Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
8. apr 2009

No aj ja som zase už najedená, snáď mi to vydrží aspoń do pol tretej 😀 Zase som si porumázgala pri Malých ženách a je mi dobre 😀 Do kedy robíš, Weji?

weja
8. apr 2009

dnes len do tretej 😵 sa tesim, lebo pondelok aj utorok sme tu boli do piatej, kym som prisla domov bolo aj sest a dokopy nic som uz nestihla spravit... 😖 tak dnes sa dufam dostanem k zehleniu... ale inak sa na nejake velke upratovanie nechystam...
inak vcera mi prisiel ten Feminan elixir, co som si objednala, tak som si rano dala nalacno 15 kvapiek rozmiesanych vo vode ako je tam uvedene a nejako mi je z nich doteraz blbo... 😝 zajtra sa skusim predtym najest, ci to nepomoze... bola by celkom skoda, keby som to nemohla uzivat... 😒

halienka
8. apr 2009

No niektoré lieky je lepšie po jedle, fakt by bola škoda keby si to nevyužívala. Som zvedavá ako zaberú 😉 Ja som sa zas práve objednala k zubárke a hádaj na kedy mám termín: 8.júla. Bomba 😖 Neskutočne dlhé čakacie doby sú u nás. Aj u vás je to tak?

weja
8. apr 2009

dnes tu mame solo my dve...? 😀
tiez som zvedava, ci to zaberie, cykly mam sice celkom pravidelne, ale ten PMS ma raz znici... 😝 no je to zlozene asi z 3 byliniek a male mnozstvo alhokolu, chuti to podobne ako kvapky od kasla, cize nic moc... 😖 ale uvidime, co to spravi... 🙂
co sa zubara tyka - tiez som mala taku dr., ku ktorej sa objednavalo min. 2 mesiace dopredu a najhorsie bolo, ze este aj tak to mala vo zvyku min. raz presunut... 😠 potom som sa s nou asi pred 4 rokmi pohadala a tato pani "odbornicka" ma doslova vyhodila z ordinacie aj s kartou a bolavym zubom mudrosti... 😠 teraz chodim k takemu zubarovi, ktory je uz sice na dochodku, ale zriadil si sukromnu ambulanciu u seba doma a je fakt dobry 🙂 aj cakacie lehoty su uz minulostou... kazdemu ho vrelo odporucam, ale niektori sa boja, ze co ked chudak zomrie (lebo uz nie je najmladsi) a oni si zase budu musiet hladat noveho 😅 no to by ma momentalne ozaj netrapilo... 😀

halienka
8. apr 2009

Jéj, Weji, keby to nebolo tak ďaleko, tak sa hneď k nemu prehlásim. Táto zubárka čo mám, myslím nie je bohvieaká 😖 , pravidelne jej ja musím ukazovať kde mám kazy, ona ich jednoducho nevidí. Predtým som už od jednej tiež odišla, tá zas trhala zuby hlava nehlava, sa jej to nechcelo liečiť a opravovať, tak hneď vytrhnúť. Asi si budem musieť pohľadať niekoho iného, len či tu nájdem niekoho schopného. 😝
No veru sme tu len dve, akosi sú všetci fuč 😀 A keď už je aj Bay fuč, tak to je už čo povedať 😀

bay
autor
8. apr 2009

Tak uz som domaaaaaaaaaaa. Jednym z prejavou je chudokrvnost, co sposobuje malatnost a ked sa mi mysicka netesila ked som prisla, tak som vedela ze je zle. Bo ona inak vystraja pri vitani a vita aj pol hodku 😀 😀 Dnesna kontrola dopadla dobre, ze je uz za vodou. Len musi veeeela oddychovat, ze vcerajsia injekcia zabrala 😵 😵 😵Tak mi spravila mysicka zas velku radost.
Hlasim, ze som pribrala uz az 3kg. Ach jaj, ja tlstoch 😀 😀 😀 No a podla utz zodpovedame tyzdnom iba v niektorych parametroch a vo zvysku sme napred 😀 😵 Tak snad sa vyklube uz tak v polke augusta 😅

bay
autor
8. apr 2009

A k tym menam. My mame tiez kratke prieyvisko a rovno zacina s R 😅

Stena mi prave obziera predlzovacku, som zvedava ci aj zasvieti 😀 😀 😀

mery.maja
8. apr 2009

Ahojte kocky,Bay takze budete mat chlapceka 😵 no snad budu spolu chodit hravat futbal s nasim matuskom 😉
Aby som nezabudla Elis nove foto??si tam kocka 😉

bay
autor
8. apr 2009

Cau Mery, veru veru 😵 nas uz teda riadne trenuje 😀

mery.maja
8. apr 2009

Ano tak ta teda okopava?? 😀 vsak je to krasny pocit 😉 😵

bay
autor
8. apr 2009

Je to super 😀 vzdy mi to zlepsi naladu.
Len o tej stvrtej ked ma vykopal z postele.... 😒 😀 😀 😀

mery.maja
8. apr 2009

😵 a co je tu este nove?uz som tu dlhsie nebola

bay
autor
8. apr 2009

Uffff. Co je to dlhsie? 😅

mery.maja
8. apr 2009

no uz aj tak musim ist,som myslela nejake radikalne zmeny ci sa tu nieco udialo okrem toho ze Halienka je tehu napr.musim uz utekat 😅

m311293
8. apr 2009

ahoj holky, tak začnu pěkně popořádku.

bay, to je dobře že injekce zabrala, teď už to bude dobré. Proti tvému MK nemím nic, jen jméno Milan se mi nelíbí, já to mám spojené s jedním blbečkem a nemůžu se toho zbavit.

Weji a co takhle Viktorie, nebo Valerie. nebo si prohoďte iniciály. M pro holku, a V pro kluka ( vašík).

Leni, hlad je sviňa, já mám taky hled každé tři hodiny a těhu nejsem. V podstatě jíš zdravě, a podle zásad správného stravovaní každé 2-3 hodiny malé porce.

Vrátím se ke jménům, k nápadnému příjmení se má vybrat nenápané jméno. ne jako moje kamoška má dceru a ta se jmenuje Belinda Kuchťáková a syn Bernard Kuchťák. Tady to měkké příjmění tvrdé jméno ještě zhoršilo. nebo gabriela dabergerová. kdby neuměla R ne k nevím.
My jsme měli i pracovní jména. martinka byla žibřid a tomáš byl Chrudoš. A my jsme ho tak oslovali , že si všichni mysleli, že mu to jméno dáme. Jinak obě dvě jsou povolená jména v česku.

Leni , co jsou Malé ženy? neznám.

evitkamalicka
8. apr 2009

ahojky

bay gratulujem k chlapcekovi

halienka
8. apr 2009

No babky, ja päty vytiahnem a vy už frčíte 😀 Bay, super, že to dobre dopadlo 😎 Tak nech len myšička pekne odpočíva a všetko bude fajn 😉 🙂
Eliška, no ono je to síce zdravé jesť malé porcie každé 2-3 hodiny, ale v noci je to dosť na nervy, keď by si si potrebovala pospať aspoň 5 hodín v kuse a nedá sa 😝 😀 No ale vydržím, už som raz vydržala tak snáď aj teraz, len teda neviem ako budem vyzerať v práci taká nevyspatá. To zas pôjdu kšefty 😀 😀
Eliška, film Malé ženy nepoznáš? Možno to má v čechách iný názov. Hrá tam Winona Ryder, a na mená ostatných herečiek si neviem spomenúť ale ešte dve sú také dosť známe. Je to o 4 sestrách a ich osudoch, taký celkom pekný historický filmík.
Evitka a čo sa stalo, že nemáš foto? 😕

m311293
8. apr 2009

Leni neznám, asi se budu muset podívat po půjčovnách a kouknout.

m311293
8. apr 2009

matku hrála Susan sarandon? A ještě Kirsten Dunst, Claire Danes?

halienka
8. apr 2009

No presne, si to našla na internete? 😅

m311293
8. apr 2009

na http://www.csfd.cz/ , stihla jsem se podívat ina stránky videopůjčovny, ale nemají to tam

halienka
8. apr 2009

No snáď to niekde zoženieš, už je to starší film. 🙂 A niečo podobné je Rozum a Cit, poznáš?

bay
autor
8. apr 2009

Evitka, dakujeme 😵
Ani ja ten film nepoznam 😅

halienka
8. apr 2009

Baby, čo ste to za romantičky 😀 takýto film nepoznať 😀 😀

bay
autor
8. apr 2009

Ja romanticka????? Neurazaj, hej 😀 😀 Nie je v tom psi hrdina, nepozeram 😀 😀

halienka
8. apr 2009

Bay 😀 😀 😀 sorry, som sa ťa nechcela dotknúť 😀 Tak tebe by sa páčil film Tak dobre ako sa len dá (alebo Lepšie to už nebude) - poznáš? Tam hrá krásne psíča dosť dôležitú rolu 😉

m311293
8. apr 2009

Rozum a cit poznám.
Bay, teď koukám že to bude kluk. tak mi vyšla předpověď 😀

bay
autor
8. apr 2009

jj poznam 😀
My sme ocakavali trhak - reklamu na Euroveu, ale nakoniec to zostrihali bez nasej Baylinky 😢 😢 😢 Tak to by sa bol isto stal moj najoblubenejsi film 😀 😀

halienka
8. apr 2009

Bay, tvoj Mk musí byť šťastím bez seba z pokračovateľa rodu 😀 no nie? 😅

bay
autor
8. apr 2009

Elis, vysla, len som ti nehcela na rovinu napisat ze si bosorka 😀 😀 😀 (teda v dobrom myslene) 😅