Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
11. nov 2009

Ahojte, tak my sme dnes mali fakt prijemnu noc 😠 😠 Maly sa o druhej rozhodl, ze je uz vyspany a zacal sa vykecavat s kackami (kolotoc nad postelou u nas zvany kackotoc) O tretej dostal papat a mama si naivne myslela ze uz pojdeme spinkat. Ale kdeze. Misko bol hore do piatej. To bo leste v relativne dobrej nalade a potom spustil hystericky rev a nic nezaberalo. Po hodine sa mi ho podarilo uspat. O tristvrte na sedem zas place ze chce jest. O pol osmej opat zaspal a vstavali sme az o tristvrte na desat 😵 😵 njn. Ale o tej piatej som uz revala s nim z rovnakeho dovodu. Chcela som spat a nemohla som 😢
No a niekde som sa docitala ze od tretieho mesiaca by sa mali zacat koliky u deti zlepsovat. Tak my sme ich doteraz nemali a nejak k nam dorazili 😠 😢 😢 😢
Weji a co im na tom trva mesiac??? My sme z tychto vysetreni mali vysledky este v ten den poobede 😅
Ninka, tak svadba by ta rozptylila na dost dlho 😉 A to ktora doktorka sa s tebou takto roztomilo rozpravala? 😠

weja
11. nov 2009

Bay, no musím ísť ešte 2x na krv na horm.profil (berie sa na začiatku, v strede a na konci cyklu) a morfológia mangelovho SPG vraj trvá tiež 2 týždne... 😕 keď bol na klasickom SPG na jar, tiež mu výsledok povedali hneď, ale tam sa hodnotilo len množstvo a životaschopnosť, teraz budú aj tvar spermií a neviem čo ešte 😅

Ninka, hlavu hore, raz bude aj lepšie 😉 to plánovanie svadby by ti tieto pochmúrne zimné dni podľa mňa dokázalo spríjemniť, takže sa do toho kľudne pusti 🙂
Bay, no máte pestré noci..... ešteže to tak dobre zvládaš... 😉

bay
autor
11. nov 2009

Dnesne hlasenie od Lenky: Zas sa jej trochu pohorsilo ☹ tak teraz cakaju ako na tom bude a podla toho sa prisposobi aj porod 😔 A pekne sa tam o nu staraju a chodi poctivo na pasy - Sonicke je u maminky dobre. Vsetky vas moc moc pozdravuje.

weja
11. nov 2009

Bay, že Lenku pozdravujeme a nech sa držííííííí!!!! Budeme na nich myslieť!!! 🙂

ninockaskv
11. nov 2009

bay, stale si opakuj, ze ho mas doma ziveho a zdraveho.. vsetko je v najsamlepsom poriadku 😀

weji, nam vysledky tiez tak nejak dlhsie trvali, dufam, ze teda priatelovi robili kompletku na SPG ale na HP mi nebrali tolko krvi, len raz a stacilo.. hm.. nam teraz ked to nevyjde tu v BA som sa rozhodla, ze dalsie pojdeme skusit do brna..

MUDr. Behunova v Gynfive.. 😒 moja homeopatka (uzasna mila energiou dobijajuca osoba) je s nou najlepsia kamoska a vraj sme u nej v dobrych rukach, ale ako clovek je teda riadna ochechula...za cely ten cas, co sme u nej boli, sa usmiala len raz aj to bol so mnou moj chlap a koketoval s nou.. inak si drzi nechutny chladny odstupll.. ziadne mile slovo povzbudenia, nic..

ale zase o MUDr. Divekym pisali, aky je strasne ludsky a ochotny a mna zrusil 10 dni pred porodom .. co je absolutne neadekvatne spravanie z jeho strany.. takze ani neviem, co je lepsie a co horsie

vidim, ze lenka bojuje.. hlavne, ze male je v poho 😀 ona sa uz potom nejako zo vsetkeho vystrabi

bay
autor
11. nov 2009

Weji ,tak to potom hej, ked budu kontrolovat kazdeho jedneho bicikovca 😅 😀 😀
Ninka, to je taka vyssia, tmavovlasa? (teda tusim uz presedivela tmavovlasa) a neboj ja si to desne cenim ze ho mam 😉

Weji, co robis 6.12. poobede? 😀 😀

ninockaskv
11. nov 2009

no asi je nova vlna, znama,k tora prisla pred 4 mesiacmi o babatko je asi tehu 😀 testuje o dusu..

bay, ci je vyssia.. taky priemer, stihla, tak po 40tke, ciernovlasa.. ale robi aj v ruzinove na porodnickom.. a v tom centre si cloveka posuvaju ako na beziacom pase, s nou sme sice zacinali, robila nam testy a navrhla stimulku, ale potom uzv a dalsie navstevy tam bol vzdy nejaky iny doky.. ten ktory mal sluzbu..

bay
autor
11. nov 2009

no tak to hej to je krava na entu. S tou som mala cest len raz. A po jej prvej vete som mala slzy v ociach aka bola mila a povedala som ze k nej uz nikdy viac aj keby co bolo!!!! 😠 😠 😠

ninockaskv
11. nov 2009

no tie dalsie baby, co tam maju vraj tiez su take mile..

rozmyslam, ze sa supnem na dalsiu konzultaciu na jar ku nejakemu chlapovi, len ja som to brala ako znamenie, ze sa poznaju s tou mojou homeopatkou, ze reku asi bude fakt dobra

robi aj aj Ferianec, Harbulak a Drabek.. nepoznate ho niektora?

a bay, ty si nebodaj stravila nejaky casa v gynfive? 😕

bay
autor
11. nov 2009

Ninka ja chodim do GF k Drabekovi.
A ja tam poznam este jednu lekarku, ta mi robila uz vela usg. Taka blond. Na mna mila 😉

ninockaskv
11. nov 2009

no este tam maju bertoldovu a stenovu 🙂

a k drabekovi kvoli asistovanej reprodukcii alebo ku gynekologovi? ten je v pohode? dostane nas na jar do druheho stavu s tymi mojimi diagnozami? 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

ahoj babulky 🙂 ...mate sa?

bay
autor
11. nov 2009

Bertoldova 😉
Drabek je moj Dr. aky je v ramci AR netusim 😅 ale ja mam v neho bezmedznu doveru.
Evitka kazdych 5 min inak 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

ako to?

bay
autor
11. nov 2009

No raz nas boli brusko, ked sa vykadi, tak usmev od ucha k uchu, potom je unaveny a ani za nic spat, ... 😀 😀

ninockaskv
11. nov 2009

hm.. no uvidim, do jari casu dost na premyslenie.. hadam sa neurazia, ked sa supnem k inemu lekarovi..

a o drabekovi pisali aj na nete celkom pozitivne, ale to aj o Divekym a tomu teraz na meno neviem prist 😠

bay
autor
11. nov 2009

Na nete su nanho celkom pozitiva ale su aj ludia ktori ho nemaju radi (ale to plati asi o vsetkych lekaroch). Keby bol nejaky lekar ktoreho maju vsetci radi tak to ostani mozu zabalit, bo vsetci pojdu len k nemu 😀
Ja mam z neho po odbornej stranke dobry pocit ale aky je ku pacientom neviem posudit 😅 ja som protekcny pripad. Som bola fakt stastna ze som mala jeho pri porode. A u ineho rodit uz ani nechcem 😵

weja
11. nov 2009

Bay, no neviem, čo robím 6.12. 😅 máš nejaký program? 😀
Ninka, tiež nemám rada zmeny lekárov, mám z toho vždy blbý pocit 😝 normálne sa cítim previnilo, že si chcem nájsť druhého dr. 😅

bay
autor
11. nov 2009

Weji, no to sa budeme vracat z vychodu a pojdeme okolo LM, tak ak by sa mi podarilo zlomit MK, ze by sme zaskocili na kaficko. 😉
Mne bolo zatial len raz blbe zmenit Dr. Ostatne razy som menila zlych Dr. za dobrych, takze som bola rada ze menim 😉

ninockaskv
11. nov 2009

weji, no to mame nejake pozostatky z cias komunizmu asi este.. 😀 hlavne ma fascinuju ti,ktori su maximalne urazeni, ze chces odist k druhemu a odmietaju ti dat kartu a musis robit sceny..

no ale ta behunova je riadna masina! ani len naznak usmevu a nadeje.. a si myslim, ze to clovek teda potrebuje, ved psychika je silna zalezitost

Drabek mi tusim raz robil uzv.. a aj mi ho ten diveky doporucoval, ze nech sa ho skusim spytat, ci bude mat na mna cas ma odrodit, kedze on "isiel na dovolenku" 😠

bay, ked kojis skus pit fenyklivy caj.. vraj to pomaha potom aj detom na koliku.. teda som sa dozvedela na priprave ☹

bay
autor
11. nov 2009

Ninka, ja fenykel moc nemozem. Pijem ale rascovy cajik a speci mix co mam na mlieko a proti kolikam z lekarne 😉
No moc nadeje ani u Drabeka necakaj. On je realista. Povie ti vsetky moznosti. Aj dobre aj zle a ak chces aj svoj nazor, ze ktora je najrealnejsia. Ale falosnu nadej nedava. Ale bojuje ako o zivot (ved aj bojuje o zivot) a az do posledneho momentu (vid moje druhe tehu. bojovali sme 2 tyzdne kazde 2-3 dni kontrola, no neuspesne 😔 az sme museli uznat ze to nevyslo)

ninockaskv
11. nov 2009

no .. prave som si citala na konikovi o Drabekovi, niektore babule si servitku pred usta nedavali 😅

ale ked poznas aj behunovu a drabek je podla teba realista, tak to on bude uplna malina popri nej.. 🙂

ved uvidim, este to asi dobojujem u tej behunovej.. a potom skusime to brno.. a potom uvidim..

aj tak to teraz nemozem riesit, ved predsa planujem tu svadbu, no nie? 😀 😅

no a potom si uz nepamatam, co na koliku.. pripadne masaze bruska? nepomahaju? alebo nejaku homeopatiu..

bay
autor
11. nov 2009

Ninka uz som poskusala vsetko. Nieco s vacsim uspechom, nieco s mensim 😉
Mne "povahovo" vyhovuje. Je ako MK. Realista a robi si zo mna srandu 😀 😀
Presne svadba je teraz podstatna a na jar sa uvidi co s doktormi. Chcete ist do Brna?

bay
autor
11. nov 2009

Som dala Misa spat uplne ustateho. Zaspal pri jedeni (to cez den nerobi) a ani nie o 10min uz hundre ze sa chce hrat. Toto sa uz ani mikrospankom neda nazvat 😀 😀 😀 njn vzdavam to a ide do satky 😀 ved ja ho donutim spat! 😝

ninockaskv
11. nov 2009

inak to nevidim, ako ze vychytas najlepsie rady na detske koliky a o rok k tebe budem chodit po rady 😅

jo, som sa nejak nahodou dopatrala centra v brne a baby si to nevedia vynachvalit.. ak to nevyjde na jar, tak skocime do brna do reprofitu a potom nam este ostanu 2 pokusy u nas so spoluucastou poistovne.. tak hadam niekde ta motyka uz len vystreli.. 😒

ninockaskv
11. nov 2009

no super.. zatvaram kona, som hladala nieco o behunovej az som sa dopatrala, ze aj po IVF moze prist k mimomaternicovemu tehu, lebo ze to embryjko putuje a putuje az moze vyputovat 😖

bay
autor
11. nov 2009

Ninka, hlavne nepatrat a nezistovat!!!!! 😉 Nevedomost je sladkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

weja
11. nov 2009

Bay, no to by bolo fajn, kebyže sa zastavíte... 🙂 to by ste prišli aj s Miškom? 😵 síce, no kde by ste ho nechali, že? 😀 super, tak to ešte predtým doriešime a dohodneme, ak vám to vydá... 🙂
Ninka, ja som mala raz taký strach pýtať si kartu od jedného dr., že som zašla za tým novým dr. a poprosila som ho, nech si ju vypýta on 😅 aspoň som nemusela nič vysvetľovať a cítiť sa blbo... v tomto som niekedy zbabelec, čo už... 😀
a žiadne pátračky po nete, čo by sa mohlo stať, ak.......... čím viac budeš na takéto negatívne veci myslieť a zaoberať sa nimi, tým je väčšia pravdepodobnosť, že si niečo také privoláš... takže stačilo!!! radšej si prečítaj niečo príjemné a odreaguj sa od tých čiernych myšlienok 😉

bay
autor
11. nov 2009

Weji super, tak ja zacnem spracovavat MK 😉 a jasne ze aj s Misenom 😵 ved este dohodneme, casu dost..

ninockaskv
11. nov 2009

rozkaz!! 😀

veru, ked som bola tehu cely cas som sa tak malo tesila, lebo som sa strasne bala, ze sa nieco stane, stale som si vravela, este sa netes, este sa netes, este sa moze nieco stat.. az sa stalo..