Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
14. apr 2009

Weji, len neviem o koho sa teraz bat ci o cicu ci o manzela 😀 😀 😀 Moj by sam navstevu veterinara asi nezvladol 😔

halienka
14. apr 2009

Bay, ono sa asi teraz tak poisťujú tí zamestnávatelia, radšej dajú zmluvu na dobu určitú a keby čosi, majú pokoj. 😝

bay
autor
14. apr 2009

Leni, ved hej, im je to jednoduchsie 😔
Mne je dnes nejak zle asi pojdem na pol dna domov, bo v tejto firme kyslik a teplotu pod 30 asi ani nepoznaju 😢

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
halienka
14. apr 2009

Chúďa moje, u nás zas v robote je kosa, vonku teplo a tu kosa. ja zatiaľ držím nevoľnosti pod kontrolou a zisťujem, že je mi lepšie keď stále priebežne niečo hryziem, ako keď sa raz za dve hodiny najem viac. Asi to budem musieť takto robiť. Dnes ma prišla pozrieť do práce mama a tak som už nevydržala a prezradila som jej to a ona sa hneď rozplakala, až ma to šoklo 😕 😀 Ako ju poznám, tak som čakala skôr komentár typu: len či to dobre dopadne! 😀

bay
autor
14. apr 2009

Leni, tak len hryzkaj 😉 No mamy vedia aj po tolkych rokoch soknut 😀 😀

halienka
14. apr 2009

No moja teda hej 😀 Ja som u nej zvyknutá na katasrofické scenáre, vždy ju musím presviedčať, že nemusí všetko len zle dopadnúť 😀 A teraz ona začala mňa presviedčať 😀
A už ti je lepšie?

bay
autor
14. apr 2009

Klima slavnostne zacala fungovat, tak je to lepsie. aj obedik pomohol 😉

sonicka07
14. apr 2009

leni,som moc rada,ze je vsetko v poriadku a srdiecko bije. hladala som v albumiku fotku,ale nenasla som. tak nabuduce vypytaj. drzim palceky.
my sme ok,mala akurat spinka a manzel je na zachode,tak som sa konecne aj ja dostala na net. uf idem rychlo hodit nejake nove fotky. papa

m311293
14. apr 2009

Ahoj holky, myslela jsem že večer něco napíšu, ale přišli jsme pozdě a než jsem se nachstalo tak se mi nic nechtělo. Tomík nevíc doatl zánět spojivek a tak jsme včera léčili.

Leni, to je fajn, že je všechno v pořádku, chudák mamka 😀 taky ji to dostalo. a uvidíš třeba to před švagrovou chvíli utajíš a pak jí požádáš aby ještě chvíli mlčela.

Weji my hrudka říkame sýru co se dělá z vajec a mlíka, a to z rohlíku je nádivka a tu peču v troubě. To se dělávalo na východě, a evidentně v různých částech slovenska se dělá něco jiného. Tady se nic takového nejí, a já dokonce kombonaci, uzené-klobása-sýrek-nádvika-křen-mazanec naučila jest i svého MM. ale když to někomu řeknu tak převrací oči. Já k tomu jím ještě červenou řepu a to už nekteří vůbec nechápou.

leni, my jsme spolu byli, bo mně začalo bolet v krku a je to dost síla. Ani můj opblíbený marcipán mi nechutná.

skybaby
14. apr 2009

ahojte babulky, ani sa nejdem snazit vas docitat ... ja som mala take strasne frmoly v robote ze som ani nevedela ako sa volam 😀 a cez sviatky som sa k pocitacu ani omylom nepriblizila, dnes som v robote teda mala co robit ale uz je to kludnejsie 😉 zajtra vecer idem na poradnu tak dufam ze bude vsetko ok a dostanem aj knizku 🙂
leni velkaaaaa gratulacia k srdiecku a urcite to dobre dopadne 😵
tusim tu bola aj nejake debata o syre, ja som sa opat zamilovala do syru ktory sa vola blatacke zlato, je to nejaky cesky, elis nepoznas? neviem sa ho dojest 🙂
bay tebe sa ako dari?
dufam ze mi podari tento tyzden castejsie s vami popisat 😉

bay
autor
14. apr 2009

Ahoj Jani, no ja sa mam priam priserne, spala by som a hladna som 😠 ale inak supeeeeer 😀 😀 Drobcek nejak v praci viac kope ne z doma, tak neviem ci sa mu tam tak paci alebo nepaci 😒 😀 😀 😀 😀
A preco by nieco nemalo byt ok??? 😠 Jasne ze bude vsetko supeeeeeeeer a aj novu knizku do kniznice dostanes 😀 😀

m311293
14. apr 2009

Sky to víš že ho znám, já kupuji ten se zeleným pepřem. Mně moc chutná kozí sýr, ten je takový pikantní.

skybaby
14. apr 2009

bay ten tvoj optimizmus je super, ty si tu take nase slniecko 😎 ja som tiez hladna ale nevladzem vela naraz zjest, zatial som vobec nepribrala a pri dvojkach som veru uz mala nejake tri kila navyse 😉 s tym tvojim drobcekom v praci, no neviem neviem, ja by som skor bola za to ze protestuje, hlavne ked ste mali take teplo ... inak tie mena co mate vybrate, ja hlasujem za michala, to je moj muz 🙂 ale asi nemam poradny hlas, no ale nevadi
eliska ja som si aj teraz po praci musela ist kupit, mne najviac chuti ten klasicky a kupila som si aj do zasoby 😀
ideme gratulovat svokrovi, tak padam ale dufam ze sa mi zajtra podari ukazat 😉

weja
14. apr 2009

no tak som vas pekne docitala... 🙂
v prvom rade - Leni, mooooooooc mooooc gratulujem k srdiecku 😵 a viac-menej aj k maminej reakcii 😀 no ta starsia generacia sa nezaprie - vacsina proste MUSI spomenut nieco negativne, to uz je skratka v nich 😅 ale hlavne je, ze sa vsetci tesite... 😵 a my sa tesime s vami 😀 a spravny dotaz - kde mas fotku??? 😕
s tou zmluvou je to presne tak - uplynie doba urcita a vsetci ta maju na haku... 🙄

Bay, no nahodou MM sa o Richarda stara ako o vlastne dieta 😀 ked byval este u nas (cca pred rokom) a prestal zrazu zrat, tak MM bol schopny s nim ist k veterinarovi aj 3x denne na infuzie 😀 a nas rozmaznany chlpac si na to tak zvykol, ze si potom sam nastupoval do tasky, doslova sa na tie infuzky tesil 😅 hypochonder maly je to... 🙂 a dnes uz bol samozrejme uuuplne ok 😵 ale MM ho postriekal nejakym sprejom proti kliestom, vetos vravel, ze to ma celkom dobru uspesnost, tak dufam, ze sa ho uz nic nechyti... 😝

Sky, tiez zazivam taky frmol, ze neviem ani ako sa volam... 😝 vela ludi teraz u nas konci, takze mame strasne moc roboty s vystupmi, odhlaskami, zapocatmi, atd.... 😝
prid sa potom pochvalit s tehu knizkou 😉

Elis, my taku "nadivku" aj varime v kapustovej polievke 😵 vola sa to ze "slepa kura" 😀 dodnes netusim preco... 😅
a z coho ta boli hrdlo? nepojedla si moc zmrzliny? 😀 😉

bay
autor
14. apr 2009

Jani, obavam sa ze MK neda na tvoj hlas 😀 a vyber je na nom 😉
Som vam toho chcela viac napisat ale dosiel MK s nakupom tak som musela utekat, nie len kvoli jedlu ale aj MK aby nemal reci ze sedim za PC a nic doma nerobim 😅
Mne je posledne tri dni nejak tazko z jedla. Ako tak to viem zlepsit ovocim, ale inak des 😔

m311293
14. apr 2009

weji. kdybych aspoň jedla zmrzku 😀 ale asi to bude z piva 😀

bay
autor
14. apr 2009

Weji, mi doma robievame stratene kura 😉 😀
Elis, tak si daj zmrzku 😉 moja mama vzdy hovorila, bud ti to pomoze alebo ta to dorazi 😀 😀 😀

m311293
14. apr 2009

bay, dala bych si ale jestli mně dorazí tak nevím, protože v sobotu i v neděli hrajeme, tak nevím jak by to dopadlo, kdyby 3.nejdůležitější postava nemohla mluvit 😀

halienka
14. apr 2009

Ahojte babky, ja som z toho prvého dňa v práci po maródke akási odrovnaná, už hodinu vyzyvujem a asi pôjdem pekne krásne do hajan. Ďakujem vám všetkým za gratulko, ja tiež dúfam, že bude všetko o.k. Teraz to bude na nervy vydržať viac akomesiac do ďalšej kontroly, ešte dobre že chodím do roboty, aspoň mi to rýchlejšie utečie 😝 😀
Eliška, tak aj na teba to prišlo v takúto jarnú dobu, myslím teda to hrdlo? To je ako najust, cez zimu človek vydrží a príde jar a je to tu. S tou zmrzlinou som to aj ja raz skúsila, ale mňa to vtedy veru dorazilo a zabrali mi potom už len antibiotiká. Mne osobne zaberá vcelku dobre kloktadlo Tantum Verde. Tak skús buď niečo kloktať alebo tie cmúľacie tabletky. Možno z toho niečo zaberie.
Sky, ty to moc nepreháňaj s tou robotou, nezabudni na porekadlo, že čo môžeš urobiť dnes, neurob ani zajtra a budeš mať dva dni voľna 😀 😀 musíš myslieť na seba v prvom rade 😉
Weji, toho tvojho kocúra by som chcela vidieť, to musí byť číslo. Väčšinou mačky mraučia ako besné, keď ich čo len niekde prevážajú, už sú z toho v šoku. Ten váš kocúr musí byť výnimočný 😀 😀

bay
autor
14. apr 2009

Elis, prerobite na pantomimu 😀 😀 😀

m311293
14. apr 2009

Leni já to znám trochu jinak: " co můžeš udělat dnes neodkládej na zítra ale na pozítří, protože je možné že to nebudeš muset dělat vůbec"

bay
autor
15. apr 2009

Krasne slnecne rano vam zelam 😉
Mne sa v noci snivalo, ze som v praci zaspala a zobudila sa az ked bol cas ist domov a dnes to asi aj v reali uskutocnim 😔 Ten parchant maly zacal o stvrtej zavijat. Tak som matku nahnala do ohradky, kde vydrzala asi 5 minut, ale asi ani tolko ee. No ako tak sa mi aj v tom kravali podarilo zadriemat. 5.50 uz taky vreskot, ze ho museli minimalne rozkuskovat. Mama samozrejme zalezena pri dverach, co by sa venovala stenatam a nas nechala spat 😠 😠 ved cim skor vstaneme tym skor pojde von, nie? No nie 😠 Tak to som uz vstala, popratala stenatam, dala im jest, samozrejme jedla iba princezna, bo parchant nemal pri zavijani cas 😠 😠 😠 😠 6.25 som odisla z domu (ani na zachod som nestihla ist ako som rychlo zdrhala) a nechala toho hnusaka na manzela, ktory sa uz vyhrazal ze ho splachne v zachode, len riesil ci sa nam zachod neupcha 😠 😠 😀 😀

weja
15. apr 2009

dobre ranko 🙂
Elis, nech ta niekto predabuje, ak ta to uplne dorazi... 😀 😉

pekny den vsetkym 😎 idem zasa makat... 😖

bay
autor
15. apr 2009

Elis, ja to poznam, co mozes neodkladaj na zajtra ale na pozajtra a mas dva dni volna 😉 😀
Ale tvoja varianta sa mi paci este viac 😀 😀

halienka
15. apr 2009

Ahojte babenky, všetkým pekné ráno prajem 🙂 Bay, tak ty budeš taká vycvičená pri tých tvojich šteniatkach, že keď príde bejby, tak ho zvládneš ľavou zadnou 😀 😀 A čo preboha ten maličký tak strašne kňučal? Či len preto, že nebola s ním jeho mať? 😅

halienka
15. apr 2009

Haló babky 😕 zas tak tvrdo pracujete? 😅 😀

bay
autor
15. apr 2009

Sa mu nepacilo ze je zavrety v ohradke a chcel volnost, behat po byte a robit neplechu a okusovat na co narazi 😠 😠
No ja som mala cele doob meeting, ktory bol uplne zbytocny 😔

skybaby
15. apr 2009

ahojte 🙂 no bay maloktory meeting byva uzitocny hlavne vo vacsich firmach je to o nicom, ja sa tu dnes zasivam, kolegovia aj so sefom boli vcera pit az do rana tak su vsetci nepouzitelni, tak sa snazim byt nenapadna a ked nepracuju oni tak ani ja 😀
bay a steniatka si nechavate ? my sme so segrou vzdy chcelo psa a nasi nam ho dovolili az ked sme sa prestahovali do domu a nakoniec sa z neho stal tatov milacik a najviac sa mu venuje

bay
autor
15. apr 2009

Jani, psa urcite nie!!!!! Toho by som najradsej dala uz teraz prec 😠 😠 keby mal niekto zaujem o mileho hunateho havinka dajte vediet 😀 😀
Princeznu aj by som chcela, aj si myslim ze to nie je naj napad k malemu 😔 Ale kedze som prisla o mysicku a toto je jej uplna kopia (aj povahou sa dost podoba) tak mi srdiecko za nou pisti, ze mysicka moja 😔 😔 Aj si raz tyzdenne pri nej poplacem, ale asi pojde tiez z domu 😔 😔 MK sa sice tvari, ze si po sezone vezmeme mysicku spat, ale agi sezona ma 9 mesiacov 😔 takze si ju ani moc neuzijem doma a navyse ju nedokazem nosit do schodov aj s malym a nechat maleho pod schodami ci nad schodami kym vynesiem mysicku nehrozi. a ani ona by tam neostala sediet 😔 Takze sa mu snazim verit ze sa mi myska vrati, ale akosi mi to nejde 😔 😢 😢 😔