Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

nada.hope
24. nov 2009

Ahojte kocandy..............

nada.hope
24. nov 2009

Petka tebe to tak pristane, asi bude v brusku pipik............... inac ten termin je fajn a cim skor to budes mat za sebou, tym lepsie aj pre teba aj malickeho, inac normalne vsetkym tehulkam zavidim ich krasne bruska.........ja som take nikdy nemala, ked bude druhe tak take chcem, aj keby som si ho mala sama fukat 🙂))) Manzel mi vcera polozil otazku, ze kedy bude druhe................no ja osobne by som aj hned, ale chcem byt tehotna tak v polovici buduceho roka a rodit az v roku 2011 mozno aj v rovnakom case ako sa narodila Ninocka..............predsalen ak bude Ninka taka sikovna ako je teraz tak by som ju aj dala do jasliciek, lebo ma strasne rada ludi a deticky, a verim ze tam by bola vo svojom zivle, ale este uvidime..............
Dufam ze Lenka aj s bambulkou pojdu coskoro domkov a ze sa maju fajna uz si na seba zvykaju............
Petka ty uz to budes mat cochvila za sebou, hlavne aby bolo vsetko v co naj poriadku...
Wejka a Ninka no zlaticka zostavate asi iba vy, alebo je tu este niekto? keby som mala tehu virusy, tak by som vam ich poslala aj za vagon, ale nemam ☹(((( inac bolo by to super, keby ste mi ich v polovici buduceho roka poslali, bola by som vam povdacna 🙂)))

evitkamalicka
24. nov 2009

ahoj kocky

nadka este nechodite?

nada.hope
24. nov 2009

ahoj Evitka................no sami este nie, ale potvorka uz sa pusta a robi tak dva-tri kroky sama, ale do vianoc ais budeme 😉

evitkamalicka
24. nov 2009

nadi tak super, ono to uz pojde rychlo ked sa pusta

nada.hope
24. nov 2009

no lenze ona kotuha ani nepozera ci je niekto na blizku a pusti sa a niekedy sa jej nepodari padnut na zadocek 😅
A Adamko ako?

evitkamalicka
24. nov 2009

Adamko nastastie vie ako padat a este tak jemne....my uz chodime na prechadzku pekne za jednu rucicku a doma sami

nada.hope
24. nov 2009

no super a doma sa ucil v choditku ci nie, lôebo ja som zasadne proti choditku a som rada, ze som ju do neho ani nedala, lebo by sa asi padat ani nenaucila

evitkamalicka
24. nov 2009

nadi v choditku bol len asi mesiac a aj to vzdy len chvilu, naucil sa to bez neho

nada.hope
24. nov 2009

Maly je cely tata nie ?

evitkamalicka
24. nov 2009

ano veru cely tata 😵

evitkamalicka
24. nov 2009

ale ma nieco aj po mne, napr. nos, prsty na nohach 😅

nada.hope
24. nov 2009

no super, sikulka............chlapci su vraj trosku lenivejsi ako dievcata,................. mojho bratanca syn je o mesiac starsi a este sa ani nestavia na nohy

evitkamalicka
24. nov 2009

nas sa dlho len stavial na nohy a nie a nie sa pustit

nada.hope
24. nov 2009

no prsty som si na fotke nevsimla 🙂)))

evitkamalicka
24. nov 2009

nadi 😀 😀 😀

nada.hope
24. nov 2009

a vy ako, vsimla som si ze sa snazite? no super, ja by som uz tiez chcela babatinko 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
24. nov 2009

nadi ano snazime, teraz druhy cyklus, som tesne po ovulke nejake 3 dni tak uvidime

sisipetka
24. nov 2009

Nadi dakujem...no ja som vzdy taka pekne gulatucka, ze uz v posteli ako korytnacka na pancieri lezkam a som si riadne smiesna 😀

A inac mate obe sikovne deticky 🙂 a hlavne je, ze su zdrave....a ostatne pride samo.

Nadi mas pravdu, ved tu o chvilu nebude mat kto posielat tehu virusiky....tak rychlo posielam Wejke a Ninke, aby tie potom mohli poslat vam 😎
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nada.hope
24. nov 2009

no tak drzim palceky, ked tak pocitam tak sme rozdiel tak skoro 4 mesiace, tak by to tak mohlo zostat aj pri druhych nie?

nada.hope
24. nov 2009

Petulka si krasna a myslim to vazne,................uz nech je drobcek s tebou 🙂)))

nada.hope
24. nov 2009

Petka ja som sa este uhla.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
24. nov 2009

nadi no mozno aj druhe sa tak podaria 🙂

bay
autor
24. nov 2009

Peti aj mne nejake zakonzervuj 😵 Ja chcem surodenca pre Misena idealne maj 2012. Ak to dovtedy vydrzim 😀 😀 😀
Babky, ale uz mate veeeeeeeeelke a sikovne deturence 😵

ninockaskv
25. nov 2009

no ja virus chytam, co sa da.. dnes mam nejaku krizu mam meniny (ninocka je meno odlozene pre nase buduce dievcatko),nechcem byt v praci, nechcem tu riesit hluposti, chcem byt doma a ucit dieta chodit v choditku 😅 😅

no ale taketo planovanie tehu.. mne priatel zakazal ratat plodne a neplodne dni, absolutne nechce pocut, v ktorej casti cyklu sme a pomaly si obcas sexneme.. 😝 a ja este s tymi mojimi chorobami.. 😅

ale vidim, ze vlastne vsetky ste dobre dopadli, skor alebo neskor.. tak este wejka a ja.. ja si teraz snazim vsugerovat, ze ked telo uz raz tehu bolo, ze skor ci neskor sa mu podari otehotneit zas (hocijakym sposobom), ze tam tie hormony uz su, ta informacia bola vyslana.. treba sa len ukludnit a cakat a cakat a cakat a cakat... 😖

ninockaskv
25. nov 2009

peti, nadherne brusko... aj ja si prosiiiiiiiiiiiiiim 😔 😔

sisipetka
25. nov 2009

Ninka, aj som na Teba myslela...ze mas dnes meninky 🙂 Tak Ti prajem teraz hlavne zdravicka a rychle ochorenie na tehu chorobku 😎
...a presne ako pises, treba sa ukludnit, cakat a potom mozno tomu troska pockat....viem, ze jar je daleko....ale pevne verim, ze ta co pride bude pre vas krasna 😎

Kamilka, Ty daj este pokoj so surodencom 😀 Miseno, Ta potrebuje celu....

A dakujem za brusko, konecne som na neho aj ja pysna, kedze do 5teho mesiaca som skor vyzerala ako vyzraty melon a nie tehula ... tak si to teraz par dni uzivam a mam az 4 fotky ... mm dal na toto tehu embargo a nefotime sa ako predtym 😔

sisipetka
25. nov 2009

...chcela som napisat, ze potom tomu troska pomoct 😉

ninockaskv
25. nov 2009

no ved.. ale ked clovek vidi vsetky tie tehu v autobuse, na zasstavke... ked sa logujem na kona, tak ani nepozeram dolava, kde su fotoalbumy, aby som nevidela tie testy a deti.. 🙄

a kludne ste sa mohli fotit, ked ste sa na to citili, ja som sa v prvom tehu skoro vobec nefotila, mala som z toho strasne zly pocit, mozno to cele uz od zaciatku k tomu smerovalo... uz to bolo niekde rozhodnute..

stale to moze by aj horsie, ako ta zena, ktora zomrela v spisskej novej vsi aj s babatkom 😔

dakujem za blahozelanie 😀

sisipetka
25. nov 2009

Ninka, ved prave teraz si v rozpolozeni, ked kazdy pohlad na tehulu, kocik a pod. velmi boli. Vies, aj ked su to 2 mesiace, ono je to velmi cerstve. Tehu hormony sa vyplavili a zacinaju prevladat tie realisticke a bolavejsie. Ked uz vies normalne uvazovat a to najviac boli...vnimas, zijes....

Prve tehu mam vela foto, bolo to krasne obdobie. Druhe tehu mm tazko znasal a nechcel sa poriadne tesit ani z kopancekov a vzdy mu pri tom vybehli slzy. Mne sa minule podarilo oslovit babatko v brusku menom prveho babatka. Obaja sme ostali sokovani 😔 ...az mi z toho teraz slzy vybehli.... Teraz sa snazime tieto posledne dni mysliet iba na to dobre, ze uz sme si vsetko zle "vyzrali" a verime, ze nas anjelik strazi svojho surodenca a nedovoli, aby sa mu nieco stalo. Je to tazke a chce to hrozne cistu mysel, preto som aj rada, ze stale nieco doma porabam a nemam cas mysliet na zle veci.

A presne, mozeme byt rady, ze sme tu a tie deticky este mozeme mat.

Cas je tiez jeden velky liek a pisem ako skusena 100 rocna zena, ale uplne ti rozumiem a stale citim tu bolest, ktora neustupovala ani po par mesiacoch .... ustupi az casom, aj ked v srdci stale ostane a troska do uzadia ju potlaci az nove mimi pod srdieckom. Takze vlastne ani nema zmysel predbiehat cas a privelmi sa snazit, vsetko ma asi svoj zmysel a co nas caka, to sa neda vymenit a asi ani privelmi urychlit ...