• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Hmmm tak ja som duracelka nebola :wink: ani lenochod (to az teraz :sunglasses: )
18. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay a uz mas vymyslenu sms, ktoru budes posielat svetom, ze maly Misko uzrel svetlo sveta?
18. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie, ja poslem len par ludom :wink: A to budem vytvarat individualne. Hromadne nech posiela MK z firemneho mobu. Kto by to platil??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved jasne, ale patrilo by sa stvorit nieco originalne nie?
18. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neboj MK vymysli nieco originalne. Nikdy nedostal ziadnu sms o narodeni dietata. Vzdy chodia mne :grinning: :grinning: :grinning: chechecheeee
18. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ale urcite je sikovny, a pri porode bude?
18. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sikovny, uuuplne basnicke crevo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pri porode nebude :wink: Kto by sa staral este aj onho? :sunglasses:
18. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to su muzi,...........to prijemne si odmakaju a ostatne nechaju na nas :angry:
Moj muzik povodne tiez nechcel, ale nakoniec nazor zmenil a aj tak skoro jnic nevidel, ved stal za mojou hlavou a vraj pohoda jahoda :grinning: a ze mozme ist znova
18. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, no jedine tak... :grinning: :wink:
Nadi, to sa už aj takéto sms vymýšľajú dopredu? :sweat_smile: ja som bola v tom, že sa to píše a vymýšľa vždy v takej tej popôrodnej eufórii :grinning: teraz ste mi zobrali ilúzie... :zipper_mouth:
Bay, ale bude s tebou aspoň v tej prípravnej fáze, či nie?
18. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tu su typicki chlapi!!! Vzdy robia len to prijemne.
To sa ani nebojime ze by nieco videl :grinning: ale dohodli sme sa na tom a pokial ma nenastve tak tam nepojde. KEd ma nastve tak bude musiet (ako trest). Hehe.
18. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, bude so mnou (ak nebude na sluzobke) az kym si ma nepreberu v porodnici. Potom pojde domov zapijat :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
typické... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to aj môj by najradšej tak, ale ja som mu si už dávnejšie stanovila požiadavku, že jeho prítomnosť tam vyžadujem..., iba ak by išlo už do tuhého a vyslovene by sa na to necítil, tak to samozrejme nebudem siliť, ale dopredu výhovorky nepríjmam :grinning:
Peti, ak MM bude treba ešte predtým troška viac presvedčiť, tak ho odporučím za tvojím MM :grinning: :wink:
18. aug 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja ked som nacala tuto temu tak uplne stuhol :grinning: :grinning: A taaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesil ked som mu povedala, ze ho tam nechcem, ze to bolo az trapne :sweat_smile:
18. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, chlapi sú takíííí priehľadníííííííííííííííí.... :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len obcas maju hrube sklo :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a preto niekedy pomalšie chápu... :sweat_smile: prišli sme na to... :grinning:
18. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mozme sa utesovat tym niekedy :grinning: :grinning: No proste Mars a Venusa :sweat_smile:
18. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji, uz som si spomenula aj na tu slovensku firmu s femigardom - http://www.ohm.sk/in/index.html
18. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji kludne, moj vysvetli, presvedci a mozno skoncia spolu na pive a nestihnu ani porod :grinning:
Kamilka, sms mas cas - a nam je uplne jedno, co napises - dolezite budu 2 info - Misko je vonku a ste obaja zdravucki :wink:
18. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti, ved to bude jeden z tych mojich originalov :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ty moje basnicke crevo :sunglasses:
18. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa kocky, idem dnes cvicit.
Kamilka stvrtok to isti :wink: - este vydrz 1 den...
18. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
na jasně jak tady nejsem tak se konikuje o 106
18. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, pořád říkám 21.8. :slight_smile:
18. aug 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babky :slight_smile: Dnes som tu prvá? :confused: :sweat_smile: Včera som sa zase nedostala už, v robote frmol, taká som bola unavená že až, a ešte som aj domov pešo šlapala, bo MM zobral auto a išiel už poobede domov, bo zas teplota 38°C. Takže dnes ide pekne krásne k doktorke po ATB. Ja som sa chvalabohu dobre vyspala (dnes som sa zobudila až 4,44 hod. :grinning:, takže som teraz celkom pekne oddýchnutá. Dala som nažrať mojim dvom kocúrom :grinning: (samozrejme prvej sebe a Soničke) a pôjdem urobiť nejaké palacinky na obed. :slight_smile:
Bay, stále nič? Takže ja už som stávku prehrala, bo som tipovala 18.8. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :wink:
Leni prepac :pensive: ale stale v 1 kuse :grinning: :grinning: Zjavne chce ist Misko aj na zajtrajsiu poradnu :sweat_smile:

My sme boli vcera vecer s MK na plazi. Normalne az chladno bolo :dizzy_face: :dizzy_face: len teraz sa to uz neda povedat o tom co je vonku (a aj vnutri :pensive: )
19. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bay, to nič, hlavne aby ste boli v poriadku :wink: uvidíme čo povie zajtra dr. na poradni, som zvedavá :grinning: U nás bolo ráno 11°C, tak som hneď pootvárala všetky vetračky aby sa riadne vyvetralo, lebo cez deň sa zase to teplo naakumuluje a nedá sa to vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
peti kde s bola cvicit?
no ja som este stale v hre kedze som tipovala bay 23.8 aby bol misko nedelniatko, ale zelam ti bay aby to bolo skor
leni palacinky mnaaaaan mozem sa zastavit?
ja som bola vcera na masazi a bolo to veeeelmi prijemne len mi mohla este vac chrbat pomasirovat, ale dohodnte sa s thajkou ktora ve desat slov po slovensky a dalsich desat po anglicky :grinning:
19. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay este neni nic stratene, mna to chytilo v noci pred poradnou
19. aug 2009 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky,
Jani bola som cvicit v tom Snope a mala si pravdu, je to celkom fajn, dobre sme sa ponatahovali a dnes ma mierne boli cele telo :wink: Ale pojdem aj buduci tyzden, nahovorila som kamosku tehulku, tak aspon mame motivaciu sa tam dostat :grinning:
Leni, mnamky palacinky :sunglasses: Mne sa nechce v tom teple stat za sporakom, tak som to vyriesila rychlym jedlom - vcera som vecer pripravila zemiaky a vajicka a dnes k tomu dorobim spenat - mnamky, akurat MM nie je nadseny :grinning:
Kami, aj ja mam zajtra poradnu, takze Misko asi chce pockat este v brusku na spravicky, ci aj nasa bobulka je ok :wink: Inac ideme s Jankou zajtra na obed o 12tej - nepridas sa?
Evitka, ako sa mate s Adamkom? A co jeho partak psicek?
Eliska este si doma s Tomikom? Ako pokracujete v liecbe?
...no idem ja pracovat, bleee
19. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok