Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
14. júl 2009

dobré ránko 🙂
tak aké bolo stretko? 😵 čakám infošky - ako ste sa mali..., čo dobré ste papali a pili..., ako dopadlo Lenke 3D atď., atď. 🙂

Peti, veď ten Femigard si poslala úplne plnýýýýý.... ty si teda... veď si hovorila, že je už načatý a to vôbec nie je... to ti normálne musím zaplatiť... a ten fotorámik je milý... 😀 😀

bay
autor
14. júl 2009

Weji, stretko bolo uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne super 😵
Prva runda = mojito 😀 u mna aj druha 😅 Petka potom presedlala na grepovy strik. A na prvu veceru bola zapecena bagetka (Petka - vajickova, Lenka - kura, ja kari-kura)

Len cestou domov ma desne dostipali komare. Som cakala na bus a komare zjavne na veceru. Asi 30 ludi na zastavke v centre sa neustale osivalo a buchalo a snazilo sa zabit co najviac tych krvilacnych priser. No na osobu asi 20 komarov 😠 😠 😠
Lenka ma morfo az dnes, takze si musime pockat kym dorazi domov 😔

weja
14. júl 2009

jeeej... ďakujem za vyčerpávajúce info... 😵 😀 a to ste boli len 3 kusy? 😕

nada.hope
14. júl 2009

Ahojte zlaticka, 😉 😉 😉
Wejka nie tri ale sest, podla toho filmu sest medvedov s cibulkou 😀 😀 😀
ale v ich pripade boli tri tehulky s bagetkami a tri bublinky s maminkami 😀 😀 😀 😀

nada.hope
14. júl 2009

Bay a kde je foto? 😅

nada.hope
14. júl 2009

Haloooooooooooooo kde ste co ste po stretavke out? 😕 😅 ked mi malicka spinka a mozem chvilu venovat cas vam, tak ani jedna tu nie ste 😠 😠

nada.hope
14. júl 2009

NO dnes si budem pisat asi sama respektive prava ruka s lavou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisipetka
14. júl 2009

ahojte kocky,
idem si vas precitat, len som chcela rychlo info...fotky zo vcera su v albume Nová nádej 😉
A do budúcna treba vymysliet nejake stretko, kde sa stretneme vsetky a mozeme ho pekne pomalinky zaplnat i spolocnymi fotkami s mimi 🙂

sisipetka
14. júl 2009

Kami, tak tie komare napodobne a kedze som este aj prestupovala v petrzalke, tak som to mala cele 2 x 😠 😅
Dnes som pre istotu doma, rano ma bolela hlava...tak som nechcela riskovat, ze zistia moju opicu z mojita 😀 😀 😀
Weji, on bol raz otvoreny, tak prosim nezbi ma za to 😉 Ramik bol ako podpierka, nech to tam nelieta, takze nasou bojovou ulohou je spolocna foto, ktoru si do neho das 😉
Nadi prepac, ze ta tak zanedbavame, ja som rano rychlo zbuchla polievku na obed, este ma cakaju ryby na neviem aky sposob 😅 a tie fotky som sa snazila nejako pekne zapracovat. Len akurat nemam doma ziaden program ako tu jednu ciernu gulu na fotkach zmensit 😀 😀

bay
autor
14. júl 2009

Tak ja som zaspala... 😅

sisipetka
14. júl 2009

dobre ranko Kami 😉 - aspon ste si oddychli
my uz sme s bobi napapane, mnamky dnes sa mi ten obed podaril 😵

weja
14. júl 2009

jeeeej, fotky su super, všetkým vám brušká veľmi pristanú.... 😵
Bay, ty vyzeráš skôr ako vypchatá, nie ako skutočná tehula 😀 ale myslím to v dobrom, je to pekné, keď si taká štíhla a máš len bruško 🙂 aj Peťka s Lenkou majú už pekné brušká 😉

bay
autor
14. júl 2009

Len keby bolo vonku tak o 10° menej 😝 Sme boli teraz v obchode a spat a vsetky (okrem stenata samozrejme) sme upecene. Ale stena vonku tiez moc nevystrajalo, to si nechalo az na doma 😠 😠 😠

sisipetka
14. júl 2009

weji, no ja ho mam pekne obalene tukom 😀 Ved som pribrala tolko, co Kami za 35 tt 😅 Ale nech, aspon bobulka ma mekucky domcek a ja to potom cvicenim zhodim 😉
Kami chudata moje, viem si predstavit upeceneho psika 😅 - jazyk vonku a oci vypulene 😖 Dufam, ze Misko to zvladol bez ujmy....ja sa tu vytesujem v obyvacke pri zavretych oknach a odmietam ist von 😠

bay
autor
14. júl 2009

Miskovi v bazeniku bolo najlepsie z nas vsetkych 😉 😵

sisipetka
14. júl 2009

Mozem aj ja do bazenika 😀 😀 😀

bay
autor
14. júl 2009

No bobulku by sme vzali ale teba nie, to je detska velkost 😀 😀 😀

weja
14. júl 2009

my sme tu nemali šéfku, tak sme na chvíľu vyšli vonku pred hotel na lavičku (tu je totiž príjemných 23° 😎 ) a nestihli sme sa ani poriadne usadiť a šéfka už dofrčala 😅 tak nás akurát načapala 😀
Peti, jasné, že zhodíš, hlavné je, že je bobulka spokojná 🙂

bay
autor
14. júl 2009

Weji, ja sa vdacne podelim o par desiatok stupnov od nas 😅 😵 aby ste tam tak nemrzli 😉

weja
14. júl 2009

ďakujem Bay, ale netreba 😅 tu v horách je inak fakt super 😎 horšie to už je, keď poobede prídeme dole do mesta, to je hnusný úpek 😝 kým sa prehrabem pol mestom domov, tiež som uvarená... 😝 😝

bay
autor
14. júl 2009

No tak si musim pockat az do Raja na normalne teploty. Vazne uvazujem nad odchodom o den skor 😅 😝

sisipetka
14. júl 2009

Aj ja sa tesim o 2 tyzdne do Strby - konecne chladok 😉 Skoda, ze nejdeme do Jasnej, to by sme Ta prisli pozriet 😉 - ale boli sme tam minule leto, tak sme si vybrali inu destinaciu 😀
Kami, tak dohodneme bazenik pre bobulku a Miska, az na buduce leto, ok? 🙂

sisipetka
14. júl 2009

Jeeee Kami, Ty mas v albume darcek od nas pre Miska 😉 ...si ma potesila 😵

bay
autor
14. júl 2009

Tak sa musime takou krasou pochvalit 😉 😵
Peti oki 😉 Aj ked dom este nebude stat, bazen mozme na pozemku zriadit 😀 😀 😀

sisipetka
14. júl 2009

mozno bude uz nas domcek stat 😉 Bazen sice MM nechce ten klasicky do zeme, ale videli sme taky super nafukovaci i so sprchou i so schodikmi a velmi sa nam pacil 😵 A zmestime sa tam vsetci 4, pripadne viac deticiek naraz 😉 , ked urobime stretko 🙂

bay
autor
14. júl 2009

A taska do porodnice je pripravena 😀 😀 ale teda mam pocit ze mam toho nejak moc malo. Ked som bola obzerat porodnicu tak baby tam mali obrovsku tasku plus este mensiu k tomu 😅 A ja mam veci tak do ruksaciku 😅 😀 NAjviac zaberaju papierove vreckovky 😀 njn Alergia je zakernost 😠

halienka
14. júl 2009

Ahojte bambulkýýýýýýý 😀 😀 No tak ja som teraz pred hodinkou dofrčala domov, no a to viete, kým som sa zvýtala s kocúrom, švagrinou a jej frajerom, kým porozprávali zážitky a kým som prečítala tie 3 strany čo ste stihli od včera rána popísať, tak je pol desiatej 😀 😀 😀 Ale dorazili sme teda v poriadku, Peti, fotečky sú super, chvalabohu, že si ešte len v 15tt a ako jediná máš tehu demenciu ešte len v počiatočnom štádiu a nezabudla si foťák tak ako ja 😀 teperím ho z Považskej a potom ho zabudnem u kamošky v ruksaku 😝 😀 nie je čo dodať 😝 😀 No stretko bolo parádne, doma som si síce objavila tiež 5 štípancov od komárov, ale asi to nie je také hrozné ako ste dopadli na tých zastávkach vy 😝 Inak na ksichte to mám teraz super, lebo pri ľavom oku mám riadnu vyrážku a pri pravom riadny štípanec, tak normálne môžem dávať na chodníku pri odbočovaní smerovky 😀 😀 Hrúúúza! Ale mochitko bolo fakt mňamky 😵 dobrotky pije tá naša Bay 😀 a ide jej to ku kráse 😉
No a ešte k tomu sonu, všetko dopadlo vynikajúco, všetko je kde má byť a všetko má ten správny rozmer a umiestnenie, takže sme s MM navýsosť spokojní. Mám síce len dve foto aj to biedne, ale podstatné pre nás bolo, aby bolo všetko v poriadku. No dnes sa moja babulka veru moc ani nehýbala, a ani sa jej nedivím, bo v takom horku to bolo dnes veru desné.
No a ešte k tým naplánovaným obchodom, Peti, mala si pravdu, že budem rada ak zvládnem jeden, a keďže sme mali prvú naplánovanú KIKU, tak som zvládla iba Kiku 😀 šak toho tam bolo tak veľa, že keď sme vyšli konečne na tretie poschodie, tak som mala chuť len ľahnúť do niektorej tej manželskej postele a nehýbať sa 😀 ale potešilo ma aspoň to, že tam tiež mali nejaké kočíky, asi isto nie taký výber ako v babymarkete, ale aspoň čosi, tak aspoń si to už omrkol aj MM a zrejme budeme musieť ešte do tej Blavy niekedy vybehnúť 😀
Tak vás zdravím všetky, aj Elišku, aj keď tu nie je, dúfam, že na nás nezabudla a aspoň niekedy sem kukne 😉 Idem sa najesť lebo už mi riadne škvŕka v brušku 🙂

ellise
14. júl 2009

ahoj holky, zdravím po delším čase, ale fakt nestíhám a kolikrát ano nevím co psát, já depresivní čtyřicátnice, vám takovým optimistkám.
O víkendu se moc na PC nedostanu, v pondělí jsme měli audit, dopadl dobře, ale musela jsem to s auditory obchodit celé já, tak když jsem se v 6 vrátila domů, tak jsem byla ráda, že jsem ráda. Ale to víte vzpomněla jsem si na vás.....zdá se že jste si to užili.... to je dobře. Dnes byl konečně tepo, tak jsem vyrazila s dětmi na koupaliště a zítra jdeme zas.

Leni, jsem ráda, moc ráda že to dobře dopadlo, teď už si jen užívej v pohodě.

peti, jednoznačně to bude holčička. 🙂

bay
autor
15. júl 2009

Dobre ranko 😵 Tak mne sa tuto noc podarilo spat az neuveritelne dve hodiny. Do pitej som sa len prevalovala 😠 😠 😠 grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Leni, super spravy ale my sme ine ani nepripustali 😀 😎 😀 a ja ako spravny gurman len mnamky 😀 😀
Elis, ze konecne teplo... To kde doteraz nebolo???

mery.maja
15. júl 2009

Ahojte,

som rada ze vam na stretku bolo fajn 😵 kedy date konecne stretko aj blizsie ku nam ?hned by som dofrcala ☹
No ale verim ze raz to vyjde 😎 inak fotecky ste pekne porobili 🙂