• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Leni, tie cipky bol glycerin, tu ho davaju miesto klystyru :wink: Mala som zrazeninu v maternici, ale dostala som nejaku milu injekciu a ta to odplavila (bodaj by nie, ved zo mna aj lialo :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
Nellie, jasne ze pamatam.
Peti, tymi kopancekmi si mi pripomenula, ze maly ked ho doktor vytiahol tak ho nakopal, ze sa stazoval a ked ho sestricka merala a vazila, tak ju ocural :grinning: :grinning: No dal im to tam riadne vyzrat :grinning:
25. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj bayyyy tak ja sa tu rehnim poriadne si maska .. normalne som sa prebrala :grinning: :grinning: som rada ze svinky ste doma a ze ste zdravuckyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
peti my uz sme teraz bohate lebo mame sportovcov v brusku :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som rada, ze som pobavila :grinning:
No uz len aby ti drobci zacali zarabat.

Ach jaj. Ide mi prsia roztrhnut. Maly spi uz par hodin a ako ho poznam, tak keda sa zobudi, potiahne len trochu a zas zaspi a ja mozem explodovat :pensive:
25. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bay, Misko je fesak :dizzy_face:
25. aug 2009 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay tak ho skus zobudit alebo nastrkni mu do pusy bradavku :grinning: :wink:
25. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
síce som posledná, ale aj tak si to neodpustím - vitajte doma!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: super, že vás už pustili a že si na seba pomaličky zvykáte... :slight_smile: Miško je krááááááásny, taká malá bábika :dizzy_face: fajn, že sa už aj mliečko upravilo, tak všetko je na najlepšej ceste :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :wink:
Viete kolko plienok treba na jedno prebalenie? 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prebalit, poobliekat. Na to dietko hodi dalsi pridel cele znovu... :sweat_smile: :zipper_mouth:
26. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hej ja som zabudla pochvalit :angry: napravujem MIsko je krasnuckyy juuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Bay vitaj na MK....Misko nema chybicku :dizzy_face: no citala som si tvoj priebeh porodu a ta "svina velika"som prekvapena :grinning: ale ty mu to vykompenzujes :wink:
26. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji nebola si posledna :wink: ziadne strachy :sunglasses:
26. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bayyy ahooj ty nespis? :grinning: 2 plienky ta co nevies predvidat? :grinning:
26. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay ..blahozelaaaaaaaaaaaaam k Misulkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasny chlapcek, nech sa vam drzi a pekne rastie drobcek :dizzy_face:
26. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, že predvídať... :grinning: :grinning: a to sa pri malom dieťati vôbec dá? :sweat_smile:
Bay a teraz si s Miškom sama, či je s tebou aj MM prvé dni?
26. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka noa že sa daa :grinning: ja som myslela ze bay ma taku schopnost :grinning: :grinning: ved potom ti napisem v novebri ci sa da :grinning: :wink:
akurat sme sa dnes s mm smiali ze ked budem rodit a on bude na zapadnom slovensku ze ako pridee.. a ja ze tolko este podrzim vnutri malu aby si to stihol :grinning:
26. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko kocky,
tak Misko vyzera, ze bude huncut po mamine :grinning: ...tak pozdravujem ocina, ze maly sa podaril :dizzy_face:
26. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babky moje :slight_smile: Bay, tak aj ja som už kukla fotečky, no krásny je Míšenko, ale ti poviem, veru veliký... :sweat_smile: :grinning: Keď som ho zbadala, tak som si povedala veru, bože ako ho len Bay mohla vytlačiť?! :confused: :sweat_smile: :grinning: No nečudujem sa tej tvojej hláške na pôrodnej sále :grinning: :grinning: A s tými plienkami, to vieš, že do čistého sa najlepšie čúra a kadí, tak to niekedy vyzerá tak akoby si počkal kým ho prebalíš a až potom to pustí vonku :grinning: a ty môžeš znova. To inak robí aj náš kocúr, akonáhle sa mu vyčistí záchodík, tak hneď tam beží a rovno tam nakladie peknú kôpku :grinning: Bay, tak ja som sa rozhodla, že glycerínové čípky nechcem :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak som dnes rano uz predvidala a ze prebalim pocas kojenia pri striedani prsnikov... Vyslo. Maly sa pokakal pri prvom. Akurat ze druhu varku dal hned po nakojeni :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
Mk je teraz doma :dizzy_face: a pomaha :dizzy_face:
Dani, nespim MK ma zobudil :angry:
Ahoj Kuku, diky :wink:
Leni, no keby si videla tie modriny co mam na bruchu od sestriciek ako ho tlacili... :sweat_smile:
26. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, ok, spýtam sa ťa v novembri :grinning: :wink:
Leni, to robí aj váš kocúr??? ja že iba náš... :grinning: :grinning: no sú to pôžitkári - kocúri aj Miško... :grinning: :wink:
26. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka :wink: bodaj by si na to zabudla :grinning: :grinning:
bay no vidis ide ti tu celkom dobre ked uz od teraz predvidas .. mas moj obdiv :grinning: :wink:
26. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa tých čípkov týka - asi to bude trochu od veci - ale mne tiež dali nejaké čípky na vyvolanie pôrodu - neviem aké, bolo mi to vtedy (a aj teraz) srdečne jedno, ale tiež som mala z toho také črevné problémy ako Bay :stuck_out_tongue_closed_eyes: a klystír som už nedostala, nebolo treba... tak neviem, čo to bolo, keď to malo taký účinok :confused:

inak mne sa to zdá strašne drastickééééé, že ti niekto tak silno tlačí na brucho, aby dietko vyšlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: veď to musí byť hrozné, keď ešte aj modriny po tom ostávajú... :zipper_mouth:
26. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je to sice drasticke, ale zas kazda pomoc sa hodila :sweat_smile: :sweat_smile:
26. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pichali na vyvolanie pôrodu priamo do brucha do maternice nejakú látku, tak ako sa robí amniocentéza. A myslím, že z toho keď začali kontrakcie tak aj črevá začali pracovať a prehnalo ma dočista dočista. Nedávali mi žiadne čípky ani klystýr, nebolo treba.
Mne to tiež príde drastickés tým bruchom, ale holt pomáha to a robí sa to dosť často. Hlavne aby dietko vyšlo včas :wink: Teraz mi akurát jedna známa písala o kolegovi, ktorému sa v noci narodila dcéra a že pôrod bol taký rýchly, že on chcel byť pri nej len v čase bolestí a pri samotnom pôrode nemal byť, ale že nestihol ani odísť, len na neho rýchlo hodili plášť a dieťa už bolo vonku. Že ešte teraz je v šoku :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisku už pustili z nemocnice dnes, už sa nám ozve :wink:
26. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesime sa na denisku chudatko nase :wink: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skoro ju pustia...???? :confused: :confused: :confused: ale doma jej isto bude lepšie... :pensive:
Leni, no to kolegovi verím, že je v šoku :grinning: ale sranda, že to tak niekedy vypáli... a niekto sa na to chystá už niekoľko mesiacov dopredu, všetko chce fotiť, kamerovať... a nakoniec nestihne... :sweat_smile:
26. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zlaticka..........
Wejka rozhodne nie si posledna a na dobre sa oplati cakat :wink: , neboj vsetko ide tak ako ma a na buduci rok........ ja tomu verim !!!......... aj vy budete mat doma o jedneho clena viac :dizzy_face:........ a nemyslim tym svokru :grinning:
Inac Kami Misko pekne kaka, Ninka kakala vzdy iba raz denne, ale zasa moc nepriberala, ale teraz si to vynahradza kaka aj tri - styri krat, ale to budu zubky :wink:
26. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aspon ze ju nebudu dlho trapit v nemocnici :pensive: opora najblizsich a ich pritomnost su podstatnejsie :dizzy_face:
26. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ked Misko v pondelok kakal len 3x za den, tak to bolo utrpenie :pensive: Bol zly ako cert, nespal, ... no ani sa mu necudujem ved ho to muselo boliet bobacika mojho :pensive:
Teraz sa pre zmenu trapime so stikutkou. Ma ju aj niekolko krat za den :cry: :pensive: a pri tom nemoze spinkat....
26. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamilka, troska ho to sice boli, ale je fajn, ze kaka :wink: Tolko mamiciek sa trapi s rektalnymi rurkami a ty to mas uplne, ze zadarmo :dizzy_face: Akurat, teda spotreba plienok rastie :sunglasses: Posielam pusinku Miskovi....
...letim, bombardovanie pracovnymi emailami neuticha, treba sa ukryt :grinning:
26. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky a kolkokrát má také novorodeniatko kakať denne?
Peti, veru utekaj, hádam ťa tie maily nedostanú :grinning:
Ja som si trošku pochrapkala, a teraz idem variť kolienka :wink: :slight_smile:
26. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok