Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
2. sep 2009

Deniska, zlati su na tych fotkach. Taaaaaaaaaaaaaky vysmiaty 😵 😀 😀 😀

bay
autor
2. sep 2009

No halo, kde ste vsetky???? To uz dve hodinky obedujete? 😨

nada.hope
2. sep 2009

Ahojte Kami no pekne Misko pribera, nam to tak neslo 😅 ☹
Deni no ti tvoji chlapci su cela mama sa mi zda..............aj usta mate rovnake, fakt krasne ako Julia Roberts 😵 😵

nada.hope
2. sep 2009

Kami ved si chcela ist za Miskom nie? 😅

nada.hope
2. sep 2009

No kde si teraz zmizla 😅

bay
autor
2. sep 2009

Vsak som aj bola

nada.hope
2. sep 2009

no kde sa tulas???????

bay
autor
2. sep 2009

Prepac zavolal si ma kral 😀

nada.hope
2. sep 2009

no to je v poriadku 😀 😀 mna zasa vola kralovna 😀

bay
autor
2. sep 2009

A bojovali sme o oko 😅

nada.hope
2. sep 2009

ale teraz spinka 😎 😉

nada.hope
2. sep 2009

no som to preriekla ☹

bay
autor
2. sep 2009

njn. Ono staci nachystat obed a postavit na stol a je hore 😖
😀 😀

bay
autor
2. sep 2009

Uz tiez buntosi?

bay
autor
2. sep 2009

Ja hladam kde v BA sa da kupit ta satka a neviem to vypatrat ☹ 😢 😔 ach jaj

halienka
2. sep 2009

Deni, vy ste všetci fešáci 😅 😵 😵 a chlapci sú si podobný ako vajce vajcu a sú to kočkoši 😉 no za chvíľu budeš mať čo robiť aby si stíhala dievčence odháňať spod okien 😉 😀 😀
Bayka, díky za gratuláciu, aspoň niekto mi zagratuluje, že som to tolké roky s jedným chlapom vydržala 😀 😀 Teba obdivujem už teraz, lebo ty to budeš musieť vydržať s dvoma chlapmi 😀 😀
Weji, dobre ste to vyriešili, dovolenka ako darček k výročiu je super 😉 To som k tomu dokopala môjho drahého až na 10. výročie, jeho samého by to nenapadlo 😀 ale ja som rada, keď aspoń tú kyticu donesie, to je u neho vrchol fantázie 😀 😀

halienka
2. sep 2009

Bay, a nedá sa tá šatka objednať cez internet? 😅

bay
autor
2. sep 2009

Leni isto da, ale ja chcem odskusat v obchode ci to budem vediet uviazat a ci mi to bude vyhovovat 😅
Su veci co si potrebujem najprv obchytkat 😀 😀 😀
Tak som bola ako klokan vonku s dvoma klokancatami 😀 😀 a maly to prespal ako sipkova ruzenka, iba co si odfukoval 😀 😀

bay
autor
2. sep 2009

Tak musim trosku podporit tu muzsku cast rodiny. Ved chudak ma len tatu a uja. Ziadny dedko, nic ☹

bay
autor
2. sep 2009

S vami je dnes pokec 😠 😠 🤐

sisipetka
2. sep 2009

ahojky kocky,
ja mam dnes na prd den a na prd zacal uz od vcera. Topim sa v slzach, kedy len mozem a staci, ked pomyslim na nejaku kravinu a opat oci plne slz 😔 Asi pojdem ku Kamilke pre masticku do oci 😅
Kami, tie satky mali v tom eko obchode na Vysokej, co sme spolocne vtedy boli aj s Jankou po obede.
Deniska, mas krasnych synov 😉
Leni, Weji gratulujem ku vyrociam....

...idem ja het, nech to tu nekazim s mojim depresivnym soplavym dnom ☹ (bobulka je ok, takze sa mnou moc netrapte)...papa

bay
autor
2. sep 2009

Peti 😔 Ja som takto prerevala prve dni po porode co som dosla domov. Kukla som na maleho a uz som plakala, ze aky je krasny. MK mi nieco povedal, uz som revala, tak sa poriadne vyplackaj, su to hormony, nic si z toho nerob 😉
A len prid, mi ti z Miskom dvihneme naladu 😵 Aj kocik ti poziciam 😉
No ak dnes nevymyslim nic lepsie, tak pojdem zajtra na tu vysoku. Dame obedik? 😅

skybaby
2. sep 2009

caute caute 🙂 vidim ze bay je super zena a stiha uplne vsetko aj miska aj konika 😀
wejku tu uz asi nestihnem alebo ano? v kazdom pripade zelam krasnu dovolenku, vela vela slniecka a pohodicku
petiiiii kludne sa vyrev
a lenke gratulujem k vyrociu, waw ze 14 rokov
a vsetky ostatne babulky tiez pozdravujem 😉
my sa mame ok, zajtra mame poradnu a vecer idem pisat test z nemciny ze ci som dost dobra aby ma zobrali na statnicovy kurz, samozrejme napriek tomu ze som mala kopec casu som sa nic neucila 😀
inak obedik by som zajtra s vami dala poradnu mam tusim o 11.15 tak to by som stihala

ellise
2. sep 2009

ahoj holky,

Leni, takový výkon zaslouží hlubokou poklonu, 😀 😀 a svatozář pro tebe 😀 😀 , přeji další krásné roky,

Weji, blahopřeji, ať jste pořád šťastní a váš dům se brzy naplní dětským smíchem.

No co holky, první den ve škole nic moc, v 9 už jsme byli doma, ještě nějaké nákupy, jen nechápu proč dělají učebnice, na které se nedělají obaly. ještě mně dnes jeden čeká. Dnes už byl Tomík na obědě i v družině a zatím si nestěžoval. Na oběd měli dukátové buchtičky, prý si dvakrát přidával............... Jen aby nám nezvedli stravné 😀 😀
Zítra už nastává normální učení, tak uvidíme.
Co se týká pečení, tak já peču kromě lístkového a plundrového všechno. Dokonce jsem zvládla odpalované. Já akorát neumím moc zdobit, a taky moje grafomotorické schopnosti jsou horší, takže žádné zdobení krámami a kouskami ovoce, prostě maximálně poleva a na to kokos nebo čokoláda.

denne73
2. sep 2009

Ďakujem dievčence. Sú to síce fešáci, veď ten starší mi teda dá zabrať heheh ale sú to aj riadny čerti, to vám poviem .Pridala som ešte nejaké fotky aj ked sú už staršie. Skúsim
aj teraz zo svadby , ale akosi mi ju nechce brať

halienka
2. sep 2009

Ahojte babky, dostala som sa k vám až teraz, bo tu bola svokra, švagriná chytila nejaký vírus tak ju prišla svokra pozrieť a doniesla jej jedlo (och mať tak takú mamu, alebo švagrininu drzosť že si to od tej mamy vypýta 😀 ) no a samozrejme skysli pri mne na gauči a kvákali až doteraz 😀
Peti, a hormóny nám stúpajú do hlavy, čo 😀 aj na mňa to chodí v pravidelných intervaloch a tiež niekedy neviem ani príčinu nájsť ale ke´d poctivo hľadám tak nájdem a už to jede 😀 neboj moja, len si poplač, ono to je určite aj na niečo dobré, asi sa odplaví to čo sa odplaviť má a zas bude svietiť slniečko 😉 🙂
Eliška, čože pre mňa svetožiaru, mňa aspoń ten môj poslúcha, aj keď fantázie moc nepobral a má nejaké tie muchy, ale inak vcelku to ide, no skôr svetožiaru pre teba, bo ten tvoj sem-tam vymýšľa a vydržať to s ním to chce riadnu trpezlivosť 😉 🙂 A s tým pečením, my dve by sme boli určite spolu skvelý tím, bo ty by si piekla a ja zdobila, mňa zas najviac na všetkom baví zdobenie 😀 😀

ellise
2. sep 2009

no vždyť neboj, já už dlouho svatozář mít nebudu a jednou trpělivost dojde a bude klid.... a to nevíš že OPĚT vyhrál zájezd na jachtu, tentokrát od pondelka do soboty.

Leni a my by jsme byli dobrý tým i mimo pečení. 😀 😀

weja
3. sep 2009

dobré ránko 🙂
len tak v rýchlosti som vás prebehla - Peti, kľudne sa vyplač, bude lepšie... 😉
a inak nič nestííííííham.... 😝 v robote mám toho nad hlavu, keby som tu dnes zostala možno do ôsmej večer, tak by mi to bolo akurát... 🙄 lenže - nemáme doma zbalené ani len zubné kefky, musíme ešte vypratať balkón a pivnicu, lebo nám budú zatepľovať bytovku, kým budeme mimo a všetko musí preč... okrem toho stále nemáme pokyny na odlet, totiž platbu do CK sme posielali z dvoch účtov a z toho jedného im ešte stále nedorazila 😠 takže až keď budeme mať zaplatené komplet všetko, pošlú nám pokyny... 😖 dúfam aspoň, že dnes sa to už dorieši, veď si nevieme naplánovať cestu do BA, keď nevieme kedy letíme... 😠 😠 proste na zbláznenie... 🙄

tak dnes vás asi budem troška zanedbávať a ak sa už neozvem, tak sa nám hádam šťastne podarilo odísť... 😅 papaa 😉

denne73
3. sep 2009

Ahoj Weji. Aj keď neskôr, ale predsa, taktiež blahoželám k včerajšiemu výročiu. Dúfam, že ste to s polovičkou poriadne oslávili 🙂 🙂 🙂 🙂 . Nech sa tie tvoje problémiky s cestovkou čím skôr vyriešia .Prajem vám prekrásnu dovolenku. Ak chceš môžeš mrknuť do môjho albumu, konečnč som na to prišla ako ho vytvoriť hehehe ,Ja som taký technický antitalent.

sisipetka
3. sep 2009

ahojky kocky,
dnes je lepsie....ale i tak ma niekedy zivot riadne "serie" 😠
...bezim pracovat, idem sa v tom utopit...