Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
6. júl 2009

Ja tiež uvažujem, či je prebaľovací pult potrebný, či nekúpiť len vaničku, si myslím, že prebaliť sa dá hocikde, a hlavne keď mi máme dom s poschodím, tak ani neviem kde by bolo dobré ho umiestniť, lebo v noci budeme hore a cez deň zas dole a nebudem predsa kvôli prebaľovaniu behať ako debil hore dolu 😀
Čo sa postieľky týka, tú budem kupovať až neskôr, pretože mám kolísku, krásnu vyrezávanú, dostali sme ju aj s pozemkom keď som ešte ani netušila či nám niekedy bábo vynde. No je to kolíska, takže tá vydrží tak do pol roka, je priestorovo malá, takže až potom budeme riešiť postieľku.
Čo sa kočíka týka, tak by som radšej asi tú kombináciu, až mám už potom pokoj a všetko do všetkého pekne pasuje, lenže tú isto nekúpim pol roka používanú, keďže v tých kombinovaných sú aj športiaky a tie sa používajú aj do dvoch rokov, takže...no neviem. 😝

bay
autor
6. júl 2009

Leni skus pozriet aj tu na konikovi. Mne sa zda ze som aj take videla tu, ze im v tom dietko nechcelo byt... 😒
juuuj. Odfot niekedy kolisku. Musi byt krasna 😵

halienka
6. júl 2009

Bay, odfotím kolísku, tiež ju treba trochu dať do poriadku, prebrúsiť a prelakovať, to zariadi svokor a svokru poprosím, či by mi do nej neušila matrac a perinky, pretože také isto nekúpim. 😵 ale už sa moc teším ako budem bambulku v nej hojdať 😵

bay
autor
6. júl 2009

Mne sa kolisky strasne pacia, ale do nasho bytiku absolutne neprakticke 😅 😔 ale raz budem mat aspon hojdacie kreslo a dovtedy mozem hojdat v sieti na balkone 😀 😀

sisipetka
6. júl 2009

Leni som v praci, ale sefino ma dovolenku, takze sa to da 😉
K tej vybave - no ja uz neriesim, vsetko mam....ale aspon napisem, ze co:
- kocik mam trojkombinaciu a trojkolesovy - priznam sa rozhodovala som sa len tak, bez velkeho premyslania, proste sa mi pacil i farebne, i vyuzitelne a bolo. Pouzity by som moc nekupovala, kamaratka mala po sestre a dost sa natrapila, bo potom uz zacal haprovat a tak.
- prebalovaci pult nemame, mam v spalni komodu, v kupelni taky pult s umyvadlom a zmesti sa mi tam akurat taka ta nepremokava vystlata podlozka, co kupis za 20 € s obrazkovym motivom. Podla mna to uplne staci, ja dalsi kus nabytku nechcem, aj ked sa mi to paci....ale je to zbytocne vyhodeny peniaztok.
- vanicku mam, taku malu a lahku. Ked som si bola kupovat, tak som chcela taku obrovsku s roznymi vymozenostami a pani v obchode mi povedala, ze ci si uvedomujem, ked tam bude voda a budem to chciet niekam preniest, ze to je dost objemne a tazke. Mala pravdu, myslim si, ze ta mala vanicka je pre mimi akurat, mozem ju dat na pult, komodu a este neviem kam a v klude okupat male. A ked uz bude v celku schopne sediet, tak sa s nim okupem vo vani 😀

bay
autor
6. júl 2009

Tak to je dobre ked je sef prec 😉
Kedy sa chystas na home office?

sisipetka
6. júl 2009

chcela som dnes, ale mam mtg. - tak som tu...ale da sa to vydrzat...

bay
autor
6. júl 2009

Ja som mala mat dnes tiez mtg, preto som neni dnes a zajtra doma, ale kolegyna ho chce prehodit na stvrtok. No to sa mi uz len bude chciet 😠 😝

sisipetka
6. júl 2009

hmm,my sme tu prave s kolegami riesili dilemu - nas sef niekedy nie je celkom ok a teraz chce kolegovi znizit plat o 50 % lebo nejde predaj. To je uz normalne chore... 😠 Tak on sa chudak rozhoduje, ze odchadza, bo za 500 € odmieta robit tuto robotu 😅

bay
autor
6. júl 2009

To je co za napad??? 😠 😠 A hlavne ze sef sebe zvysi, co? 😠 Vsak to by uz aj podporu mal vyssiu a bez prace 😝

sisipetka
6. júl 2009

no u nas je to niekedy divoke, ale nechcem to tu pisat - to skor niekedy osobne na nejakom obede 😉

bay
autor
6. júl 2009

Oki 😉 mozme ponadavat na zamestnavatelov 😠 😠

sisipetka
6. júl 2009

mas IP

weja
6. júl 2009

no ste sa rozpísali... 🙂
vidím, že ste všetky nejaké zbehlé, čo sa tej výbavičky týka, potom budem určite aj ja otravovať a prosiť o rozlúštenie dilemy, lebo dovtedy, kým to budem potrebovať, určite všetko to, čo ste teraz popísali, zabudnem 😀
a kde je Sky? 😕 už tu nejako dlho nebola... asi už oddychuje doma, veď od 1.7. mala ísť na pn, nie?

bay
autor
6. júl 2009

No od kedy je PN sa s nami nebavi ☹ asi ju pojdem pohladat a budem zvonit na kazdy dom na jej ulici az kym ju nenajdem 😀 😀

sisipetka
6. júl 2009

Janka hovorila, ze este bude mat dost vybavovaciek - tak asi nestiha 😅

bay
autor
6. júl 2009

Hlavne nech sa setri 😉
Alebo sa mozno vala niekde pri vodicke 😵 juj, hned by som sla...
Chodite sa niekto kupat na Nuesiedler see (ci ako sa to pise). Da sa tam ist aj niekam so psom mimo tych platenych miest? 😅

mery.maja
6. júl 2009

Ahojte,

Peti vdaka zato aby Matusko dobre spinkal odkazem mu to snad si to vezme k srdiecku 😉 On inak dobre spí cez den ale v noci je to katastrofa 😒

Halienka my prebalovaci pult nemame nakolko tak ako ty,väcsinu casu cez den som dole na prizemi a hore na poschodie chodime vlastne iba na noc spavat-obcas tam ideme ked je vonku zle pocasie tak sa tam prejst.Postielku mam na poschodi aj na prizemi.Ja som prebalovaci pult vobec neriesila lebo babo sa da prebalit hocikde ked treba.
Vanicku mam taku klasiku detsku je tam kacicka a dva take no tie somarinky neviem ako to nazvat kde sa odlozi napr.mydlo.

Kocik mam 4-kolesoví nakolko niesom zastanca 3-kolesov lebo ako Bay spomenula je to nevyhoda ked ides na chodnik alebo hore schodmi niesu nato kolajnice a celkovo sa mi taky typ kocika nepaci.
A co sa tyka toho pouziteho kocika ja si myslim ze po jednom dietati pokial nieje nejako vyrazne poskodení ale to samozrejme musis vsetko omrknut nie len tak pozriet z internetu,tak ja by som do toho sla.Az je praktikus a v dobrom stave preco nie.
Ja sama som takto kupila choditko,stolicku na papanie aj so stolikom,autosedacku vajicko-vyslo ma to ovela lacnejsie a vsetko je po jednom dietati skoro vobec nepouzivané.

Takze prijemne nakupovanie 😉 😵

bay
autor
6. júl 2009

Mery, tak dufam ze nasa 3kolka nebude dovod aby si s nami nesla kocikovat ☹ 😢

sisipetka
6. júl 2009

Kami neplac, aj my mame 3kolku - ked nechcu pojdeme same 😀 😀

bay
autor
6. júl 2009

Dobre 😀 😀 budeme 3kolkovy gang 😎 😀 😀 😀

sisipetka
6. júl 2009

a to bude parada v zime na 3 kolesach 😀

sisipetka
6. júl 2009

...a inac este som nebola v rakusku na tom kupalisku, takze neporadim 😅

bay
autor
6. júl 2009

A coho sa bojis??? Nebodaj snehu ci ladu v BA? 😨 Snivaj dalej 😉 😀

bay
autor
6. júl 2009

Ale vraj je tam plytka a tepla voda, cize pre tehulu na brodenie akurat a aj pre steniatko na ucenie sa plavat 😉

bay
autor
6. júl 2009

Donutim MK len neviem kedy. Mame tento tyzden akosi nabity program 😅
Dnes ideme na hrad na Shakespeara, tak dufam ze nebude prsat 😠
Zajtra vyrocie.
Stredu a stvrtok sa flaka na sluzobke. Plus vo stvrtok mam rozlucku v praci.
Tak jedine piatok 😅
Sobota preteky.

sisipetka
6. júl 2009

tak si si tento tyzden pekne zariadila 😉
ja dnes v praci a po praci ku Galante na marhule
zajtra praca a vecer stretko so znamymi na T-com plazi
streda praca a potom doma vydych
stvrtok praca a stretko s kamoskou
piatok praca a potom doma vydych
...sobota nedela uff, uz neplanujem, ved uz teraz nevladzem 😀 😀 😀

bay
autor
6. júl 2009

My ideme vo stvrtok na plaz na tu moju rozlucku 😵
Ale dufam ze ty nejdes oberat 😠

halienka
6. júl 2009

Ahojte babky, tak ja už som v práci 😝
No dúfam, že si hlavne plánujete najbližší pondelok stretko Novej Nádeje 😉 😀 😀 nieže si tam naplánujete nejaký iný program 😀

bay
autor
6. júl 2009

No ja tam mam este navstevu socialky, ale to rano 😉 a inak tam mam NN3 😀 😀 takze mna sa nezbavis, netes sa 😉
Len musime dohodnut ze kedy a kde bude zraz. Poznavacie znamenie je jasne 😀 😀 😀