Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

m311293
30. dec 2008

Ahoj holky, vy jste byli aktivní dnes, já jen seděla doma, něco uvařila ( bramborový guláš), pak odvezla děti do kina a procourala obchody.

Elenka, malá je chutnučká a krásně přibírá, za chvílí nebude viodět že byla při narození takový drobek. Tak ať vám krásně roste. A co Alex? Je ještě pořád nadšený svou sestrou? tobě přeji k narozeninám všechno nejlepší hlavně zdravou a šťastnou rodinu.

peti, tak to budeme dvě co to zítra roztočíme, já jdu s rodinou na silvestra do hospody, tak sé taky míním ztřískat jak mužik 😀 Jo a už ve dvou horoskopech na příští rok vyšlo, že konečně mi dojde , že jsem v poslední době uhýbala dost a že je načase aby se svět začal točit tak jak si přeji já. To je docela optimistické, ne.

Leni, mně se chce vždy spát když jsem v práci, ale jak jsem doma zalehnu a a stejně neusnu.

jinak od zítřka mám doma 15-letou dceru. Tak nevím jsem už tak stará, nebo jsem začala příliš brzy? 😀 😀

weja
30. dec 2008

cafte, cafte 😎
zase som dnes bola do siestej v robote, delili sme euro zalohy na strediska 😀 zacalo sa to celkom prijemne, aspon sme si poobzerali nove mince, kedze ani jedna z nas nedostala eurobalicek od Jeziska 😀 ale potom nas ta piplacka s pocitanim a sackovanim penazi omrzela, tak chvalabohu, ze to uz mame za sebou... 😝 ale kym sa to vsetko trochu utrasie, ratam, ze nejaky mesiac to este potrva... 😖

ale zda sa, ze nakoniec toho 1.1. nebudem musiet ist do roboty 😵 este to nie je sice uplne 100%ne, ale ak hej, tak si tiez mienim dat trochu do nosa, nech uz je tento skaredy rok rychlo rychlo prec 🙂

a rok 2009 bude NAAAAAAAS!!!!! 😀 😀 😀 😉

bay
autor
31. dec 2008

Dobre ranko! Ako sa dnes mate?

sisipetka
31. dec 2008

Pekny dnicek dievcata,
tak dnes vam prajem pekne prezity Silvestrovsky vecer, uspesny vstup do noveho roka 2009 a hlavne zatvorenie dveri za vsetkymi "nepeknymi vecami", ktore nas v tomto starom roku postihli. Takze od zajtra rana vas poprosim "usmev na perach, lasku na srdiecku a radost v dusi" pre krajsiu buducnost.

Ps: ja mozno zo zaciatku troska kyslejsi vyraz, po nocnej pijatike, ale nech ta rozlucka stoji za to 😠
Inac s MM sme iba sami dvaja dnes vecer, takze sme sa dohodli, ze tu wc misu budeme objimat spolocne a opice si vzajomne postrazime 😀 😀 😀

bay
autor
31. dec 2008

😀 😀 😀 Peti 😵
Mam povoleny iez kysly vyraz par tyzdnov po ranu? Tak hodku po ranajkach zmizne 😅

sisipetka
31. dec 2008

😵 cmuk vsetkym 😵

halienka
31. dec 2008

Ahojte babky 🙂 aj ja vám všetkým prajem krásneho Silvestra a hlavne skvelý nový rok plný skvelých správ 😉 Ja som práve jednu počula, zastavila sa u nás pred chvílkou kamarát aj s rok a pol starou dcérkou, pýtali sme sa na jeho ženu a on mi zrazu podal ruku a vraví, že chceli by sme vám všetci "štyria" popriať šťastný nový rok. Tak nám to hneď došlo že čakajú druhé bábo. 🙂
Ja budem tiež doma s MM, ale asipríde aj svokor, lebo svokra odišla k sesternici, tak nechceme aby zostal sám. Takže mi sme už staré páky, tak mi len tak dcecentne sa zotneme večer 😀 A tu už začínajú šalieť s petardami, tak to bude paráda 😝

inneska
31. dec 2008

ahojte babenky, chcem vám popriať všetko len to naj, nech je ten Nový rok pre všetky podstatne šťastnejší a nech sa všetkým splní ten veľký sen, byť šťastnou maminou...a tie čo už maminami sú, nech detičky poslúchajú a robia samú radosť...

evitkamalicka
31. dec 2008

ahoj kocky
prajeme vam vsetko dobre do Noveho roka, vela zdravicka, stasticka a pozitivne testiky

sisipetka
31. dec 2008

cmuk 😀
Stastny novy rok 😵

bay
autor
1. jan 2009

STASTNY NOVY ROK 😵 a pre kazdu zdrave babatko v roku 2009 😵

m311293
1. jan 2009

jen to nejlepší v novém roce, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti a bay můžu poprosit namísto miminka jestli bych mohla zdravého, veselého a milujícího chlapa? 😀

halienka
1. jan 2009

Všetko dobré do nového roku, babulky, hlavne hodne zdravíčka, šťastíčka, lásky a spokojnosti, všetkým tehulkám šťastné donosenie a porodenie bábatka, netehulkám rýchlo // čiaročky na testíku, mamičkám zdravé a šťastné bábenká a Eliške zvlášť zdravého, veselého a milujúceho manžela 😉 😅 😵 a samozrejme tiež zdravé detičky a samú pohodu na tele i na duši 😉

bay
autor
1. jan 2009

Elis, tak ty mas vynimku 😀 😀 😀

m311293
1. jan 2009

Leni, nemusí to být zrovna manžel, úplně postačí i cizí. 😀

sisipetka
1. jan 2009

Eliska 😵
A ja stale v pyzame a posteli - je to super 😵

bay
autor
2. jan 2009

Dobre ranko 😵
Dalsie tazke rano....
Tak nas caka tento rok babyboom 😵 Cernoch zacal harat a buduci tyzden ideme kryt 😀 😀 😵

m311293
2. jan 2009

Ahoj holky, tak si užívám poslední dny volna, nemusím vařit, jen jsem vyluxovala a vytřela a teď jsem si uvařila kafe a relaxuji. Co vy, jste v práci? nebo taky relax doma?

bay
autor
2. jan 2009

Ja pracujem, ale pokracuje obdobie bez prace 😉 takze sa len flakam a robim dorbnosti 😵 😀

sonicka07
2. jan 2009

ahojte babenky. zelam vam vsetko naj do noveho roku 2009. my sme ho oslavili super-kuki na moje nove nastavenie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sonicka07
2. jan 2009

som stale myslela na to,ze si musim na jednu z vas vypytat cislo,ale vsak je este cas... a malinka sa rozhodla prist na svet uz o 11 dni skor. presne na silvestra o 12.30 rano,mala 3270g a 47cm a je nadherna!!!!!!!! je aj dobrucka,len spinka a papka,je riany papkac. dnes som nespala uz 7 noc od mojich prvych kontrakcii. malu chyti vzdy v noci hlad a celu noc je na prsniku. uz ma strasne bolia bradavky a rozmyslam,ze dnes pojdem hned kupit odsavacku a budem ju krmit z flase. strasne ma to mrzi,ale to su take elektricke soky,ked sa prisaje,ze az zvriesknem. dufam,ze nemam zapal zliaz. hned ako bude cas tak postahujem fotky a vlozim a opisem aj priebeh porodu. bolo to uf,uf,ale na konci ked som ju konecne uvidela- nadhera. nieco neopisatelne. prajem vam to kazdej zazit. teraz som este stale taka ubolena,ale stoji to za to. manzel mi doniesol malu,ze uz kruti ustockami-cas krmenia.

evitkamalicka
2. jan 2009

sonicka jeeej, gratulujem k babulke 😵

bay
autor
2. jan 2009

Soni, gratulujem k malej princezne 😵 😵 😵

nada.hope
2. jan 2009

soni gratulujem z celeho srdiečka, a tymto si len priblizila tento nadherny pocit nam s Majkou, ktora je teraz na rade. 😵
zelam vela zdravicka 😵 😵

m311293
2. jan 2009

Soni, velká garatulace, tvoje žabka je jak moje Martinka, jen o 15 let mladší. Ale holky mají aspoň na narozeniny ohňostroj. A už si doma?

sonicka07
2. jan 2009

dakujeme za gratulacie. pisem s malou na rukach,tak to trva... ano,vcera vecer sme prisli domkov,ale neviem,ci dnes aj nepojdeme spet,lebo mala je nejaka zlta. asi sa njskor pojdem opytat mojho vseob.llekara,ci je to dost,ci mame ist s nou na pohotovost. lebo ked nas vcera prepustali,tak lekarka hovorila,ze ma trochu zltacku,ze ju mam casto kojit. inak som rodila prirodzene, akurat museli malej na konci trochu pomoct vakuovou pumpou. mala snuru omotanu okolo krku.

m311293
2. jan 2009

tam se teda s dětmi nepářou, co pošlou mimčo se žloutenkou klidně domů, nebo si chtěla jít sama?

Jinak Soni, prsa se ti teprve nalívají a to hrozně bolí, zkus to vydržet, za 3-4 dny až se ti nalijí, by to mělo přestat, jestli máš možnost kup si pantenol a po každém kojení si to natři, ale před kojením si to umy teplpu vodou. Na prsa si dávej nahřátej ručník nebo bavlněnou plenu a jemně masíruj, aby se mlíčko dobře uvolňovalo. dělaš dobře že příkladáš malou k prsu každou chvíli, ono se to spustí. Zkus vydržet, pak to oceníš, budeš moct kamkoliv bez starostí jak ohřeješ mlíjo, vzít s sebou dostatek jídla. A taky je to levné 🙂

halienka
2. jan 2009

Jéééj, čo to tu čítam 😅 Tak Sonička nám preds už porodila, Soni tak to ti strašne moc gratulujem, prajem tebe aj maličke rýchle zotavenie, aby ste si už len obidve mohli vychutnávať tú krásnu blízkosť mamičky a dieťatka 😵 Tak to je teda gól, takže Tamarka sa narodila pol hodinu po polnoci? Teda neviem či to správne chápem 😀 No som hrozne zvedavá na všetky podrobnosti, kedy ťa to chytilo, ako dlho to trvalo, a či si sa predsa len nedala tú lumbálku 😅 Inak to som aj ja už počula že v zahraničí púšťajú s pôrodnice už po dvoch dňoch pokiaľ nie sú problémy. No ale s tou maličkou by som predsa len asi išla, istota je istota 😉 aj keď novorodeneckou žltačkou prejde veľa detičiek a asi to nie je nejaké závažné, no predsa len. Soni a hlavne nám ju čo najskôr odfoť, nech ju vidíme babulku malú aj my 😅 🙂

sisipetka
2. jan 2009

Pekny dnicek dievcata,
aka krasna sprava na koniku leti 😉 Sonicka velka gratulacia a malinka je na foto s maminkou uplne uzasna. Ani nevyzeras, ze si len pred par hodinami fucala 😵 Jaj, dufam, ze nebudete mat zltacku - u nas svieti slniecko, posli ju ku mne a dam ju na okienko troska, aby jej rychlo zmizla 🙂
A gratulujem aj Eliske k 15temu vyrociu narodenia dcerky 😀

U nas nic nove, ja este stale v posteli a v pyzame 😀 Ved som dost robila minuly rok nie? Tak tento som vcera zacala v pyzame a dnes pokracujem....ale nemyslite, nie som nejaky spindur - aj sa medzitym osprchujem 😀

bay
autor
2. jan 2009

Peti, nepochybujeme o tebe a tvojej cistotnosti 😵 😀