Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
30. júl 2009

Leni neflakam, tepujem uz od rana 😖 Ale prve kolo mam za sebou 😝 Este matrace v spalni z druhej strany a gauce si moze uzit MK 😠

bay
autor
30. júl 2009

Profesionalov? Ty si neverna Housovi??? 😠 😝

halienka
30. júl 2009

Bay, prosím ťa nepreháňaj to moc s tým tepovaním, chudák malý Miško bude celý udrncaný 😀 😀 No tie diely Housa som už videla, tak kukám profesionálov 😀

bay
autor
30. júl 2009

No keby som to nechala na MK tak to nespravi ani do Miskovej 50tky nie to este do narodenia.
Ja som poznala tie predtym. Niektore som videla aj 5krat bo pre MK su vzdy nove 😀 😀 😀
Idem urobit kuk ako som maleho ustvala 😉 tak zatial papa

halienka
30. júl 2009

A čím tepuješ? Máš nejaký tepovač alebo to len ručne kefou drhneš?

bay
autor
30. júl 2009

Mam od kamarata pozicany tepovac 😉 Rucne by ma teda nikto v tomto stave nedonutil 😉 😝

halienka
30. júl 2009

no ešteže tak 😀 idem na obedík, bo som už strašne hladná 😝 😀

bay
autor
30. júl 2009

Tak sme spat. Este aj obed s Mk sme zvladli 😀 😵
Podla usg vsetko ok. Az na to ze ma Misko velku hlavu, takze to bude maminu asik riadne boliet 😝 Teda nemaju nejak extra velku len gulatu. Kto s nim vydrzi ked bude inteligent ako tatino??? Velkostne sme tak cca 38tt. Tak dufam, ze buduci tyzden uz budeme oddelene 😅 ale pri mojom stasti budem kinderkom este v oktobri 😔 🙄

halienka
30. júl 2009

Bay, to je fajn, že ste v poriadku 🙂 a mne sa vždy páčili detičky s guľatou hlavičkou, sú podľa mňa omnoho krajšie 😉 a možno aj múdrejšie 😉 aj náš Lukino má guľatú hlavičku a vidíš, samé jedničky v škole 😉 🙂 No a snáď to nebude trvať až do októbra, treba začať pracovať na "urýchlení" 😉 vieš čo mám na mysli 😀

bay
autor
30. júl 2009

Este som zabudla , ze ma necele 3 kila, takze to nevyzera na rekord 😅 snaaaaaaaaad.
Leni, ved po schodoch beham kazdy den 😉 a ostatne metody nechavam na buduci tyzden ked uz tu budem mat Dr., no co keby sme to prilis urychlili.... heheheeee 😀 😀 😀

bay
autor
30. júl 2009

Inak, zajtra tu nebudem. Idem k mamine prebrat si veci z valandy co sme stahovali k nam 😉

halienka
30. júl 2009

Bay, tak to ešte za 2 týždne 0,5 kg a to bude ideálna váha, viac nepotrebuješ 😉 Zajtra zas zdrhneš? A s kým tu budem kecať? 😀 počas tohto dovolenkového obdobia tuším začnem trpieť samomluvou 😀 ešteže som si našla zábavku, študujem všetko o tých očkovaniach. Budem strááášne múdra 😀 😀

bay
autor
30. júl 2009

No mozes mi prist pomoct upratovat 😀 😀

halienka
30. júl 2009

Aj by som rada, ale šak som tu uviazaná do piatej hodiny do zadku 😝 😀 Inak aj ja mám doma už statočný bordel, keďže minulý víkend som bola v krížoch seknutá a neurobila som vôbec nič 😎 . Samozrejme v dome sú ďalší traja dospelí ľudia, ale hádam nebudú upratovať nie? 😠 na to majú predsa tehotnú ženskú 😀

evitkamalicka
30. júl 2009

ahoj kocky

bay este si cela?

bay
autor
30. júl 2009

Leni a kto iny by mal makat nez tehula a ostatok nohy vylozene 😀 😀
Evitka, stale drzime pokope 😅

halienka
30. júl 2009

No holky moje, vidím, že po večeroch tu už je totálny kľud 😀 tak ja len tak pár slov píšem aby som našu témičku vytiahla na prvú stránku 😉 🙂 Inak dobrú nôcku všetkým 🙂

bay
autor
30. júl 2009

To vies, tazky vecer... Nakup upratovanie, ale vysledok stoji za to. Je tu co jest a izbicka sa zacina podobat na detsku 😀 😵

bay
autor
31. júl 2009

Dobre ranko, pekny den zelam vsetkym dnesnym navstevnikom NN3 😵 😉

halienka
31. júl 2009

Dobré ránko aj ja želám 😉 Bayka akosi skoro hore? 😅 Ja som dnes zaspala do roboty, ale našťastie len o pol hodinu, takže keď som vynechala raňajky a nejaké úpravy tak som to na chlp stihla 😀 😀 Ale zato sa mi snívalo, že MM droguje 😕 😀 😀

nada.hope
31. júl 2009

Ahojte zlaticka,..................jezisi to co ste skoncili rannym privitanim????? Bayka co si isla rodit, ked tu nie si? Tak babule dakujem Vam za povzbudive slova, 😉 je to lepsie, ale mala mi bude strasne chybat, ale viem ze bude v dobrych rukach, dnes mam posledny den materskej 😠 😠 😠 😠 😠

Inac je tu nejako pusto, co ste sa rozprchli po dovolenkach?????
Aj ja by som mala na nejaku tu dovcu zajst a vyvetrat si hlavu 😀 😀 😀
Ale nakolko sme vyvicany z penazi, tak az buduci rok nejake to more 😝 😝

halienka
31. júl 2009

Ahoj Nadi 🙂 veru, väčšina kočiek je po dovolenkách, preto je tu také ticho, a Bayka išla tuším ešte po nejaké veci k mamine, takže dnes tu nebude, snáď sa zajtra ukáže 🙂 Nadi a ty budeš mať v robote prístup na internet?

bay
autor
31. júl 2009

Ukaze a cez vikend? No moc nie 😉 😝
Nechala som psov okrem stenata u mamy, takze mam volny vecer 😉 Len ustvat MK, stena je v tomto sebestacne 😀 😀 😀 😀 😀

nada.hope
31. júl 2009

Lenka no ani nebudem,ale planujem skocit do nejakeho mobilneho operatora, preco sa pytas? 😵

bay
autor
1. aug 2009

NAdi, tak vysvetli sefovi ze bez pristupu na konika nemakas 😀 😀 😀

nada.hope
1. aug 2009

no skor by som mala zmenit novu budovu v ktorej som za budovu staru v ktorej je internet 😠 😠 😠

halienka
1. aug 2009

Ahojte bambulky 🙂 Nadi, no ja práve preto som sa pýtala, či budeš môcť v robote aj na koníka. Niekedy sa lepšie píše z roboty ako doma 😀 doma nie je na to čas 😀 ale to záleží aj od roboty samozrejme 😉 Ja som sa pustila dnes do upratovania, švagriná s frajerom sú zase na akejsi chate, tak mám aspoń na to kľud. 😝 😀

lola19
1. aug 2009

Ahojte babenky, ja sa ozyvam fakt po dlhej dobe, ale chcem vam oznamit, ze uz sa nam narodila mala dcerenka, vola sa Dianka a narodila sa 20.7.2008 s mierami 2200g a 45cm. Bolo to sice o tri tyzdne skor, ale je to ciperka a verime, ze sa jej bude darit, teraz hlavne po zdravotnej stranke. Pomalicky pribera herecka nasa. Pa pa, pozdravujem vsetky tehulky, mamulky a snazilky 🙂

halienka
1. aug 2009

Jéj ahoj Lolka 😅 Tak to je super správička, moc moc ti gratulujem a prejem hlavne veľa zdravíčka a šťastíčka malej Dianke aj tebe 😉 😵 Držkajte sa a sem tam keď budeš môcť napíš ako sa máte ako ti idú mamičkovské povinnosti 😉 Rodila si normálne či cisarákom? 😅

bay
autor
2. aug 2009

Dobre ranko 😉
Nadi, no ale ved z domu nebudes mat cas pisat, ked sa budes musiet venovat malickej (o to viac ze s nou cez den nebudes ☹ ) Tak to v praci nejak vymysli a najdi dovod pre ktory potrebujes aj "pracovne" net 😉 😵
Loli, mooooooooooooc gratulujem.
Preco sa vsetky augustovky z NN3 uz rozpadli (aj Lola aj Rene) a ja furt drzim pokope? 😒 😀 😀
Tak my sme mali skvelu noc. O jednej v noci si nejaky inteligenti v barakoch pri nas zacali pustat hudbu total nahlas. A just slovensku (pri tej sa mi tazsie zaspava...) Sami Elan a Michal David 😠 A stale ich to drzalo. Po tristvrte hodky to dali tichsie (zjavne mali prvu navstevu policie), ale o 10 min to bolo este hlasnejsie nez predtym, tak sme uz volali na policiu aj my. Kedze ja som uz mala slzicky na krajicku co som nemohla spat a este to teplo k tomu 😠 😠 Nakoniec som sa odniesla k Miskovi do izbicky a spala tam. A ze sa mi spalo uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne super 😵 (tato izba je na opacnu stranu nez spalna 😉 )
A este ked uz sme pri tej izbicke, tak vcera sme slavnostne nalepili borduru. 😵 MK vyzehlil uteraky a plienky (okrem 7ks, to vraj dorobi dnes 😉 ) tak sa desne tesim 😵