• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Nadi, som minule nezvladla tu psenovu kasu :frowning2: :pensive: bola nejaka horkasta a nie a nie zmaknut :cry:
30. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, tak uz mam aspon pokoj s hladanim zenicha :wink:
30. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si mi teda kucharka. :rolling_eyes:
30. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ta najlepsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona by sa mala dlhsie varit s mliekom na malom ohni, myslim ze podobne sa robi aj pohankova kasa. :dizzy_face:
idem si ja dat kapucinko a keksik a potom sup pod perinu, nalepila sa na mna nejaka pliaga choroba
30. mar 2009 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja asi odpadnem.... :zipper_mouth: Leni, tak toto je prekvapko mesiaca... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: GRATULUJEEEEEM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty si teda riadna tajnostkarka :wink:
aj Danke gratulujem k srdiecku... :wink:
tehulky tak pekne davajte na seba pozor :wink:

Nadi, no neviem, ci som na rade, ale na mna sa akosi nic nechce nalepit.... :frowning2: no co uz...
bay kedy ides na 3D nech vieme na koho sa mame tesit?
30. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No skus to prirovnat k niecomu co poznam a nie furt nejake divnosti :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka neboj pride to ako blesk z cista jasna, tak ako to prislo k nam :wink: my sme s tym nepocitali a boli riadne prekvapeni.
30. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, nebude to tou mraziarnou co tam mate? Ved vam tam musi vsetko umrznut :angry: sup do teplych krajin - napr. Bratislava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nadi, na 3D sa chystam cca 23tt ale buduci tyzden mam poradnu a Dr. sa ma nezbavy kym neprezradi pohlavie :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay tak pre Teba tu je recept:

1,5 l mlieka, 240 g psena, lyzicka soli, 50 g masla, na posypanie cukor so skoricou a pernik

Prebrate a umyte pseno dvakrat sparime vodou. Dobre ho scedime a vysypeme do vriaceho osoleneho mlieka. Zamiesame a varime ho na miernom ohni do makka asi 40 minut. Vareskou zlahka a odspodu miesame, aby sme ho nerozmliazdili. Uvarenu kasu polejeme rozpustenym maslom, posypeme skoricou, cukrom a pernikom.
30. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co si myslis, ze sa tam vnutri ukryva?
30. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A potom mozem zacat vyberat buduceho partnera/partnerku pre moje drobcatko :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning:
Nadi, ved vies. Ako ked varis caj alebo kavu alebo parky. Nic zlozitejsie na mna neskusaj :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
30. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi, Bay ďakujem :slight_smile:
Bay, tak ty si to tušila? :grinning: No asi máš pravdu, s tou adopciou, sme sa zo sestričkou dnes smiali, že proste ja vždy musím urobiť nejaké závažné rozhodnutie, aby som otehotnela :grinning: Minule som dala výpoveď v robote a bum - za 2 mesiace tehotná. Teraz som sa rozhodla pre adopciu a bum- za 2 mesiace tehotná :grinning: No neviem, čo si vymyslím nabudúce :grinning:
Joj, ja by som to už tak dopriala Wejke aj Peťke :dizzy_face:dúfam, že aj na ne zapôsobí prichádzajúca jar tak ako na nás a pekne sa zvezú s nami v tomto boome :dizzy_face:
30. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay no ale mala by si zacat, ved za chvilu tu bude drobcek a hadam s nim nebudes chodit po restikach? :grinning:
30. mar 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak ta voda mi chybala :grinning: :grinning: a pernik vynecham :angry: to nejem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
30. mar 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, cim to je... ale ked tu mame stale taku zimu, aj sa patricne tulim k MM, ale asi nestaci... mozno na to treba konecne jar... :confused: :slight_smile:
30. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, tusila, ale nechcela som ti hovorit aby si skusala testik. Som myslela ze ms mala byt len tot a nie tak davno :unamused: Zle som pocitala. Ufff :angry:
Nadi, vsak, bude na mlieku a ked dojde, mame tu mlieko pre stenata, tak skusime ci mu narastie chvostik :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wejka no ja som si na to pocasie v LM nezvykla ani za 5 rokov, co som tam bola a ani neviem ci tam bolo niekedy teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji, presne tak, keď príde už aj k vám trošku slniečka, tak sa to určite podarí :dizzy_face: A to bude čoskoro, Ilko už hlásil od zajtra oteplievanie a pekné počasie :slight_smile: Kedy máš mať ms? aby sme začali počítať dni... :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, tak pred tulenim, treba vyhnat manzu na balkon slabo obleceneho :wink: Vraj robi chlad dobre bojovnikom za ludske prava :dizzy_face: tak treba vyuzit kym mate chlad :grinning:
30. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay :grinning: tak ty si riadne cislo, pekne zacni psenovou kasou, prejdes na krupicu a pomaly potom polievky, do pol roka to hadam zvladnes a pol roku zacneme niecim komplikovanejsim :wink: budem tvoj asistent cez internet :dizzy_face:
autor
Wejka mala teraz cez vikend :wink: Takze dalsi vikend priputat taniere :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Nadi, to nestacia granule????? :fearful:
30. mar 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie bohuzial nestacia :frowning2:
30. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hmmmm.... No tak to bude musiet MK navarit nez vyrazi zarabat na nas :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay, no vieš, keď mne mešká, tak ja to ani nejako neberiem moc vážne, bo mne sa to stáva často a môj cyklus je v priemere za posledné mesiace 32 dňový, niekedy aj viac, takže to nejako neriešim. Len teda ma štvalo, že ma to brucho bolí a bolí a dosť sa to stupńovalo každým dňom, chcela som si šlahnúť ibuprofen, ale reku radšej spravím test, keby nááááhodou :grinning: No to tiež robievam často pre tie bolesti, takže som bola presvedčená, že tam bude jedna čiarka ako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: A boli dve :confused: si myslím, do šlaka, ja mám ale smolu, ešte zrovna ja natrafím na pokazený test. tak som si kúpila druhý a ten to isté :grinning: tak reku takú smolu snáď až nemám aby boli pokazené obidva :grinning: Ale keď dr. povedal, že jeho sono je určite v poriadku, tak už som musela uveriť :grinning:
30. mar 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to chapem, ze nastve cloveka, jeden sa chce nadopovat liekmi a nemoze :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
A uz aj srdiecko videl? Alebo to este treba tyzden pockat?
30. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok