Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
10. júl 2009

Nebojte na jesen urobime stretko niekde blizsie ku vam 😉
...uz mame doma ten fetalny monitor a srdiecko nam bije o 106, akurat sa bobulka moc vrtela, tak som ju chvilu nahanala, az mi MM monitor zobral, ze ju mam chuda nechat 😅 Teraz neviem, ktora z nas dvoch si viac vydychla 😀

bay
autor
11. júl 2009

Mery, tak to Lenkzne nie je vtip, to je heslo mojho MK 😀 😵
Peti, no sikulka 😵 ale aspon vies kde najdes svoje cislo 😀 😀

halienka
11. júl 2009

Ahojte babky 🙂 Bay, tak tvoj MK je úplne dokonalý? 😅 To je sranda, ten môj tiež 😀 😀 😀 tuším to platí na väčšinu chlapov 😀 😀
No ja som šikulka dnes , už som bola na nákupe v hypáči (inak som zistila že je to dosť nebezpečné, bo by som najradšej hádzala do košíka zaradom všetko teraz v tomto stave 😀 - dobre že väčšinou posielam len MM inak by sme už dávno skrachovali 😀 ) dala som prať, 2x sa najedla a vypila kafíčko a teraz idem variť 🙂
Pekný víkendík vám všetkým prajem 😉 🙂

sonicka07
11. júl 2009

peti,akej znacky monitor si is kupila? si s nim spokojna,dobre sa ti s nim obsluhuje? lebo ja som to tiez chcela kupit,ked som bola tehu,ale doktor ma odhovoril,ze budem stresovat,ked nebudem pocut srdiecko a zdalo sa mi to aj dost narocne na obsluhu pre jedneho cloveka.
tak vy mate stretavku v pondelok a ja idem prvykrat do roboty po 6mes. asi sa zblaznim bez malej a pochybujem ze budem schopna sa sustredit na nieco ine. stale nevie a nechce pit z flase,len z lyzicky ale tak sa nezasyti. no,neviem ci nebudem utekat po troch hodinach domov. mam z toho riadne stresy. uf ☹
leni,si v polovici! riadne to frci. zachvilu sa nam tie poklady povydavaju,pozenia 😀

halienka
11. júl 2009

Soni, tak ma to štve že už musíš do práce, tvoja malinká by ťa isto mala rada ešte pri sebe ☹ No ale čo narobíš, aj my sme boli vlastne tak vychovaný, naše mamy tiež mali len pol ročnú materskú a potom myslím šup do práce, fungovali sme v jasličkách 😖 ale podľa mńa je to somarina, tie 3 roky považujem za dobré, to mi príde pre dieťa také najlepšie. Dúfam, že to zvládneš v ten pondelok, budem na teba myslieť 😉

sisipetka
11. júl 2009

ahojky kocky,
tak my sme sa vratili z vyletu zo Senca a keby bolo v brusku dost miesta, tak zjem v kazdom stanku nieco 😀
Soni vola sa to Sonotrax a je to jednoduche na obsluhu - iba to zapnem, prilozim jednu cast na brusko a mierne s tym hladam bobulku 😉 Je pravda, ze dost tazko sa mi teraz hlada, ked stale plava...ale viem zistit, ze srdiecko bije, kedze monitorm mi ukazuje frekvenciu tepov - cca 120 az 135. A my ludia mame cca 65 priemer.
Ale nebudem s tym teraz manipulovat casto. PRe nas je dolezity ten posledny mesiac, kedze monitor robi aj priemer merani a keby sa nam nieco nezdalo - ze napr. klesli tepy, tak bezim k lekarovi. Ale sledovat sa budem hlavne podla pohybov, toto bude len doplnok, lebo by som sa zbytocne stresovala.
Soni nezavidim ti tu pracu a hlavne Tamarka si bude tiez tazko zvykat....ale chapem aj to, ze robotku potrebujete a muz ti urcite pomoze 😉
Leni ake 3 roky, ved planujeme aspon 5 rokov - tie 2 dietky treba riadne vychovat 😀 😉

halienka
11. júl 2009

Peti, ty optimistka 😀 😀 no bodaj by 😉 sa zadarilo aj druhé, ale teda neviem-neviem, keď ja som už taká stará kefa 😀 😀

halienka
12. júl 2009

Dobré ránko babky 🙂 Ešte asi spinkáte, to len ja ako blbec už straším 😀 ale vyspala som sa veľmi dobre 😵

sisipetka
12. júl 2009

Dobre ranko kocky,
ja taky vyspata a asi aj dobre 😉
Leni ja Ti dam kefu 😠 , este si budeme o par dlhych mesiacov pisat, ako objimame wc misu "tenkrat po druhe" 😀
My ideme dnes s MM do kina, prosim ako male deti o 13.20 🙂 Aspon je istota, ze nezaspim 😀 Najviac sa tesim na pukance, bo film som uz videla, ale MM nie, tak som sa obetovala za balicek pukancov 😀
Kocky vidime sa zajtra na MK a poniektore i mimo MK - tesim, tesim 😵

halienka
12. júl 2009

Peti, tak pekný zážitok s pukancami prajem 😀 ja zajtra vyrážam okolo pol deviatej z domu tak možno ráno ešte stihnem tuto čo to napísať, ale potom už nie, už sa uvidíme až o tej piatej 😉 🙂 aj ja sa už na vás teším 😵

nada.hope
12. júl 2009

Zlaticka ahojte my mame dnes meninky,.........aby ste vedeli 😉 😉 😉 😉 😉

sonicka07
12. júl 2009

ninke vsetko naj k meninkam. si pamatam minuly rok som si hovorila,ze moja potencionalna dcera v brusku ma meninky. nakoniec sme to zmenili.
leni,nastupujem v utorok 10-6. tak nam drzte palceky. mozno keby som nechala prsia doma,tak by mala ziadny rozdiel nespoznala. 😀 je mi z toho nanic,kedze neuvidim malinkej vsetky pokroky.
peti,tak to je super,ze je to take jednoduche, ja som si to vazne chcela kupit cez ebay. tak mozno pri druhom to kupime. a ty si to kupila online a ci priamo v obchode a za kolko.

halienka
12. júl 2009

Nadenka, Ninke odkáž že prajem všetko najlepšie k meninkám, poslušnú maminku aj ocinka, stále sladučké mliečko a kopu zdravíčka a šťastíčka 😵
Soni, tak držím palčeky na ten utorok, čo už narobíš, to je život a treba to brať tak, že proste to inak nejde a netrápiť sa tým. Možno to bude mať aj pozitívne stránky, ty si trošku nasmeruješ myšlienky inam a psychicky oddýchneš a maličká sa zas naučí spoliehať sa aj na ocka 😉 nielen na maminku.

bay
autor
12. júl 2009

Ninke vsetko najlepsie k meninkam 😉
Ja uz sa na zajtra taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tesim 😵 😵 😵 Ze snad ani nezaspim 😀 😀 😀

halienka
12. júl 2009

No len sa dobre vyspinkaj Bay, veď čo by to bolo za stretávky, keď by si nám tam na stole zachrápala 😀 😀 😀
Joj, mne dneska tak akosi riadne naťahuje brucho 😝 žeby malá tak prudko začala rásť? Alebo sa z toho tiež vykľujú vetry? 😀 Ja som to dnes aj trochu prehnala s upratovaním, tak možno tam bude pes zakopaný 😝 No ale švagriná s frajerom sa vrátili z chaty, takže za hodinu spravili bordel všade tam kde som poupratovala 😒

weja
13. júl 2009

dobré ránko 🙂
Peti, v piatok som už našla v schránke žltý lístok, tak dnes pojdem na poštu po ten femigard 😵
a čo sa týka Zary - bratranec je práve na dovolenke, ale volali sme s jeho mamou a vraj meninky oslavuje vtedy, keď Zora, čiže 22.1. 🙂 A so zápisom mena tiež nebol problém, ale v niektorých prípadoch, keď ide o "cudzie" meno, je potrebné nejaké potvrdenie z veľvyslanectva, že takéto meno sa v tej konkrétnej krajine používa... V tomto prípade by to bolo poľské veľvyslanectvo, lebo v Poľsku sa Zara bežne používa... Ale oni problémy so zápisom tohto mena nemali, takže vy by ste tiež nemali mať... 🙂

a inak, čo máte nové? 🙂
Ninke všetko najlepšie 😵
Soni, uži si posledný deň doma a zajtra držíme palce...

a dnes si to užite na stretkuuu... 😵 😉

halienka
13. júl 2009

Ahojte babenky moje 🙂 tak ja už som pobalená a za chvíľku frčím do Blavy, zrejme sa tu najbližšie 2 dni neukážem, takže vás všetky zdravím, držkajte sa a s Peťkou a Baykou sa dnes stretneme, tak už sa neviem dočkať 😉 Beriem foťák, tak potom hodím foto 😉

bay
autor
13. júl 2009

Dobre ranko, tak ja som toho skutocne moc nenaspala, bo som furt behala na WCko 😝
Leni, stastnu cestu 😉
A vcera v hyper obchode ma zas chytili take bolesti podbruska 😠 😠 sa z toho tusim stava pravidlo 😠 akurat ze tentokrat sa z toho vyklul beh o ciste gate 😅 ktory som len tak tak vyhrala 😀 Ale teda kultura tych zachodov v hyper obchodoch nc moc 😝 ale v tej chvili by som brala cokolvek 😀 😀 😀

A este musim pochvalit maminku a holcicky 😵 V sobotu na pretekoch sa im veeeeeeeeelmo darilo, boli stale v prvej trojke a splnili si kvalifikacne podmienky na majstrovstv slovenska (22.-23.8.) takze pojdu bojovat aj tam a Bay bude obhajovat titul z minuleho roku co sme vyhrali 😵 😀 Som na ne takaaaaaaaaaa hrda.

Dnes idem do socialky prihlasit si II. pilier, musim ostrihat Bay a potom uz len rande v meste 😵 😀

weja
13. júl 2009

Leni, tak veľa šťastia na 3D, pozdrav Soničku 😵 😀 a na tie fotky sa teším... 🙂
Bay, tak to gratulujem! 🙂 aj chlpáčom, aj tebe k čistým gatiam 😀

bay
autor
13. júl 2009

Weji diky 😀 😀 😀

sisipetka
13. júl 2009

Dobre ranko kocky,
tak poporiadku - Ninke vsetko naj naj naj...cmuk
Sonicka - tu je ten link http://www.contecmed.com/cart/product1.asp?id=F... - stalo to 118 dolarov a obsluha je naozaj velmi jednoducha 😉
Bay gratulujem hafkacom a tebe k cistym gatom. Pocuj a neprichadzaju na teba postupne porodne stavy? Moja mamina hovorila, ze jej to napriklad zacalo hnackovanim 😅
Weji tak nech femigard zaucinkuje 😉 a s tou Zarou som uz aj ja doma hovorila, ze ju budeme oslavovat na Zoru, ale MM moc nie je nadseny...No uvidime, ci nieco vymyslime 😉 Uz som dostala zoznam dalsich mien, ktore by mohli prist - Lara, Sarah, Noe ... ale ja zatial trvam na Zare 😉
Leni aj ja uz mam fotak zbaleny, takze hura na zurku 😀

weja
13. júl 2009

Peti, aj mne sa z toho celého výberu páči Zara najviac... 😉 a čo sa tvojmu drahému nepozdáva oslava na Zory? 😕 nevýhoda je akurát, že bude mať meniny aj narodeniny blízko seba, ale to by ma trápilo najmenej... 😉

o koľkej máte to stretko? budem na vás myslieť... 🙂

nada.hope
13. júl 2009

Dakujeme zlaticka, Ninka vsetkym posiela sladku pusinku na licko a je na luto, ze to stretko je zasa tak daleko 😠 ☹ mozno nabuduce pridete k nam 😵
Robime kupelne, tak nic nestiham, a v byte mam prach ako v kamenolome 😠 😠 😠 😠 😠
Inac Bay pekne brusko 😵 , take brusko som ja nemala 😉 🙂

nada.hope
13. júl 2009

a ja pisem ako madar.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisipetka
13. júl 2009

Weji, ja si tiez myslim, ze Zara vyhrava a tiez mi nevadi, ze vsetky sviatky bude mat naraz 😉 A mozno budeme tolko spekulovat, ze bobulke narastie pipik 😀 a bude Lucas 😉
A este som nasla celkom pekne meno "Kira" a ma meniny 13.3. - co poviete? My mame troska take zvlastnejsie priezvisko, takze nam sa nehodia klasicke slovenske 😀
Nadi, tak nabuduce prideme ku vam a bude moct aj Majka a mozno aj Wejka sa odtrhne z LM 😉

bay
autor
13. júl 2009

Peti, Kira je tiez pekne meno 😉 Co sa tyka tych porodnych stavov, no uz ma obcas riadne ms boli brucho 😠 ale inak v poho
Ja mam uz socialku za sebou 😵 a na druhe kolo som sa rozhodla, ze tam poslem MK 😀 😀
A uz mam aj ostrihanu Bay, je to sice taky crazy style, ale to zo zdravotnych dovodov 😉
Weji o 17tej.
Nadi a to mam pocit ze je v tom bruchu Misko tak natlaceny ze az hroza, kedze mi furt poskakuje brucho ked sa co i len "nadychne"

bay
autor
13. júl 2009

A keby ste sa nudili, fotky zo soboty 😉 Cernocha a Bay urcite lahko spoznate. A Amber asi tiez 😉 To vyskerene stena 😀 😀
http://picasaweb.google.com/aislingagam/1172009...

sisipetka
13. júl 2009

pozrete, akurat som spoznala iba teba 😅

weja
13. júl 2009

Peti, tak čestne priznávam, že Zara sa mi viac páči... 🙂 Kira na mňa pôsobí dosť tvrdo, kdežto Zara evokuje skôr taký exotikuš kvet 😵 v podstate to v arabskom preklade aj znamená kvet, tak to asi preto 😀

Bay, to sú fotky z tejto soboty??? ...a kde si nechala brucho??? 😕 😀

weja
13. júl 2009

ja som tiež spoznala iba Bay, ale radšej som bola ticho, že ak som medzi vami iba ja taký neznalec, tak sa radšej nejdem ozývať... 😀 😀