. Kludne mu dam aj pelech len pre neho. Oni nespavaju v posteli (to su vynimocne pripady - akoze MK na sluzobke, vazne chory alebo zraneny pes) ale v kuchyni :grinning: :grinning: tak sa moze supnut k nim pod stol :sweat_smile: alebo by sa mohol poskladat na gauc alebo na balkon :grinning:
1. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz po mtg a v sebe cely mekac - kolegyna mi doniesla, bo sa mi nechce samej na obed. Ale chutilo nam :slight_smile:
Weji uz nepracuj, to je letna unava - preto ta hlavicka.
Leni aj u nas je volne miesto na balkone :grinning: ... a mame ho pekne prerobeny :wink:
1. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak musime zobrat Lenku na mojitko :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki na mojito a u nas na balkone :grinning:
1. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ked inak nedas... :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz chcem jeseeeeeeeeeeeeen :confounded: toto teplo ma uskvari za ziva :angry:
1. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sa dam asi na brusne tance.... teraz by som bola hviezdou. Misko sa stale mrvi a brucho mi stale tancuje a ze sa riadne vytlaca :grinning: :grinning:
Peti a to este nie su TIE horka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Das Miska na korculovanie, ked uz teraz prejavuje pohybove nadanie? Budem ho trenovat :grinning:
Kami ja viem, ze horka este len pridu - ja ich neznasam - milujem zimu a v tehu este viac ako MM :grinning:
1. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti ta zima pri tebe mi je jasna! Ja by som na zimaku zmrzla :sweat_smile: :grinning:
Ja rada taku jar.
No neviem co z neho nakoniec bude, co si vyberie.... A od akeho veku beries buducich majstrov?? :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky a ja sa tak teším že je konečne teplo :grinning: Keď nemusím stáť na priamom slnku, tak je toto pre mňa najvhodnejšia teplota :sunglasses: až ma štve že nerodím teraz aby som sa mohla teraz promenádovať s kočíkom. Mne to vynde práve na zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bay, ja sa už neviem dočkať tých pohybov, už by som ich hádam mala začať cítiť, nie?
1. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď výplatné termíny sa zasa blížia a musím robiť výkazy ku koncu mesiaca... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už sme si urobili kávu a idem kuknúť nejaké noviny na nete... :grinning:
ja mojito nemusím, mne vadí tá rumová aróma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nealko mojito som ešte nepila, to bude možno lepšie... ale najradšej mám aj tak bavorák, veď fernet v malom množstve je v podstate liek aj na žalúdok, nie? :grinning:

dievčatá, ak vám je teplo, príďte ma pozrieť do Jasnej - tu je veeeeľmi príjemne :sunglasses: včera som šla poobede k zubárovi, a kým som zašla domov celým mestom (zubár je presne na opačnom konci), skoro som sa udusila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejako rýchlo som zabudla, že v meste je to leto úplne iné, ako v horách... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, pohyby každý cíti individuálne, ale podľa mňa to môžeš očakávať každým dňom... :dizzy_face:
1. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, no plus minus ano :wink: ale Misko tiez zacal poriadne kopancekovat az 20tt...
Mne najviac stve ze furt poobede prsi a neda sa ist ani kupat :pensive: :angry:
1. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni pohyby uz mozes aj dnes. Ty si vlastne ako druhorodicka, nie? A to sa udava okolo 18 - 19 tt. Aj ja sa tvarim, ze coskoro budem citit pohyby, ved zajtra zaciname 14 tt :dizzy_face:
Miska zoberiem od 4 rokov, urcite bude hrozne moc sikovny po mamine :sunglasses:
Weji ja chcem ist ku vam robit, nie kvoli momentalnym vyplatam, ale kvoli klime :grinning: Ja som rada, ze to najvacsie tehu bude v zime, ved aj minule to bolo v zime a MM mal co doma robit, aby nezamrzol :sweat_smile: Neviem ako by som to robila teraz v lete - ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne vyhovuju take teplotky, ze 20 °c a dost. A moze pri tom svietit slniecko :sunglasses:
1. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mozem tak 25 :wink: a uz sa tesim do raja ze sa schladim :grinning: :grinning:
No podla mna rodicky citia pohyby skor len preto ze to vedia spoznat ze to uz je ono :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A na sikovnost po mamine sa spolieham :dizzy_face: :wink:
1. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, že kvôli výplatám... :grinning: to by sa ti teda ozaj veľmi nevyplatilo... :sweat_smile: to už ozaj skôr kvôli tej klíme... :sweat_smile:
inak také teploty okolo 30°C znášam dobre len niekde na lehátku a v plavkách :grinning: na také bežné fungovanie tých 20-22° celkom stačí... :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa párkrát už zazdalo že cítim také pošteklenie, lenže pri tom mojom aktívnom čreve niekedy fakt neviem či to je to alebo ono :grinning: asi si budem istá až keď to bude riadny kopanec a ten som tuším minule zacítila práve v 19tt. Tak snáď to už bude čoskoro, lebo budem tuším kľudnejšia keď ho budem cítiť, takto človeka napadajú somariny... Už včera som začala mať akýsi výtok, neviem či mám s tým ísť či nie aby som zas nebola za hysterku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Inak poradňu mám budúci týždeň v utorok.
Weji, tak ja do Jasnej isto nejdem, mne je tu fajn teplúčko :grinning: dneska som sa šokujúco napchala do riflí takých pod kolená čo som si kúpila minulý rok a som si myslela že ich isto už neoblečiem ale reku skúsim a vcelku v pohode. Majú taký veľmi znížený pás a sú elastické tenučké, tak možno aj preto sa mi to podarilo :grinning:
Peti, čo s tebou keď ty si odchovaná na zimnom štadióne :grinning: to je jasné že všade inde ti je už moc teplo :grinning: mne vyhovuje teplota tak 27-29 °c ale teda nie na priamom slnku, len tak v tieni. No a v noci tak 20-21°C :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji si moj clovek, 30tky len na lehatku s prijemnym vankom vo vlasoch a najlepsie pri mori :grinning:
...no dobre, tak nepridem si pre vyplatu, skoda a to som si myslela, ze zvysim domaci rozpocet :sweat_smile: :grinning:
Kami jasne, ze sa treba spoliehat na tvoju sikovnost, ved take vyvrtky robit a neublizit si, mozes len ty :sunglasses:
1. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni ak je to taky ten biely vytok a ziadne svrbenie tak to je ok :wink: a neboj za chvilu schytas taky kopanec a uz to neprestane :wink: :grinning: :grinning:
Ale take kopce, prima klima, .... no hned by som sla.
1. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale tocky som vedela v tanecnej najlepsie :grinning: :grinning: tak som mala toho naj naj ucitela :dizzy_face:
1. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, ale ved posli nejaku vyplatu aj k nam :dizzy_face:
1. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ja mam vytok uz asi 3 tyzdne. Proste je taky priesvitno-mliecny, nema pach, nic nerobi, ale proste je. Musim pouzivat intimku. Mala som to aj cele prve tehu a doki pozrel, ze je to ok. Tak namiesto setrenia na tamponoch, miniem peniazky na intimky :sweat_smile:
1. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No presne taký je ten výtok, priesvitno mliečny, vodnatejší, presne som si musela už dať intimku. Takže dúfam, že to je v poriadku, keď to všetky máte :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok