• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Juj, tak kolegynka uz porodila (dokonca 29.7.) a to mala termin 12 dni predomnou... Aj ja uzchceeeeeeeeeeem :frowning2:
5. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevím Kami, jestli by se mu kvůli té trošce co zbyla :grinning: , sice jsem navařila toho kotel, ale já na tom ujiždím, tak se musím krotit aby mi něco zbylo na zítra.
5. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jo. Tak bude musiet chudak vydrzat az do soboty :wink:
6. aug 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
tak dnes som vám už k dispozícii, včera ráno, keď som prišla do práce, som si našla mail, že výplaty musia byť hotové do konca dňa, namiesto do konca týždňa :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som včera makala ako šróba, nešla som si ruky, nohy dobehnúť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ale dnes už hádam bude lepšie... :slight_smile:

Bay, tak ty už chceš Miška vyduriť za každú cenu? už je to asi riadna záťaž, čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kedy máš nejakú poradňu alebo niečo? sorry, ale prečítala som vás len tak narýchlo a asi mi to uniklo... :sweat_smile:
6. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zlaticka, :wink:
6. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay zlatko ty si este kinderko, ja som to o takomto case mala za sebou a aj som bola doma z porodnice, to co Misko tam chce dospiet :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zasa nikto :angry: :angry: :angry: :unamused: :frowning2: :pensive: :cry:
6. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi :sweat_smile: ja som tuuu... to v ktorom tt sa Ninka narodila?? sa akosi poponáhľala na svet... :wink:
6. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wejka ajoj konecne ziva dusicka, Ninka sa narodila presne v prvy den 37tt :wink: Islla von zlatko moje, kvoli tomu mojmu tlaku, nepacilo sa jej tam mala dost malo miesta :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja by som bola tiez rada keby si to nase zlato nedavalo nacas, ale najskor moze ist von po sestrinej svadbe, t.j. dva tyzdne pred terminom :grinning: uvidime ako to vsetko zladime :wink:
no wejka radost v tej robote ... ja som na PN taaaaak straaaaasne zlenivela ... moj celodenny vykon je ist s niekym do mesta na obed :grinning:
6. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky,
Leni tie vase historky s kocurom su niekedy aj na slzicku - chudacik :unamused:
Eliska lubim leco, ale uz asi nic neostalo, ze :grinning:
Weji, aj my uz zaciname "srobovat" - sefovi konci dovca a zacnu sa rozdavat extra prikazy, ach jaj ako bolo dobre :sunglasses:
Jani, tak dnes uz mas zaisteny celodenny vykon :grinning:
Nadi, Evitka pozdravujem babatka....a Adamko ako reaguje na psika? Nadi ako robota a malicka?
Kami, beries psika? Parada, tesim sa :wink:
6. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

Petka Adamko az piští od radosti ked sa k nemu peso priblíži
6. aug 2009 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janki no dievcatka saa vraj na svet ponahlaju............ a co keby sa malicka narodila v den svadby tvojej sestry? :fearful: :sweat_smile:
Petka ajoj, no robora .......... iba prezivam a rychlo palim domov, ale malicka to zvlada v pohode, lepsie ako ja. tento tyzden je s nou moj manzel aj buduci pondelok a utorok a potom maja "operka" no uvidiem ako to budem prezivat ja dalej, stale je tu moznost odchodu :grinning:
Evitka ajoj :dizzy_face: ako kupelna? My uz sa sprchujeme druhy tyzden :dizzy_face: :wink:
6. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi my este nesprchujeme
6. aug 2009 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ti to nezavidim, ja som povedala ze nikdy viac a radsej sa budem kupat v potoku? :sweat_smile: :grinning:
6. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis Nadi, malinka to zvlada a ty to postupne tiez budes brat uplne ok :wink:
Evitka, viem si predstavit to male dietko, ked chce chytit psika :dizzy_face: Joj, to akoby som videla seba, ked som nahanala nasho hafana po byte - len som pri tom nastastie nepistala :grinning:
6. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hlasim sa z poradne :wink:
Vsetko ok. V utorok idem na krv, zobral mi stery na koka a dalsia poradna o tyzden vo stvrtok. Vraj zatial nevyzerame na porod, ale vraj stat sa moze, takze som dnes podpisovala zmluvu :sweat_smile:
A vazim az 62kg, cize uz mam navyse 9kg :dizzy_face: juchuuuuuu. njn. Riadna gulicka :grinning:
6. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ak vam hafan nevadi, tak by som ju vzala, nech si trosku zvyka :grinning:
6. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A teraz tu nikto nie je :cry: :cry: :cry:
6. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadka nestras, svadba je v Trnave a budem rodit na antolskej, takze najskor den po svadbe :grinning:
super ze si s malinkou zvykamte, neboj uz to bude len lepsie :slight_smile:
bay ano ano chceme hafana :dizzy_face:
6. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, ved z TT to nie je tak daleko :grinning: Ja som mala v pripade krizy v plane vydrzat cestu zo SNV do Ruzinova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto neviem ako sa vola lebo to je nieco daleko daleko nad optimizmom :grinning: :grinning: :grinning:
inak v tych vasich augustovkach sa to nejako pomaly rozbieha tusim
6. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mam pocit ze to uz nie je pomaly rozbeh :grinning: ale ze to uz frci poriadne :wink:
Jani, ja tomu hovorim fanaticky optimizmus :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, no keď je zmluva podpísaná, už sa môže diať čokoľvek, čo...? :wink: no veď poznáš všetky tie vraj zaručené recepty na spustenie pôrodu, tak máš ešte dosť času, aby si ich vyskúšala... :wink:
Sky, kedy chcete hava? teraz, či až k malej? akosi som nepostrehla...
6. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji na obed :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ja dufam ze uz toho moc nestihnem poskusat :grinning:
A moj Dr. by ma rodil aj bez zmluvy :wink: To by sa dorobilo dodatocne :sunglasses:
6. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucim sa, idem sa vymodit a vyrazam :sunglasses:
6. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, ja dnes tiež akosi "šróbujem" ako to Wejka pekne nazvala :grinning: nemám kedy ani písať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akosi sa mi v poslednej dobe darí kiksovať a teraz to musím všetko naprávať :grinning: ja neviem či by tie tehotné nemali dávať na materskú skôr, už len preto, že by nestihli urobiť toľkú ujmu firme :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrú chuť k obedíku babky :wink: :slight_smile:
6. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sme z obedika spat. Dobre sme sa napapkali a Miskovi dohovorili na zajtra :wink: Ale, kedze sme si naplanovali obed na dalsi utorok, tak druhy termin davame Miskovi az na stredu :grinning:
Leni, aj ja uz srobujem, sef v praci a fofry s printami, ktore treba do konca augusta pripravit :confounded: Lahko sa hovori, ale ked su ludia po dovolenkach, tak vsetko nejako dlho trva :angry: :sweat_smile:
6. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak víkend by bol pre Miška dátumovo ideálny - 8.8. je fajn dátum, ale 9.8.09 hádam ešte lepší :dizzy_face: takže ste mu mali dohovoriť tak nejako :grinning: :wink:
no ako pozerám, v každej firme máme akosi roboty vyše hlavy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že vraj je kríza... :grinning:
6. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uz sme aj my doma a to sme este stihli cestou nanuk :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok