• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
Leni, to si píš, že ma chytá cestovná horúčka :grinning: ja cestovanie nemám rada, vždy mám z neho nervy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a včera som už začala robiť kôpky na posteli, čo si chcem zobrať so sebou, MM sa na mne pobavil :sweat_smile: nemôžem za to, ale už týždeň pred tým mám plnú hlavu rozmýšľania, čo si musím zobrať so sebou a aby som nič nezabudla a taaaak... :grinning:
dnes je tu akosi zatiahnuté, ktovie, či nebude pršať... :unamused:
29. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, ďakujem :dizzy_face: aj vám pekný víkend... má byť horúco, tak sa tu aspoň schladíte... :wink:
29. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak si to uzite a poriadne si oddychnite :wink:
Weji oci na stopkach, je to tam nadherne :dizzy_face:
Ja som si tiez chcela odskocit do Tatier na turu ale to mi uz MK zamietol s hlaskou ze ty nie si normalna :grinning: :grinning: ze mu to zistenie ale trvalo... :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji, aj ja si vzdy robim kopky pred cestami a balim vsetko zvlast do roznych sackov a tak :grinning:
No, ale teraz som sa na to vyprdla a nieco vecer pozbieram, co cez brucho turisticke vobec obleciem :sweat_smile: Ale v hoteli je bazen, tak ak budem fit, to sa pojdem vymocit :wink:
Kami :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja balim tak isto :wink:
Ved si pozri co som mala ja na turach. Tielko (take to co su pod tricka) a XXXXL sortky na ktore MK zahlasil ze ci idem v pyzame. Este ze do topanok som sa vosla :grinning:
29. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím, že tu je dovolenková horúčka :grinning: len ja sedím v robote od rána do večera ako taký ... :grinning: Bay, aj môj kolega má dovolenku, tak ma šupli na tie dva týždne späť na 8 hodín kým tu on neni, tak preto som už od rána v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz som im dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj hnusaci jedni :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale už len do tohto piatku, tak to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som si normálne odvykla :grinning:
29. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to ti verim, ja by som uz umrela :grinning:
29. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne akosi moc ľudí chodí, som myslela že práve bude kľud lebo sú dovolenky a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za prvé dva júlové týždne sme mali 23 CP na okná, za tieto dva čo som tu sama - a to je dnes ešte len streda - už 40 CP a to ma ďalšie dve čakajú dnes ešte v mailoch na spracovanie. Šak som úplne vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz som dorazila z obedu a najradšej by som ľahla a spala :grinning:
29. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No je pekne, volno, nie je na dovcu tak vsetci idu menit okna :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, no takto využívať tehotnú ženu :grinning: keby ti aspoň umožnili poobede dožičiť si nejakú siestu - na chvíľu si schrupnúť... :wink:
Bay a na teba nepozerali ostatní turisti ako na zjavenie, že tehulka pred pôrodom na túre? :grinning:
Peti, vymočiť sa do bazéna...??? to by ti bolo... :grinning: :wink:
29. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji pozerali.... :sweat_smile: ale stretla som tam este jednu tak cca 5.-6. mesiac :wink: :grinning: ta mala asi jedina pochopenie.
Ostatni ked isli za nami a ja som sa zastavila a predychavala (fucala teda riadne :grinning: ) tak na mna zazerali, ked prechadzali okolo tak sa podrazdeny pohlad (taka mlada a nevladze) zmenil na udiv, ze im skoro oci vypadli a sanka klesla a potom na to upozornili celu skupinku s ktorou isli a vsetci sa otocili a cumeli. No ako keby som bola nejake monstrum :confounded: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Tak som sa potom nastvala a predbehla ich nech si nemyslia :grinning: :grinning: :grinning:
Jak keby to bolo neobvykle stretnut tehulu tesne pred rozpadom na ture v Raji :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji, hej vymocit :grinning: - a co myslis, aj bobulka pravidelne moci do svojho bazenika :wink:
Leni, kurna, ti debili stale nedaju pokoj...zeby sme ti zajtra po ceste dosli pomoct :sunglasses:
Kami, teba si viem predstavit v tych kopcoch ako prirodny ukaz :grinning: - neboj, ja budem tiez fucat, mne staci aj 2 poschodia 4 x denne v robote vybehnut...a mam pocit, ze uz som tesne pred polcasom rozpadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mne navrat na tretie poschodie tiez moc neprospel. Narocnejsie nez tie vylety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, no fakt, veď to je úúúúplne bežná vec :grinning: :grinning: ozaj zázrak prírody :grinning: sa teda divím, ja ako tehula som ledva išla na nákup, nie ešte na túry... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, veď to, že či si ideš brať príklad z bobulky...? :wink: ideš iba s MM, či idete viacerí?
29. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, nakupy nezvladam ani ja. Misko ich nerad a vzdy mi pride v obchode zle :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze odtial vzdy rychlo utekam...
29. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme iba my dvaja...ups teda traja :wink:
To uplne staci, boli sme takto dvaja aj minule leto na Chopku...nam dost vyhovuje chodit po dovolenkach iba v dvojici. Super si vtedy rozumieme a nejako sa vzdy vieme dohodnut - teda okrem narocnych tur, ked ja mraucim od bolesti :confounded:
Kocky, nakupy nemusim ani ja....ale myslim, ze mam viac takych "nemusim" :grinning:
29. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, co tak este raz sa vydavat :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=owPdycgkkGg
29. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nedá youtube v robote spustiť... :angry:
Bay, to som myslela obrazne, že ani na nákup, v skutočnosti som bola fakt hotová, keď som mala byť dlhšie na nohách... :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem prečo, ale mala som pocit, že som min. o 15 kg ťažšia (už od začiatku) a jednoducho nevládzem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, vy chodíte do Tatier pravidelne? to sa nabudúce musíte zastaviť aj pri nás... :wink:
29. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, Tatry mame pravidelne - minule bola jasna - chopok - jaskyne, predtym rysy, predtym studenovodske vodopady, skalnate pleso, velicke pleso, gerlachovsky a slavkovsky stit, atd....a vzdy so slzami v ociach na ustupe :confounded: MM nikdy nechapal, ze co ma moze koleno tak hrozne boliet...ale az ked videl moju diagnozu z pred operacie a po nej teraz v marci, tak sa ospravedlnil, ze uz chape ako mi muselo hrozne bit :confounded: :sweat_smile: Nastastie teraz nejdeme testovat moje kolena, iba kondicku :grinning:
A dalsi rok dufam, ze pojdeme i s dietkom...potom vymyslim trasu smer Jasna a prideme sa ukazat tehulke wejke a mozno uz cerstvej mamine :wink:
29. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti :grinning: dobre som sa pobavila na tom videu :grinning: sa mi páčia také svadby ktoré sú veselé a brané s humorom a nie ako strašne vážna oficialita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Weji, aj ja mám niekedy také dni, že ani pohnúť a niekedy sa mi tak dobre nakupuje, aj natrafím na dobré veci, inokedy pobehám toho kopu a aj tak nič nekúpim. Ale tak ja na nákupy idem tak raz za 2 mesiace, takže väčšinou je zabitý celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Aj ja som kedysi bola taká turistka, ale teraz už bohužiaľ zdravotný stav nedovolí. MM ma tiež vytiahol kade-tade a ja som ešte ten typ čo si zemepisné názvy nepamätá, ale výstup na Rysy si pamätám, to som teda bola fakt mŕtva potom :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rysy boli nielen o fyzicke, ale v mojom pripade aj o psychike - fuj neznasam retaze :confounded:
Leni video som poslala kamaratom, co im ideme v oktobri na svadbu a uz si robime srandu, ze pripravime nejaky tanecny sprievod + ja este s jednou tehulkou brusny tanec :grinning:
29. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, presne, na ten úsek z reťazami nezabudnem nikdy, pretože som vyšla pár krokov popri tej reťazi a dostala som taký strach, že mi zmäkli kolená a nemohla som sa pohnúť ani hore ani dole :grinning: ľudia nadomnou aj podomnou čakali, čo urobím, či sa náhodou nepustím, bola som v úplnom šoku :grinning: :grinning: normálne som zastavila premávku :grinning: potom som to po pár minútach rozdýchala, všetci ma ukľudňovali a povzbudzovali, tak som to nakoniec nejako vyliezla, ale to nechci vedieť akú "ústnu" nakladačku dostal potom MM :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No viem si ta predstavit :grinning: :grinning: ... a cesta naspat nocna mora, kedze som uz vedela, co ma caka a neminie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa kocky, odchadzam...hlasit sa budem az v pondelok, dufam ze Tatry opat nesklamu :slight_smile:
opatrujte sa tu....a Misko nech pocka na tetu Petru :sunglasses:
29. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťuška, drž sa a moc to nepreháňaj s aktivitami, jasné?! :wink: Hlavne si oddýchni poriadne a hneď po príchode sa hlás :slight_smile: Prajem pekné počasíčko :wink:
29. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Halo? Balite, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, ja nebalím, ale idem pozerať Profesionálov :grinning:
29. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babky :slight_smile: ja som tu prvá? :confused: Bay, neflákaj to :grinning: vstávaj :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok