• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
Weji ved prave, mne Zara tiez ide viac a ten preklad suhlasi - nasla som to na nete - teda iba to :sweat_smile:
13. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme dnes az 2, co sme spoznali iba Bay :grinning:
...a inac Eliska to s nami asi opat vzdala :sweat_smile:
13. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nespoznat cernocha ked su tam len dva cierne psy.... no toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak Amber ste snad objavili, to je ta na fotkach so mnou :grinning: :grinning:
Weji, brucho sa nevoslo na fotku :sunglasses: :wink:
13. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Podla mna si poriadne uzivala vikend :wink: :wink:
13. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, ale to steniatko riadne vyrastlo :wink: ...a myslela som, ze je to Amber, ale nechcela som byt za blbu :grinning:
13. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No je to uz velka bezzuba psina :grinning: :grinning: :grinning:
Nemozes byt za blbu :wink: Si tehu, da sa to zvalit na tehu demenciu :grinning: :sunglasses: :wink:
13. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi odlahlo :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: zacni vyuzivat vyhody tehu :dizzy_face:
13. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a na čo to zvalím ja...??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
veru, Eliška tu už dlhšie nebola... :confused:
13. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji, ved na tehu :wink: ...uz je tak strasne blizunko, ze to na tebe zanechava stopy :slight_smile: :sunglasses:
13. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A prisposobujes sa nam :wink: :wink: aby sme sa blbo necitili :grinning: :dizzy_face:
13. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, to som dobrá kamoška, keď sa tak obetujem, aby ste neboli v tom samé, čo...??? :grinning: :grinning: :grinning:
no je možné, že moje tehu je veľmi blízko - škoda len, že mu to tak dlho trvá, kým dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
13. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, veru, maloktora by sa takto obetovala... :dizzy_face:
13. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac mna uz tehu nevolnosti nadobro opustili minuly tyzden, takze pevne verim, ze trafia do LM - lebo budem musiet kupit GPS navigator :angry:
Bolehlav mi este ostal, ale nebudem taka "svinka" aby som ich poslala naraz :wink:
Kami dufam, ze sa uz chystas na stretavku - umyt a vyfukat hlavku, oholit nohy, osprchovat Miska :grinning:
13. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti jasne :dizzy_face: Krasna, hebka :dizzy_face: len este musim najst malovatka a spomenut si co sa s cim robilo a na ktoru cast ksichtiku to patrilo :grinning: :grinning: Od zaciatku tehu som ich nepouzila :sweat_smile:
13. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay chapem, ja farbicky tak maximalne na zakryte pupakov a trocha spiraly, aby som nevyzerala ako uplne vygrcana :sweat_smile: - takto to je od zaciatku tehu
13. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, no to je super, že si už môžeš v kľude užívať tehu :dizzy_face: ten bolehlav si veru môžeš nechať... :grinning: :wink:

to sa tak parádite, aby ste boli pekné na fotkách...? :grinning:
no inak závidím, ja mám na figu problematickú pleť :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ja nenamaľovaná nechodím ani smeti vyniesť :grinning:
13. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja ani len tu spiralu :sweat_smile: Najprv mi bolo zle a nechcelo sa mi pri blinkani mysliet na to ci som si nerozmazala mickey mousa a potom uz alergia a zvyk ze tym rano nezabijam cas :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, moja plet tiez nic moc. Stale ako pubertak :wink: ale zily mi to netrha :grinning: :grinning:
MK ma ma radsej nenamalovanu a ked sa to tak paci MK tak sa musi aj zvysku sveta, no nie? :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaslime na pupaky, podte radsej jest :grinning: ...ja prave tlacim cerveny melon :wink:
13. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes na socialke, mi mila teta (a fakt ze bola mila ustretova a vysvetlovala hoci za mnou rad dalsich 50 ludi) ani nechcela verit ze som vydata a ze ako slobodna mamicka mam narok na MD 8 mesiacov :grinning: :dizzy_face: :grinning: No potesi :grinning:
Takze keby ste nevedeli kedy a s cim ist na socialku vo vztahu tehu, tak viem a aj som dostala cislo na tety, ktore su na oddeleni zaoberajucim sa tehu vecami :dizzy_face:
13. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prvokaterka!!!!
Ja vaham - markule alebo coko bonbony :unamused: To je oc tu bezi :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak musim Miskovi zehlit aj uteraky a plienky? Resp. zehli sa len kvoli estetike alebo to ma nejaky vyznam akoze prezehlenim a tym horkom sa vyvrazdia nejake bacily ci co? :sweat_smile: Mam niekedy otazky ako total blondina, co? :sweat_smile: :sweat_smile: ale fakt som prirodzena tmavovlaska :wink:
13. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ze markule :grinning: :grinning: :grinning: joooooj. To nebyt ziadna exotika. To byt marhule :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay daj si marhule, dobre sa z nich travi.
Ano, zehlis na co najvyssej teplote kvoli bakteriam - a vobec nie si blondy :wink:
Super s tou tetou ohladom tehu - zeby som si dala teplaciky, vlasy do copu a budem mat matersku 8 mesiacov :grinning:
13. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No len ci oni nemaju zaznamy o tom ze ci si alebo nie si vydata... :frowning2:
Oki, tak uteraky a plienky zverim MK, tam aj ked to bude vyzerat ze to prave pozula kravicka, tak mi to nebude vadit :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čaute vy brunetky, idem ja pomaly domov :sunglasses:
užite si to stretko, papa zajtra :wink:
13. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Stastnu cestu :wink:
13. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa a dodame coskoro foto :wink:
13. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :dizzy_face:
Dnes som prva? No toto :sunglasses: