Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
28. okt 2009

Tak ja som ulozila Miska o jednej spinkat do velkej postele, ja k nemu, ze snad aspon pol hodku potiahne. No a oci sme spolu otvorili az 15.15 😀 😀 😀 😀 Jaaaaaaaaaj, paradicka 😵 😵
A so psami mam tichu domacnost 🤐 Zdrhli mi za mackou 😠 😠 😠 Len mam pocit ze to bude mat rovnaky ucinok ako na MK, cize ziadny 😔 😀 😀 😀

bay
autor
28. okt 2009

Spravy od Lenky. Uz jej he lepsie 😉 😵 V piatok ju caka este nejake vysetrenie a ak bude vsetko ok tak snad uz pojde domov 😵
A vsetky vas pozdravuje 😎

ellise
28. okt 2009

ahoj holky, tak jsem si dnešní svátek užila. Dopoledne jsem trochu uklidila, abych nebyla za cuchtu a odpoledne jsem četla a odpočívala. A zítra zase do pracovního procesu. Ale jen na jeden den. V pátek mám dovolenou.

Bay, nechat spát dítě v posteli rodičů, je fakt dobré, ale jestli to začneš praktikovat častěji než jednou za měsíc si na dobré cestě se nevyspat dalších 5 let.

bay
autor
28. okt 2009

Elis, myslis??? ☹ A ja som sa tesila, ze som nasla sposob ako sa cez den vyspat ☹
V noci teda poctivo spava v postielke 😵 ale cez den tam nechce spat, bo nechce byt sam a nestaci mu ze spim na vedlajsej posteli 😔
njn. Tak to skusim vymysliet inak 😢

ellise
28. okt 2009

no kami, ono to začíná spaním přes den, pak se vzbudí v noci a ty v dobré víře že to zabere, ho jednou vezmeš k sobě i noci a pak to jede....

bay
autor
28. okt 2009

Hehe, tak to nie!!! V noci ked nechce spat, idem ja do velkej postele a k malemu posielam MK. A zatial to vzdy zabralo. Ja som sa vyspala, Misko kecal a MK ... neviem, ale rano bol dost unaveny 😀 😀 😀 😀

bay
autor
29. okt 2009

Dobre ranko 😵 Vyspinkane? My ano 😀 😵

weja
29. okt 2009

dobré ránko 🙂
som rada, že Lenke je už lepšie 🙂 tak hádam sa dostanú pred víkendom domov...
Bay, zdá sa, že si ozaj jedna z mála mamín, ktoré sú pri mimi relatívne vyspaté do ružova 😵
Elis, to je fajn, že si si to voľno užila... ja mám také dni voľna rada - doobedu, kým sa mi ešte chce, poupratujem a poobede relax s knihou 😵
Peti, tak si ten nástup na MD poriadne vychutnaj, to bude ozaj zaslúžene po tých frmoloch v práci 😉

bay
autor
29. okt 2009

njn. Skvely syn 😵 😀 😵 Vynahradza maminke, ze musela nanho tak dlho cakat 😵

weja
29. okt 2009

Bay, to je fakt 😉

sisipetka
29. okt 2009

ahojky kocky,
tak ja mam za sebou bujaru noc...mam take divne problemy:
- v noci sa budim na to, ze ma hrozne ale hrozne pali zaha, takze tuto noc som bola od 1nej do 4tej hore a riesila ako sa z toho dostat. Nemate nejaky dobry recept, lebo cez den som ok a v noci toto. Kto to ma vydrzat este 7 tyzdnov 😅
- a druhy problem je delikatny, ak nechcete necitajte dalej 😀 Normalne sa mi posledne dni pustili vetry, ale takym sposobom, ze az vecer (akoby male niekde tlacilo) a citim akoby mi utrobami tela isiel taky maly vlacik (boli to) a na konci pride ulava - vlacik sa vytlaci na prd 😅 Normalne sa pri tom musim sustredit, lebo ta bolest ma vopred pripravi na ukoncenie aktivity 😖 Zazila som taketo bolenie utrobami a nasledne prd jedinykrat v zivote a to po porode, ked sa mi vsetko spustalo a v prazdnom brusku zacinalo pracovat....som divna, viem to...ale az takto 😒

Kamilka a suhlasim s Eliskou, Misko si zvykne na postel a mas to na par rokov. Poznam zopar takych pripadov a teda je to riadna zaberacka 😖
Hej, aj ja mam od Lenky spravy - v piatok robia prietoky a ked budu ok, tak ide troska domov 😉
Weji, nastup si uzivam, este som sa nezastavila, chcem vsetko stihnut do 36 tt, lebo potom mi je jasne, ze uz sa mi vobec nic nebude chciet a podla velkosti mojich proporcii, asi ani vladat nebudem 😵 😅

O chvilu idem do mesta, co to vybavit, potom s kolegami na obed a ozvem sa az popoludni, kedze este pride na navstevu sestra s mamou, lebo idu tu nedaleko objednavat zakusky na svadbu. Sestra sa buduci vikend vydava, takze ja velka gula jej budem robit maxi svedka 😀

bay
autor
29. okt 2009

Peti, so zahou nepomozem, ja som ju nastastie nemala 😅 A spis na vysokom vankusi??
Co sa druheho problemu tyka, tak ja som sa posledne 2 mesiace citila ako velkovyrobna metanu 😅 🤐 A teda kade som chodila tade som prdkala (velmi jemne povedane) 😀 😀 😀 😀 Ale uz som zas v normale, takze neboj, prejde to 😉
Takze, tvoja sestra bude mat 2 svedkov? No pekne si to vymyslela 😀 😀

Aj ja chcem zakusky ☹ Zrala by som, ale doma nie je nic. Prazdna chladnicka 😢

bay
autor
29. okt 2009

Weji, no neviem, ono je to asi aj o pristupe... Bo v augustovkach sa kazde rano baby stazuju aku mali zlu noc ze v noci vstavali 2x 😀 😀 😀 😀 To ja povazujem za uzasnu, prespanu noc. Standard je pre mna kazde 2h hore a aj vtedy mam pocit, ze ako sme dobre spali 😵

skybaby
29. okt 2009

peti zahu mavam aj ja, tento posledny tyzden menej ale inak brutalne ... nepomaha mi vobec nic (teda tak ze by to tu zahu uplne odstranilo) ... trosku pomaha, spat na vysokom vankusi, nejest po 18.00 (to som teda dokazala asi raz) a drasticke ale ucinne v noci ked ta to zacne palit, strcit nieco do krku a vyvracat kyselinu ... a trosku mi zaberaju tie cukriky tums ... mala som aj nechutne drahy sirup z lekarne a ten pomahal tak na hodinku takze nic moc

tesim sa ze lenka sa ma dobre, pozdravujeme ju 😉
s obedikom neviem, lebo som bez auta a mm ma drzi doma s vynimkou nejakych prechadzok po okoli

kami uplna pravda ze je to o tom pristupe a urcite o tom ze sa misko snazi robit ti radost 😀

sisipetka
29. okt 2009

Jani, ak by si chcela, tak ta mozem autom vyzdvihnut niekde pri Poluse a dogulali by sme sa blizsie ku Kami - len nam musi napisat, ze kam sa mam gulat 😉
...bola som si kupit sodu bikarbonu...tak skusim najprv tu....a vysoky vankus na spanie nemozem, ja potrebujem byt rovno a mat co to medzi nohami 😀
Kami, ja sice nie som vyrobna metanu, su to len take mini prdy, ale kym prejdu cez ten kabel v mojom bruchu, tak normalne bolia 😅 ....to mame ale divne problemy, ze 😀

ellise
29. okt 2009

ahoj holky,
Peti, no nediv se, máš zmáčklý střeva, všechno extra prokrvené, tak i prd bolí 😀

sisipetka
29. okt 2009

kam sme to dospeli, ked uz prd boli 😀 😀 😀 .... no hold, asi si zacnem pisat dennicek, aby bolo co to v starobe vnucatam rozpravat 😀 😀

sonicka07
29. okt 2009

babenky,takze barborka este nie je na svete a lenka so sonickou su v nemocnici! uf to su novinky.
ja som unavena z prace,vcera vecerna sichta,dnes ranna,spanok medzitym nic moc,takze pojdeme dnes skorsie spinkat.
jani,drzim palceky,nech uz je to coskoro. verim,ze sa zle citis. ale po porode to tiez nie je bohvieco
😒

bay
autor
29. okt 2009

Peti, a skusila si susene slivky? 😅 Ja som taketo bolave pochody mala po prvom kyrete a zabrali mi slivky 😅 Teda jasne ze s bobikom v brusku je to ine, ale ved za pokus nic nedas... 🤐 Vankus daj pod hlavu a nohami oblap chlapa. 😀 😀 😀 😀
No len neviem kam pojdeme na obedik 😅 Pri nas su 3 moznosti (ktore mam odskusane) - k Fredovi (taka domacka strava, mne relativne chuti, terba dorazit do 12tej, bo potom je tam naval a malo miesta na sedkanie), Mlyn (na Prievoskej, maju skvely jeleni gulasik a uzasnu fazulovu domacu polievocku, ale tam neviem ako to vyzera v case obedu) a posledne je nova restika (svinsky draha ale dobre steaciky 😀 😀 😀 ).
Jani, nenechaj sa utlacat!!! Vsak s kym si viac v bezpeci nez s tehulkou a novopecenou maminou? 😀 😀 A neboj na Tomasovsky vyhlad ta tahat nebudem 😉

sisipetka
30. okt 2009

dobre ranko kocky,
Kami mozem dorazit o 11.30, ale napis mi pls kam to mam presne prist a mozeme navstivit Freda (na gulasik nemam chut). Len potrebujem sa nejako nacasovat, predtym sa chcem stretnut s jednou pani ohladom monitora dychu pri starej Ikea cca okolo 11tej.
sonicka, jaj mas toho vela....hadam sa vam to casom vylepsi a budes moct aj ty viac oddychovat. A ako to vyzera s pracou tvojho muza?

evitkamalicka
30. okt 2009

dobre ranko babulky 🙂

bay
autor
30. okt 2009

Dobre raaaanko 😵 My uz mame za sebou dvoje ranajky. Teda Miseno 😀 A hodinkovu prechadzku 😉

skybaby
30. okt 2009

dobre ranko 🙂
no sonicka ty si ma teda potesila, ze ani po porode to nebude lepsie 😀 sa tesim
peti to ked budes pri starej ikea takto uz budes skoro pri mne, keby som bola pripravena mozes ma teda vyzdvihnut? alebo kde je ten fred? ja ruzinov velmi nepoznam ...

sisipetka
30. okt 2009

Jani, o 11tej mam pri starej ikei, cca 10 minut...potom by som mohla zobrat niekde Teba...napis kde a o 11.30 som dohodnuta s Kami v prievoze....To stihame 🙂

skybaby
30. okt 2009

pisem IP

sisipetka
30. okt 2009

oki kocky, tak sme na obediku 3+2+1 😀

skybaby
30. okt 2009

takze bude fun 😀

bay
autor
30. okt 2009

😵 😵 😵

sisipetka
30. okt 2009

oki kocky, tak ja balim, aby som vsetko dnes stihla 😉

bay
autor
30. okt 2009

Aj ja 😉 Vidime sa. Pa 😵