Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
27. feb 2010

Haló haló 😀 som tu akási sama 😅 tak u nás stále chčije a chčije 😝 😀 dnes ideme poobede zas na návštevu, dúfam, že sa tým úspešne vyhnem svokre 😀 😀 ale ona mi to aj tak isto zajtra vynahradí 😝

ellise
27. feb 2010

je tu nějak prázdno, já balím, začali prázdniny, tak zítra frčíme do orlických hor. Těším se na volno.
U nás je krásně, slunko svítí, jako kdyby bylo za to placeno.

ninockaskv
27. feb 2010

leni, mam taky pocit, ze by mal byt spln... mozno len mala citlivo reaguje 😉 😀

dnes bolo v BA krasne.. takze predpokladam, ze vsetky baby su vylezene s detickami vonku.. krasne svietilo slnko, dokonca pradlo obschlo vonku 😀

elise, tak si to uzite.. zelam pekne pocasie pocas celej dovolenky 😝

sisipetka
27. feb 2010

ahojte kocky,
tak skor sa mi nedalo, mala som nejaky nabity tyzden a nic som nestihala.
My mame doma novinku - Chrisko vcera objavil rucicky a pri zaspavani cuca a cuca o 106. Zatial sa mu zmiestia do pusy 3 prsty, tak je troska nervozny, ze ich tam nevie vtlacit az po zapastie 😀 😀 Ale je uzasny, lezi - taha a normalne je potom chvilu klud 😉
Eliska pekne prazdniny zelam a Wejka Ty si to dufam riadne uzijes v tej Prahe 😎
Leni, nasa dr. zakazdym maleho testuje ako sa hybe, otaca a pod. Vzdy s nim nieco nove skusa a ja cakam kedy ju maly od radosti ocika 😀
Jani, to je super, ze uz Barborka je taka velka slecna a pekne spinka v postielke vo svojej izbicke. My sme dnes konecne upratali ten nas sklad v detskej izbe, ale Chriska tam este nejdeme dat 😉
KAmi, v pondelok dobehnem - berieme aj kociky? A ked bude cez tyzden pekne a bude sa ti chciet s kocikom na dlhsiu prechadzku, tak sa dohodneme...

Ninka, Wejka - uz slniecko viac svieti, tak coskoro i k vam pozitvne dnicky pridu 😉

ninockaskv
27. feb 2010

peti, tak to musi byt rozkosneeeee.....ochvilu uz do pusiny budete tlacit vsetko 😀

dufam, ze to nebude pravda, ale ma sa hnusne ochladit.. tak neviem neviem ako zvladnete vase stretnutie v pondelok.. ale hadam to bude zla predpoved, u nas v zahrade uz vyliezaju narcisy.. jednoznacne to povazujem za prichod jari 😀 no, slnieco uz vylieza a moja mrcha zase prichadza, takze prirodzenou cestou zase u nas nic.. 😠 no jooo..

weja isla do prahy? parada... tak som nejak mala vela roboty v piatok a pokazeny comp, ze som to ani nezaregistrovala.. 😉 my ideme buduci tyzden do londyna, tak som zvedava ake bude pocasie..

ninockaskv
27. feb 2010

booze, sobota vecer a ja sa tu otravujem s chlapovymi vecami do skoly, slubil mi, ze ked mu pomozem s bakalarkou a diplomovkou.. tak mi spravi malusa.... len neviem, ktory z nas dvoch to nejak nevie zvladnut 😠 😖

sisipetka
27. feb 2010

Ninka a to ty budes robit jeho pisomne prace a on bude robit malusa? To budete robit naraz alebo ako 😀 ...to len troska na pobavenie...ja verim, ze babatko este budete mat a potom sa pridas ku nam na detske party 🙂

ninockaskv
27. feb 2010

peti, no to prebieha tak, ze ja mu poskytujem inentzivny support pri pisani prac, vsetko robi na poslednu chvilu, potom som nervozna a zuriva .. vzdy si poviem, ze mu uz nikdy s nicim nepomozem, potom mi to neda, sedim do noci za compom a robim si dalsiu vysoku skolu..

a on ked nie je unaveny a nie je na sluyobke, tak robi malusa.. ale co ti budem hovorit 😀 😀 😀 tomu robeniu moc nedame.. nesledujem, nemeriam, lebo by som stresovala..

no, kym ja pridem s malusom, tak vasi uz budu riadne velke deticky.. 😝 to uz budu skuseni borci 😕

halienka
28. feb 2010

Ahojte babky 🙂 tak vidím, že nakoniec ste sa včera ukázali, akurát ja už som bola preč, na prechádzke a potom na návšteve. A svokre som sa nevyhla 😝 😀 Dobehla nás na prechádzke, a tak sme jej s MM strčili kočík do ruky a išli si pochodiť po Tescu (to si už ani nepamätám kedy naposledy bolo 😀 ) od radosti som nakúpila somarín, ale všetko malo samozrejme veľmi prepotrebný význam 😎 😀 Na návšteve malá vcelku poslúchala a neviem či to malo na ňu nejaký super vplyv, ale dnes v noci spala ako dospelý človek, takmer 9 hodín vkuse bez prestávky 😎 Joj, keby to bolo takto furt 😀 Ale to isto nebude 😀
Peti, aj my si hryzieme pästičky, ale aj si nimi už šúchame moc očká, totiž máme tú seboroicku dermatitídu, a má to aj v obočí a trošku to svrbí ale vraj to do roka zmizne. No a Sonka sa odvčera naučila naraz trepnúť rukami a nohami a zatváriť sa pritom ohromne vypleštene 😀 😀 sa na tom dobre bavíme 😀
Ninka, ten tvoj chlap ti furt nedá pokoja s tým písaním?! Keby radšej inak nedal pokoja, čo? 😀 No ale čo narobí,š s chlapmi je to tak, medzi sebou sa idú tváriť akí len kanci sú a pritom...skutek utek...tiež to poznám. No hlavne aby mali uvarené a dialkový ovládač v ruke, že áno 😀
Eliška, uži si to na horách, my s drobcami ti budeme ticho závidieť, snáď sa aj my raz dostaneme 😉
Inak s tým hokejom sme to dnes v noci riadne posr...pozerali ste?

sisipetka
28. feb 2010

ahojky kocky,
Ninka, tak to mate pekne vymyslene, ale on ma asi tu lepsiu pracu na zodpovednosti ako ty 😀 😀
No a dnes som zistila, ze sice je uzasne si najst rucicky, ale staci mat jeden nechtik ostrejsi a rano si najdete dieta doskriabane az za usami 😅
Leni, my sme vcera tak dali Chriska ku svokrovcom a isli tiez troska v klude nakupovat. Avsak od toho ponahlania sa za drobcom, sme pri pokladni nechali cast nakupu 😀 Tak sme sa potom opat vracali, nastastie nam to ujo pokladnik odlozil 😉
A ten problem s kozickou mame aj my - zatial na hlavicke a snazim sa to vycesavat - este tam toho mame dost. Co davas Sonke na to?

ninockaskv
28. feb 2010

no baby.... nastastie chlap vari.. ale niekedy uz mam tej jeho zuby plne cvicky, normalne by som s nim mala dostata diplom

ja oddnes mrchujem.. nechapem akoze ako tento svet funguje, od porodu mam mrchu presnu ako hodinky,kazdych 30 dni.. teraz samozrejme prisla o par dni skor.. cakam na nejake vysledky z centra.. bez nich nemozem zacat brat lieky.. vysledky su az v utorok.. keby ta krava prisla ako mala.. krasne by to vyslo.. tak teraz zase mesiac cakanie.. snazim sa nahovorit si, ze to tak ma byt, telo aj dusa asi ten mesiac este potrebuju.. ale moc sa mi nedari, tak som si otvorila flasu vina.. ☹

peti, na ten curling si zacala chodit akoze pravidelne? tusim je to normlane aj na olympiade.. takze si mozte dat vysoke ciele 😀

leni, tvoja svokra je zjavne neznicitelna.. a hokej .. no co uz.. chlap tvrdi, ze stratili motivaciu.. 😕 aspon usetrime, ved aj tak je to vraj historicky uspech .. xixixi

bezim este umyt kuchynu... chrbat ma boli uplne najviac, sadnem k telke dopijem vino.. chlap oddnes chce psa vyhnat na noc von.. chuda moje.. musim ho este ukecat, nech jej to davkujeme postupne 😅

sisipetka
28. feb 2010

Ninka, hej curling som zacala normalne trenovat....no a musim vydrzat, ved som si na to kupila extra drahe topanky 😅 😀

Inac to vino by som si dala s tebou, mnam mam taku chut na dobry Devin - ale este musim chvilu pockat, kym mliecko ako tak tecie a malemu chuti 🙂

A mna teda tiez boli riadne chrbat....musim prehovorit domaceho masera.

S tou dilpomovkou ti nezavidim, mne stacilo, ked si MM robil skusky na stavebneho veduceho...bol ako maly chlapec, ktoreho som skusala ...ale zvladli sme to a veduceho robim aj ja....ale u nas doma 😀

bay
autor
28. feb 2010

Ahojteeee, opa sa hlasim aj ja 😉
My sme dnes mali na obed panenku na vne 😵 😵 😵 😵
Peti a to kde trenujete?
MY uz treti den papame na obed zeleninku (a dnes sme ju uz aj mali v plienke 😀 😀 😀 ). Na zeleninku sa moc nadsene netvari, ale vody by vypil litre, ho musim krotit 😅 😀

bay
autor
1. mar 2010

Dobre ranko...
Jeden na rano, ked uz je vonku tak krasne slniecko (len ten vetrisko 😠 )

Majitelia firiem medzi sebou:

Počúvaj, ty dávaš výplaty zamestnancom, keď je kríza?

Nedávam, a ty?

Nedávam. A chodia do práce i tak?

Áno, chodia.

Počúvaj, nemali by sme od nich vyberať vstupné?

halienka
1. mar 2010

Bay 😀 😀 No vitaj, kde si bola? 😅 Super že už ste na zeleninke 😉 ale cecíček je ešte stále číslo jedna, či nie?
Peti, ja som tiež v tom tescu už po polhodine bola nervózna, či malá náhodou nereve 😀 hrúza, človek sa na to aj teší a potom si to ani užiť nevie 😀 No a na tú hlavičku mi doporučila doktorka nejaký olejček tuším od firmy bebel alebo tak ak som jej dobre rozumela, dnes sa chystám ísť do lekárne kúpiť, tak uvidím. No zatiaľ jej to tiež len po kúpeli vyčiesam. Kamilka to tiež tak nejak robila, že Kami 😉 ten olejček vraj treba 20. min pred kúpaním naniesť potom okúpať a vyčesať, asi idú ľahšie tie šupinky, akurát že máš všetko riadne zaolejované 😝 😀
Ninka, tak to je ako naschvál, ale neboj, ono sa to nejako vyrieši, pamätám, že aj ja som nejako pred umelým mala takéto haprovacie mrchy, fakt asi psychika 😝 ale už presne neviem ako sa to potom vyvŕbilo. Dokonca som začala už celý ten proces a v polovičke mi museli prerušiť stimuláciu, bo som príliš prudko zareagovala a hrozil mi ten hyperstimulačný sindróm a tiež som musela potom čakať mesiac a začať všetko odznovu. Holt nie je to ľahká cesta a chce to pevné nervy 😝 ale neboj, všetko to prekonáš a bude dobre. Vieš ako sa hovorí, čo ťa nezabije, to ťa posilní 😉 Hlavne na to netreba moc myslieť a snažiť sa to brať čo najviac z nadhľadu 😉

ninockaskv
1. mar 2010

kami a malemu chuti zelenina?? moj brat ju vraj nenavidel.. xxixi a vtip bolo 100bodovyyyy

leni, no je to mozne.. clovek si aj mysli, ze je v pohode.. ale zjavne nie je.. ja viem, ze moze byt aj horsie, ale moje nervy su v prdeli.. moj chlap v klude zalasil, ze vydrzali sme cakat do teraz, mesiac este vydrzime.. on je pevne presvedceny o tom, ze este budeme mat surodenca a ze to bude velmi rychlo 😅

peti a kefovac je dolezita pozicia, ci tam mas moznost karierneho postupu 😀 😝

halienka
1. mar 2010

Ninka, chlapi sú na tom s nervami lepšie ako my, to je pravda. MM tiež tomu stále veril, už som až bola na neho nahnevaná, lebo stále som kvôli tej jeho viere odkladala adopciu, no a vidíš, ono sa mu to nakoniec potvrdilo 😀 😀 tak možno aj tvoj chlap tiež "akosi tuší" 😉 😀 daj na neho 😉

ninockaskv
1. mar 2010

jo jo.. len ked sa mi to nedaaaaaaaaaaaaa tak ako jemu... ☹

uz len ked som si citala vedlajsie priznaky tych liekov, az mi zle ostalo .. nemozem to citat radsej 😠

a ta bebel kozmetika.. mam taky feeling, ze to bude take drahsie.. ked osm obzerala kremiky.. tento bol taky drahsi 😀

bay
autor
1. mar 2010

Leni, no doma bola trosku kriza 😉 tak som citala ale nepisala, bo mi nenapadalo nic mile 🤐
A na tie lupienky sme my dostali taku vazelinoidnu mast a my sme ju mali namazat hodku pred kupanim. Tak som ju dnes Petke nabalila 😉
Inak baby musite k nam chodit castejsie. Misko vonku zas zalomil (to som necakala!!!) 😵

ninockaskv
1. mar 2010

kami nedepkuj, jar prisla, s misenom mozte chodit na dlhokanske prechadzky... 😀 😉

misenovi zjavne robi dobre spolocnost 😉

skybaby
1. mar 2010

caute, caute 😉
nas sa teda u kami strasne pacilo, barbis je doteraz vo vytrzeni ale aspon uz jest zacala 😉 u kami totiz robila pred chalanmi formu a chcela sa im strasne zapacit, tak sa rozhola dietovat 😀

kami kedykolvek
my sme boli teraz este s mm na prechadzke 🙂

bay
autor
2. mar 2010

Dobre ranko, potrebujem pomoct. A vy ste take svetaznale, vy isto budete vediet. Chcem prilezitostne Miskovi pridat do prikrmu sparglu akurat ze som to nikdy nerobila a neviem ci sa to nejak cisti alebo co 😅
Jani super 😉 som rada ze Barborka si to uzila. Ved si to uz bude stale len viac a viac tu spolocnost uzivat a nabuduce to uz Miskovi vrati 😀 😀 Inak baby, Janka bola taaaaaka fesanda. No som ju s tou novou hlavou skoro nespoznala 😵

evitkamalicka
2. mar 2010

dobre ranko sa praje

halienka
2. mar 2010

Ahojte babky 🙂 dnes máme krásny dníček 😵 dúfam, že malá bude poslúchať, by som zas skokla do mesta 😎
Kami, šak aj krízu sem-tam treba aby sme vedeli ako nám je dobre keď nie je kríza 😀 som to dobre domotala 😀 dúfam, že už je všetko ok 😉
Babky vyjasnite mi to s tým spávaním vašich dietok vo svojej izbe, ono sa to nejako doporučuje alebo tak? Je to v niečom prospešné dať tak malé dieťa spať v noci do svojej izbičky? Ja som v tomto totál neznalá 😝 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

Leni u nas ako nahle sme dali maleho spat do detskej tak odvtedy prespi celu noc, takze zrejme sme sa v noci navzajom rusili

bay
autor
2. mar 2010

Leni, no nebudim sa na kazdy jeho pohyb a cim vacsie a vnimavejsie dieta tym moze viac reagovat na tu zmenu prostredia. Moj nazor. Moj maly sice celu noc este stale neprespi, ale do osemnastky to snad zvladne 😀 😀 😀
Kriza v pohode, slniecko na nu pomaha ked uz MK nie 😀 😀 😀 Podla mna je taka kriza normalna. Proste raz za cas potrebujem vypustit vsetko co ma stve (take drobnosti co neriesis za chodu) 😉

bay
autor
2. mar 2010

No prihodila som fotky zo vcera mojho nasilnika 😔 😅

www.rajec.rajce.net/Nove_Nadeje

evitkamalicka
2. mar 2010

presne aj u nas to tak bolo, ze sme sa navzajom budili

weja
2. mar 2010

ahojtee 🙂
hlásim úspešný návrat z Prahy, bolo nám skvele, naši chlapi nepredpokladali ani vo sne, že 5 báb dokáže zorganizovať takú parádnu akciu 😀 nachodili sme sa až-až, ale bývali sme v centre, takže všade sme sa dostali pešo, čo bolo úplne super... 🙂 takže som nadmieru spokojná s "výletom", až na to, že teraz by som potrebovala ďalší víkend na spamätanie sa 😅

tak pekný deň všetkým 😉