• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
konferencny hovor by nepomohol?
19. mar 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliška, šak asi nakoniec pánom D budem ja, nahodím montérky a pôjdem to okno vymeniť asi sama :grinning:
19. mar 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, sa nezdas :grinning: :sunglasses:
19. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si mně připoměla že nemám vyřešenou nějakou reklamaci, já jsem v tomto případě pan A a hledám pána B :grinning:
19. mar 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, to my nie sme taká firma, že "konferenčný hovor" :grinning: Ja som rada, že mi vôbec niekto zdvihne telefón :grinning: Ale neboj, mám eso v rukáve, ktoré zaručí, že to bude strašne rýchlo urobené :wink: no to si nechávam na časy totálneho zúfalstva :grinning:
19. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak s tym dvihanim je to aj u nas tak :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, mám fajront, tak sa ozvem z domu za nejakú hoďku :wink:
19. mar 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prajem co najprijemnejsiu cestu dom :wink:
19. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a už som tu, vlašský šalát v brušku, hneď mi je lepšie :grinning:
19. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám furt pocit, že je piatok. Neviete čím to je? :sweat_smile: Dúfam, že sa zajtra nezabudnem dostaviť do práce :grinning:
19. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, to je proto, že si to moc přeješ :grinning:
19. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked si nieco clovek mooooc praje, tak by sa to malo splnit, nie? :dizzy_face: Leni, keby sa ti naahodou podarilo "vybavit" vikend uz na zajtra, tak daj vediet, nech si mozem zrusit budik :grinning:
19. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni znáš to 100x opakovaná lež se stává pravdou, tak si to řekni ještě tak 98x a bude pátek :grinning:
19. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla - Eliska, myslela si, ze aku dlhu dobu tu mame sneh? no prvy tusim napadol niekedy koncom novembra a predpokladam, ze lyzovat sa bude az do konca aprila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to koloval taky vtip, ze na Liptove su len 2 rocne obdobia - zima a sk...vena zima :sweat_smile: (sorry za slovnik, ale to slovo to presne vystihuje :grinning: )
19. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, nie si sama. Ja tiez dnes zijem tym ze je piatok a aj MK :wink: takze to bude nejaka hromadna nakaza... Ja mam v brusku obrovsku porciu jelenieho gulasu ale ... uz by to chcelo druhu veceru :sweat_smile:
19. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak v takovou nekresťanskou hodinu se chystám do práce. pravě se snažím na ksicht namalovat nějaký obličej
20. mar 2009 o 05:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Elis :pensive: tak dnes som s tebou sucitila bola som hore cca od druhej :angry: a nie a nie poriadne zaspat :angry: :angry: :angry:
Ale ja sa aspon mozem este dnes vratit do postielky :sweat_smile: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sunglasses: tak konecne sa nam to splnilo a je piatoook :dizzy_face:
Eliska - uz chodievas do prace aj v piatok? uz vam zrusili tie volne piatky? :confused:
20. mar 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Posielam trosku slniecka aj na sever :wink: :dizzy_face: Dnes je vonku kraaaasne ale len cez okno, bo ten fucak zas :angry:
20. mar 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ja som dnes hore od pol siestej a to som mohla spat do osmej :angry:
mne je celkom jedno ze je piatok, ja idem v pondelok vecer na kontrolu a som dost napata ze ci bude vsetko ok ... tak ma prosim neukamenujte ale uz nech je pondelok
:grinning:
20. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :slight_smile: tak som si to opakovala s tým piatkom a nakoniec to dopadlo, že teda až dnes je ten piatok, ale nevadí, lebo ja sa aj tomu teším. Aj u nás je pekne, ale riadna kosa. No podstatné je, že krk už ma takmer vôbec nebolí. Neviem či som ho zastrašila tou doktorkou alebo tým Voltarenom :grinning: Alebo ak tam bol zápal a ja som to nahrievala, tak to možno tiež nebolo dobre, včera som ho už nenahrievala. No to už ani pánboh nezistí čo to bolo, hlavné je, že to je preč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A spala som tým pádom konečne ako zabitá od desiatej do pol siedmej :grinning:
Eliška, podarilo sa ti to ráno s tým malovaním? :grinning: Nemala si nejako nezvyčajne moc prázdne cesty keď si šla ráno do práce? :grinning: :grinning:
Weji, s tou zimou si to vystihla :grinning: Ja obdivujem všetkých čo tam žijú, keď tam zájdeme k tete, tak aj keď je síce leto a oni pobehujú v krátkom rukáve, ale my pekne svetríky, lebo pre nás to teda leto moc nie je :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to je dobre, ze ti ta bolest presla... U mna vacsinou tiez zabera vystrasit doktorom :wink: len niekedy ani to nestaci :pensive:
20. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay - dakujeme za slniecko, ale akosi nedorazilo... :sweat_smile: kde to mam reklamovat?
Leni - no chvalabohu, ze ta bolest prestala... :slight_smile: cez vikend sa pekne omotaj salom, nech si pekne v teple :slight_smile:
20. mar 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja ti neviem :unamused: :unamused: ze by ostalo vsetko u Lenky? Tak skusim este jednu varku poslat :wink: a poslem ho aj s tym vetriskom, nech je tam skor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, aj ti už sú mraky, síce sem tam prekukuje modrá oobloha, ale už to nie je to slniečko ráno. A vetrisko studený veru aj tu fúka.
Tak jak som sa tešila na piatok, tak už mám pokazenú náladu. A kto mi ju pokazil? No jasné že šéf! Zas také somariny vymýšla len preto že je nedostatok objednávok, že hrúza. pritom by stačilo dať trošku väčšiu zľavu a hneď by bolo lepšie. Ale to nie! Do zadku ho nakopať je málo! :angry:
20. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni a co povedal na to ze ma ist rozbijat okna? :grinning: :grinning: :grinning: Kasli nanho. Je to debil a nenechas si predsa od takeho pokazit piatok :wink:
20. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, máš pravdu, keď majú dať výplatu, tak sa tvária, že ide len o to aby tu niekto na pobočke bol, keď zazvoní telefón - že preto taký nízky plat. No keď príde na lámanie chleba, tak chcú aby som tu bola od manažéra čo dohaduje spoluprácu so stavebnými firmami po upratovačku všetko :angry: A myslím, že ide len o to že to čo majú robiť v TN prehadzujú na naše plecia aby oni mali veget. Ja nemám čo byť zodpovedná za spoluprácu zo stavebnými firmami, na to majú manažérov. Lenže tí sú riadne neschopní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ále, čo, kašlem na nich, prskajú, lebo je málo roboty a kape to tam všetkým na maják, tak hľadajú na koho by zvalili vinu.
20. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni :angry: :angry: mam nanho nabehnut??? :angry: :angry: Urcite sa pripoji aj drobcek a bude toho zleho uja kopat a boxovat zvnutra :grinning: :grinning: :grinning: staci mu pustit Polemic :wink: :grinning: :grinning:
Inak ja dnes koncim stvrty mesiac :dizzy_face: a mam vrazednu chut na fasirky... Asi to nema suvis ale neva :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, to mi hneď zdvihlo náladu :grinning: tá predstava ako biješ môjho šéfa v štvrtom mesiaci :grinning: myslím, že by si ho určite prebila, lebo on by nemal odvahu sa ťa dotknúť, takže by si bola jednoznačný víťaz :grinning:
To je super, že už štvrtý je za tebou, a už máš nejaké kilko navyše?
20. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No v utorok som mala kilo navyse. Ale odvtedy ma opustila zacpa, tak neviem ci uz nie je aj v kanali :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to som rada ze som ta potesila :wink:
20. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok