Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

mery.maja
10. júl 2009

Baz skus susene slivky 😉

mery.maja
10. júl 2009

oooo ako tak pozeram o chvilku tu mame malé Bay-čiatko 😉 😵

weja
10. júl 2009

dobré ránko 🙂
Inneske veeeeľká gratulácia 😵 páni moji, to musí byť chlap ako sa patrí... 🙂 ktovie, aký mala pôrod... ale tuším, že aj jej prvý synček mal cez 4kg, keď sa narodil... každopádne veľa zdravíčka prajem... 🙂
Naďka, tvoja reakcia sa mi páčila, ty si bola normálne šokovaná, keď si reagovala na tie miery... 😀

no ja by som dnes mala troška dohnať to, k čomu som sa včera poobede kvôli veľkej "zaneprázdnenosti" nedostala... 😀 ale zase - pomaly ďalej zájdeš, nie? 😉

Bay, ty si uži dnes posledný deň v práci... 🙂 ale to ušlo, čo? zdá sa mi to nedávno, keď si prišla s tým, že si tehu... 😵

bay
autor
10. júl 2009

Weji, ved to bolo len nedavno. jj posledny den. Po obede uz nebudem pisat, bo odovzdavam komp 😉 takze asi az zajtra 😅
Mery, Misko nema rad susene slivky 😔 Ale toto tusim zabera 😵
Leni to vies. Som si nedavala tento tyzden pozor a dala som si dvakrat ryzu. Som myslela ze to uhram ovocim, ale nie 😢 Ale zjavne ju vobec nemozem 😔

sisipetka
10. júl 2009

Dobre ranko kocky,
no my mame super zaciatok pracovneho dna. Vcera nam upravovali v office alarm a dnes od 8.30 nam hulakal ako zmyslov zbaveny 😖 Chuda moje male, urcite sa zobudilo a teraz nevie kam sa od strachu schovat 😅
S tou vyvolavackou u Innesky to mohlo byt zaujimave. Kamoskina sestra rodila pred 2 mesiacmi asi takym sposobom, ze prenasala tyzden, do vnutra jej dali balon s vodou, aby sa roztiahla...ten mala 2 dni a potom este dostala vyvolavacku. A ked zistili, ze to takto nepojde, urobili cisarsky - maly mal tiez 4,5 kg a cez 50 cm. Ja neviem, ale tych lekarov niekedy nepochopim, ze to takto natahuju. PRoste mne system babyfriendly hospital akosi prestava zavanat slovickom friendly 😠
Kami, tak sa pekne pobal a nezabudni sa z domu ozvat. Pondelok riesiem to stretko, ze? Leni ja napisem predbezne Zuzke (Maskovi), ze v pondelok okolo 17tej sa stretavame a nech mi predtym zavola, ze ci to plati ....teda ak bude chciet prist.
Weji, uz ti prisiel balik? Alebo az dnes....davala som ho prvou triedou, tak hadam ho uz budes coskoro mat 😉

bay
autor
10. júl 2009

Peti, v pondelok v Mileniu?

weja
10. júl 2009

ahoj Peti, balík zatiaľ neprišiel, ale rátam, že dnes už hádam bude na pošte... 🙂 dám ti určite vedieť, či došiel v poriadku... 🙂 už sa na to tešíííím 😵 aj keď si budem musieť ešte 2-3 týždne počkať, aby som to začala brať na začiatku cyklu... 😒
Bay, tak sa nám nezabudni aj na MD pravidelne hlásiť, aby sme mali prehľad, ako sa s Miškom máte... 😉 a žiadne pády zo schodov, vyvrtnuté členky, behanie so psami a pod. 😠 😉

bay
autor
10. júl 2009

Weji, co si to pre boha o mne myslis??? 😀 😀 😀 😀
No poctivo sa budem hlasit do 15.7. a potom az v auguste. V raji budem bez netu 😔 to bude abstaaaaaaaaaaaaak 😠 😠 😔

sisipetka
10. júl 2009

Kami najlepsie bude o 17tej pred Tescom, aby nas Lenka nehladala, kedze Milenium je dost schovane pre mimoBA. Oki
Weji, tak dufam, ze troska pomoze...a ostatne uz je na muzickovi 😉

bay
autor
10. júl 2009

Ok 17.00 Kamenne. Poznamenane, budem tam 😵 jaaaaj sa uz desne tesim 😵

sisipetka
10. júl 2009

Oki plati a myslim, ze uz sa pozname a keby nie, tak krutte pupkami 😀
Weji mam na teba velku prosbu, hovorila som s MM o tom, ze mate v rodine Zaru a radi by sme vedeli, ze kedy oslavuje chudatko meniny a ze ako to prebehlo pri zapisovani mena na matrike.
Ocko sa vcera rozhodol, ze dievcatko bude Zara a chlapcek Lucas - tak teraz si uz len pockat do decembra 😵

bay
autor
10. júl 2009

Pekne vymyslel 😉

halienka
10. júl 2009

Babky, sory že ma nebolo, ale musela som aj trochu požehliť aby nebolo zle že celé doobedie sa doma len vyvaľujem 😀 Takže v pondelok o piatej pred Tescom, hlavný vchod (neviem či tam máte aj nejaké bočné 😀 😀 aj ja sa na vás už hrozne teším, hlavne na tie vaše brušiská 😀 potom urobíme spoločnú bruchatú fotku 😀 😀 od najmenšie po najväčšie a na konci bude Zuzka s Brankom v kočíku 😀
Peti, krásne mená máte pripravené, obdivujem že tvoj MM nemá s tým problém dať také mená, ten môj by to asi ťažko predýchal 😀 😀
Bay, to chceš povedať že mesiac sa nám neozveš? 😕 No dúfam, že to nevydržíš 😀 a ozveš sa, lebo ani my to nevydržíme bez teba 😀 kdesi sem-tam navštív nejaké internet café a podaj správu, lebo ja to zas až tak ďaleko do raja nemám a aby si nezostala v šoku, že ti zazvoním pri dverách 😀 😀

bay
autor
10. júl 2009

Leni no tosu dva tyzdne 😉 a do net cafe sa nedostanem, takze max zavolat ci sms, takze na stretku vymenime cisla 😵 A prid 😵 budes vitana 😵 😵 😵 😵

halienka
10. júl 2009

No Bay, aj dva týždne sú dosť 😉 😀 dobre, nejako si to už zariadime, aby sme ťa nestratili zdohľadu 😉
No, idem ja do onej...do roboty 😀 😀

bay
autor
10. júl 2009

Idem ja odniest komp 😉 😀 papaaaaaaaa

sisipetka
10. júl 2009

Kami, tak to bude hrozne, kto bude pisat na konika 😀 Musime vymenit cisla, aby sme mali infosky, kde sa na dovolenke flakas 😉
Leni, MM ma v zalohe aj vacsiu exotiku, ale snazila som sa ho drzat nakratko 😀
..inac zas ma boli hlava, uz rano som sa tak zobudila a zistujem, ze je to cim dalej, tym horsie 😖 ...juj to nase male bude uzasne, ked maminka takto trpi...a to ste este nevydeli moje nove pupaky na tvari 😅

halienka
10. júl 2009

Peti, neboj, nie si sama, veď uvidíš tie moje "hviezdy" po tvári 😝 aj keď teraz je to už trochu lepšie, ale stále sa nejaká objaví, aby som nevvypadla s cviku náhodou 😀 Peti je tam pri tom Tescu nejaké parkovisko? Či ma má len MM niekde vyhodiť alebo ako je to tam najlepšie?

sisipetka
10. júl 2009

Takze Zuzka nepride, lebo je odcestovana aj s malym Brankom v Piestanoch 😵
Pri Tescu su parkoviska - 1 pozdlz na parkovacie karty a vacsinou volne nie je - a to druhe je tak obdalec, tiez platene 😖 Ak to zvladnete, tak sa tam da na chvilku zastavit, Ty vystupis a MM moze ist niekde na nakupy 😀 😀 😀 A vchody mame 2 - jeden je taky bocny pri ceste a elekrickovej trati a druhy je smerovany do centra kamenneho namesiat. Tam sa stretneme, su tam take kamenne obcerstvenia ako zmrzka, myslim ze kedysi bagety a tak. Pripadne ti hodim do IP cislo na mna, keby si bludila 😉

sisipetka
10. júl 2009

by ste neverili aka som dementna - tak namiesto IP pre Lenku, som si poslala kontakt na seba sebe samej 😀

weja
10. júl 2009

Peti, jasné, zistím to s tými meninami, sa priznám, že som na to akosi pozabudla... 😅 😔 ale dnes alebo najneskôr cez víkend im brnknem a vyzistím, ako to bolo... 🙂 ale inak mená sú to veľmi pekné... 😵

Bay, no hlásiť sa povinne aspoň 2x do týždňa... 😉

ja vás potom poprosím, urobte pre mňa aspoň jednu spoločnú fotku zo stretka - takú riadne bruškatú... 😵 😵

weja
10. júl 2009

Peti, to aby si nezabudla, aké máš číslo... 😀 😉 v tehu je všetko možné...

sisipetka
10. júl 2009

jasne fotime, ja uz mam fotak v mysli, este to musim niekam zapisat aby som nezabudla 😅
A ma byt teplo, tak urobime fotky v plavkach 😀

weja
10. júl 2009

fíííha, tak to som zvedavá... 🙂

aha, čo som našla - Inneskin Erik 😵 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

sisipetka
10. júl 2009

jeee, ten je macko 😵

sonicka07
10. júl 2009

jej,ericek je uz na svete. hura. tak ten sa vydaril,aky valibuk. inneska,gratulujem ku krasnemu syncekovi!
petka,aj kamoska bude mat lucasa v auguste a meno vyberal jej manzel. ale malinky sa narodi v prahe,tazke nebude konkurovat tomu tvojmu 😉 aj ked to moze byt zara. to je krasne meno pre dievca,mne sa lubi aj lara.
tazke bayka je na rade s babetkom!

sisipetka
10. júl 2009

Ahojky Sonicka - my sme dievcenske mali 3 - Lara, Sara, Zara - ale kedze 3cata nebudu, tak sme si vybrali Zara 😉 ... no a Lucas MM objavil pri titulkoch na konci filmu a velmi sa mu zapacilo 😀

sisipetka
10. júl 2009

Vtip:
Hypochonder: "Zena ma podvadza a stale mi nenarastli parohy.Asi mam nedostatok vapnika." 😀 😀 😀

halienka
10. júl 2009

Peti 😀 😀 😀 alebo že:
Namyslený: "Kedysi som bol strašne namyslený, ale teraz už som úplne dokonalý" 😀 😀 😀
Peti, číselko mám, keby čosi brnknem, to sa ma len MM pýtal, či sa tam dá niekde v blízkosti zaparkovať, tak mu poviem situáciu. neviem aký program si on na ten čas vymyslí, po obchodoch behať nebude ako ho poznám, ale má tiež spolužiaka s výšky v Blave, tak sa možno stretne s ním.

mery.maja
10. júl 2009

Dobre vtipy tu valate 😀

Peti vybrala si si pekne mena,aj prvi syn MM sa vola Lucas 😉 take exotikus mena aj to dievcenske 😵
Zavidim vam to stretko-uz druhe a ja musim byvat tak daleko 😠 😠