Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
5. feb 2009

Dobre ranko.. Tak ja som po dlhej dobe zazila ranne vstavanie. To je des 😝 No co uz. Uz som aj obleccena a pobalena a len cakam na MK kym sa vrati so psami a potom ma odveze k Dr. Len umyt zuby som si dne nezvladla 😅 Iba predne. Ked som sa priblizila s kefkou k zadnym tak ma napinalo ze az a kedze som uz mala lieky v sebe tak som to neriskovala. Skusim zuvacku 😅 😀
Leni, spinkat treba 😉 to ja dobre poznam 😀 😀

weja
5. feb 2009

dobre ranko 🙂
Bay - drzim palce u Dr., potom hned referuj, co nove 😉

my mame este stale vnutropodnikovu kontrolu a ta pani sedi u mna, tak moc nestiham 😝 😖
pekny den vsetkym 😎

skybaby
5. feb 2009

dobre rano babulky 😉 ja som vcera usilovne pracovala a oslavovala (kolegyna mala meniny) a dnes ma zasa caka praca a dalsia oslava 😀 no nie je to parada 🙂
bay nech je u lekara vsetko v pohode 😉

danka24
5. feb 2009

baaaaayyyyyyyy akooooo siiiii dopadlaaaaaaaaaaaaaaaaa

halienka
5. feb 2009

Ahojte babky 🙂 dnes je tu akosi tichúčko 😀
Bay, držkám palce u Dr., napíš ako bolo 😉
Skybaby, téééda, ty sa máš dobre, samá oslava 😀 a keď nemusíš chystať chlebíčky ty, tak je to paráda 😀
Ja mám v robote vcelku kľud, uvidíme dokedy to vydrží. Ani neni moc o čom písať, akosi sa nič nedeje. 😝 😀

halienka
5. feb 2009

Bay, píš píš píš, lebo ťa zje myš 😀 Tak ako si dopadla?

skybaby
5. feb 2009

nejako nas zanedbava ta bay, ze? babyyyy kde je slnko??? toto je strasna depka toto pocasie

danka24
5. feb 2009

bayyy ako si dopadlaaa bayyyyyyyyyyyyy

bay
autor
5. feb 2009

Tak toto je des ☹ Vzdy doobedu ked idem na usg, tak drobcek spi a neposkakuje. Asi prehodim to 3D na poobedie 😀 😀 Ale zas o tie tri tyzdne uz mozno aj doob bude poskakovat 😉
Takze vsetko je uplne ok. Srdiecko bilo ako hrom. Uz aj spinenie prestalo 😵 takze som sa dnes tvarila v praci ze pracujem 😀

nada.hope
5. feb 2009

bayka super, no a si nemysli, ze prcek bude skakat ako ty budes piskat 😀 😀 😀 😀 aj ty spis kedy sa ti chce,......zatial 😀 😝 😝

bay
autor
5. feb 2009

No to by som ani nepovedala... Dnes sa mi po obede taaaaaaaaaaaaak chcelo spat a nemohla som sa ani pod stol suchnut, bo som musela na navstevu k managerovi 😝

halienka
5. feb 2009

No super Bay, tak to je paráda 😵 No nediv sa že prcek furt spinká, veď mať takú akčnú mamu čo sa furt o niečo potkne alebo niečo na seba vyleje, to zvládne len totálny kľuďas 😀 a to zdá sa tvoj prceček je 😵 Naďka má pravdu s tým skákaním, len si zvykaj lebo ono to bude naopak, zachvílku budeš musieť ty skákať ako bude prcek pískať 😀
No ja som dnes dostala od šéfa pucung ktorý som očakávala už dva dni 😝 ale! "Terminátor vrací úder" a zajtra si to zlizne zase riaditeľ odomňa 😀 už to mám na neho vymyslené 😝 Ak sa mám ja snažiť za môj biedny plat, nech sa aj on snaží za ten minimálne raz taký plat ako je môj 😝 😀

bay
autor
5. feb 2009

Jeeeeeeeej a to som vam zabudla povedat, ze som dnes cestou k Dr. padla na schodoch 😀 😀 Sa mi zaplietla noha do nohavice 😅 no ale kedze sa uz poznam, tak sa na schodoch poctivo drzim zabradlia ako stara babicka a padala som dopredu taaaaaaaaaak pomaly, ze som ani dopadnut nestihla a uz som zas stala na nohach 😀 Mna fakt priputat na lozko 😅

halienka
5. feb 2009

Bay 😀 😀 😀

bay
autor
5. feb 2009

No ja sa proste nezapriem 😅 😀 😀 Mna by ste spoznali na ulici aj bez fotky 😀

halienka
5. feb 2009

No to veru asi hej 😀 hlavne v lete, nohy plné modrín 😀 som zabudla, aké si ty znamenie?

bay
autor
5. feb 2009

BYK 😀 v cine BYVOL 😀

nada.hope
5. feb 2009

bay a co takto osobneho strazcu, ktory bude pri tebe dnom inocou 😀 😀 😀

bay
autor
5. feb 2009

A ze preco nenosim sukne... 😀 😀

bay
autor
5. feb 2009

No to by mal chudak tazku sluzbu 😀 😀 😀

nada.hope
5. feb 2009

ale asi to bude tak trochu tym znamenim, tiez som bola na zemi kazdu chvilu, ale odkedy som tehu tak iba z nohy na nohu sa potacam a preto chodim vsade neskoro 😀 😀 😀

bay
autor
5. feb 2009

A co Ninka, este sa jej nechce medzi nas?? ☹

nada.hope
5. feb 2009

no ale odtoho je plateny 😉

bay
autor
5. feb 2009

Nadi, ale ved ja padam aj ked sa neponahlam alebo ked sedim 😎 neviem co so mnou 😀
Ale som rada, ze sa mozem vyhovarat na znamenie a nie je to len mojou sikovnostou 🤐

bay
autor
5. feb 2009

Kym? Ja nanho nemam 😅

nada.hope
5. feb 2009

bay no poviem Ti ja by som aj chcela aby tu bola, ale zatial som otvorena iba na spicku prsta, ale zajtra opat poradna, tak uvidime 😀 😀
teraz som pod dohladom, lebo v pondelok mi namerala sestricka 170/110, tak som tam castejsie ale mne to vyhovuje, aspon viem co sa tam dolu deje 😀 😀

bay
autor
5. feb 2009

Musime setrit na dom a dietko 😔

halienka
5. feb 2009

No ale isto si mierne "šlahnutá" baranom, lebo tí majú takéto sklony 😀 inak MM je býk, ale teda on sa nezvykne potkýňať 😀 iba teda keď sa rozhodol si mňa obesiť na krk 😀

nada.hope
5. feb 2009

v robote uz vedia, ze tam dlho nebudes? 😉

bay
autor
5. feb 2009

No ale uz radsej ten tlak moc nezvysuj, to t nepomoze k castejsim navstevam poradne 😉