• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
jee, MM ma prekvapil - uz je doma - a vzduchovku nema :grinning:
tak papa a pekny zvysok dnika :dizzy_face:
7. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, šak mu povedz že jeho pradedko mal jednu ľanovú košeľu a jedny ľanové nohavice, jedny topánky na zimu, v lete chodil bosý a to bolo všetko a nefrflal :grinning: :grinning: to je hrúza akí sú tí chlapi v dnešnej dobe nároční :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa, tak ja tu zase budem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v robote ticho a kľud, všetci sú už asi na dovolenke iba ja trčím v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. júl 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak já budu letos vdaná 19 let a před tím jsme spolu chodili 4 roky, a od rozhodnutí že se vezmeme ke svatbě to trvalo 1 měsíc. Tak si myslím že si už zasloužím svatozář.

Jinak tak ráda bych se s váma setkala, ale zrovna v pondělí máme audit, tak to fakt nemůžu. Ale budu na vás moc myslet. Dnes přišel program auditu, tak mně málem vomejvali, a protože nemám doma děti tak jsem seděla v práci do půl 6. A zítra taky tak nějak.
7. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no MM tiež začal básniť o svadbe už po 3 mesiacoch chodenia, hrnul sa do toho viac ako ja :grinning: ale čakali sme ešte rok, kým skončím VŠ... :slight_smile: ale tiež sme podobne skonštatovali, že kebyže sa poznáme už počas SŠ, tak by to bola asi katastrofa, lebo každý z nás mal iné post-pubertálne maniere a to by veru nerobilo dobrotu :grinning:
Leni, svadba po 10 mesiacoch od zoznámenia? to musela byť láska ako trám... :grinning: :dizzy_face: kamarátka sa vydávala po 6 mesiacoch a sú veľmi šťastní :slight_smile:
Ellis, ale ty jednoznačne vedieš - 19 rokov je teda obdivuhodný výkon :wink: a nepreháňaj to tak moc v práci...
7. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliška, fakt to je už úctyhodný počet rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: škoda že nemôžeš v ten pondelok a škoda že ani ty Wejka nemôžeš, do zadku, musíme byť od seba tak ďaleko? :confounded: Eliška držím palce na ten audit, dúfam, že ti to dobre dopadne. A tá svadba bola za mesiac asi preto, že ste čakali Martinku? :wink:
Weji, ja som si to tiež tak vravela, že minimálne 3 roky chodenia kým bude svadba a vidíš :grinning: keď medzi mnou a mužom to bolo také jasné už od začiatku, ja som cítila že k nemu patrím, cítila som sa pri ňom hneď "ako doma",uvolnená a spokojná, a on to cítil tiež tak. Práveže to nebola taká tá bezhlavo zamilovaná láska, ale taká iná, taká kľudná a spokojná...ani neviem ako to nazvať, no myslím, že som dobre urobila, že som dala na tento druh lásky lebo je asi trvácnejší ako tie "bezhlavo zamilované" :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja nemozem prist,.............................
Inac my sme sa brali s manzelom, v auguste sme sa videli prvy krat, lebo sme sa nasli na nete a v aprili bola svadba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
veru škoda, že ste tak ďaleko :frowning2: (či vy ste blízko a ja som ďaleko? :grinning: ) no možno raz, keď budem mať cestu do BA, tak aj nejaké stretko sa podarí... :wink:
Leni, presne viem, o čom hovoríš, ja som to tak nejak podobne cítila pri MM a vidíš, asi sme urobili dobre :grinning:
Nadi, ďalšia do počtu, čo sa vydávala do roka od zoznámenia... :fearful: holky, sa vy nezdáte... :wink:
8. júl 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,

pridavam sa s MM sme sa zoznamili v septembri,v novembri ma poziadal o ruku a o rok v septembri bola svadba :grinning: :grinning: teraz mi to pride trochu komicke ze sme do toho len tak vhupli,ale som rada ze niesom sama :wink: :sunglasses: :grinning:
8. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babky :slight_smile:
Aj ja som rada že nie som sama s tým rýchlym vydajom :grinning: :grinning: Hlavné je že nám to všetkým klape :wink: Poznám takých, čo to ťahali spolu 8 rokov bez svadby a potom sa rozišli, takže dlhé chodenie nie je vždy zárukou, že to výnde :wink:
No dnes u nás leje, nič moc počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mne sa snívalo o mŕtvolách :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko. Leni sny o mrtvych vraj znamenaju zbohatnutie :grinning:
My sme sa brali po dvoch rokoch chodenia. O sobasi bola rec po roku, potom dlhe mesiace kym sa MK odhodlal ma teda aj o tu ruku poziadat, bo ja som si dala svadbu ako podmienku na mimco :sweat_smile:
Dnes sa sem uz asi nedostanem, mam vela prace :pensive: mam 2 dni na zaucenie kolegyne do toho co som robila ja... A chcelo by to min mesiac-dva
8. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky,
tak citam, ze tu mame peknu zoznamku :wink: A s tym dlhym chodenim to poznam, s MM mame za sebou 6 rocne vztahy - dost burlive a skoncene (nastastie). A potom prisiel ten nas uz kludny, akurat na zaciatku s podmienkou, ze ak to nebude fungovat, tak do pol roka rozchod - lebo na co zase tahat niekoho za nos dlhe roky a potom ble :grinning:
Eliska, ty priekopnicka :wink: Pracuj pomaly, robota neutecie a audit uz duplovane nie :sunglasses:
Kocky mne ten pondelok napadol podnik - Milenium - je hned na namesti SNP - robia tam miesane nealko drinky, zmrzlinove pohare, zapecene bagety, salaty a pizzu. Ak bude pekne pocasie, da sa sediet vonku. Ak skarede, tak vymyslime nieco ine, lebo vnutri sa dost fajci a to by sme asi neprezili a nase dietky by neboli tiez velmi spokojne...Takze, ked sa stretneme pri Tescu, tak to mame 3 minuty chodze a tak....Inac skoda, ze ostatne nemozete prist. Ale vidim to este tak na jesen, ze by sme pripadne vymysleli nieco dalej od BA - blizsie k vam - ale zatial nepredbieham :wink:
8. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, tak to je už všade tak, že to čo by sa malo zaúčať aspoń mesiac, musí sa stihnúť za 2 dni. To poznáme a je to blbé, no to je typická chamtivosť našich zamestnávateľov, nebudú predsa súbežne platiť dva platy - pritom si neuvedomujú, že veď investujú do seba, aby mali kvalitného zamestnaca, ktorý im nebude robiť častokrát dobre drahé kiksy v robote. Ale to ich tiež neštve lebo keď urobí kiks tak mu to zas môžu strhnúť s platu, ach jo. Aj u nás je to tak, zaučenie žiadne, pritom ide o zákazky často nad 100 tis. a keď sa čosi poserká tak už aj na to dopláca dotyčný zamestnanec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To že povie, že mu to nikto nepovedal, poprípade nevysvetlil, už mu nepomôže. Je to jeho chyba a basta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, ja to beriem :grinning: bagety, šaláty... to vyzerá dobre :wink: :slight_smile: Uvidíme čo povedia ostatné kočky. A kto vlastne všetko môže prísť? zatiaľ sme asi isté len my tri - Bayka, ty a ja. No aj Sky by možno mohla :wink: Aj Masko je z Blavy, len teda neviem či nás ešte aspoň sem-tam číta, isto má teraz toho dosť veľa.
8. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami neboj, to zaucanie prezijes a potom hura MD :wink:
Leni, skusim dat vedit Zuzke po jej muzovi, s nim som v kontakte....Zuzka asi teraz necita...
...mozno by aj Elenka zvladla prist....
8. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,zas dalsia stretavka bezo mna? tak to ma pekne stve! no,skoda ze ten dublin je tak daleko.
ale hodte zas nejake fotocky na konika. inak este k tomu kociaru Cam-mozno to nejak suvisi aj s tym ze som kupovala z druhej ruky,ze je tak tazko ovladatelny,kolecka sa velakat zapru. ked som bola na sk,tak ludia a hlavne deti mali problem tlacit kocik. a dost mi vadi,ze neperuje,lebo nemozme v nom malu upavat,co je dost nevyhoda.
leni,ten hlboky kocik mozes vyuzivat tak max do 5-6mes. nasa sa tam uz nevmesti. teraz pouzivame autosedacku a ked zacne sama sediet tak budeme pouzivat buginu. oki,malinka mi spi,ideme si s mangelikom pozriet nejaky dobry filmik. pa
ozi,neviete nieco o inneske? uz ma babo?
8. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, aj elenka by možno mohla, aj ke´d nám sa ľahko hovorí keď my máme bábatká ešte v brušku, kdežto mamičky už majú s tým trošku viac roboty si to nejako zariadiť :wink:
Soni, veru škoda, že si tak ďaleko, niekedy to musíme zorganizovať tak keď prídeš na slovensko :wink: S tým kočíkom, budem musieť pochodiť aj nejaké predajne a poskúšať, bo asi objednávať len takto cez internet je trošku riziko, najlepšie je ke´d to človek vidí na živo a vyskúša. Ale ono sa to asi všetko aj tak najlepšie ukáže až keď tam to dieťatko je. :slight_smile:
8. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Soni, no keby sme mohli, tak by sme urcite vsetky doleteli za Tebou a urobili si super vylet :wink:
Leni, to vies kazdy sa uci na svojich chybach a nic nemozeme mat 100 % - ani kociky :wink: - myslim si, ale ze to zvladneme aj keby sme ich mali mat cely den priviazane na chrbte :dizzy_face:
8. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, lenze ta kolegyna co to po mne prebera tu robi dlhsie nez ja, len vcera sa dozvedela ze to prebera po mne :wink:
8. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som si kocik vybrala na nete a potom som sla okuknut do obchodu uz uzsi vyber :grinning: :wink:
8. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ked chces ist vyskusat povozit kociky, tak ked budes v BA skoc do Babymarketu na vajnorskej a tam je uplne vsetko - www.babymarket.sk - my sme u nich kupovali vela veci :wink: Kupovat nemusis, staci vyskusat a potom objednat niekde cez net....
8. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, takže od piatku si oficiálne na MD? :dizzy_face: no z tvojho pohľadu je dobre, že zaúčaš len 2 dni, aspoň sa veľmi nenatrápiš :grinning: horšie to už bude pre tú kolegyňu, čo tam po tebe zostane... :unamused:
mne sa inak asi v dvoch-troch prípadoch stalo, že na nete som si vyhliadla kočík, ale v skutočnosti sa mi akosi nepáčil... :unamused:
a pred chvíľou tu bola bývalá kolegyňa s asi 6-mesačnou bábou :dizzy_face: tak som namiesto papierov robila opatrovateľku :grinning: potom ale začala plakať a bolo po radosti... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, Peti, díky za typ, bo ja rozmýšľam že kde tu máme obchod na kočíky a tuším ani žiadny nemáme :grinning: takže stejne by som musela ísť do Žiliny alebo do Trenčína :grinning: inak ja idem do Blavy na jeden a pol dňa a to chcem stihnúť kamarátku, Kiku, Ikeu, poprípade ešte iný nábytok, stretávku NN, no a teraz aj Babymarket :grinning: :grinning:
Bay, vôbec sa tým netráp, či sa to stihne zaučiť alebo nie, proste čo ty s tým narobíš, myslím že musí byť aj debilovi jasné že za 2 dni sa to proste nedá. Kolegyňa, síce ju ľutujem, si bude už musieť potom poradiť nejako sama. :confounded:
8. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji od soboty. Ale v piatok uz len odovzdam pocitac a tradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No neviem. Mi isto bude vyvolavat pocas MD :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neplac :pensive: Ty budes mat krajsie :wink:
8. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami, aj mne prvykrat, ked som bola na MD volala nova kolegyna aj 4 x denne :confounded:
Leni pekny program, tak mas co robit - potom nam porozpravas, co z toho si stihla :grinning:
Weji femigard poslany, do 2 mesiacov uz budu tt svietit u teba a za par mesiacov sa toho placu uz nezbavis :wink: :grinning:
8. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló babky, kde ste všetky? :confused: Ja som sa až teraz dostala sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: viete čo sa mi pred chvíľou stalo? Hýbal sa mi pupok :confused: :sweat_smile: :grinning: som to ešte nikdy nevidela, stalo sa aj vám niečo podobné? Predpokladám, že nejakým spôsobom malá ťahala za pupočnú šnúru alebo čo. Ten pupok sa mi prekláňal sprava doľava hore a dole, no skoro som odpadla, že to čo? :confused: Inak som to necítila, bola to len náhoda, že som si odkryla bruško po jedle a že idem si ho trošku pohladkať a čo nevidím - pupok sa mi hýbe a ja to určite nerobím! :grinning:
8. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
leni, mně se taky převalovalo břicho, to je normální, takové vlny, na jedné straně se propadlo a na druhé vyboulilo.

Já se nevdávala těhotná, Marinka se narodila po 3 letech. Ale najednou jsme to tak cítili, že chceme být po zbytek života spolu. No jo, uteklo 19 let a všechno je jinak. Ale ať už je to mezi náma akkoliv špatné, nikdy nebudu litovat těch skvělých 14 let.

dělala jsem mňaku, cuketu zapečenou s nivou. Mám to zítra na oběd, ale nevím nevím jestli to vydržím.
8. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, Leni mne brucho furt meni tvar a presuva sa :wink: to si este budes par tyzdnov uzivat :grinning:
8. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, ale nie celé brucho, iba samotný pupok, proste tá dierka v strede brucha - aj keď teraz to už nie je dierka, je trochu vytlačený samozrejme, ale len ten sa mi hýbe, brucho je v kľude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nejde mi to do hlavy, lebo také niečo som si v predošlom tehu nevšimla. To prevaľovanie celého brucha hej, ale len samotného pupku nie :grinning: tej malej vytlačenej guličky alebo ako to nazvať :grinning:
8. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sa ti ako presuvala dierka???? :fearful: teda uz opak? :sweat_smile:
8. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babenky :slight_smile: Bay, no áno, tak sa mi ako vťahuje dovnútra a zas vypučí a prevaľuje, neviem to ani opísať :grinning: ale teraz je kľud, asi malinká spí :grinning:
No ja som sa moc nevyspala, večer sme ešte kecali zo švagrovcami a prešvihla som si svoju hodinku a potom som pomaly do jednej nemohla zaspať. O tretej ma zobudil dupot kuny, mrcha jedna, vrátila sa, tak ju bol MM postrašiť. O piatej ma samozrejme zobudil už hlad. No a potom som už len tak chvíľu podriemkala ale už sa mi poriadne zapsať nedalo, tak už som hore od pol siedmej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes sa zase budú zo mňa sypať perly :grinning:
9. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok