• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
ahojky...ja tiez sledujem
20. aug 2009 o 11:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Deni, som rada že si prispela ku nám :slight_smile: Čo my, už sme nejako za vodou, ale tebe veľmi držím palčeky, aby si to nejako zvládla, prežívaš tie najťažšie chvíle v živote ženy a my si všetky na to dobre pamätáme aké je to ťažké. :frowning2: Babky, chcem vám predstaviť Denisku, pozvala som ju k nám do témy, pretože je na tom tak ako ja voľakedy, práve sa dozvedela o ťažkej VVCH svojho bábatka a v pondelok ju čaká to čím sme si prešli v rôznej forme všetky. :frowning2: Moc, moc mi je to ľúto a stále som prekvapená koľko žien nás je čo sa musíme s takým niečím neuveriteľne ťažkým vysporiadať. Preto by som chcela Denisku podporiť a podržať v týchto ťažkých chvíľach, nám všetkým to pomohlo, keď sme sa tu mohli vyrozprávať zo svojho trápenia. Deni drž sa a kľudne píš :wink:
20. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny dnicek kocky,
hlasim sa z poradne, zobrali krvicku, krcok drzi a nase male bobuliatko sa rozhodlo dobehnut svoj rast a pan dr. po morfo ultrazvuku skonstatoval, ze sme v 22 tt a to uz skoro na konci :sweat_smile: Takze sa viac blizime k terminu ms a teda aj TP okolo vianoc oficialne. Dnes si zmenim pas, aby som nestrasila s rokom 2010 a sekcia sa bude riesit niekedy v polovici decembra. Ale kedze sme trosicka rozlietany v tych nasich terminoch, tak ma dr. poslat do rizikovej poradne a od teraz az do konca chodime priamo do nemocnice, kde budu robit castejsie merania a prietoky, aby to presnejsie nastavili. Nejako mi konecne odlahlo, malinke je ok, kopka o dusu a odteraz sa o nas budu este prikladnejsie starat :dizzy_face: - takze nastup na MD bude koniec oktobra, parada - vytrem vsetkym kocura :grinning: :grinning:
Eliska, pivo k pivu sada a doma alkoholik sa vala :confounded: Je to smutne, ale takto postupne dospel do stadia i moj krstny a teraz len co ho pustili z nemocnice s vaznym ochorenim a vyvodom v chrbte, tak poctom piv a inych drobnosti dobehol zameskane :angry: Najhorsie na tom je, ze si to odnese krstna a jej deti - sice uz dospele, ale hlavne bratranec, chudak, ktory podla nas aj zo spravania vlastneho otca to dohnal az tak daleko, ze minuly rok zomrel :pensive: Dufam, ze sa casom situacia zlepsi, alebo pre dobro deti sa od neho radsej odputas.
A milujem uplakane filmy a knihy - skusim to niekde tiez vyhrabat....
Kamilka, cakame ta dnes s Jankou na obede...tak nech este Misko vydrzi a po obede mozete ist do porodnice :wink:
Weji a to k tej bylinkarke ste isli na podporu babatka?
Leni, hej varenie a papanie najlepsia tema. A som rada, ze tvoj drahy uz sa uzdravuje - ved Sonicka musim mat oboch rodicov fit :wink:
Denne sice Ta nepoznam, ale pochopila som, ze si si prezila nieco podobne a velmi to boli. Drz sa moja zlata...vsetky verime, ze bude aj lepsie.
20. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti, budem mozno trsoku meskat, bo som musela ist po poradni domov dat sprchu :sweat_smile: Tak ma pockajteeeeee kebyze mi ujde trolejbus :sweat_smile:
Este sme cely. Podrobne info podam po obede :wink:
20. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, dakujeme za predstavenie Denisky. Kedze je to neskutocne cerstve a este s tym len zacina bojovat, tak jej posielam aj zo svojej troska energie.
Deniska, kludne pis, plackaj, hnevaj sa na svet - tu Ta vieme pochopit, a tak ako pise Lenka, ja mam stale pocit, ze sa to stalo len teraz a este ma caka velmi dlha cesta, kym dobojujeme do uspesneho konca.
20. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni ahoj,...............je mi to velmi luto :frowning2:
20. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka takze na bylinky si sa dala :wink: ale ved treba clovek ma pocit ze aspon nieco pre seba robi ... inak ja som v tom obdobi ked sme sa nemohli snazit cvicila tu mojzisovu a veru dobre mi to padlo, mala som proste pocit ze aspon nieco robim a celkom dobre som si ponatahovala aj chrbat ktory ma vecne boli :slight_smile:

bay neboj pockame, boze aj ja by som si uz mala svihnut :grinning:
peti supis ze budes chodit do nemocky
deni kludne sa tu vyrozpravaj, mne vyrozpravanie strasne pomohlo
20. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denni, veru, každá sme si tu tým prešli, takže kľudne píš, niekedy to ozaj pomôže... :wink: a veľa veľa síl na pondelok... :pensive:
Bay, no čo si sa dozvedela na poradni? utekáš na obed a nás zabúdaš informovať... veď sme v napätí... :grinning:
Peti, super, že všetko je v najlepšom poriadku :dizzy_face: tešíme sa s vami... :wink:
ano dievčatá, skúšam aj bylinky... ja im celkom verím, myslím, že majú svoju moc, keď človek vie, ako ich treba správne skombinovať... no ja som v tom dosť laik a keď som sa dopočula o tejto tete, nahovorila som MM, že by som ju rada navštívila... aj holky z koňa s ňou už majú svoje skúsenosti... tak uvidíme... uškodiť to rozhodne nemôže... :slight_smile: inak teta si ma vypočula, na kadečo sa ešte povypytovala a povedala mi, že u mňa je to psychická záležitosť - že to bolo pre mňa jedno obrovské sklamanie, ktoré som v sebe potlačila a teraz to blokuje moje telo... :angry: :frowning2: podvedomie je sviňa :confounded: tak mi namiešala bylinky na ženské orgány aj na upokojenie mysle - tak neviem-neviem, či nebudem za chvíľu poletovať po kancli :grinning: aspoň mysľou... :sweat_smile:
20. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak uz som tu a idem postupne odpovedat :wink:
20. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ja uz som z obeda doma takze viem aj novinky od bay, ale necham ju nech vam ich prezradi sama :wink:
obed sme mali vyborny a chceli sme ist este na vcera spominane palacinky ale palacinkaren bola ako na potvoru zatvorena tak bola zmrzlina ako dezert :wink:
20. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni, zelam moc moc sil a mozem len potvrdit pismenka bab. Kludne si ponadavaj, vyplac, vyrozpravaj (vypis), hooodne to pomaha :wink:

Weji, si bola u tej Kopa.... neviem ako je to meno dalej? Ta bola minule v Tv. A dost ma potesila ked hovorila, ze ktore bylinky su zakladne, tak vsetky som uzivala :dizzy_face: A tiez si myslim, ze mi dost pomohli :wink:

Obedik bol super, este aj s dezertom. Sice palacinky nevysli, ale aspon bola zmrzka :wink: :grinning:
20. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bay hovooor co bolo v poradniii??????
20. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co bolo?
20. aug 2009 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nas tolko nenatahuuuj.. kedy ides rodiiit?? :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, tak ja už som v robote, najprv som tu musela nahučať cez telefón na manažérku, bo prišla výplatná páska a čo nevidím! Akosi mi zabudli preplatiť tie dva týždne čo som robila namiesto 4 hodín 8 hodín. Tak ma to vytočilo, tak ja sa snažím som ochotná sa s tým bruchom v tej horúčave tu teperiť a oni takto! No ochotný debil vždy na všetko doplatí :confounded: Tak sa mi ospravedlňovala a že to zariadi, no tak uvidíme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, supééér, že je všetko v poriadku, moc gratulujem a držím palčeky aj naďalej. :wink: :dizzy_face:
Weji, niekedy bylinky pomôžu viac ako lieky, a tá psychika, to viem tiež veľmi dobre ako veľa to robí a nikto nemôže čakať, že po takej rane sa dáme dohromady zachvíľu, to proste nejde a chce to čas. takže bodaj by si poletovala :grinning: aj po kancli aj doma :grinning: :grinning:
Bay, prosím ťa ty tu čo ešte robíš? :grinning: :grinning: ja furt reku ráno sa zobudím, kuknem na koňa a tam bude správa od bay: baby už rodím! :grinning: :grinning: a furt nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no Miško je zdá sa riadny beťár, ten nás teda naťahuje s tým svojim príchodom :sweat_smile: :grinning:
Deni, dúfam že sa nehneváš, že som ťa takto tu predstavila, ale babky to isto chápu a tiež ti držia palce aby si tie ťažké chvílky zvládla :pensive: Tak keď budeš mať chuť, kľudne sa ozvi :wink:
20. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a teraz k poradni. Dnes bola posledna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vsetko je ok - tlak, moc, vaha (stale sme na plus 9kg). Cipok mame plne spotrebovany a sme otvoreni na 2cm :grinning: :grinning: :grinning: No vysetrenie dnes moooc bolelo :cry: (co budem potom robit pri porode??? njn. Spolieham na nadrogovanie - EPI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) Takze sme sa z Dr. dohodli, ze ak to este vydrzime, tak zajtra rano nabehnem do nemocky a budeme maleho vyvolavat (nezalozime sice ohnik a nebudeme skakat dookola carovne tance, ale vezmeme to medicinsky :grinning: - keby sa niekto chcel hrat na samana, mame doma dazdovu palicu a faaakt funguje :wink: )
Robil nam aj prietoky. Tie dopadli dobre, aspon predpokladam, ked k nim nic nehovoril :sweat_smile: Vaha podla usg je 3034g takze to nevyzera ze budeme ohrozovat Eliskin rekord :sunglasses: (ten jej s radostou prenecham :grinning: )
Takze zajtra sa uz rano neohlasim, iba ze by bolo vela spontannych porodov, vtedy sa nevyvolavaju :sweat_smile: a budem teda poctivo pisat sms :wink:
A aby som nezabudla. Aby to nebolo take jednoduche. Moj Dr. ide na vikend mimo BA (co teda povazujem za neskutocnu drzost, kedze mam TP :angry: :angry: :angry: ), tak aj preto ideme vyvolavat, bo podla neho do pondelka nevydrzime. A zajtra to este musime stihnut tak do piatej, to odchadza z BA :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: No proste pohodaaaaaa :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale ved pisem tak rychlo ako viem :sweat_smile:
20. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay tak super, drzim palce aby to slo rychlo a hladko
20. aug 2009 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale pri mojom strojopise - 4 udery za minutu to rychlejsie proste nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A viete co mi pred chvilkou doslo? Ja budem mamou. Bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :zipper_mouth:
20. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay neboj to zvladnes
20. aug 2009 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasne :wink: len doteraz to bolo este daleko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bayyyyyyyyyyyy supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr tesiiiiiiiiiiimmmmmeeeee sa konecne sa zacalo nieco diat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak zajtra sa tesiime ako petka nam tu napise volam Sa Misko a meriam 52cm a vayim 3040g :grinning: a pribrala si 9kg ved to je supeeerrr ja som zatial pribrala 2,5kg takze v pohode :wink:
20. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay pockaj ochvilku budes Miska ucit ze mama :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jj, je zo mna tlstosko :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak bay, ani sa nenazdas a bude Misko behat, rychlo to zleti, tak si to pekne uzi
20. aug 2009 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, supeeeer správy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tešíme sa, tešíme... a budeme taaaakto silno držať palce, nech to máš rýchlo za sebou... nech môže dr. o 17tej pokojne vypadnúť z Blavy :grinning: :wink:
a neboj, neboj, všetko zvládneš - aj pôrod, aj funkciu mamy :wink:

a inak áno, bola som u Kopáčovej :slight_smile:
20. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, tak to je super :wink: Podla mna ta teta sa tym rastlinkam fakt rozumie :wink:
20. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay vobec si vela nepribrala .. tak akurat .. :wink:
weji ja sa tesim lebo teraz sa narodi Misko a ty budes tehulka .. vies Misko chce dalsieho kamosa-sku :dizzy_face: tak verim ze tie bylinky pomozu a o 9 mesiacov budeme tebe hovorit ze budes skvela mama a porod prebehne bez komplikacii :dizzy_face:
20. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, aké ste zlaté... :dizzy_face: ďakujem, no veď ja už by som sa rada pridala... len ešte musím prísť na to, ako oklamať sviňuchu podvedomie :grinning: :sweat_smile: to mi teta nepovedala... :unamused:
20. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok