Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
9. feb 2009

Ahoj skybaby 😉

skybaby
9. feb 2009

ahoj bay 🙂 ja som tiez v praci a mala by som pracovat, len sa mi nejako nechce ... ako sa mate s drobcom?

bay
autor
9. feb 2009

Tak take stavy poznam 😀 😀 😀 Dnes ma trosku natahuje na blinkanie, ale inak sa mame oki 😉 😀 😀 To bude z toho ze som dnes nesla do prace autickom ale busom 😝 😝

skybaby
9. feb 2009

to ti verim, nemusim byt ani tehu a ked idem nahodou busom alebo elektrickou, da mi to zabrat 😀

bay
autor
9. feb 2009

No asi budem musite oprasit metlu z pivnice 😀 😀 😀

halienka
9. feb 2009

Ahojte babky 🙂

bay
autor
9. feb 2009

Ahoj Leni 😉 Ako dnes v praci? Aj si knizku vytiahla?

bay
autor
9. feb 2009

Ci si poslala kolegu do ulic a uz nic nestihas?

halienka
9. feb 2009

No nie je toho moc, ale kolega sadne k PC a ja už len túžobne naňho kukám (teda nie na kolegu ale na PC 😀 😀 ) Ale kúpila som si časopis, aby som sa moc nenudila. A včera som videla v telke v nejakom filme akúsi tetku štrikovať a tak ma napadlo, že už som dlho nie a celkom som dostala chuť čosi poštrikovať. Ono to zase ako vždy bude nenositeľné, ale hlavne že ma to psychicky ukľudňuje 😀 Čítam Bay, že premáhaš nutkanie na vracanie? Už si ho premohla? 😅 teda aspoň dnes 😝 😀

bay
autor
9. feb 2009

Tak uz mam aj obedik v sebe, len dufam ze z neho nebudem vecer plakat, kedze som si dala masko na fenikly 😅 a minule ma sosovica riadne vytrapila ☹
Tak som sa prave dozvedela, ze este jedna kolegyna je tehu 😵 😵 Tak sa tesiiim, bo oni sa dlho snazili 😵

danka24
9. feb 2009

Ahojte .. tak pisala mi Petka ze ma zdravotne problemy.. a vsetky vas pozdravuje a mate sa drzkat.. 😔

bay
autor
9. feb 2009

Ahoj Dani, dufam ze nic vazne 😔 tak jej odkaz ze na nu moc moc myslime a ze nech sa nam co najskor uzdravi! 😉
A ty vyhod tu americku navstevu 😠

danka24
9. feb 2009

bay ano ako rozkazete 😀 😀 😀 velmi rada 🙂

bay
autor
9. feb 2009

A poriadne ju pritom nakopni, nech sa uz laskavo nevracia 😠 😠 😀

halienka
9. feb 2009

Jéjda, Tak Peťka má problémy 😔 tak jej moc držíme palčeky aby jej to čo najskôr prešlo a tešíme sa na ňu keď sa ukáže 😉 🙂
Baby, aká americká návšteva? Veď ja viem že doteraz chodila len ruská 😀

halienka
9. feb 2009

No toto, tu od trištvrte na štyri nikto neurobil ani ťuk? 😕 de ste babky? Aj vy ste tak ochrápané ako ja? 😀

bay
autor
9. feb 2009

Tak ja som vykantrila prales 😀 😀 To je ale environmentalne myslenie, co? 😀 😀 😀 Ale co uz ked zajtra idem k Dr 😅

halienka
9. feb 2009

Bay, to sa mi lúúúbi 😀 že vykántrila prales 😀 ja som sa chystala v piatok, ale prišiel MM naložil sa ku mne do vane a bolo po holení 😀 že by som aj ja išla ešte dnes kántriť prales? Ale keď mne sa tak nechce 😝 😀 Bay a kedy ideš? ráno?

m311293
9. feb 2009

ahoj holky

m311293
9. feb 2009

Leni, máte tak velkou vanu?

dnes byl zvláštní den, nic se nestalo, nic mně nerozčílilo, jen překvapila cena za cestovní pas - 600,-Kč.

halienka
9. feb 2009

Eliška, nie, ale my sme maličkí obaja 😀 😀 tak sa vopcháme 😎 vopchali sme sa aj do starej bytovkovej 😉 veď vieš, dobrého veľa nebýva 😀
Si si bola vybavovať pas? Kam sa chystáš?

m311293
9. feb 2009

tak do panelákovej když vlezu já, tak tam šupne už jem tomík- Kdyby tam vlezl MM tak už se tam nevejde voda 😀 😀
pas pro Martinku, straý má po platnosti a v květnu jede do Anglie.

halienka
9. feb 2009

Íha, a čo bude v Anglicku robiť? To zo školy? 😅

bay
autor
9. feb 2009

Leni, idem az poobede ☹ ale snad to uz nejak vydrzim 😀
Elis, ved vtedy uz nejde o to aby tam ta voda bola 😀 😀 😀

halienka
9. feb 2009

Bay, tak držkám palce a nezabudni podať správu 😉 😅 Kukám, že aj nad menami si začala premýšľať, tak Amélia je krásne dievčenské meno 😵

bay
autor
9. feb 2009

Leni, ja mam jasno uz davno, to len MK nesuhlasi ☹ 😠 Ale ved aj tak rozhodne sef - cize JA 😀 😀 😀

bay
autor
10. feb 2009

Dobre ranko 😵 Tak a dnes som zas doma 😵 😵 😀 😀

halienka
10. feb 2009

Dobré ránko 🙂 Bay, vysprchovaná? 😀
Včera nešlo do havy našej ekonómke, že potrebujem potvrdenie o príjme - nechcem povedať že kôli adopcii, pretože mám zmluvu len na dobu určitú a nechcem aby toho využili trebars možno. Tak som sa 5x musela vyhnúť otázke že načo to potrebujú a prečo a tak. Ale zatiaľ sa mi podarilo to nejako zahovoriť a vykrútiť sa 😀 Šak čo ju do toho, no nie? Asi som mala povedať že idem brať pôžičku a bol by kľud. 😝

skybaby
10. feb 2009

dobre ranko kocky 🙂 bay drzim palce na poradnu a hned sa ohlas s dobrymi spravami 😉 co sa tyka mien, kamoska radila ze treba pred muzom vzdy navrhovat sialene mena a stale vymyslat nove a ked ho to uz unavi, tak treba vytiahnut to co chces 😀
leni mas pravdu, co ich do toho a s tou pozickou je to dobry napad 😉
ja som inak unavena z premyslania o otehu, tak som sa rozptylila novym ucesom a tesim sa na lyze 😉

bay
autor
10. feb 2009

Keby som si veela spomenut aky dovod mal niekto na potvrdenie o prijme vcera u nas 😒 ☹ No porozmyslam a ked tak ti napisem. Taky total banalita ale potreboval to 😅 Keby som vedela, ze to budes potrebovat, davam vacsi pozor 😀 😀