Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
21. sep 2009

Dobre ranko. Peti, dnes nic ☹ Ocna ma dovcu a robi az zajtra. 😉
A ja idem do postele bo Misko dospava (uz od osmej vecera, s prestavkami na papanie) predchadzajuce prebuntosene dni 😀 😀 tak musim aj ja

weja
21. sep 2009

krásne pondelkové ránko (ak také existuje) 🙂
tak môj koláč mal celkom úspech, ale druhý krát by som sa s ním už nebabrala takú dlhú dobu... 😝 radšej zostanem verná bábovkám, tie mám hotové za 20 min. 😀

Leni, no toho kúrenára by som byť tvojím MM asi roztrhala v zuboch 😠 😠 to čo bol za "odborník"? 😖
Elis, takže už máš MM doma... no hádam ste si od seba aspoň trochu oddýchli... 😉

denne73
21. sep 2009

Ahojte babenky.Tak Weja, vítam ťa doma z dovolenky určite si si super oddychla aj mne by taká dovolenka bodla. 🙂 .Čože si to piekla za dobrotu?? ja a pečenie nie sme moc kamaráti tiež zostavam verná babovkám 🙂 🙂 🙂 .Lenka tak ty si už v 30.t?? úžasné,teraz to už len poletí.Peťa ako ti dopadol ten seminár??Bay, pozdravujem malého Miška.Ako vám je super že ste z jedného mesta aspon ty a Peťa a že sa viete stretnuť. Elisse ako sa má školáčik??Nada hope, Ninka je veľmi zlatučká také malé slniečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

halienka
21. sep 2009

Dobré ránko babenky 🙂 Vidím, že máte za sebou poväčšinou celkom pekný víkend, ja tiež vcelku, konečne nám dali dole lešenie, tak MM mal celý víkend brigádu a robil poriadok okolo domu a za celý víkend stihol tak pred domom upratať. Ľudia, to by ste neverili akí sú tí slovenskí roboši prasce, čokolvek čo robili, tak odpad hodili na zem, bola tam asi 10cm vrstva všetkého možného od odrezkov dreva, iporu, cez kadejaké pixle z laku, pištole z peny, až po pracovné rukavice, obaly z horalky a prázdne plastové flaše... 😝 no smetiarska skládka proti tomu nič. Kým to MM nejako potriedil a vyčistil len pred domom tak to trvalo celý víkend. Dnes mám v pláne vyraziť trošku do mesta cez poobedňajšiu vychádzku, treba využiť pekné počasie kým je.
Deni ahoj, ako sa má tvoj Samko? Je ešte v nemocnici? Je mu už lepšie, zistili niečo?

evitkamalicka
21. sep 2009

dobré ranko kočky

danka24
21. sep 2009

dobre ranko babulky.. minule ste sa tu rozpravali ze beriete magnezium proti krcom tak mne zacali az teraz.. a chcem sa opytat treba si to dat predpisat alebo kupim ho v lekarni aj tak..?
pekny zaciatok tyzdna.. 😵

evitkamalicka
21. sep 2009

dani kupis ho len tak v lekarni, mne ho dr. napisal len na papierik ze co si mam pytat, lebo sa aj tak plati cele

danka24
21. sep 2009

dakujem evitka .. som myslela ze nebude potrebne ze ma to obislo a jak narokom to prislo.. 🙄

denne73
21. sep 2009

Ahoj Lenka.Samko je chvalabohu v poriadku v nemocnici bol Sebastian.No neuveríš ,ale zase to len tak odbuchali a uzavreli tým ,že sa nejedná o myokarditídu. Moja obvodna doktorka sa riadne rozčulila ,že čo je toto za bordel ak chlapcovi vyskočili tie vysoke hodnoty na zapal.procesy srdca tak ako je možne ,že mu nič nie je. Že nedajbože v 17.r dostane infarkt a všetci sa budu čudovať prečo?? atu su začiatky priznakov. Budem to riešiť ďalej a asi až do kardiocentra v Blave. Inak on sa citi fit.predstav si že si píšem s jednou pani ktorá dokáže kominuk.s anjelmi adokaže pomôcť ak ti niekto robí zle. tak mne povedala že na mna niekto vyslal kliatby, ale že mi pomôže. Pýtala som sa jej aj na nášho anjelika Alexa kde je .vieš čo mi povedala?? že on mi to ešte nechce povedať ,že ešte neprišiel ten čas. tak som sa jej pýtala kedy dalšie bábo môže prisť. povedala ,že do 7.mes.by som mala byť tehu 🙂 🙂 .keby jej to vyšlo že. a ešte niečo ja som vedela dopredu to čo mi odpovie na moje otazky. povedala mi, že aj ja mám do daru tie schopnosti preto viem predvidať veci a či sa tomu nechcem venovať. ja ee nehrozí ja sa takých veci bojim.

denne73
21. sep 2009

Ahoj evitka,ahoj danka24 ako sa mate?? 🙂

halienka
21. sep 2009

Deni, prepáč, nejako som si pomýlila tých tvojich chlapcov 😀 No vieš čo, veru neváhaj a radšej zájdi do tej Blavy, to nie je sranda s tým srdcom, presne ako píšeš, to môže velmi rýchlo zle dopadnúť. Len tak pre nič za nič mu tie výsledky predsa nemôžu tak skákať, nejaká príčina tam musí byť, len keby sa doktorom chcelo hľadať ju. Inak to je velmi zaujímavé čo píšeš o tej pani, som zvedavá, či jej to povychádza a ako ti vlastne chce pomôcť s tým odkliatím. Ja verím, že ľudia vedia byť hnusní a veľmi škaredé myšlienky vysielať voči iným. Dúfam, že ti pomôže 😉 🙂
Ahoj Dani, babky doporučujú, že najlepší je Magne B6 na tieto kŕče, tak ten si skús kúpiť. Inak mne to už zabralo, už ich tiež nemám tolko ako predtým, skoro každú noc. Už je to lepšie 😉

evitkamalicka
21. sep 2009

deni ahoj...ja super, co nevidiet budeme oslavovat Adamkov 1. rocik

denne73
21. sep 2009

Tak to je už veľký chlap 🙂

evitkamalicka
21. sep 2009

veru velmi rychlo to leti, pomaly aby sme zacali pracovat na druhom 😅

danka24
21. sep 2009

denne dakujem mame sa celkom fajn az na tie krce.. ale musim ist do tej lekarne si to kupit.. a od dnes som slamena vdova.. mm isiel na tt na sluzobku tak nam je smutno.. 😖
ty lekari su riadny somari najradsej by som ich zalovala niekedy... 😠
leni dakujem za radu 😉

denne73
21. sep 2009

No jasné, dobrý nápad. Super by bolo keby sa vám narodila nejaká Evička. 🙂 🙂 🙂 Adam a Eva 🙂 🙂 🙂 . Hlavne nech je to zdravučké.

denne73
21. sep 2009

Ach jaj danka o lekároch sa ani nevyjadrujem lebo by to tu baby nechapali aku mám na nich ja zlosť.veď som už písala ako mi odflakli syna.Na tie krče ozaj pomaha to magne B6 tiež som ho brala.nepredpišu ti ho kupiš ho len tak v lekárni. stoji myslím niečo cez stovku do 120sk??

evitkamalicka
21. sep 2009

denne Eviciek uz mame v rodine 5 takze myslim ze bohate stací

evitkamalicka
21. sep 2009

no nic zatial koncim, za chvilu mam jazdu

danka24
21. sep 2009

evit tak stastnu cestu 😉 nech nikoho nezrazis 😉

weja
21. sep 2009

no vy ste sa tu nejako rozšupli v písaní 🙂
Deni, určite to nenechaj len tak a vyskúšajte aj iných odborníkov, veď zdravie má človek len jedno, pre doktorov je to len ďalší prípad, ale ak niečo zanedbajú, chudák chlapec s tým bude žiť do konca života... 😠 😔

ahoj Dani, tebe sa to krááááti... 😵 výbavička už nachystaná?

bay
autor
21. sep 2009

A maly stale spi. Zacinam uvazovat ci nie je chory 😀 😀 😀 😀

weja
21. sep 2009

Bay, tak a čo ty nespíš s ním??? rýchlo to nadspi, možno to bude zas na dlhú dobu... 😀 😉

bay
autor
21. sep 2009

Vsak uz som spala do desiatej. Moje telo je uz nezvyknute na tolke vyspavanie 😀 🤐

weja
21. sep 2009

Bay, ty si riadny exemplár - vyspávať na MD... 😅 to si asi jediná v republike 😀 aspoň ja o žiadnej inej mamine neviem, ktorá by bola popri malom krpcovi vyspatá do sýta... 🙂

bay
autor
21. sep 2009

Weji, ale to som len tieto dva dni. Predtym som vyspata do syta nebola... 😝

danka24
21. sep 2009

ahojte .. bay tak odychuj uzivaj si ze malicky spinka... lebo ked vyrastie tak nebudes stihat 😉

sisipetka
21. sep 2009

ahojky kocky,
skor to neslo...ale nebudem ani pisat preco, ved este 4 tyzdne vydrzim 😉
Seminar bol v celku ok, ale dosla som utahana ako konica, zaspala hned ako vliezla do postele a zobudila sa po 12tich hodinach spanku - ani curat netrebalo - asi aj mechur bol unaveny 😀
Kamilka, zajtra sa ozvi, mozeme vybehnut do C&C a pokecame s Miskom 😉
Kocky, maminy ci tehulky - aj vase mimi boli/su v bruskach ako zive striebra? Ja mam pocit, ze to nase dopujem nejakym zivotabudicom a ono si zo mna robi trampolinu - nestazujem sa, som stastna, ze tak veselo rozhadzuje rucickami a nozickami - ale nebude po narodeni nejako extra vrtkave a ja skolabujem od unavy pri nom? 😅

bay
autor
21. sep 2009

Peti, nie nie neboj. Teraz si drobcek uziva pohybu 😉 a ked vylezie bude spinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😉 Neboj.
Kto pride dnes na Miskovu oslavu? 😵

sisipetka
21. sep 2009

Kami, tak budem verit tvojej predpovedi a tesim sa na pokojny spanok o "par" mesiacov 😉
Na party by som prisla, ale zastupujem kolegu a po praci bezim este do dubravky nieco v jeho mene prezentovat - to viete, tehule sa rychlejsie gulaju po BA 😅