Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
16. apr 2009

Dani, ja som skor myslela no foto drobca, ale teda pochvalim aj tvoju foto 😀 😀 To si pamatam, som prespala prve tri mesiace 😀 😀
My dobre. Drobcek ma zrovna kludove obdobie. 😀 Ale je mi jasne ze akonahle vyrazim na obed tak ozije 😀 To on vzdy 😉 😀 A rano sa stazoval na budik 😀 Jak zavonil tak zacali kopance a stuchance do oboch stran brucha ako sa asi pretahoval 😀 😀 A zas dostal na ranajky nutelku, tak je teraz dobrucky 😉

bay
autor
16. apr 2009

A vcera MK neoficialne priznal, ze bude nas drobec Misko. Som mu hovorila, ze nech mi da vcas vediet, ze nech viem ako mu hovorit uz ked je v brusku. A ze je mi jasne ze je viac nakloneny Misovi - priznal (je to meno po jeho otcovi a ten mal teraz aj vyrocie smrti aj 'narodky' tak MK je jasny) a ze kvoli mne sa nemusi tvarit ze Mareka vobec zvazuje ak je presvedceny ze chce Misa. Tak len zahlasil ze ma lubi a dal mi pusu. A boli sme vybavco a to je jeho potvrdenie ze mam pravdu. 😀 😀

bay
autor
16. apr 2009

A zas si pisem sama 😀
sa mi nece robit 😅 Ale si vravim, ze bud. tyzden budem mat zas vela roboty, tak sa dnes mozem flakat, zajtra celodenne skolenie 😉 Tak na co sa do niecoho pustat... sa uz neoplati 😉

danka24
16. apr 2009

bay nepises... takze az teraz som si vsimla ze cakas chlapceka to je supeer Misko 😀 no akurat sa narodil mm bratrancovi v noci tiez Misko a aj zuul zajtra ma cisarak a bude mat Miska tak sa tu vali..
no a drobcovu fotku nemam ale ked budem mat tak pridam idem o tyzden do poradne takze uvidime..

bay
autor
16. apr 2009

Ideme papat, zatial pa 😉

halienka
16. apr 2009

No začala zdá sa Miškománia 😀 aj jedným známym sa pred týždňom narodil Miško 😀
Bay, ja už som dnes na tom ako ty minule, už tertí deň som nebola na velkej a brucho mám ako v 4. mesiaci 😀 už musím s tým niečo robiť lebo ma rozdrapí 😀

weja
16. apr 2009

Miskomania.... 😀 ja ziadneho maleho Miska nepoznam, s tym musim cosi spravit... 😀
aj mne sa paci Michal viac ako Marek 🙂 Bay, takze ste vybrali dobre... 😀

Dani, tak na tu drobcovu fotku sme zvedave... 🙂 Zuul ma zajtra cisarak...??? 😲 preco? 😕 boooze, ale to ubehlo... nejako nestiham evidovat ako vam tie tt pribudaju... pozdrav ju... 😉

Leni a nezaberaju na tu zapchu ziadne overene recepty? 😕

halienka
16. apr 2009

Ahoj Weji, ja som zatiaľ neskúšala nič, dúfala som že to príde samo 😀 No ale asi už musím s tým začať niečo robiť 😝 😀 Ako sa máš Weji?

bay
autor
16. apr 2009

Leni tri dni a nic neksusas 😠 😠 Pridem ti dat na zadok!!! Ja som minule pre istotu kupila balicek susenych liviek pre pripad krizy ze snad zas ukecam Miska, ze slivky su lepsie ako glycerin 😀 Ale zatial ostali nedotknute. Jupiiii.
Weji, ona ma nie som si ista ci kvoli ociam alebo niecomu takemu ho musi mat, ze by jej to poskodilo 😔
Tak aspon v niecom budeme in 😀 😀 Ja myslim ze Misko aj Marek su popularne stale 😉 len Marekovi by sa asi potesil Dr. a kedze aj on je Marek 😀 Snad to nebude brat osobne, asi mu to radsej nepoviem 🤐

bay
autor
16. apr 2009

Leni, chapem ze sa z tohto stavu aj tesis 😀 😀 A inak ta to tvoje brusko pocuva?
A dnes misko nekopal ani cez obed ☹ 😢 Zacinam byt z neho na nervy 😠

bay
autor
16. apr 2009

Ja mam o necele 2 tyzdne 3D 😵 to je cupi dup 😵

m311293
16. apr 2009

ahoj holky, už jsem doma, protože jsem přišla o hlas. jen chraptím a sípám.
To jsem zvědavá co budu v sobotu dělat

bay
autor
16. apr 2009

Eliska 😔 sup satku okolo krku, horuci cajik s medom a citronom a pod duchnu!!!!
A ta zmrzka by ti neublizila 😉 By si prisla o hlas o den skor 🤐
Verim, ze v sobotu uz budes pekne rozpravat 😉

m311293
16. apr 2009

Včera jsme měli zkoušku a hned na začátku mám 8 stránek textu a protože hraji čertovu bábu, tak u toho musím strašně řvát, a nechala mně dělat osmkrát. Ráno jsem sípala, pak jsem něco řešila ve fabrice u mašin, kde musíš taky řvát a bylo to. Zítra si asi vezmu dovolenou a asi půjdu na krční. ať mi něco dá.

Leni, leni, zase si nespokojená 😀, furt průjem, teď zácpa, a zase špatně.

Bay, Michal je pěkné jméno a i varianta Michael je hezká. to měla být naše Marťa kdyby to byl kluk. Myslím že k vašemu příjmení pasuje víc než marek nebo Richard. Zrovna včera jsem nad tím přemýšlela, že když bude Richard že to bude samé R.

Weji, my jsme 23 partají, a kromě dvou ( z toho jednoho ukecáme) souhlasí všichni. Mm dělá domovního důvěrníka a včera do 11. tady něco řešil a pak z toho nemohl spát. normálně jsme viděla jak mu buší srdce. a to ležel zády ke mně. Ale vinu na tom nese i stavební družstvo, protože má nesmyslné požadavky, co se týká souhlasu s rekonstrukcí a ty požadavky jsou současně v rozporu se stanovami. a důchodce jsme nalákali na snížení vydání za teplo.. zateplením a plastovými okny se dá ušetřit až 40%, a přitom by se ani nemusela zvedat částka do fondu oprav, protože to co platíme dnes pokryje splátku úvěru.

m311293
16. apr 2009

Bay, kolem krku mám omotanou plínku a čaj teprve bude. A za chvíli jdu stejně k zubaři, bo mi během 2 týdnu, upadli kousky zubů na dvou různých místech v držce. 😀 😀

halienka
16. apr 2009

Bay, tak ono sa mi to bežne naštartuje samo keď už sa taký zázrak stane že ja mám zápchu 😀 tak preto som doteraz s tým nič nerobila. A fakt je pravda, že vždy lepšie zápcha ako hnačka, aspoň v mojom prípade. 😝 😀
Eliška, no čo už narobím, keď som raz taká 😀 😀 😀 ale pozitívne je, že sa na tom väčšinou zabávam, až pokiaľ nie je ozaj veľmi zle 😝 😀 No s tým hrdlom ti to veru nevyšlo a fakt neviem či sa to dá vyliečiť tak rýchlo. A nie je niekto, kto by ťa mohol v tom divadle zastúpiť?

halienka
16. apr 2009

Jéžiš, akú fuchtlu zákazníčku som mala 😀 No niektorí ľudia nemajú chybu, to vám teda poviem. Som zvedavá ak sa vráti ako to s ňou ešte dopadne, zatiaľ som jej robila len ponuku, ale už aj to stálo za to, tak plietla rozmery a počty okien, že ak to bude pasovať tak to bude asi zázrak a ešte dokázala pri tom byť aj arogntná 😎 no neni nad to zraziť sa s arogantným blbcom 😀 To len takú pikošku na dnes 😉

m311293
16. apr 2009

Leni, zastoupit mně nikdo nemůže, bo hrajeme všichni. Snad nějaká kalciovka by pomohla, či co.. Tak dne sbude u nás ticho, a děti se budou mít, bo matka po nich nebude hulákat, aby si uklidili.
Opět moje oblíbemí Murphyho zákony: Vodík a lidská blbost jsou všudypřítomné. Blbos´ti se nevyhneš, mně zase v práci serou když mi lžou, vědí že nemám odborné znalosti a něco mi řeknou, já jim uvěřím, někde to použiju a pak je zle. Dvě věci na světě nesnáším, a to je když ze mně někdo dělá debila, a když mi lže.

bay
autor
16. apr 2009

Elis, ved preto sme Riska zamietli este zo zaciatku 😅 Tak drobec nebude mat meno po pradedovi ale po dedovi. A uz kope, uz som spokojna 😀
Este mi napadlo davaj si cisty med po lyzickach. Par krat za den. Hodne to pomaha na hlas
😉 A uz sa prestan tolko byt, bo budes ako hokejisti bez zubov 😀 a nebudes moct pouzivat tohto smeja 😀
Ja sa posledne dni zabavam na tom mojom programe s ktorym robim. Za posledne dva dni sa na nom posra.. (aspon viem kam odisli Lenkyne hnacky a mne neva ak tam aj ostanu 😀 🤐 ) co sa dalo aj nedalo. 😀 😀 Tak uz druhy den konikujem 😀

bay
autor
16. apr 2009

Jooooj, jak ma vytacaju tie zenske s kocarmi na kuchajde 😠 😠 si tu chodia po slniecku rovno pod mojim oknom akoby nebol pracovny den 😠 No a o tych studakochani nehovorim 😠 😠

bay
autor
16. apr 2009

Elis, co je certova baba? 😅

skybaby
16. apr 2009

ahojte 🙂
elis k tomu vasmu blbeckovi - ja som pozeral teraz obciansky zakonnik a ten musite mat aj vy rovnaky a tak sa pise ze o nakladani so spolocnou vecou rozhoduju spoluvlastnici vacsinou a tym sa mysli jednoducha vacsina, cize ziadne dve tretiny alebo nejake percenta, proste nadpolovicna vacsina
este budete mat asi aj nejaky zakon ohladne vlastnictva bytov a podla toho nasho staci na nejake rozhodnutie nadpolovicna vacsina hlasov vsetkych vlastnikov ... takze by nemalo vadit ked ten jeden s tym nesuhlasi 😉
vidis bay ja som hlasovala za miska a vyslo to 😀 aj by som chcela miska, ale tak sa vola muz a mne to pride blbe aby sa volali rovnako , tak misko nebude 😒
wejka doki sa to snazil vsetko dobre preskumat a tvrdi ze babatko je jedno 🙂 ale byvalo mi aj menej zle a bola som menej unavena ako pri prvom tehu tak mu verim 🙂 uz samozrejme nemam toho co pri prvom tehu
leni takze hnacka ... ja mam kupene lanove semienka aj slivky ale najlepsie zabera ten glycerin 😠

weja
16. apr 2009

Bay, akurat som ti chcela povedat, ze kamoska si v tehu, ked sa jej mala dlho "neozyvala", tak si lahla na chrbat a mala hned zacala kopat 😀 asi tu polohu mimi nemaju radi 😅 ale potom ma napadlo, ze si v praci, tak neviem, kde by si sa natiahla - na zem alebo na stol...? 😀 😀

Leni, no tak poskusaj nejaku vlakninu, alebo slivky alebo pohar teplej vody nalacno... 😝 snad budes mat nablizku nejake wc, ked to prepukne 😀 😉

Eliska, tak si len pekne setri hlasivky, nerozpravaj ak to nie je nutne... kalciovka je dobra na hlasivky, ale obavam sa, ze tak rychlo nereaguje... ☹ zda sa mi, ze aj Tantum verde trochu zabera pri hlasivkach...

weja
16. apr 2009

Elis, problemy s bytovym druzstvom mame aj my 😠 uz sme kvoli nim prisli o pekne peniaze, pretoze zaplatili zateplovacej firme zalohu z nasho uveru a po par dnoch zrazu z nicoho nic v nasom mene odstupili od zmluvy 😠 samozrejme za nasim chrbtom, my sme o tom ani len netusili a samozrejme v zmluve bolo, ze zaloha v tom pripade prepadne v prospech tej firmy... 😠 hold - smola... 😠 takze teraz sa s nimi sudime 😖 ale cele je to podozrive, ktovie, ci sa nechystali urobit nejaky podfuk s tymi peniazmi... 😝

bay
autor
16. apr 2009

Weji, no vtedy su tam asi trosku stlacenejsi tak lepsie citit pohyby 😉
Leni len opatrne s tou likvidaciou zapchy, nech to zas neprezenies 😉

halienka
16. apr 2009

No nebojte sa babky, sprosto povedané, začala som poprdkávať a to znamená, že sa črevá už začínajú hýbať, takže dúfam že do večera sa nejakého nákladu zbavím 😀 😀 😀

m311293
16. apr 2009

už jsem zpátky od zubaře, za měsíc znova budeme mi dělat korunku,. tady je takový klid, mlčím maximálně šeptám.
Bay, co je čert to víš, takový rohatý s ocasem, co dělá doprovod andělovi a Mikulášovi, tak jeho mamka, je čertova máma, a jeho babička je čertova bába, no tu hraji já. 😀

bay
autor
16. apr 2009

Aha 😀 😀 cize certova babca 😀 vsak poviem neeeeeee 😀
Tak ja som nastvana na tu nasu socialku 😠 😠 😠 Mi poslali debily PNku postovou poukazkou hoci som vypisovala ze chcem na ucet a cislo uctu. No proste uradnici 😠 😠 A ja sa teraz ako amgor mam repat na postu... No ze mohli poslat viac penazi ani nehovorim 😠 Tak mi pokazili dobru naladu, bo ist na postu je zabita hodina zivota plus tie peniaze dostanem ash a na co mi budu cash??? 😒 Co sa s takym niecim vobec robi??? Tak im tam zajtra rano pekne zavolam a vynadam. Nic si sice nepomozem, ale aspon si ulavim 😀 😠 😠
Leni, sorry za vyrazy ale ja ked som mala zacpu tak som prdela na cely svet aj dva dni a skoncilo to len pri tych "silnych slovach" 😀 😀 😀 😀

bay
autor
16. apr 2009

Nejak mi notas vynechava pismenka 😒 😒 😒

bay
autor
16. apr 2009

Nejake ticho.... 😒