Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
18. aug 2009

Hmmm tak ja som duracelka nebola 😉 ani lenochod (to az teraz 😎 )

nada.hope
18. aug 2009

Bay a uz mas vymyslenu sms, ktoru budes posielat svetom, ze maly Misko uzrel svetlo sveta?

bay
autor
18. aug 2009

Nie, ja poslem len par ludom 😉 A to budem vytvarat individualne. Hromadne nech posiela MK z firemneho mobu. Kto by to platil??? 😝 😀 😀

nada.hope
18. aug 2009

No ved jasne, ale patrilo by sa stvorit nieco originalne nie?

bay
autor
18. aug 2009

Neboj MK vymysli nieco originalne. Nikdy nedostal ziadnu sms o narodeni dietata. Vzdy chodia mne 😀 😀 😀 chechecheeee

nada.hope
18. aug 2009

NO ale urcite je sikovny, a pri porode bude?

bay
autor
18. aug 2009

Sikovny, uuuplne basnicke crevo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Pri porode nebude 😉 Kto by sa staral este aj onho? 😎

nada.hope
18. aug 2009

No to su muzi,...........to prijemne si odmakaju a ostatne nechaju na nas 😠
Moj muzik povodne tiez nechcel, ale nakoniec nazor zmenil a aj tak skoro jnic nevidel, ved stal za mojou hlavou a vraj pohoda jahoda 😀 a ze mozme ist znova

weja
18. aug 2009

Peti, no jedine tak... 😀 😉
Nadi, to sa už aj takéto sms vymýšľajú dopredu? 😅 ja som bola v tom, že sa to píše a vymýšľa vždy v takej tej popôrodnej eufórii 😀 teraz ste mi zobrali ilúzie... 🤐
Bay, ale bude s tebou aspoň v tej prípravnej fáze, či nie?

bay
autor
18. aug 2009

No tu su typicki chlapi!!! Vzdy robia len to prijemne.
To sa ani nebojime ze by nieco videl 😀 ale dohodli sme sa na tom a pokial ma nenastve tak tam nepojde. KEd ma nastve tak bude musiet (ako trest). Hehe.

bay
autor
18. aug 2009

Weji, bude so mnou (ak nebude na sluzobke) az kym si ma nepreberu v porodnici. Potom pojde domov zapijat 😀 😀 😀

weja
18. aug 2009

typické... 😝 😀 to aj môj by najradšej tak, ale ja som mu si už dávnejšie stanovila požiadavku, že jeho prítomnosť tam vyžadujem..., iba ak by išlo už do tuhého a vyslovene by sa na to necítil, tak to samozrejme nebudem siliť, ale dopredu výhovorky nepríjmam 😀
Peti, ak MM bude treba ešte predtým troška viac presvedčiť, tak ho odporučím za tvojím MM 😀 😉

bay
autor
18. aug 2009

No ja ked som nacala tuto temu tak uplne stuhol 😀 😀 A taaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesil ked som mu povedala, ze ho tam nechcem, ze to bolo az trapne 😅

weja
18. aug 2009

Bay, chlapi sú takíííí priehľadníííííííííííííííí.... 😀 😀

bay
autor
18. aug 2009

Len obcas maju hrube sklo 😀 😀

weja
18. aug 2009

... a preto niekedy pomalšie chápu... 😅 prišli sme na to... 😀

bay
autor
18. aug 2009

No mozme sa utesovat tym niekedy 😀 😀 No proste Mars a Venusa 😅

sisipetka
18. aug 2009

Weji, uz som si spomenula aj na tu slovensku firmu s femigardom - http://www.ohm.sk/in/index.html

sisipetka
18. aug 2009

weji kludne, moj vysvetli, presvedci a mozno skoncia spolu na pive a nestihnu ani porod 😀
Kamilka, sms mas cas - a nam je uplne jedno, co napises - dolezite budu 2 info - Misko je vonku a ste obaja zdravucki 😉

bay
autor
18. aug 2009

Peti, ved to bude jeden z tych mojich originalov 😀 😀 😀

sisipetka
18. aug 2009

joj ty moje basnicke crevo 😎

sisipetka
18. aug 2009

papa kocky, idem dnes cvicit.
Kamilka stvrtok to isti 😉 - este vydrz 1 den...

ellise
18. aug 2009

Ahoj holky,
na jasně jak tady nejsem tak se konikuje o 106

ellise
18. aug 2009

Bay, pořád říkám 21.8. 🙂

halienka
19. aug 2009

Dobré ránko babky 🙂 Dnes som tu prvá? 😕 😅 Včera som sa zase nedostala už, v robote frmol, taká som bola unavená že až, a ešte som aj domov pešo šlapala, bo MM zobral auto a išiel už poobede domov, bo zas teplota 38°C. Takže dnes ide pekne krásne k doktorke po ATB. Ja som sa chvalabohu dobre vyspala (dnes som sa zobudila až 4,44 hod. 😀, takže som teraz celkom pekne oddýchnutá. Dala som nažrať mojim dvom kocúrom 😀 (samozrejme prvej sebe a Soničke) a pôjdem urobiť nejaké palacinky na obed. 🙂
Bay, stále nič? Takže ja už som stávku prehrala, bo som tipovala 18.8. 😝 😀

bay
autor
19. aug 2009

Dobre ranko 😉
Leni prepac 😔 ale stale v 1 kuse 😀 😀 Zjavne chce ist Misko aj na zajtrajsiu poradnu 😅

My sme boli vcera vecer s MK na plazi. Normalne az chladno bolo 😵 😵 len teraz sa to uz neda povedat o tom co je vonku (a aj vnutri 😔 )

halienka
19. aug 2009

Ahoj Bay, to nič, hlavne aby ste boli v poriadku 😉 uvidíme čo povie zajtra dr. na poradni, som zvedavá 😀 U nás bolo ráno 11°C, tak som hneď pootvárala všetky vetračky aby sa riadne vyvetralo, lebo cez deň sa zase to teplo naakumuluje a nedá sa to vydržať 😝 😀

skybaby
19. aug 2009

dobre ranko 🙂
peti kde s bola cvicit?
no ja som este stale v hre kedze som tipovala bay 23.8 aby bol misko nedelniatko, ale zelam ti bay aby to bolo skor
leni palacinky mnaaaaan mozem sa zastavit?
ja som bola vcera na masazi a bolo to veeeelmi prijemne len mi mohla este vac chrbat pomasirovat, ale dohodnte sa s thajkou ktora ve desat slov po slovensky a dalsich desat po anglicky 😀

evitkamalicka
19. aug 2009

bay este neni nic stratene, mna to chytilo v noci pred poradnou

sisipetka
19. aug 2009

Dobre ranko kocky,
Jani bola som cvicit v tom Snope a mala si pravdu, je to celkom fajn, dobre sme sa ponatahovali a dnes ma mierne boli cele telo 😉 Ale pojdem aj buduci tyzden, nahovorila som kamosku tehulku, tak aspon mame motivaciu sa tam dostat 😀
Leni, mnamky palacinky 😎 Mne sa nechce v tom teple stat za sporakom, tak som to vyriesila rychlym jedlom - vcera som vecer pripravila zemiaky a vajicka a dnes k tomu dorobim spenat - mnamky, akurat MM nie je nadseny 😀
Kami, aj ja mam zajtra poradnu, takze Misko asi chce pockat este v brusku na spravicky, ci aj nasa bobulka je ok 😉 Inac ideme s Jankou zajtra na obed o 12tej - nepridas sa?
Evitka, ako sa mate s Adamkom? A co jeho partak psicek?
Eliska este si doma s Tomikom? Ako pokracujete v liecbe?
...no idem ja pracovat, bleee