Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
12. feb 2009

Ovu, ak sa pozeras, sup k Danke 😉

danka24
12. feb 2009

bay si poklad dufam ze sa pozera.. 😉

bay
autor
12. feb 2009

Tak snad nezarezava niekde v praci a cumi na TV 😀 😀

bay
autor
12. feb 2009

Tak hlasim, ze uz som doma 😵

m311293
12. feb 2009

Ahoj holky, posílám link na inspiraci na zkrášlení domova.
http://www.postershop.cz/inshop/scripts/shop_NF...
černobílé fotky jsou úžasné

halienka
12. feb 2009

Eliška, mimochodom, keby si sa čudovala kde dnes som, tak už hodinu visím na tej stránke čo si tu hodila link 😀 Ty beťárka, ty vieš čo sa mi páči 😀 😀 😀 kde si to vyhrabala? 😅

m311293
12. feb 2009

to víš, mám přehled 😀 😀 , mně se to taky hrozně líbí, ty nalepovačky na zeď, i ty černobíle fotky Paříže.

maso
12. feb 2009

Cauko baby, som tu naskok, MM ma na rukach maleho, tym som ho odpojila od PC, lebo by chcel pracovat, takze tazko odhadnut, dokedy budem pri PC ja 😀

maso
12. feb 2009

Evit, drzim palceky pri chudnuti, ja sa zatial bojim nejako aktivne cvicit, lebo stale este kojim 🙂

Bay, vymakany sen 😀 myslim, ze teoreticky prekonas vsetky mozne alebo skor nemozne problemy, no a potom zvladnes materstvo lavou zadnou lepsie ako ktorakolvek ina mamina 😀

m311293
12. feb 2009

holky, taky jste tak unavené? zítra jsem zase doma, tak snad se vyspím

maso
12. feb 2009

Leni, ten pripad so zabudnutym autom bol asi v BA alebo v Kosiciach, myslim, ze inde uz elektricky nie su 😎 volajte ma detektiv, krycie meno Maso 😀

maso
12. feb 2009

JA IDEM ZAJTRA DO BRNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Tesim sa 😀 😀 😀 citim sa akoby ma cakal opustak (asi celkom ine pocity ako mas ty Elis, nie? 😅 )

Idem kuknut ten tvoj link 😉

m311293
12. feb 2009

zuzi a co tam budeš dělat? a to tam jedeš sama? vždyť kojíš, ne ?

maso
12. feb 2009

No predsa idem pozriet Tutanchamona 😀

Ta stranka je super 😉

maso
12. feb 2009

Padam ... dobru noc 🙂

bay
autor
13. feb 2009

Dobre ranko 😵 Tak dnes nemam ziadny blaznivy sen, nie ze by sa mi nic nesnivalo, len nic take co by som si poriadne zapamatala alebo by nebola total nuda 😅
Zuzi, tak si toho Tutanchamona poriadne uzite 😵 😵 a pozor na klietby, tak radsej nic neotvaraj! 😀

halienka
13. feb 2009

Tak viete čo, tak keď ja už som včera odišla od PC, že už asi všetky spíte, tak začnete písať, potvorky jedny 😀
inak dobré ránko všetkým. Zuzi, prajem krásny výlet, uži si tú výstavu a dones dáky suvenír 😀 No dávaj pozor aby ťa nechytili 😀
Eliška, ja som po ôsmej vždy už unavená ako pes. Ani nemám z čoho ale som. asi jarná únava. Tak dnes riadne porelaxuj 😉
Bay, zato ja som mala dnes zaujímavé sny: chcel ma pobozkať kamarát, potom som nejak dostala na také schody, ktorým chýbali stupienky a ja som zostala zavesená na zábradlí vo výške a nevedela som sa odtiaľ dostať, potom sme boli niekde medzi deťmi ana nejakej párty a zrazu som sa ocitla u mojej starkej ...no nemá to ladu ani skladu 😀 😀

bay
autor
13. feb 2009

Leni, no neviem, moje sny su peeeeeekne prastene ale aspon ten jeden dava dokopy nejaky dej, ale toto, ved skaces akoby si prepinala telku 😀 😀
Tak som sa rano ulakomila na slaninku (Nutela dosla, resp. odisla a nikto nesiel kupit novu 😢 ), ale tak teda nie je to nutelka, dobre to bolo, len to akosi tazi zaludok 😅

halienka
13. feb 2009

Bay, no aspoň vidíš aký mám guláš v hlave 😀 Slaninku ja móóóžem 😀 včera na druhú večeru tiež bola 😀 to je zaujímavé, tá mi teda ešte nikdy neťažila žalúdok 😀 ale je pravda, že v tehu som celkovo žiadne mäso akosi nemusela. hlavne kuracie a párky, tak to len pohľad stačil 😝 😀
Inak všimla si si dnešný dátum? Piatok trinásteho! 😕 😀

bay
autor
13. feb 2009

Leni ,vsimla. Akonahle som to zistila som sa priviazala ku gaucu a ze teda ja dnes nic nerobim , aj ked som planovala kolacik si upect...
Slaninka ma pred tehu tiez netazila, ale teraz tazi vsetko. A co je zaujimave, mam chut na slane veci, masko a tak, ale z toho mi byva tazka a dobre sa mi spravi zo sladkeho (nie cista coko) ale teda chut na to nemam... 😅
No a mne je z parkou zle vzdy, staci pohlad. Ale raz za rok zvladam hot-dog. Inak parky nemozem, co sa psy tesia, bo u nas je zakaz jedenia parkov, lebo parky patria psom (na pretekoch dostavaju) a chudak MK ich ma rad 😀 😀 😀

halienka
13. feb 2009

ja párky velmi lúbim, ale v tehu som vôbec nemohla. S tými sladkosťami to bude tak, že ti to asi trošku zdvihne cukor v krvi, dodá energiu a hneď je lepšie, len to teda nemá dlhodobý efekt. Ale aj mne to robilo dobre, keď som už bola hladná, že až kŕče som mala tak chatro niečo sladké, to zabralo na chvílu a medzitým som si chytro natrela nejaký rožok. 😝 Dzecko mojo, no ke´d tak spomínam na to, veru ti to nezávidím 😀 😀 A veru dneska buď zvlášť opatrná, inak radšej už nejdem nič hovoriť aby som nič neprivolala 😉 😀 Ja mám tiež piatky trinásteho niekedy drsné 😀

bay
autor
13. feb 2009

No ja to vidim, ze musime kupit tu nutelu 😀 😀 😀
Leni budem, slubujem, ze do auta dnes nesadnem a ani na stolicku 😉 ale chystam sa robit fasirky, tak snad zas neskonci vriaci olej na mojej nozke 😅

m311293
13. feb 2009

ahoj holky, tak mám uklizeno, nakoupeno, k nečemu jksou ty volné pátky dobré.

Bay, ta si katastrofistka, ty dnes nic nedělej, ale při tvé smůle spadneš z postele.

Pátek 13. a za měsíc ještě jednou.
Párky můžu hlavně vídeňské se sýrem,jinak kupuji jen ty městské, vídeňské, debrecínské, frankufurtské, občas vezmu na milost spišské. Někde jsem četla, že se mají jíst z hořčicí, ža ta má v sobě nějaké látky, které pomáhají štěpit tuky.

halienka
13. feb 2009

Ahojte babky 🙂 dneska to nejako flákate 😀 šak aj ja 😀
Tak MM sa dnes podarilo rozbiť termosku, no nechceli by ste počuť tie výrazy čo z neho išli 😀 😀 ale aspoň konečne kúpime tú nerozbitnú 😀 Prúser ale bol, že v tej igelitke pri tej termoske mal aj obidva naše zdravotné záznamy, tak ich teraz suším rozložené na zemi a ďakujem bohu za podlahové kúrenie 😀 😀

bay
autor
13. feb 2009

Leni a co bolo tej termoske?
Hlasim, ze zatial som ani z gaucu ani z postele nespadla. Vlastne z nicoho 😀 A aj fasirky dopadli bez nehody, hoci boli az na veceru 😎

bay
autor
13. feb 2009

v termoske to malo byt 😅

bay
autor
13. feb 2009

Tak este sa idem postazovat 😀 Trosku nechutna tema 🤐 Tak ten moj drobcek fakt nelubi jablcka. Som si dnes na obedik spravila ovsenu kasu s jablckom, no chut som mala na to uz davno a kedze sa tam to jablcko nastruha a uvari, tak snad by tak nemuselo vadit. Je fakt, ze obedik som v zaludku udrzala bez vacsich tazkosti.. Ale teda som sa z toho pos..la a to jablko ide zo mna aj tak v nezmenenej forme 😒 😝 Sa citim ako struhadlo na jablka 🤐 😅

majcika
13. feb 2009

bay 😅 😅 😅

halienka
13. feb 2009

Bay 😀 😀 😀 tak také pocity aj ja mávam, pri svojich "tráviacich problémoch" - celá kukurica, len ju umyť a dať späť do plechovky 😝 😀 😀 no ale nejdem to ďalej rozvíjať 😀 Tak to jabĺčko budeš musieť asi načisto teraz prestať jesť 😝
V termoske bol čaj. Vždy ráno MM uvarí takto cez zimu aj mne do termosky aj sebe, aby ma prinútil dodržiavať pitný režim. Ja mám takú väčšiu nerezovú nerozbitnú, no táto menšia bola ešte s tej starej éry, s tým rozbitným vnútrom. A veď raz musel prísť jej deň, no nie? 😅 😀 prečo nie v piatok trinásteho, pravda 😀 aspoň si to zapamätáme.

m311293
13. feb 2009

Leni, tak letošní pátek 13, připadl Vladovi, mně zatím nic, ale jak se říká nechval den před večerem