Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

maso
2. mar 2009

Elis, oni chodia tusim do Hodonina, mali tam vraj kuracie prsia po 94Sk 😉 a chodia tam aj na hovadzinu. Viac neviem, ja som len myslela, ci Slovacko nie je siet obchodov, ze by sme skocili napr. do Brna 🙂

Leni, uzi si dovolenku!!!!

Weji, s tymi odmenami by to nasralo kazdeho ... drz sa a bojuj! 😀

Bay, ake puzzle si skladala? Nejake detske alebo nejake babatko? Ja som dostala od MM take babatko od Anne Geddes, ale este som sa nedostala k skladaniu 😅 no a samozrejme nesmiem zabudnut: drzim palce pri porode tvojej malej 😀 hlavne si to nespajaj s ludskym porodom 😀 😀

maso
2. mar 2009

jeziiiiiiiis, vyondiaty internet ... sa mi teraz vymazalo, co som pisala 😠 😠 😠

bay
autor
2. mar 2009

Zuzi, no poviem ti ze po tom psom porode mi moj bude pripadat ako prechadzka ruzovou zahradou, hlavne preto ze tam budem len trpiet a tlacit. Ostatna starostlivojst je na doktoroch 😀 😀 😀
My sme s MK na vianoce tiez dostali puzzle od Geddes a teda je to prve ktore som vzdala a odmietam skladat. To je cele fialove a neviem zlozit ani kraj, iba taricku toho drobca 😀 😀
Ja som skladala puzzle od National Geographic, dvoch levikov ako sa okusuju 😵 To som si kupila po navrate z Kene este s jednym, ale to bolo 3000 dielikov 😀 😀 A teda riadna fuska 😉

maso
2. mar 2009

Dobreeeee, pamatam si na puzzle, ktore boli kedysi, take mnohofarebne s rozpravkovymi motivmi, to som mala zlozene raz dva 😀 ze 3000 dielikov - dobraaaaaa si, skladaj kym mozes, lebo ked budes mat babo, nebudes mat cas, aj ked sa to nezda, ale nenudim sa 😉

bay
autor
2. mar 2009

No to je moj rekord.... 3000. No ja som vzdy dostavala na Vianoce puzzle. K skladaniu som si pustila CD od Helenky Vondrackovej a to slo dokola az kym to nebolo zlozene, takze niekedy aj tyzden 😀 😀 😀

maso
2. mar 2009

😵 to je zlate

bay
autor
2. mar 2009

No moj brat nezdielal tvoj nazor 😀 😀 Takze som musela byt zavreta v izbicke ked bol on doma 😉

mery.maja
2. mar 2009

Ahojte kocky,

som rada ze sa vam Matusko paci ved aj mne sa paci 😀 Elis no mozno vyzera ze je poslusny ale nieje to moc pravda 😉
Vcera bol ten krst co bolo najhorsie ze som tam nakoniec ani nebola,bola som taka vycerpana ze som asi hodinu predtym ako sme uz mali ist doma odpadla a musela som zostat na infuzke takze som to premeskala a tak velmi som tam chcela byt ☹ manzel mi hovoril ze skoro cely cas Matusko plackal takze som mu tam asi chybala 😢

bay
autor
2. mar 2009

Mery, co to pre boha vyvadzas???? Davaj na seba pozor!!!

nada.hope
2. mar 2009

Ahojte zabky, ako sa mate? My celkom fajn az na to, ze sme prestali s kojenim, lebo sme z neho nepriberali, ale chudli ☹ tak sme dostali od doktorky UM bebu antialergicku a z nej konecne Ninuska zacala priberat, 😵
inac malicka sa nam nejako rozpapala papa viac ale zato dlhsie vydrzi spinkat, tak aspon si to takto kompenzuje 😵
Bay krasne Ti tie tyzdniky naskakuju, ani sa nenazdas a budes mat dilemu, co obleces drobcekovi, ked mu je vsetko take velke, ako u nas 😵 preto sa snazim prat kazdy den, lebo moc mini pidi veciciek nemienim kupovat, ved Ninuska vyrastie a co potom, musela by som kupit susu babiku 😀 😀 😀
Majka ja viem ako ti presne je krize ma bolia som unavena ako kon a ten maly stuplik ma energie za desiatich.
skybaby drzim silno palceky, nech je vsetko v poriadku a bublinka rastie ako ma.
wejka kasli na sefku, zbytocne neplytvaj energiu, ja mam podobneho sefa, ale co uz tento je dokonca taky pokrytec, ze do oci povie nieco ine poohovara inych ale bohuzial za chrbtom som ja ten najvacsi idiot,........... netrap sa 😎 😎

maso
2. mar 2009

Mery, davaj na seba pozor, Matusko ta potrebuje 😕

Bay - to ta prava karha Majku! 😀 😀 ved ty si chodiaci spital 😀 😀 😀 (dufam, ze som ta neurazila 😅 😉 )

bay
autor
2. mar 2009

Ale este som neodpadla. To nemam v repertoari 😀 😀 Tak niekto musi zivit nase zdravotnictvo 😉 😀
Nadi, skoda toho kojenia, ale zas dolezite je ze uz pekne pribera a za chvilku sa vojde aj do tych veeeeeeeeelkych veci a bude ti kradnut oblecenie zo skrine 😀 😀
Ja sa budem musiet pomaly rozlucit, bo mi je dnes nejak blivno 😅 takze zdrham z prace a doma nie je net 😠 ale zajtra nam ho uz nainstaluju 😀

m311293
2. mar 2009

ahoj holky,
majka, to je škoda že si nemohla být na křtu, ten tvůj drobeček musí být pekný éro, jen doufám že to nepřeháníš s prací apekně oddychuješ. Kojeni zbavuje strašně energie, já jsem musela denně sníst aspoň 1 banán v čokoládě, abych to vydržela 😀

bay, veru zuzka má pravdu ty si chodící katastrofa, já myslela že něco poutrácité, trochu nám vylepšítě stítní rozpočet, pomůžete s krizí, a vy si zůstanete doma. 😀 😀

Nadi, šak nemusíš prát každý den, vždyť miminko je čisté, pokud se nepoblinká, může být i dva dny ve stejným, ne. Já to tak dělala.
nejlíp se má lenka 😉

skybaby
3. mar 2009

halo halooooo kde ste vsetky ? idem teda pracovat 🙂

bay
autor
3. mar 2009

Ahojky, tak som rano absolvovala odbery krvi na AFP a HCG 😉 Tak verim ze v pondelok na poradni uz budem mat vysledky 😵
Tak dnes rano o osmej mali prist namontovat internet. Prisli o pol deviatej. No budis, clovek zvladne vela. A ked som podpisovala zmluvu, ze to trva chvilku. Navrtaju jednu dieru, natiahnu kabel a je. Tak ked dosli chlapi co to maju robit tak povedali ze to trva tak 4 hodiny. Takze nic z toho a pridu teda az v sobotu, tak sa dnes chystam dnes nadavat do predajne.

maso
3. mar 2009

Caute,
Bay drzim palce na pondelok, aby bolo vsetko ok 😉

Elis, zajtra asi ideme do toho Brna, ked je to u Vas teraz lacne 😀 😀 😀 urobime si vylet a chceme nakupit hlavne maso, v mraznicke mam uz len zeleninu a blbiny, no a samozrejme mlieko pre maleho 😀

Bay, gratulujem, internet mas cez koho, cez T.Com? 😠

Baby, od vcera chudnem, verejne sa priznavam, ze mam 76kg a planujem to stiahnut o aspon 6kg. Drzte mi palce, problem nebude ani tak v zdravom stravovani ale v sladkostiach 😀 ☹ ☹
Na stvrtok planujem ist plavat a dnes za chvilu vyrazam na velikansku prechadzku 😉 Vcera som varila hovadzie a je to vyyyyyborne, navyse je to na olivovom oleji a bez muky (je tam mnozstvo rozmixovanej teleniny), namiesto knedle bola k tomu cestovina a dnes ryza (tu viem uvarit vybornu aj bez oleja) - budem si musiet vymyslat take jedla, ktore su zdravsie, len skoda ze ja som masozrut 😀
Tak mi drzte palce, budem sa priebezne chvalit, ako na tom som 🙂

bay
autor
3. mar 2009

Zuzi, nie nie. nic ruzove, ale oranzovy internet by mal byt 😠 😠 😠 No uvidim ci dnes nevybuchne prevadzkav Poluse 😀 😀 😀 SA chystam ist tam po praci niekomu vycistit zaludok a vyhadat si nejaku kompenzaciu 😀 😀

skybaby
3. mar 2009

ja som sa minule takto odreagovala na hotline mojej banky a straaaaasne mi to pomohlo 😀 uz som potom bola na vsetkych prijemna 😀
zuzi budem drzat palce pri chudnuti .... ja chudnem vlastne vecne a stale nejako neviem schudnut 😀 asi sa na stare kolena uz na to vykaslem 🙂

bay
autor
3. mar 2009

Ono je to fajn obcas na niekoho nakricat, len mi je obcas luto ked jacim na tych co su v tom nevinne 😀 😀 ale co, nemaju robit pre taku bl.u firmu 😀 😀 😀 chichichi

skybaby
3. mar 2009

ja som bola taka vytocena vtedy, ze mi to ani luto nebolo 😀 a ta baba na druhej strane to zvladala uplne skvele 😉 proste mi kludne odpovedala cim ma este viac vytacala potom sa slusne rozlucila a zlozila 😀 😀
ale mas pravdu, tiez sa snazim nevrieskat na ludi bezdovodne 😉

bay
autor
3. mar 2009

No ja si vzdy dam zavolat sefa a na toho vrieskam, ved na koho ineho ked nie nanho, ved su za to plateni 😠 😠

m311293
3. mar 2009

holky, a vám asertivita nic neříká? v tom je přeborník náš Tomík, a to ani knížku nečetl.

skybaby
3. mar 2009

no eliska ved ja som asertivna ked vrieskam 😀 ale inak mam s asertivitou dost problem, casto neviem povedat nie

m311293
3. mar 2009

našeho malého oblíbená praktiky je přeskakující deska. a všimni si že když je nějaký spor tak tě doběla rozpálí ti co jsou klidní a naoko lhostejní. 😀

A děkuji za radu 🙂

skybaby
3. mar 2009

no dufam ze som aspon trosku pomohla 🙂

bay
autor
3. mar 2009

Idem z prace. Mam toho plne zuby. Celodenne skolenie niecoho co mi bude tak na dve veci a ta jedina cast co sa ma tyka, tak na tu oni odpoved nevedia a pytaju sa MNA!!!! 😠 😠 😠

weja
3. mar 2009

ahojteee 🙂 ja len v kratkosti, lebo v robote na net nestiham (vyplatne terminy + uzavierka 😝 ) a doma mi uz MM chodi nazerat cez plece, lebo sa chce hrat... 😠 😅

Majka, Nadka - drzte sa aj s drobcekmi 😉

no ja ked na niekoho vyletim, vzapati si uvedomim, ake je to smiesne, lebo ja kricat v podstate ani neviem 😀 takze niekde v polovici "prejavu" mi to dojde a emocie v tej chvili opadnu... 😅 aj tak je to vacsinou dobry trapas... 😀

tak ja zasa frcim, idem vyvesit pradlo a uvolnim pc MM... pekny vecer.... 🙂

btw. kedy sa ma Lenka vratit? 😕

bay
autor
4. mar 2009

Dobre ranko, tak tato noc bola zas super. Sen no nepochopitelny a ani som si podstatu nezapamatala ale viem ze sme viac osob zdrhali po dialnici v aute, potom sme presadli na motorku a to vsetko kvoli tomu aby sme nemuseli zaviest novinky co nam zavadzaju v praci 😒 😀 😀 😀
Poob sa chystam k Dr. bo mi riadne tecie z nosteka a zacinam si aj pokasliavat 😠 😠 vysledok skolenia co mame, bo vcera tam dokvitla chora skolitelka 😠 😠 😠 Takze dnes zajdem za teamleaderkou ze poob po jednom calle odchadzam a ci nebudem do konca buduceho tyzdna na PN netusim 😉 Tak keby som sa nehlasila, tak som skoncila doma bez netu, ktory nam pridu nainstalovat az v sobotu. ☹

bay
autor
4. mar 2009

To fakt za cely den nikto??? ☹ 😢 Tak papa.

skybaby
4. mar 2009

jooooj bay nebud smutna ... ja som sa snazila cez den pracovat a mala som potom taky prijemny pracovny obed asi na tri hodiny, este stale som z neho najedena 😀
boooze a zajtra zasa do roboty, ale dohodla som si obed s kamoskou tak to bude taky vrchol dna 😀
prijemny vecer vsetkym 🙂