Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
29. dec 2008

Peti, nech ti ubere pracu na polovicu a zdvojnasobi plat 😉

sisipetka
29. dec 2008

dobre ranko kocky,
tak Sonicka drzkam palce, podla mna do konca roka uz bude malicke na svete 😉
Bay gratulujem k prckovi, tak vidis, hadam do tretice uz bude posluchat 😵
Kocky no s tou pracou uvidime, tak ako aj Eliska spominala MM konci k 31.12., takze to musime riesit z viacerych hladisk a preto to rozhodnutie vobec nie je jednoduche. A zase urobit nieco nerozvazne a potom si trieskat hlavu, tak neviem.....Necham to zatial tak a uvidime v januari ako to vsetko dopadne.
A inac hlasim sa do klubu kvasiniek 😠 Vcera ma zacalo nieco svrbiet a dnes to neprestalo a nieco zo mna aj vypadlo 😅 - tak som isla k dokimu a hned som dostala aj lieciky, tak hadam do konca roka sa to zlepsi, bo uz ma mrdne zo vsetkeho. Hned som dokimu aj predostrela svoje skakajuce cykly, pripadne maximalne bez ovulacie a teda v januari ideme robit hormonalny profil. On si mysli, ze mam nedostatok gestagenu, pripadne zvyseny prolaktin - tak sa hadam pohneme aj troska dopredu, lebo to neustale sledovanie a snazilkovanie ma prestava bavit a uz si to chcem aj uzivat 😝 Ale pevne verim, ze novy rok prinesie ku nam domov same dobre spravy 😉
Zatial pekny dnicek, ideme pracovat......a inac v kine bolo fajn, ak mate chut na historicko-romanticky so zaujimavymi zvratmi, tak chodte na film Kralova priazen 🙂

bay
autor
29. dec 2008

Peti, tazke rozhodnutie.... 😔

bay
autor
29. dec 2008

Tusim mate vsetky este volno a sviatkujete 😵 😀

sisipetka
29. dec 2008

ja este tvrdo pracujem 😝

bay
autor
29. dec 2008

Tak ja uz som doma 😅 😀 😀

m311293
29. dec 2008

ahojky,

no Bay, vidím samé dobré správy, to je bezva že všechno je OK.

peti, ten film co si spomínala mám v seznamu těch co chci vidět, tady jsem to už prošvihla, tak si počkám na DVD, v lednu chci jít na Austrálii a na Juno. A souhlasím s tebou, nech to závažné rozhodnutí na leden

leni, dnes jsem dostala pohlednici, jen jsem koukla na jména a ža Vlado, reku jaký Vlado mi píše,a až potom jsem viděla i tvojé jméno. Mockrát děkuji.

evitkamalicka
29. dec 2008

ahoj kocky

ako sa mate?

halienka
29. dec 2008

Čaute babky 🙂 ja ako vždy tieto sviatky až večer, dnes som mala trošku akčnejší deň, bola som v robote poliať kvety 😀 aby mi chudiatka za tie 3 týždne nevykapali, potom u MM skenovať takú brožúru, som sa zas riadne nanervačila, bo 3x som to skenovala a zakaždým niečo ruplo a celé to zmizlo 😝 ach táto technika! No a ešte nejaký ten nákup, lebo dnes boli nahlásené 2 návštevy, jedna priam už odišla a druhá ešte len príde a tá tu bude aj spať. Zajtra ide MM s kámošmi na každoročný výstup na tu neďaleký kopec a vráti sa až večer pod parou, zničený sa osprchuje a hneď zaľahne, tak snáď budem mať konečne ja zajtra viac času. 😵
Eliška, to som rada, že pohľadnica nakoniec predsa len dorazila, ja som si to asi neuvedomila, ja na každú píšem nás oboch a prvého vždy Vlada 😀 tak sa vraj patrí, no nie? 😀 Akurát tá tvoja mi ešte neprišla, tak trpezlivo čakám ďalej 😎
Bay, to som rada, že to dnes tak skvele dopadlo, tak snáď už sa to konečne podarí dotiahnuť do zdárneho konca 😉 🙂 Len pokračuj v ničnerobení 😉 😀
Peti, máš to veru teraz komplikované, v takejto situácii je ťažko sa rozhodovať. No snáď sa to v tom januári ukáže jasnejšie 😉 Aj s tým dr. siurobila dobre, aspoň sa už pohneš ďalej a nebude ťa to tak stresovať to večné čakanie na mršku. Je to na nervy poriadna záťaž.
Evitka a ty ako, už si sa poliečila? Zdá sa mi že to ty si bola taká chorá, či to sa mi len marí?
Myslím na Soničku, dnes nejak nepíše, možno je už ozaj v pôrodnici 😉 Dúfam, že to všetko zvláda dobre 😵

evitkamalicka
29. dec 2008

Leni no este sem tam zakaslem, ale inac uz je dobre, drzalo ma to 2 tyzdne

dala som do albumu nejake foto Adamka

halienka
29. dec 2008

To som rada Evitka, že je ti už dobre, Adamko je už riadny valibuk, to snáď ani pravda nie je, že to už sú 3 mesiace čo sa narodil. A ako sa podarene rehoce 😀 😀 Zdá sa že mu je dobrúčko 😉

evitkamalicka
29. dec 2008

veru Leni leti to strasne rychlo

bay
autor
29. dec 2008

No zlatucky je ten Adamko 😉
Idem nieco konecne robit... Spinkat 😵 😀 😀

bay
autor
30. dec 2008

Dobre ranko 😉
Tak mna dnes vyhnal z postele hlad. A to ked zrovna mozem dlhsie spat 😠 😠 🙄 Tak idem do prace.... Aj ked tam musim trcat aspon do tej 15.30 😝

weja
30. dec 2008

dobre ranko 😎
ja som bola vcera v robote skoro do siedmej ☹ 😠 😖 tento koniec roka je uplne na slucku 😝 a este k tomu euro... 🙄 ani toho 1.1. sa robote nevyhneme, takze vas tu budem buntosit uz o 7 rano 😀
a vecer o pol 8 som prisla domov a MM pre zmenu pracoval doma pri PC, tiez ma toho vela ku koncu roka... tak sme skonstatovali, ze sme hrozna domacnost 😅 uz aby bol aspon februar...

Peti - teraz je asi nejake "kvasinkove" obdobie 😅 ale je dobre, ze uz zacnete trochu riesit tie cykly, a doteraz tvojho dr. nenapadlo, ze s tym treba nieco robit? 😕

Bay - gratulujem k dobrym spravam 😵 aj tie tt za menom ti pasuju 😉

mna chytila cez Vianoce nejaka depka, alebo ako to mam nazvat 🙄 skratka mam normalne strach sa do toho vsetkeho pustit uz do tretice... 😒 aj MM som vravela, ze by som bola najradsej, keby mi niekto oznamil, ze trebars v septembri alebo oktobri budeme mat babo a potom by nam ho uz hotove dali len do narucia... 🙂 ale jasne, ze ked sa nam to opat podari, budem sa strasne tesit, no zatial ma obavy z dalsieho tehu akosi neopustili... 😒

bay
autor
30. dec 2008

No to mate fakt vesele s tou pracou. Ja sa v praci teraz desne uzieram. Ako keby som bola iniciativna, tak sa nejaka ta pracicka pre mna najde, ale ked mne sa nechce ☹ A do toho setkeho je mi zle 😝 A sorry za hlasku, lae v praci si nemozem ulavit ani grgnutim 😠 😠 Iba rano do pol osmej, ale to som tiez zacala teraz chodit tak cca na osmu or trochu neskor a tvarim sa ze tu sedim od siedmej 😀 😀 🤐
Weji, neboj 😉 Do tretice nam to vyjde, ved uz mame aj NN3 😵 😉

weja
30. dec 2008

Bay - no ved dufam, ze do tretice bude vsetko dobre 😵 ale v slabych chvilkach som z toho uplne na nervy... 😒
tak nerob, ked sa ti nechce... 😉 a pokial ti na to nepridu, ze sa vlastne ulievas, tak o to lepsie 😀 a ty si nechcela ist na PN ako rizikovka? ze by si zostala doma aspon 1.trimester...?

halienka
30. dec 2008

Ahojte bambulky, pracantky moje 😉 🙂 No veru nezávidím vám že musíte v tej robote byť, by som vám všetkým dopriala riadnu dovolenku 😖 škoda že to nejde. Weji, vôbec sa ti nečudujem, že máš strach, aj ja to mávam a to mám za sebou len jeden neúspech, nie to ešte dva alebo viac. Ti pravdu poviem, že hneď po potrate som si povedala, že nikdy viac, čo som bola tak v šoku z toho. Potom ma to prešlo a teraz znovu dúfam, ale taký ten podvedomý strach stále zostáva. A tiež sa mi tie pocity tak prelievajú, raz som plná optimizmu a nádeje, inokedy ma opantá strach a pesimizmus. Je to asi normálne po tých našich zlých skúsenostiach. No musíme sa utešovať tým, že kopec babám to aj po tolkých neúspechoch vyšlo, tak snáď aj nám to vynde. Snáď bude pre nás tento rok pre všetky úspešný 😉

bay
autor
30. dec 2008

Weji, ved konikujem a praca stoji. Ani moc nie. Treba nam peniazky a nechcem letiet z prace keby to zas nevyslo 😅 bo akonhale by som sla na PN, tak si miesto mna hladaju nahradu a ... 😖
Ale ono to vyjde 😵 😵 😵 A rok po nastupe pojdem na MD 😎

bay
autor
30. dec 2008

Leni, bude, neboj 😉 😵

bay
autor
30. dec 2008

Uz len jeden a kusok dalsieho dna a uz je tu ten dalsi stastny rok 😵 😎

skybaby
30. dec 2008

ahojte babulky, ja som cez sviatky velmi nestihala a teraz opat v praci a navyse som poriadne prechladnuta a s paradnym hlavybolom a kaslom ☹
ale uz sa velmi velmi tesim na rok 2009 a dufam ze bude lepsi ako tento stary 🙂
bay a tebe velka gratulacia 🙂

sisipetka
30. dec 2008

pekny dnicek kocky,
tak ja zarezavam, ale zobrala som si home office a trapim sa tu s tym dualnym zobrazovanim 😝 Zatial mam hotovu asi tak 1/5 - takze parada den. Ale aspon mam navarene na 2 dni, MM vysava a beha okolo mna akoby som mala ovulaciu 😀 😀 😀
Skybaby - neboj rok 2009 bude urcite lepsi a ja v to verim a musime to dotiahnut vsetky do uspesneho konca 😵
Bay, tak hlavne nech si zdravucka a v tej robotke to pomalicky prekonikujes az na MD 😉
Weji, plne chapem - roboty je ako na kostole 😅 Ja to vrelo poznam 😠 A pytala si sa na lekara, praveze mam za tento rok vsetky mozne vysetrenia a mala som nasadeni i duphaston a nechal ma teraz bez neho, ze ako sa telo s tym vysporiada. Hups a nevysporiadalo sa, tak po novom roku HP a uvidime co dalej.....
Leni, pekne Ty oddychuj, ved my "mladsie" to nejako v tej praci zvladneme 😀 😀
Eliska, hej pockam do januara a hadam sa to vyriesi vsetko co najlepsie, ved bude tento rok 09 lepsi, nie 😵
Evitka bozkavam Adamka 😉
...a myslim, ze Sonicka uz porodila, nejako je ticho 🙂

bay
autor
30. dec 2008

Peti, ja zvazujem Home Office na zajtra. Aj tak sa tu len flakam 😀 😀

sisipetka
30. dec 2008

No Bay, tak pekne sa zbal a chod sa flakat domov - ved za to nas platia, nie 😀
Ja mam aj zajtra home office, takze popritom si nieco popeciem, porobkam a vecer sme sa s MM dohodli, ze sa poriadne "ozerieme" a vyzenieme rok 08 daleko za ocean 😀

bay
autor
30. dec 2008

A poriadne sa opite, tak min na okno aby ste zabudli ze rok 2008 vobec bol 😀 😀

elenamarek
30. dec 2008

ahoj babulky 🙂 akurat sme dorazili s malinkou od lekarky tak sa tesim mame 3300g a 49cm dnes ma 1mesiac,len tie hlieny ma malicka vkuse.ja dnes nic nerobkam dnes je somna stara kralovna 30tka na krku.Vcera som malinkej kupila tu trojkolku Cam cortinu co som o nej snivala tak sme boli vyskusat je v nej super vanicka tak priestranna to nasa malicka vyuzije dlho,len autosedacka je vacsia jak ta nasa tak budeme pouzivat tu nasu.Babulky drzte sa este sa ozvem papa.

sisipetka
30. dec 2008

Bay jasne, tak to potom bude riadne okno 😀
Elenka gratulujem k narodeninam a vitaj v nasom klube 30tok a vyssie 😀
Jaj, ten kocik je urcite chutnucky, ked v nej lezi Ellka 😉

bay
autor
30. dec 2008

Ved je silvester len raz za rok .... tak to treba poriadne roztocit 😀 😀 😀

halienka
30. dec 2008

Peti, tak to sm zvedavá čo budeš vravieť 1.1. po takej opici 😀 a kde a s kým sa nakoniec nájdeš 😀 ale jasné, roztoč to ako najlepšie vieš, veď tých príležitostí na zábavu zas až tolko nie je za ten rok 😉
Elenka, tak vidíš maličká sa krásne guľatí a rastie, ani sa nenazdáš a budeš s guľovnicou odháňať nápadníkov 😉 🙂 Ja som si pred chvílou dala po vzore Bay oddychovú polhodinku a schrupla som si na hodinku 😀