Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
19. mar 2009

konferencny hovor by nepomohol?

halienka
19. mar 2009

Eliška, šak asi nakoniec pánom D budem ja, nahodím montérky a pôjdem to okno vymeniť asi sama 😀

bay
autor
19. mar 2009

Leni, sa nezdas 😀 😎

m311293
19. mar 2009

ty si mně připoměla že nemám vyřešenou nějakou reklamaci, já jsem v tomto případě pan A a hledám pána B 😀

halienka
19. mar 2009

Bay, to my nie sme taká firma, že "konferenčný hovor" 😀 Ja som rada, že mi vôbec niekto zdvihne telefón 😀 Ale neboj, mám eso v rukáve, ktoré zaručí, že to bude strašne rýchlo urobené 😉 no to si nechávam na časy totálneho zúfalstva 😀

bay
autor
19. mar 2009

Tak s tym dvihanim je to aj u nas tak 😀 😀 😀

halienka
19. mar 2009

Babky, mám fajront, tak sa ozvem z domu za nejakú hoďku 😉

bay
autor
19. mar 2009

Prajem co najprijemnejsiu cestu dom 😉

halienka
19. mar 2009

No a už som tu, vlašský šalát v brušku, hneď mi je lepšie 😀

halienka
19. mar 2009

Ja mám furt pocit, že je piatok. Neviete čím to je? 😅 Dúfam, že sa zajtra nezabudnem dostaviť do práce 😀

m311293
19. mar 2009

Leni, to je proto, že si to moc přeješ 😀

weja
19. mar 2009

ale ked si nieco clovek mooooc praje, tak by sa to malo splnit, nie? 😵 Leni, keby sa ti naahodou podarilo "vybavit" vikend uz na zajtra, tak daj vediet, nech si mozem zrusit budik 😀

m311293
19. mar 2009

Leni znáš to 100x opakovaná lež se stává pravdou, tak si to řekni ještě tak 98x a bude pátek 😀

weja
19. mar 2009

a este som zabudla - Eliska, myslela si, ze aku dlhu dobu tu mame sneh? no prvy tusim napadol niekedy koncom novembra a predpokladam, ze lyzovat sa bude az do konca aprila... 😝 to koloval taky vtip, ze na Liptove su len 2 rocne obdobia - zima a sk...vena zima 😅 (sorry za slovnik, ale to slovo to presne vystihuje 😀 )

bay
autor
19. mar 2009

Leni, nie si sama. Ja tiez dnes zijem tym ze je piatok a aj MK 😉 takze to bude nejaka hromadna nakaza... Ja mam v brusku obrovsku porciu jelenieho gulasu ale ... uz by to chcelo druhu veceru 😅

m311293
20. mar 2009

ahoj holky, tak v takovou nekresťanskou hodinu se chystám do práce. pravě se snažím na ksicht namalovat nějaký obličej

bay
autor
20. mar 2009

Elis 😔 tak dnes som s tebou sucitila bola som hore cca od druhej 😠 a nie a nie poriadne zaspat 😠 😠 😠
Ale ja sa aspon mozem este dnes vratit do postielky 😅 😵

weja
20. mar 2009

dobre ranko 😎 tak konecne sa nam to splnilo a je piatoook 😵
Eliska - uz chodievas do prace aj v piatok? uz vam zrusili tie volne piatky? 😕

bay
autor
20. mar 2009

Posielam trosku slniecka aj na sever 😉 😵 Dnes je vonku kraaaasne ale len cez okno, bo ten fucak zas 😠

skybaby
20. mar 2009

ahojte no ja som dnes hore od pol siestej a to som mohla spat do osmej 😠
mne je celkom jedno ze je piatok, ja idem v pondelok vecer na kontrolu a som dost napata ze ci bude vsetko ok ... tak ma prosim neukamenujte ale uz nech je pondelok
😀

halienka
20. mar 2009

Ahojte babky 🙂 tak som si to opakovala s tým piatkom a nakoniec to dopadlo, že teda až dnes je ten piatok, ale nevadí, lebo ja sa aj tomu teším. Aj u nás je pekne, ale riadna kosa. No podstatné je, že krk už ma takmer vôbec nebolí. Neviem či som ho zastrašila tou doktorkou alebo tým Voltarenom 😀 Alebo ak tam bol zápal a ja som to nahrievala, tak to možno tiež nebolo dobre, včera som ho už nenahrievala. No to už ani pánboh nezistí čo to bolo, hlavné je, že to je preč 😝 😀 A spala som tým pádom konečne ako zabitá od desiatej do pol siedmej 😀
Eliška, podarilo sa ti to ráno s tým malovaním? 😀 Nemala si nejako nezvyčajne moc prázdne cesty keď si šla ráno do práce? 😀 😀
Weji, s tou zimou si to vystihla 😀 Ja obdivujem všetkých čo tam žijú, keď tam zájdeme k tete, tak aj keď je síce leto a oni pobehujú v krátkom rukáve, ale my pekne svetríky, lebo pre nás to teda leto moc nie je 😀 😀

bay
autor
20. mar 2009

Tak to je dobre, ze ti ta bolest presla... U mna vacsinou tiez zabera vystrasit doktorom 😉 len niekedy ani to nestaci 😔

weja
20. mar 2009

Bay - dakujeme za slniecko, ale akosi nedorazilo... 😅 kde to mam reklamovat?
Leni - no chvalabohu, ze ta bolest prestala... 🙂 cez vikend sa pekne omotaj salom, nech si pekne v teple 🙂

bay
autor
20. mar 2009

No ja ti neviem 😒 😒 ze by ostalo vsetko u Lenky? Tak skusim este jednu varku poslat 😉 a poslem ho aj s tym vetriskom, nech je tam skor 😀 😀 😀 😀

halienka
20. mar 2009

Babky, aj ti už sú mraky, síce sem tam prekukuje modrá oobloha, ale už to nie je to slniečko ráno. A vetrisko studený veru aj tu fúka.
Tak jak som sa tešila na piatok, tak už mám pokazenú náladu. A kto mi ju pokazil? No jasné že šéf! Zas také somariny vymýšla len preto že je nedostatok objednávok, že hrúza. pritom by stačilo dať trošku väčšiu zľavu a hneď by bolo lepšie. Ale to nie! Do zadku ho nakopať je málo! 😠

bay
autor
20. mar 2009

Leni a co povedal na to ze ma ist rozbijat okna? 😀 😀 😀 Kasli nanho. Je to debil a nenechas si predsa od takeho pokazit piatok 😉

halienka
20. mar 2009

Bay, máš pravdu, keď majú dať výplatu, tak sa tvária, že ide len o to aby tu niekto na pobočke bol, keď zazvoní telefón - že preto taký nízky plat. No keď príde na lámanie chleba, tak chcú aby som tu bola od manažéra čo dohaduje spoluprácu so stavebnými firmami po upratovačku všetko 😠 A myslím, že ide len o to že to čo majú robiť v TN prehadzujú na naše plecia aby oni mali veget. Ja nemám čo byť zodpovedná za spoluprácu zo stavebnými firmami, na to majú manažérov. Lenže tí sú riadne neschopní. 😝 Ále, čo, kašlem na nich, prskajú, lebo je málo roboty a kape to tam všetkým na maják, tak hľadajú na koho by zvalili vinu.

bay
autor
20. mar 2009

Leni 😠 😠 mam nanho nabehnut??? 😠 😠 Urcite sa pripoji aj drobcek a bude toho zleho uja kopat a boxovat zvnutra 😀 😀 😀 staci mu pustit Polemic 😉 😀 😀
Inak ja dnes koncim stvrty mesiac 😵 a mam vrazednu chut na fasirky... Asi to nema suvis ale neva 😀 😀

halienka
20. mar 2009

Bay, to mi hneď zdvihlo náladu 😀 tá predstava ako biješ môjho šéfa v štvrtom mesiaci 😀 myslím, že by si ho určite prebila, lebo on by nemal odvahu sa ťa dotknúť, takže by si bola jednoznačný víťaz 😀
To je super, že už štvrtý je za tebou, a už máš nejaké kilko navyše?

bay
autor
20. mar 2009

No v utorok som mala kilo navyse. Ale odvtedy ma opustila zacpa, tak neviem ci uz nie je aj v kanali 😀 😅 🤐 😀 😀 😀
Tak to som rada ze som ta potesila 😉