• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
Jani to je super, ze je vsetko oka, len nech to tak pekne krasne pokracuje dalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, ani nevím co mám napsat, bo bych toho chtěla tolik napsat, že kdybych se rozepsala, tak napíšu jednu stránku. A až tak se mi nechce. mně se vlastně nic nechce. Ani psát se mi vlastně nechce, ani sedět a nic nedělat se mi nechce. Tohle je vrcholm lenosti.
Tak vám popřeji hezký den :grinning:
11. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadka super ze to tak dobre zvladate :wink:
pozehlene nemam ani ja takze aj ku mne moze niekto skocit
inak dobra otazka ze co mozeme vyhrat :grinning: bay tu ale cely den nebola?????
11. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliska, len pekne pis, mas rezervovanu celu stranku :wink:
11. aug 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nadi diky :wink: Drepy robim k malej stale, akurat co mi stvrdne brucho alebo sa maly natlaci na brusnu stenu :sweat_smile: a davam denne horucu sprchu alebo kupel az som ako racik :wink: Aj chlapa znasilnujem, aj po schodoch beham, ani pikantne nezabralo, takze maly sa vyhnat nenecha a ostava u maminky :grinning: :grinning:
Elis, kludne sa rozpis :wink:
Jani super ze je vsetko ok.

Tak u nas prsi a hrmi a tak ma cernoch panicky strach, takze sa venujem jej len aby mi nesakala po Miskovi, bo 10kg by nemusel vydrzat :sweat_smile: Amberkyne 4 kg sa daju zvladat :wink:

K dazdovym basnickam:
Kvap kvap kvapka kvapká asi bude zo mna psychopatka :grinning:
11. aug 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky este som tu....
Ja mam na zehlenie MM, ale toho vam nepoziciam :grinning:
Eliska, ta tvoja lenivost je uplne ze super - ved si zvladla 4 riadky :wink:
Jani,je mile ze Barborka poslucha a tvoje nakupy su zatial v norme, kym ti to nebude vypadavat zo skrin :grinning:
Nadi, super, ze malinka to zvlada a neboj urcite je stastna, ked prides domenko. A inac aj ja zaskakujem kolegynu, co je na 2 tyzdne na dovolenke - takze sa vobec nenudim :confounded:
Kami, ja som ti hovorila, ze mne nic nepomohlo....hlavne, ze Miska citis, to je zaklad :wink: A myslim, ze ta s Lenkou prijmeme do kolektivu basnickych criev - ty budes zaverecna bodka :grinning:
11. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...este mi k tej zaverecnej bodke basnickeho creva napadlo ... neboj nemyslela som tym konecnik :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti, no kym si to nenapisala, tak mi to ani nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
No maleho je uz tazke necitit, bo sa tam fakt uz nevojde a kazdy mikro pohyb nie len citit ale aj riadne vidiet :grinning: :grinning:

A aby ste si nemysleli ze dnesok, ked bol MK na sluzobke bol uplne bez nehod (cely den som sikovna a furt mi nieco pada z ruk, atd, ale to nie je nic neobvykle) Ale ked som varila, tak som neodhadla svoju velkost a oprela si brusko o panvicu. Jasne ze bola na ohni a pekne palila :angry: Ale nie je to az taka kriza, trosku zacervenana koza, bez pluzgierov a snad aj bez jazvy :sweat_smile: No sikulka som. Ale to predsa viete uz davno :wink:
11. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko, stale v jednom kuse :wink:
Aj ked od vcera vecera obcas pocitujem take jemne ms bolesti. No ale ze mi ta bolest voooobec nechybala :angry: :angry: Inak ziadne zmeny :sunglasses:
12. aug 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
bay takze poslickovia pracuju to je dobre.. takze do konca tyzdna rodis hej ? :grinning:
12. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babky :slight_smile: vy ste to tu včera večer ešte roztočili pozerám :grinning: Eliška, na to ako veľmi si bola lenivá aj to si celkom dosť napísala :grinning: Vďaka bohu aj za to, aspoň vieme že žiješ :grinning: veď keď už nebudeš lenivá tak to pekne všetko dopíšeš, to čo si chcela, a vôbec nevadí že to bude román na 3 strany :wink: veď aj ja niekedy keď začnem tak nie je tomu konca kraja :grinning:
Sky, gratulujem k výborným výsledkom, len sa pekne takto držkajte ďalej :wink: Ešte 10 tt a už budeš vymýšľať spôsoby ako Bay, že ako maličkú dostať čím skôr von :grinning:
Bay, žeby to už išlo? No uvidíme čo bude do večera :wink: či sa bolesti nezosilnia a neprejdú do kontrakcií :wink:
Inak tá básnická bodka za našou básničkou o tej psychopatke bola super :grinning: :grinning: Ozaj poznáte tú hru o písaní básničiek, tak že píšu viacerí, každý dostane, pás papiera a začína tým že napíše jeden verš - čiže 2 riadky. Potom papierik ohne tak aby ten prvý riadok nebolo vidno a podá vedľa sediacemi. Ten si prečíta ten druhý riadok a musí naň vymyslieť rým. Tiež načne ďalší riadok, papierik zroluje ďalej tak aby zas nebolo vidno nič len ten jeho načatý jeden riadok a posunie ďalšiemu a ten zas musí dopísať rým a načať ďalší. A tak sa to posúva a dopisuje až pokým nie je celý papierik zaplnený až do konca. Keďže každý začínal jeden papierik a boli ste napr. štyria, tak vám vzniknú 4 básničky, ktoré ale nikto nevidel celé a až na konci sa papieriky rozmotajú a čítajú nahlas celé básničky. No a to si píšte že sú to také hlášky, že sa budete na tom rehotať dve hodiny. Je to taká spoločenská hra pre dospelých :grinning: To ma len tak mimochodom napadlo :grinning:
Ja som sa dnes konečne dobre vyspala, tak idem čo to požehliť - ale len sebe, prepáčte :grinning: budem rada ak zvládnem tú svoju kopu :grinning:
12. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, neviem ci by som takouto hrou zaujala na naasej party... U nas skor flasa :grinning: :grinning:

Dani kiez by :rolling_eyes:
12. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Bay, no snaž sa, 16.8. je tu coby-dup, chceme s Naďkou vyhrať :grinning: a ozaj neviem, čo je v stávke... :confused: výherkyňa príde na pol dňa pokočíkovať :grinning:
Sky, super, že je všetko ok... a kľudne nakupuj, kým sa vládzeš hýbať... :wink:
aj ja musím dnes žehliť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže dnes nie je moc teplo, to by ma kleplo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mam v plane tiez dnes skusit zehlenie. Tak uvidim ake to bude mat nasledky :sweat_smile:
Weji, no ja by som kludne spravila radost aj bratrancovi (ten tipoval dnesok :grinning: )

No cim skor to bude, tak by sme prip este s malym mohli aj do Raja, nech sa vyhnem schodom a zacneme s turami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, pri tej hre nie sú vylúčené sprosté slová atď., takže ver tomu že by ste sa pobavili :wink: :grinning:
Ja už som dožehlila a v práčke sa perie ďalšie, bože to je furt dookola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, ty si nedáš pokoj s tými túrami :grinning:
Leni, mi hovor o tom žehlení - zakaždým si hovorím, keď pri žehlení strávim 2-3 hodiny, že nabudúce si už nenechám toľko prádla naraz... lenže potom operiem jednu práčku a to si hovorím, že sa mi neoplatí kvôli tomu zapínať žehličku... potom operiem druhú, tretiu... a som zasa tam, kde som nechcela byť... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja radsej zehlim 2-3hodky raz za mesiac nez kazdy tyzden co i len pol hodky...
12. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kocky,
zacnem stavkou - co keby bol v hre Misko ako nastavajuci zat, pre svokru vyherkynu :grinning:
Leni, take listocky v podobnom duchu sme hravali za mladsich cias, ale teraz by boli asi aj trojzmyselne :wink:
U nas nic nove, rano som tlacila do seba zavarane marhule, potrebujem sa do... - to viete, male mi tlaci na creva a ono to boli a boli. Ale jest prestat nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moj maly futbalista :wink:
12. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak toto teda nie!!! O mojho syna sa hrat nebude :angry: :angry:
Nech sa onho bambulky pobiju ked podrastu, ale nebude prvou cenou v tipovacej sutazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bayyyyyy mne sa ten petkin napad paci, horsie by bolo kebyze vyhra petka a z jej fazulky sa vykluje chlapec ... myslim ze take sobase u nas nie su povolene :grinning: :grinning: :grinning:
no ja som doprala tak idem vyvesit
12. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som dozehlila. Zvladla som 8 kosiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na zvysok kaslem :angry: :angry:
12. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja mi jasne ze o takeho fesaka je zaujem, takze zmente datumy na co najskorsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam po obede, dali sme si cinu :wink: Len v poslednej dobe zanechavam viac ako som bola zvyknuta. Nezmesti sa to do bruska :confounded:
...Kami, ja trvam na 20.8. - ale nemusim sa obavat, ja si myslim, ze budeme mat chlapca a prepac, tvojho fesaka asi nebudeme chciet :grinning:
12. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aby si nezmenila nazor ked ti zacne vodit tie priserne zenske domov :grinning: :grinning: :grinning:
Peti, ja som prepchata uz z detskych porcii :sweat_smile: :grinning:
12. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes vsetky makate?
Ja uz som aj povysavala.... :confounded:
12. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja som už v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vraj je tu dnes kľud, tak dúfam, že to tak vydrží až do fajrontu :grinning:
Peti, aj ja už jem menej, kdeže to má na tie 3 prvé mesiace, čo som ja vtedy požrala, no hrúza. Ale nerobím si výčitky, veď keby fazulka chcela, tak som hladná, no nie? Papám koľko žalúdok pýta a hádam to stačí :wink:
Bay, a okná si už umývala? To je vraj zaručený spôsob ako urýchliť pôrod :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, blaznis? Ved kazdy den prsi :angry: :angry: by ma vecer vystrelo!!! Takze by to asi malo efekt, ale sla by som CS aby zachranili aspon dieta :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A kolko ich treba umyt aby to zabralo??? :sweat_smile:
12. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami, skus tie okna. Len tak pre paradu, nie pre krasu :wink:
Leni, ved to, ja uz mam pocit, ze puknem a to som skoro nic nezjedla. A tym, ze cely den sedim v kancli, tak brucho vecer ma co robit, aby to predychalo.
Kami, tvoje detske porcie su ok, ved uz by to slo asi usami - ked Misko zabera cely pribytok.
Weji a Ty si kde zmizla, ved vyplaty su rozdane :wink:
12. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok