Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
9. okt 2009

Dobre ranko 😀 😵 To mame dnes pocasicko. Ani z postielky nevyliezt. Len keby aj to dietko chcelo v tomto smere spolupracovat ☹
Tak my mame dnes super den. 4 zo siestich clenov nasej rodinky ma iste crevne (hodne rychle) potiaze 🤐 😀 😀 Patrim k tym stastnejsim spolu s Amberkou (mysicka junior) 😀 😀

halienka
9. okt 2009

Dobré ránko 🙂 Bayka a čo ste to papali, keď máte takmer všetci "behačku"? 😅 To s tým očkom je fakt blbé, veru iný názor by nezaškodil.
Ja som voláka čím ďalej tým viac hladnejšia 😀 len teda keď sa natlačím tak začne hotové peklo, nafúknem sa ako taký balón, už len vzlietnuť do vzduchu 😝 😀 Bay, aj ty si to tak mala? 😀

weja
9. okt 2009

ahojte 🙂
jasné, že vás beriem všetky do kufra.... len musím taký veľký zohnať 😀 bez urážky, ale keď ste teraz všetky také pekné bruškaté, príp. 1+1 ako Bay, tak je to zložitejšie 😀 🙂
Bay, to je mrzuté, že očko stále nie je ok ☹ ale možno by ozaj stálo za to vypočuť si názor aj inej odborníčky...
Leni, najedz sa, kým sa dá... 😉
dnes je inak aj tu otrasné počasie... 🙄 akurát na spanie... dúfam, že ma nezačne bolieť hlava, lebo je na takéto blbé počasie akosi citlivejšia... 😝

sisipetka
9. okt 2009

dobre ranko kocky,
mne sa toto pocasie paci 🙂 , aj ked som hore uz od 5tej, kedze nie vzdy viem spavat a moje dietko si to tiez uz uziva 😀
Leni, neboj aj ja balonikujem...nieco zjem a mam pocit, ze uz do mna viac nejde 😅 a tak hrozne by som si este dala - Ale pozri, uz to mas za par - tak len pekne vydrzat a tesit sa na Sonicku.
Weji - kufor moze byt aj cestovny? Do toho sa napracem a budete ma za kolieska tahat 😀
Kami, vcera som sa pytala maminy na to vase ocko (niezeby bola lekarka, ale ako skusena mamina) a povedala mi, ze ja som od narodenia mala tiez problemy s ockom a davala mi masticku + 2 x do tyzdna nejaky preplach ocka. A pekne sme to casom zvladli .... tak pripadne skus nejaku inu ocnu, co ti na to povie....

zatial papa, zaciname o chvilu "pravidelny firemny meeting" - nastastie ja odratavam 3, 2, 1 a potom uz budem meetingovat iba s bobikom 😉 A vcera sme nacali u nas doma filozoficku otazku - bobik alebo bobulka - zaciname byt zvedavi 😎

halienka
9. okt 2009

Ahojte Weji a Peťka 🙂 Weji, veď ja sa snažím najesť sa, ale akosi sa toho do mńa už moc nechce vliezť 😝 No ale to vieš že sa snažím vydržať, veď hlavné je aby Sonička bola v poriadku a tá sa teda hlási dosť intenzívne, že v poriadku je 😀
Peti, už som si aj vravela, že ťa obdivujem, že to vydržíš nevedieť pohlavie, ja by som to teda nevydržala 😀 No veď keby už si načisto nemohla vydržať, tak doktor na najbližšej poradni isto pozrie 😉 🙂

bay
autor
9. okt 2009

Leni, tak na konci som uz aj ja papala ako vrabciak 😔 A teda, pardon za hlasku, ale prdela som kade som chodila. Len nastastie to bola len zvukova sila a cuchove bunky nedostavali zabrat 😅 😀 😀
Tak my sme si s malym dali 2h slofika 😀 😀
A kedze som vcera akosi pri takom programe ani jest nestihla, tak dnes neviem co by som do seba natlacila 😔 Joj. Takaaaaaaaaaaaa som hladna laebo ze by pazrava?
Weji, my ked sa s Miskom zviazeme satkou, tak nezaberame az tak moc miesta 😀 😀

bay
autor
9. okt 2009

Kde ste vsetky? Mne dnes Misko krasne spinka, tak mozem konikovat. Halooooooooooooo

sisipetka
9. okt 2009

tak uz sme skoncili a tesim sa na obed 😉 Vonku leje, ale bobinke sa to paci - bubnuje mi v brusku ako kvapky na okienku 🙂
Leni - vydrzim az do konca, ked som sa na to dala - ved dolezite je, ze je v brusku a coskoro bude u nas domenka v postielke 😵
Kami - pazrava 😀

halienka
9. okt 2009

Bay, no len keď ja mám do konca ešte dosť ďaleko, šak ako budem jesť za mesiac? 😕 😀 Žeby každú pol hodinku po troškách? 😀 si tuším presťahujem posteľ do kuchyne ku chladničke 😀 a čože tak Miško dnes vyspáva? Žeby ho to počasie tak zobralo?

bay
autor
9. okt 2009

Tiez to vidim na tu pazravost 😀 😀
Myslim si ze to bude tym pocasim a poriadne vyprazdnenymi crievkami 😉 😀
Tak mne sa zatial nepodarilo zohnat inu ocnu co by vzala aj tak male dieta 😢 😢 Nepoznate nejaku taku ocnu??? 😅

weja
9. okt 2009

Peti, no ťa obdivujem, že to vydržíš nevedieť, ja by som to isto nevydržala, ja som totiž od prírody netrpezliváááááá.... 😝 😀 ale už sa tej trpezlivosti učím po troške...
Bay, super, že Miško takto krásne spinká... 😵 len aby mu to vydržalo aj v noci...
Leni, možno pred koncom nebudeš už toľko jesť, lebo budeš mať plné bruško Soničky a na žalúdok už nezostane miesto 😀 😉

bay
autor
9. okt 2009

Tak teraz sme boli vonku, cely cas reval, ze som skoro ohluchla. A jak sme dosli domov, tak som ho dala do postielky a hned prestal plakat a teraz sa zacal vykecavat... Mi tusim niekto vymenil dieta 😀 😀 😀 😀

halienka
9. okt 2009

No, ryžový nákyp hotový a aj spapaný 😀 teda nie celý, ešte ostalo aj MM 😉 😀
Bay, ten tvoj malý to na teba skúša 😀 že čo vydržíš 😀 rôznymi taktikami na teba ide 😀
Weji, a nie je to náhodou skôr zvedavosť? 😉 😅 😀

bay
autor
9. okt 2009

Leni, ta tomu ver. Skusa to na mna vsetkymi sposobmi 😀 😀 Idem ukuchtit nejaky kolacik na dnesnu navstevu 😵
Buduci tyzden mame dalsiu navstevu ocnej. Inej nez doteeraz 😵 😵 😵 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

weja
9. okt 2009

Bay, veru ťa skúša ten tvoj malý chlap... 😉
Leni, no je to aj zvedavosť, aj netrpezlivosť - že by som sa nevedela dočkať, aby som to čím skôr vedela... ja som typický baran - všetko by som chcela spraviť/vedieť/mať hneď v tú chvíľu, ako si zmyslím... 😅 takže tieto neúspechy v snažení sú riadnou skúškou pre moju povahu... 😒 preto hovorím, že sa trpezlivosti pomaly učím... 🙂

halienka
9. okt 2009

Weji, ty si baran? 😅 no zbohom 😀 ale nie, robím si srandu 😀 akurát neviem teda, či sa ti niekedy podarí tej trpezlivosti naučiť 😀 😀 každopádne ti držím palce, ono život je vždy najväčší učiteľ, no zas by ťa nemal až takto týrať 😉 si myslím, že si už teda vydržala dosť 😎 na baraniu povahu 😉
Bay, aký koláčik ideš kuchtiť? Moja malá sa zase riadne rozštikútala po tom nákype 😀 každé 3 sekundy ma tu nadhodí 😀

bay
autor
9. okt 2009

Leni asi ziadny bo na ziadny nemame doma vsetky ingrediencie. Vsade mi neieco chyba. Iba ze by som spravila mix vsetkeho 😀 😀 😀 Tak sa vyhovorim na vytazenu matku 😀 😀 😀 😀

halienka
9. okt 2009

správne Bay, nemusia mať vždy koláč 😉 tam im vysyp nejaké keksy a basta 😉 😀 ja to tak robím a to ešte ani nie som mamina 😀 😀

sisipetka
9. okt 2009

aj my sme pred chvilkou mali mini stikutku 😵
...kocky mne sa chce tak hrozne spat 😖 a este tu budem taku hodinku a padim zaviest psa mame a pre saty na tu zajtrajsiu svadbu...mnamky, to bude papanica...
Weji, na zaciatku som chcela vediet pohlavie, potom som si povedala, ze budem drzat s MM a teraz uz ani nie som na utz tak zvedava....skor zvedava, ake to bude, ked sa narodi a povedia nam - bobik/bobulka 😉 ...a uz mame konecne mena - Christian/Zara 🙂

weja
9. okt 2009

Bay, no mala by si kúpiť nejakú hotovú roládu alebo keksy pre takéto prípady a máš pokoj... 😉 ja to tak väčšinou kúpim - že pre nečakané návštevy a potom naozaj nejaká dojde a ja zistím, že to už stihol medzitým MM zlikvidovať... 😅 a samozrejme nepovie ani slovo, že "zjedol som, treba dokúpiť..." takže to treba vedieť potom aj dobre odložiť, aby to nebolo na očiach, ale zas aby si ani nezabudla ty, kam si to dala 😀 (čo sa mi tiež stáva 😅 )

čo idete robiť cez víkend? 🙂

halienka
9. okt 2009

Peti, obidve mená sú krásne 😎 😵

weja
9. okt 2009

bože, kým ja napíšem jeden príspevok, vy stihnete všetky prispieť... 😅 čo som dnes taká spomalená, či čo...???
Peti, mená sú pekné 😵 aj kamoška - teraz je v 26tt - bude mať dievčatko Zaru 🙂

halienka
9. okt 2009

Weji, ja už ani nesledujem kedy je víkend, ako som doma sa mi to akosi zlialo dokopy, zistím to iba podľa toho že MM nie je v robote 😀 no ale u nás klasika, upratovanie, varenie, možno sa svokra zas dohrabe na návštevu 😝 😀

bay
autor
9. okt 2009

Vy ste ma asi nepochopili. Na navstevu ideme my a este sa tam ideme aj najest 😀 😀 Takze keksy sa mi v takomto pripade nezdaju uplne najvhodnejsie 😔 Ale pripomenulo mi to bonbonieru co sme dostali a kedze coko nemozem, tak pojde ta z domu nech ma nelaka 😉
Peti, tak predsa Christian? Tak to som zvedava, co budete mat. Sa uz tesim na spravy zo saly. Dufam, ze nas budes informovat 😉
No my mame na vikend velke plany. Chceme ist pozriet moju babcu, na gastany, Mk chce ist trenovat golfove nieco, no a chcem si pospat 😀 😀
Weji, prides teda na ten vikend???

halienka
9. okt 2009

Bay, no tak s tým by som si hlavu už vôbec nerobila, bonboniéra je úplne super riešenie 😉 a prečo vlastne nemôžeš čokoládu?

bay
autor
9. okt 2009

Misko sa mi z nej vyhadzuje. Je to riadny alergen 😔 A konecne mu tie vyrazky ustupuju 😵

ninockaskv
9. okt 2009

halienka, bola som na tych konstelaciach a neviem to asi popisat.. ani priatelovi som to nevedela, take vytrhnute z kontextu to nedavalo ziadny zmysel

pytala sa ma na rodinu, co najdalej do buducnosti... stihli sme len otcovu stranu, lebo vraj ze ja si taham z otcovej strany... a pointa je, ze mame "stratenu dusu, bolest" zabudnutu ..v rodine a ze ta sa pripomina.. tak to vedela vzdy aj nejako ukazat v tej rodine (mame tam nehody, urazy a umrtia pred 50tkou, nepllodnost..), ze kde sa to pripomina.. robila aj s farbam a nechala ma postavit farby ako vidim seba, priatela a to nase stratene mimino a este tu stratenu dusu...zjednodusene povedane, ze mame narusenu rovnovahu v rodine a tok energie a lasky

no, znie to dost sarlatansky.. ale som si tam poplakala, vytiahla vsetko mozne az z paty.. ked uz nic ine, beriem to ako psychoterapiu.. pani bola velmi mila a sympaticka, celkom mi sadla.. a pacilo sa mi, ako a co rozpravala..

halienka
9. okt 2009

tak to je blbé, že zrovna z čokolády, keby tak zo špenátu, to by nebol taký problém vydržať to, čo? 😀 ale bez čokolády by sa mi žilo ťažko 😝 ale ktovie, možno aj my na tom tak budeme...

ninockaskv
9. okt 2009

na cokoladu pozor, kamoske sa narodilo baby v termine, ale s kozickou ako keby prenasali a lekar sa jej pytal, ci jedavala cokoladu, ked bola tehotka.. ze by sa to nemalo

halienka
9. okt 2009

jéminku, a mne tento tretí trimester ide tak do chuti čokoláda! Ja si švihnem každý deň kúsok, nie veľa ale tak 2-3 kocôčky 😝