• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Evitka, ved by tu bezomna bolo ticho a tema na x-tej strane :grinning: :grinning: :grinning:

Tak toto mi nenapadlo :sweat_smile: Ja by som skor lutovala Martu, takeho pubertaka si uviazat na krk :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to taky :grinning:
17. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
By si mala ako tretie dieta :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
třeba by se mu ani nelíbila :slight_smile:
17. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Urcite, ved je to fesanda!
17. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myslite, ze take dobre alko mojito by ho nevyhnalo na svet? :sweat_smile:
17. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay, skuz chodit na dlouhé procházky, já vím že je to unavující a to teplo je zničující, ale mně se to takhle povedlo. Byl začátek školního roka a já musela na nákupy s marťou, a na plavání s Marťou, a tam a tam, táhla jsem to obrovský břicho apořád pěšky. A věřím že jsem tomu pomohla.

tyhle dny jsou nejtěžší, musíš to vydržet, musíš, hrozně to unavuje, ale určitě to přijde.Neboj.
17. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skoda, mohla som mat pri tom cakani aspon veselsiu naladu :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak jste tady o víkendu nebyly, a já musela být zavřená doma, tak jsem objevila témy: Církev káže o morálke - ta už je zamknutá, Ako sa vrátiť k manželke, Ako sa legálně zbaviť manžela.
17. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ta posledna, to akoze zabit???? :confused:
17. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ne, ale má za muže muslima a má strach že jestli se rozvede tak ji vezme děti, pak nakonec vysvitlo, že si nějaké baby dělali legraci, a já ji chtěla poradit aby přibrala na 120 kg, že to muže určitě odradí
17. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ach jo, ze to tych ludi bavi robit zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jednou jsem doma a můžu koníkovat, a nikde nikdo, kromě bay.
17. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vidim, ze ti nestacim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale co som na MD, tak je tu nejak vacsie ticho a zo vsetkych sa stali poctive zamestnankyne (ealebo sefovia viac vyzaduju...)
17. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som s vami aj kecala, ale akosi roboty dost a povedala som si, ze spavat tu teda nebudem :confounded: Nejako ma posledne dni z nasho prostredia (robota) chytaju depky a najradsej by som bola doma.... proste zacinam pocitovat, ze ma to tu nebavi a chcem byt s mimcom doma...ale este si na neho par dlhych tyzdnov musim pockat :wink:
17. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne ma vie nasrat, ked ponukne moju poziciu inemu kolegovi a da mu este aj o par tisic vyssi plat :angry:
17. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:angry: :angry: :angry: Peti, ved uz len 15tt :wink: a si na materskej a tieto pocity poznam :sunglasses:
Ale to s tym platom fakt nastve :angry: :angry:
17. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som uz desne alergicka na otazky typu: A kedy? Este stale nic? .... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: A co som Sybila?? :confounded:
17. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz iba 14 tt, tento tyzden naskakujeme do 21tt vlaku :wink:
...a urobi to len preto, aby nemusel hladat nikoho ineho a zaucanie menej bolelo...to je take svinstvo. Ale ako on, tak aj ja - pomaly v klude a ziadne, ze im pripravim kampan a printy na november a december - nech si ich robia oni :angry: A zaucanie bude tiez len take vlazne...ani mna nikto neucil...bola som samouk :grinning:
17. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Spravne, ved nech si to za tie prachy uzije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A nezabudaj, ze tehule nesmu robit nadcasy :wink:
17. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Sybila este furt nic.. este furt si 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ????
17. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Si myslis ze tam na tom vychode si v bezpeci??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, Ty si ale nedockava :grinning:
...a nevies ako sa ma Cukruska? Neozvala sa?...iba som citala, ze chuda prisla o mimi :pensive: ...ten zivot vie byt ale trpky :angry:
17. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem peti vobec netusim .. ja som to tiez len citala ved bola uz 13tt :frowning2: chuda .. jte to tazke..
hej som nedockava .. musim si trosku porobit srandu zo Sybili aby sa nenudila a zvykala si na take pekne otazky :grinning:
17. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kto nam prinesie nanuk??? :sweat_smile: :dizzy_face:
bay myslim ze ano :grinning: :grinning: :grinning:
ides mi kupit nanuk??jeeej dala by som si .. staci mi taky uplne obycajny jahodovo smotanovy :grinning:
17. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chudak Cukrus, ma to tazke :frowning2: a to si uz clovek v tom case hovori, ze uz sa to nemoze pokazit :pensive: :pensive:

Ja si to ceniiiim, ze sa mi takto venujete v tieto tazke, horke dni :sweat_smile:
17. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu tlacim do seba hrozienko a vecer sa chytam na T-com plaz :wink: Kami, dam si mojito i za teba...ale teda radsej nealko :sunglasses:
17. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay ja si dam na tvoju počest margotku ok .. nemusis nam nosit nanuk.. :grinning: si ho pojdem kupit po 17 :grinning:
17. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok