Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
5. aug 2009

Juj, tak kolegynka uz porodila (dokonca 29.7.) a to mala termin 12 dni predomnou... Aj ja uzchceeeeeeeeeeem ☹

ellise
5. aug 2009

no nevím Kami, jestli by se mu kvůli té trošce co zbyla 😀 , sice jsem navařila toho kotel, ale já na tom ujiždím, tak se musím krotit aby mi něco zbylo na zítra.

bay
autor
6. aug 2009

no jo. Tak bude musiet chudak vydrzat az do soboty 😉

weja
6. aug 2009

dobré ránko 🙂
tak dnes som vám už k dispozícii, včera ráno, keď som prišla do práce, som si našla mail, že výplaty musia byť hotové do konca dňa, namiesto do konca týždňa 😅 😝 tak som včera makala ako šróba, nešla som si ruky, nohy dobehnúť... 😝 🙄 ale dnes už hádam bude lepšie... 🙂

Bay, tak ty už chceš Miška vyduriť za každú cenu? už je to asi riadna záťaž, čo? 😝 a kedy máš nejakú poradňu alebo niečo? sorry, ale prečítala som vás len tak narýchlo a asi mi to uniklo... 😅

nada.hope
6. aug 2009

Ahojte zlaticka, 😉

nada.hope
6. aug 2009

Bay zlatko ty si este kinderko, ja som to o takomto case mala za sebou a aj som bola doma z porodnice, to co Misko tam chce dospiet 😀 😀 😀

nada.hope
6. aug 2009

A zasa nikto 😠 😠 😠 😒 ☹ 😔 😢

weja
6. aug 2009

Nadi 😅 ja som tuuu... to v ktorom tt sa Ninka narodila?? sa akosi poponáhľala na svet... 😉

nada.hope
6. aug 2009

Wejka ajoj konecne ziva dusicka, Ninka sa narodila presne v prvy den 37tt 😉 Islla von zlatko moje, kvoli tomu mojmu tlaku, nepacilo sa jej tam mala dost malo miesta 😵 😵

skybaby
6. aug 2009

ahojte 🙂 ja by som bola tiez rada keby si to nase zlato nedavalo nacas, ale najskor moze ist von po sestrinej svadbe, t.j. dva tyzdne pred terminom 😀 uvidime ako to vsetko zladime 😉
no wejka radost v tej robote ... ja som na PN taaaaak straaaaasne zlenivela ... moj celodenny vykon je ist s niekym do mesta na obed 😀

sisipetka
6. aug 2009

ahojky kocky,
Leni tie vase historky s kocurom su niekedy aj na slzicku - chudacik 😒
Eliska lubim leco, ale uz asi nic neostalo, ze 😀
Weji, aj my uz zaciname "srobovat" - sefovi konci dovca a zacnu sa rozdavat extra prikazy, ach jaj ako bolo dobre 😎
Jani, tak dnes uz mas zaisteny celodenny vykon 😀
Nadi, Evitka pozdravujem babatka....a Adamko ako reaguje na psika? Nadi ako robota a malicka?
Kami, beries psika? Parada, tesim sa 😉

evitkamalicka
6. aug 2009

dobre ranko

Petka Adamko az piští od radosti ked sa k nemu peso priblíži

nada.hope
6. aug 2009

Janki no dievcatka saa vraj na svet ponahlaju............ a co keby sa malicka narodila v den svadby tvojej sestry? 😨 😅
Petka ajoj, no robora .......... iba prezivam a rychlo palim domov, ale malicka to zvlada v pohode, lepsie ako ja. tento tyzden je s nou moj manzel aj buduci pondelok a utorok a potom maja "operka" no uvidiem ako to budem prezivat ja dalej, stale je tu moznost odchodu 😀
Evitka ajoj 😵 ako kupelna? My uz sa sprchujeme druhy tyzden 😵 😉

evitkamalicka
6. aug 2009

nadi my este nesprchujeme

nada.hope
6. aug 2009

inac ti to nezavidim, ja som povedala ze nikdy viac a radsej sa budem kupat v potoku? 😅 😀

sisipetka
6. aug 2009

No vidis Nadi, malinka to zvlada a ty to postupne tiez budes brat uplne ok 😉
Evitka, viem si predstavit to male dietko, ked chce chytit psika 😵 Joj, to akoby som videla seba, ked som nahanala nasho hafana po byte - len som pri tom nastastie nepistala 😀

bay
autor
6. aug 2009

Hlasim sa z poradne 😉
Vsetko ok. V utorok idem na krv, zobral mi stery na koka a dalsia poradna o tyzden vo stvrtok. Vraj zatial nevyzerame na porod, ale vraj stat sa moze, takze som dnes podpisovala zmluvu 😅
A vazim az 62kg, cize uz mam navyse 9kg 😵 juchuuuuuu. njn. Riadna gulicka 😀

bay
autor
6. aug 2009

No ak vam hafan nevadi, tak by som ju vzala, nech si trosku zvyka 😀

bay
autor
6. aug 2009

A teraz tu nikto nie je 😢 😢 😢

skybaby
6. aug 2009

nadka nestras, svadba je v Trnave a budem rodit na antolskej, takze najskor den po svadbe 😀
super ze si s malinkou zvykamte, neboj uz to bude len lepsie 🙂
bay ano ano chceme hafana 😵

bay
autor
6. aug 2009

Jani, ved z TT to nie je tak daleko 😀 Ja som mala v pripade krizy v plane vydrzat cestu zo SNV do Ruzinova 😀 😀 😀 😀

skybaby
6. aug 2009

tak toto neviem ako sa vola lebo to je nieco daleko daleko nad optimizmom 😀 😀 😀
inak v tych vasich augustovkach sa to nejako pomaly rozbieha tusim

bay
autor
6. aug 2009

Mam pocit ze to uz nie je pomaly rozbeh 😀 ale ze to uz frci poriadne 😉
Jani, ja tomu hovorim fanaticky optimizmus 😀 😀 😀

weja
6. aug 2009

Bay, no keď je zmluva podpísaná, už sa môže diať čokoľvek, čo...? 😉 no veď poznáš všetky tie vraj zaručené recepty na spustenie pôrodu, tak máš ešte dosť času, aby si ich vyskúšala... 😉
Sky, kedy chcete hava? teraz, či až k malej? akosi som nepostrehla...

bay
autor
6. aug 2009

Weji na obed 😀 😀 😀
Tak ja dufam ze uz toho moc nestihnem poskusat 😀
A moj Dr. by ma rodil aj bez zmluvy 😉 To by sa dorobilo dodatocne 😎

bay
autor
6. aug 2009

Lucim sa, idem sa vymodit a vyrazam 😎

halienka
6. aug 2009

Ahojte babky, ja dnes tiež akosi "šróbujem" ako to Wejka pekne nazvala 😀 nemám kedy ani písať 😝 Akosi sa mi v poslednej dobe darí kiksovať a teraz to musím všetko naprávať 😀 ja neviem či by tie tehotné nemali dávať na materskú skôr, už len preto, že by nestihli urobiť toľkú ujmu firme 😀 😀 😀
Dobrú chuť k obedíku babky 😉 🙂

sisipetka
6. aug 2009

Uz sme z obedika spat. Dobre sme sa napapkali a Miskovi dohovorili na zajtra 😉 Ale, kedze sme si naplanovali obed na dalsi utorok, tak druhy termin davame Miskovi az na stredu 😀
Leni, aj ja uz srobujem, sef v praci a fofry s printami, ktore treba do konca augusta pripravit 😖 Lahko sa hovori, ale ked su ludia po dovolenkach, tak vsetko nejako dlho trva 😠 😅

weja
6. aug 2009

no tak víkend by bol pre Miška dátumovo ideálny - 8.8. je fajn dátum, ale 9.8.09 hádam ešte lepší 😵 takže ste mu mali dohovoriť tak nejako 😀 😉
no ako pozerám, v každej firme máme akosi roboty vyše hlavy... 😝 a že vraj je kríza... 😀

bay
autor
6. aug 2009

Uz sme aj my doma a to sme este stihli cestou nanuk 😅 😀 😀 😀 😀