• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Leni no to su fakt super otazky niektore :angry: :angry: Tak u nas uz par hodin svieti slniecko. Obcas ho zakryje mracik, ale inak slniecko :dizzy_face: cloveka to az laka ist sa opalovat, len keby tam nebola takaaaaa zima, tak sa aspon slnim v spalni cez okno :zipper_mouth: :grinning:
Leni, uzasny pocit, som skoro MK zobudila o tej druhej v noci, ale bol by sklamany, keby prikladal ruku na brucho a neschytal by ziadny kopanec :pensive: si bude musiet este pockat :wink:
Evitka a ked budete potrebovat naucit lozit, sme na to experti. Sesternicinu malu sme tak naucili po styroch za dve navstevy :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni - tak ten dotaznik asi vymyslala nejaka mudra hlava... nevravim, ze to nie su podstatne otazky, ale urcite sa to neda zhrnut do 2 viet... ale chvalabohu, ze to uz mate za sebou... :slight_smile: posle vam aj kopiu tej spravy?

ja uz tiez chcem jaaaar.... :frowning2: 1.jarny den je uz cez vikend, ale jar zatial nic nepripomina ani vzdialene... :confounded:
16. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, a co vam vlastne este chyba? Okrem dietata? Uz iba ta psycho priprava?
Ja som dnes za svadlenku... Uz som si opravila nocnu kosielku, teplaky a este musim skratit tehu nohavice :wink:
16. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bay ty si ale šikulka sa nezdas :wink: a co to citam si citila uz prve pohyby?
16. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jsem doma a přemýšlím jestli dělat něco nebo nic.

Bay pohyby mimnka jsou super, jen počkej až se začne obracet 3kilový cvalík

Leni, tak takové záludné otázky jsi dnes dostávala. Mně by zajímalo co by na to odpověděli ti co adoptovat nemusí a vůbec najaký Dežo Lakatoš. To jsou stupidní dotazy, asi tak jaký jsem dostala když jsem nastupovala do práce: Jak chcete být pro firmu nepostradatelná? " Skopíruji si všechny citlivé údaje"

Weji, u nás je jaro 13°C a já vyrazila v lodičkách. Sněženky kvetou, krokusy vyráží své zlaté hlavičky ze studené země a na sluníčku se vyhřívají skupinky ruměnice pospolné.
16. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja som si poob na chvilku lahla, ze len zdriemnem, ani spat sa mi moc nechcelo, ale ze treba vyuzit konciacu PN a vuala, poobedie zmizlo a ze pat hodin. Skoro ma prekotilo :angry: :angry: ale ved nevadi. Tak tehu nohavice skraovat moc nebudem, som zistila ze ked si obujem svoje slusne boty, tak staci vyhnut lem a je to ok
:grinning: tak to len nejak jemne podchytim a hotovco :dizzy_face:
No a dnes som nejak nevyriesila obed. Akosi v tejto domacnosti uz niiiic nie je :frowning2: uz aby som mohla ist na nakup :dizzy_face: tak som si uvarila kotol sosovicovej polievocky a uz som viac ako polku zjedla :grinning: :grinning: mnamky mnam.
16. mar 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhlasuji soutěž o nejdivnější večeři, přihlaste své výtvory a společně rozhodneme kdo je divnej.
¨Bay přihlašuje čočkovou polévku a já jednohubky s kyselou rybičkou
16. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nemozem prihlasit cely obsah chladnicky? Je tam asi 5 veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :slight_smile: ja už som poobede moc písať nemohla, bo už tam bol kolega a akýsi celý žhavý do práce, ešte aj mňa kopal aby som robila, no uznajte! Ja a robiť? Si ma asi s niekým pomýlil :grinning: :grinning:
Eliška, no presne, také debilné otázky, ale aj ona sama tá sociálna pracovníčka skonštatovala, že sú blbé, ale že nám ich musí položiť. Alebo napríklad tam bolo, že čo očakávate od toho že adoptujete dieťa? No čo na toto odpovedať? No to že ho potom budeme mať. Ja fakt nevie. Bay, to ako by sa teba niekto spýtal, že čo očakávaš od toho že porodíš dieťa? :grinning:
Tak počkajte, vidím, že tu máte super súťaž, ale moje večere isto nie sú také divné, musí to byť dnešná večera, alebo môžem pohľadať v pamäti, či nenájdem nejakú "šokujúcu" večeru :grinning: No ale ak mám opísať tú dnešnú, tak MM pekne doje to, čo som ja naobed nedojedla, čiže zbytok čevabčiči, zemiaky a horčica. No ja...vás isto dnešnou večerou šokujem...bude to...slanináááá :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni na debilnou otázku stejná odpověď, od svého dítěte čekám že bude za mně uklízet a ve stáři mně vozit na dialýzu.
¨Jo ale Vlado by mohl být naš rozhodce ohledně divné večeře.

Bay a lednice se nepočítá, bo já bych tam našla ledacos, dokonce i vteřinové lepidlo a nedivila bych se ani inzulínu.
16. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Co ocakavam od toho ze porodim dieta? Koniec slobody a dalsiu zarobkovo cinnu osobu v domacnosti (prispevok pri narodeni ditata) :grinning: :grinning:
Leni, a slaninka laka :dizzy_face: MK doniesol horcicu, tak sa na to asi vrhnem a MK ohrnul nos nad mojou polievkou, ze je nejaka divna a ze nevie ci mu bude taka chutit. Som nanho kukala ako zabka z prachu, ze uz ju jedol u mojej mamy a aj ja som ju uz varila a ze to nepozna!!! Zas vymazal harddisc :unamused:
Elis, nopozicias to sekundove lepidlo? Ze by som prilepila tu nestastnu kachlicku :grinning: :grinning:
Leni a co oazka co ocakvas od toho ze vyjde slnko? :grinning:
To som raz robila psycho testy pri nastupe do predchadzajucej prace a tiez tam boli niektore take otazky, tak som uz len perlila :grinning: :grinning: a kupodivu som z toho vysla ako normalna... :sweat_smile:
16. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A keby robil rozhodcu veceri MK, tak vyhra nasa polievka bo sa mu zda prilis biela, no kto by to cakal od mliecnej polievky??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babky :grinning: dobré odpovede :grinning: Eliška že dialýza :grinning: Bay, že zárobkovo činná osoba :grinning: dobré hlášky, škoda len že v tom momente zostane človek taký zaseknutý, lebo ani nevieš či si to môžeš dovoliť povedať, aby ťa ozaj nezobrali vážne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Bay, ja že chceš to sekundové lepidlo, aby si MK zalepila pusu, keď tak ohovára tú tvoju polievku :grinning: :grinning:
MM keby rozhodoval, tak mu prídu najčudnejšie jednohubky s kyslou rybkou, lebo také nikdy nejedol :grinning: on ani olivy neje, lebo to nechápe, že také slané a inak nič na tom nie je a nechápe, prečo to niekomu chutí :grinning: keďže je to len slané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. mar 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja olivy tiez nejem, ale mne teda nechutia a MK tvrdi, ze do toho dorastiem. No neviem neviem, ale celkom sa tesi ked mu dam svoje olivky z jedla :wink:
Tak bola na veceru slaninka, MK klobasku a tak sa nenapadne vyhol polievke :angry: :angry: vsak ja sa pomstiiiim :dizzy_face: min si budem uzivat to jeho dnesne zehlenie :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babky :slight_smile:
Bay, ešte spinkáš? :sweat_smile:
Eliška, tak kto vyhral najdivnejšiu večeru? :sweat_smile:
17. mar 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
no ja som vcera myslela, ze ani nebudem vecerat, nejaka som bola prepchata este z obeda, ale nakoniec ma o pol 8mej chytil taky hlad, ze som dojedla zvysok obeda zo soboty a zajedla to jablcnikom :sweat_smile: no co, hlad je mrcha :grinning:
17. mar 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko. Tak ja som na veceru neodolala tej slaninke a teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: som do polnoci nemohla zaspat ako som mala tazky zaludok :pensive: Tak dnes mam kontrolu u Dr. a som zvedava od kedy ma posle makat :unamused: A o druhej v noci mi tak zacalo skvrkat v zaludku, ze to ste museli este aj vy pocut :sweat_smile: ale nesla som sa najest a rano som uz ten hlad necitila :unamused:
17. mar 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bay no to budem busiet sa aj ja najest pred spanim lebo si ma zobudila a nakazila ... :frowning2: aj mne skvrkalo v bruchu az krce som mala a tak som papala piškotky ktore som mala pri postielke a rano?taka hnusna chut v ustach ani umytie zubov nepomohlo.. :angry: :grinning:
17. mar 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani, to poznaaaaaaaaaaaaaam, ale uz to mam za sebou :wink: :grinning: a uz mozem zas aj mliecko pit :dizzy_face:
17. mar 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay fakticky a ja som si myslela ze to poznam len ja a to aj ty :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaaj moja, vitaj v tehu svete :grinning: :grinning: :grinning: A inak ako sa mas? A foto kolajnic, kedy pridas? Ha?
17. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ufff :frowning2: Tak som sa obliekla pekne, bo idem k Dr. a potom do prace si vyzdvihnut bonus :dizzy_face: tak som si dala svoje slusne tehu gate a tricko (netehu) a ja v tom normalne uz vyzeram tehu!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa neviem odlepit od zrkadla :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, to je krásne, viď? :dizzy_face: Hneď hoĎ ďalšie foto :wink: až to aj my vidíme :slight_smile:
Ahoj Dani, prosím ťa aké koľajnice to chce Bay vidieť? :sweat_smile:
Inak, dobrá správa, už máme konečne pri dome smetný kôš - čakali sme naň iba 4 mesiace :grinning:
17. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni supeeer ved to je veeelmiii dobra sprava :grinning: :grinning:
a bay hovori o teste ale ja nemam vecer cas ani chut sadnut k pc takze budete si musiet pockat...
bay dakujem za krasne privitanie :grinning: ty tehula :grinning:
17. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááj, to kolajnice na teste :grinning: :grinning: Dani , takže už ťa chytajú tehu nevolnosti? :sweat_smile:
17. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni tak trosku mm sa smeje ze si mam na noc dat jedlo na nocny stolik :grinning:
17. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, tak to ti radí dobre, ja som mala pravidelne v mikroténovom sáčku prichystaný natretý rožok alebo chlebík. Piškóty tam boli tiež, ale tie mi akosi rýchlo strávilo a za hodinku a pol som už zase bola šialene hladná. Rožok vydržal dhšie :wink: :grinning:
17. mar 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dobry napad :grinning:
17. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani, naj je slaninka tak o druhej/tretej rano :wink:
No tak som doma od Dr. a som doma este tento tyzden a dokonca uplne bez firemneho pocitaca :grinning: :dizzy_face: takze slobodaaaaaaaaaaa :sunglasses: Odfotikujem zajtra, dnes musim este k zubarke :frowning2: tak snad nemam ziadne kazy a osmicky sa vyberat nebudu, kedze som tehu :dizzy_face: :grinning: to uz odkladam vyse roka :sunglasses:
17. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Bay, ahoj, tak to je fajn, že si ešte doma :dizzy_face:
Inak, tá slaninka je určite najlepšia, akurát ja som údeniny nemohla ani cítiť. Pritom inak ich tak zbožňujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok