• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
SUHLAS :wink: prosto sme dokonale :dizzy_face: :grinning:
Tomaska by som nechcela :unamused:
1. júl 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac opat sa troska pochvalim - robi mi to dobre :grinning:
Vcera sa ma kolega spytal, ze ci musim na tu matersku - ze jemu sa so mnou tak dobre robi :wink: A druhy ze, ked odidem ja, tak on si zacne hladat nieco ine :dizzy_face: A nebojte nie su to napadnici, iba mili, uprimni chlapci :grinning:
1. júl 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo petiii hej uprimni chlapci no neviem ci by si tvoj mm nemal kupit vzduchovku :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky Dani :wink:
MM ich pozna z vianocnej vecere a videl, ze su to len chlapci a teda uz vobec nie moje typy :grinning:
1. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Peti, pekne od nich :wink: Jeden bude zehlit a druhy upratovat? :grinning:
1. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti :grinning: :grinning: veď práve, my také skvelé :grinning: - a oni si to nevedia vážiť, tak im treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pamätám si veru Peti, ako si už mala nervy nadranc, aj tak ťa obdivujem, že si to zvládla. Mala by si mi poradiť akými myšleinkami a pomenovaniami to riešiš :wink: či tiež takými sprostými ako ja? :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Dani :slight_smile: no ja som videla Peťkinho muža, a veru on sa nemusí obávať, že by mu Peťka utiekla :sunglasses: je to fešák :wink:
1. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kami super napad - ze jeden zehlit a druhy upratovat :grinning:
Leni, 3 x nadych a vydych a potom pekne inteligente si v duchu poviem, aka som ja inteligentna a mudra zena, ze sa viem na to povzniest a este mi to ani na krase neubera :wink:
1. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kazdou minutou sa tesim viac a viac na MD :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
1. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Leni, odkazem MM, ze fesak :wink:
Kami, ja sa na MD tesim uz 2 roky :sweat_smile:
1. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ved uz za chvilku na nej si :wink: :grinning:
1. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
no leni ked to ty hovoris tak urcite je fesak :grinning: :grinning:
bay ta co uz sa ti nepaci v tej robotke?ved aj tak si vacsinou casu stravila doma :grinning: ci nie :grinning: :grinning:
peti no dobre len aby stych chlapcoch nieco nevyslo :grinning: :grinning: takze daj si na nich bacha aj ked to nieje tvoj tip :grinning:
1. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa lucim sa, idem do toho hrozneho tepla a bezkom do sportovej haly - dufam, ze tam bude lepsie pocasie :sweat_smile:
1. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Peti paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
Ja sa za chvilku tiez vydam do sauny menom MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
A ze preco ho pred nami tak ukryva a to preto ze je to taky fesacisko :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj kvety sem tam nosi :grinning: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Divny chlap :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je vôbec s Marsu? :grinning: :grinning: veď chlap má byť škaredý, smrdieť, prdieť, chlastať, ženu každý deň preventívne zmlátiť :grinning: :grinning: Peti, asi bude z nejakej inej planéty ako tí naši :grinning: (teraz to vyzerá že ten môj prdí smrdí a chlasce a mláti ma :grinning: ale nie, no že by ho len tak napadlo mi kúpiť kvietky, tak to nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mne stačí že urobí čo mu nakážem :grinning: bohužial samého ho to väčšinou nenapadne :grinning:
1. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Leni, zabudla si ze ma grgat :grinning: :grinning: :grinning:
Ja by som toho mojho nevymenila nai za nic ani za chlapa nosiaceho kvety :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti, kľudne mu to povedz, to ja si už dopredu žehlím keby som zas potrebovala niekde odviezť :grinning:
1. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ked uz zehlis, nechces aj kosele MK? By ta za to isto odviezol :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bay, šak ani ja toho môjho, veď čo mi trvalo kým som si ho aspoň takto vycvičila a teraz by som toľké roky driny mala zahodiť? :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No neda sa zbavit sa domaceho zvieratka ked si ho clovek tak vypiple a vycvici :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
1. júl 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Odchadzam, ozvem sa az zajtra. Papa :wink:
1. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, nebojte aj ti vasi su uzasni :slight_smile: Ved ten moj nenosi kvety len tak, ja som mala meniny, tak si spomenul - kedze on ich ma v ten isty den ako ja :grinning:
Budte kludne, je z tej istej sorty ako vasi :wink:
1. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti, tak to si ma ukľudnila, tak to si aj môj spomenie, na meniny, narodky a niekedy aj MDŽ :grinning: už som sa zľakla, že ten tvoj je z nejakej inej sorty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zajtra ráno idem k zubárke, držte mi palce, mám strašnú spústu kazov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dobre ranko,

Leni len sa u zubarky nedaj a rioadne ju kusni :grinning: :grinning:
A ze kvety na MDZ :grinning: :grinning: :grinning: to je aky for. To ja dostanem akurat tak pusu pri spravach ked akurat spominuju ze dnes bolo MDZ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Peti, Jani, kedy dame obed v Poluse? Uz tu dlho nebudem :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

A mna zas chytila riadna alergia :frowning2: Mi tecie z nosu az hroza a ocicka mam stale uplakane :pensive: zas na mna divne ludia kukaju ked idem do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. júl 2009 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko,
Leni drz sa, ja budem tiez musiet skocit na preventivku, ale ked mi bolo teraz tych dlhych par tyzdnov zle, tak som sa neodvazila - bo by som ju tam asi ozvracala :sweat_smile:
Kami ja mozem niekedy buduci tyzden - den mi je zatial jedno, nemam nejako nabity program.
...a k tym kvetom, buduci rok nam pribudne este aj den matiek :wink:
2. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tak to dostanem o jednu pusu naviac pri spravach... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ja som nestastna, bo sa mi nepodarilo zohnat darcek pre MK k vyrociu co som si vymyslela, tak musim nejaku nahradu poriesit :cry: :cry:
2. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co si si ako darcek vymyslela?

inac ja som mala vcera v brusku riadny plavecky vycvik, bobulka asi zabudla, ze mame kratky bazen :sweat_smile:
2. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
som sa na tých opisoch vašich chlapov pobavila... :grinning: môj je samozrejme tiež z tej istej planéty ako vaši a vždy, keď po ňom zbieram po zemi špinavé ponožky a v chladničke nachádzam odložené PRÁZDNE nádoby a hrnce, myslím na to, aký vie byť niekedy milý a zlatý, aby ma v tú chvíľu neporazilo alebo som mu rovno nevynadala... :sweat_smile: :grinning: ale čo by sme zase bez nich robili... :slight_smile:

Bay, a čo si mu chcela kúpiť? môj MM bude mať v januári 30ku a už odteraz tuho tuho rozmýšľam, že čím by som ho asi tak mohla prekvapiť... :grinning:

Peti, ty už cítiš pohyby??? :confused: či aký plavecký výcvik si mala na mysli? :sweat_smile:
2. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok