Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

danka24
19. apr 2009

achooojteeeee tehulky a mamicky

bay
autor
19. apr 2009

Cau tehula 😉

danka24
19. apr 2009

tak co uz si poriadne umyta 😀 😀

danka24
19. apr 2009

co mas nove ako Misko?

bay
autor
19. apr 2009

jj. a nechty lakujem uz pol hodinu. Najprv som mala prst v jednej seltiackej tlamicke a teraz akosi furt tukam do notasa 😀 😀 a nahadzujem foto na net 😉

weja
19. apr 2009

neberte mi romanticke iluzie... 😀 😀
dufam, ze aspon jednemu z dvojice sa bude chciet... inak by to bolo asi na dost o nicom... 😅

Elis, a nebolo ti samej smutno? 😕

bay
autor
19. apr 2009

Weji prepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac 😀 😀 Janse ze to bude romantika, ze Mk dorazi z prace a uz vo dverach z neho ztrham oblecenie 😀 😀 😀
Ale tak vies, ked sa nebude dat vystvat Misko na svet podobrom, tak to pojde nasilim 😀 😀
V poslednej dobe mi Bay casto lihava uchom na bruchu tak by ma zaujimalo ci pocuje Miska a ci tomu rozumie 😀 😀 😒

m311293
19. apr 2009

weji byla se mnou Martinka, navíc tam byl tchán i tchýně, v neděli jsme se vraceli domů, v pondělí jsem šla k doktorovi, pak se tam vrátila a Mm za náma přijel i v týdnu

bay
autor
19. apr 2009

Tak to si si tej samoty moc neuzila 😀 😀

m311293
19. apr 2009

co bych tam sama dělala? obchod otevřenej jen do 10:00, hospoda žádná, v televizi 3 programy, pohnout se nemůžeš, co by tam se mnou marťa dělala, kdybych začala rodit?

bay
autor
20. apr 2009

Dobre ranko 😵 Tak ja som v noci zas hviezdila. Dobry sen... Som bola zlodej v zlodejskom duu. Zameranie - kradnutie diek na plazi 😀 😀 😀 😀

halienka
20. apr 2009

Ahojte babky mojééé 😀 😀 No ja sa tuším k počítaču dostanem častejšie v robote ako doma. Včera nebola šanca a keď by sa aj chvílu dalo, tak prišiel brácho s Lukim a s mamou na návštevu. ale veď som sa tešila hlavne s malého, trochu som ho dodžubala, bo vraj začína papulovať, holt pomaličky sa nám blíži puberta. Ešte šťastie, že učenie mu zatiaľ ide ľavou zadnou 😉 🙂
Joj mne je dnes tak zle, že hrúza, zas ma ráno prehnalo a to sa mi aj nevolnosti hneď znásobia. Kde je moja drahá zápcha!? 😀 Sedím tu v robote a zvracanie mám doslova na krajíčku, stačí mi škaredý pohľad 😀 a letím. 😝
Eliška a čo moja potrebuješ prebrať? Som rada, že to predstavenie si zvládla, z divákov si nič nerob, ich chyba že sa nevedia baviť.
Bay, no kradnúť deky na pláži, tak to už je fakt čisté zúfalstvo 😀 😀 Pozdravuj Miška, nech len kopká ďalej a bolo by fajn naučiť ho, že keď máš takýto uhnutý sen, aby vtedy kopol a zobudil ťa 😀 😀
My si zvykáme na kocúra a kocúr na nás, ale myslím, že už je to vcelku v pohode, je to kastrát, takže moc nevyvádza a je teraz taký ustráchaný, že stačí na neho pohľad a už vie že tam nesmie 😀 samozrejme mňaukaním zaprotestuje ale poslúchne 😀 Inak je to zábava pozorovať ho ako všetko skúma.

skybaby
20. apr 2009

ahojte 🙂 ja som spala skoro 12 hodin uplnaaaa parada
bay to nie je spravodlive, mne sa nikdy nic nesniva ... alebo sniva a nepamatam si to
leni dufam ze to predychas a tvoje nevolnosti si neodnesie nejaky zakaznik 😀
weji my sme neboli vo viedni na nakupoch ale v takom morskom akvariu na vylete a bolo super, inak ja uz sa zacala nakupovat vecicky pre mimi ... mam asi styri kusy ... pri prvom tehu som nic nekupovala lebo moj muz je strasne povercivy a aj tak to nepomohlo, tak teraz kaslem na to naposledy som kupila take body tom & jerry kde je napisane born to be lucky a to sa mi strasne pacilo 🙂
inak ideme dnes na pohreb muzovmu dedkovi a okrem toho mame dnes presne pol roka co nam pipinky zomreli tak uz nech je ten den za nami (mam sice aj narodky ale oslavna nalada nejako chyba)
ale neboj bay ja viem vsetko bude dobre a ja som aj tak optimistka 😉

halienka
20. apr 2009

Ahoj Sky 🙂 ja už mám tiež taký prístup ako ty, minulé tehu som v tom osudnom 24tt nemala kúpenú ešte ani jednu jedinú vecičku, tiež som sa bála a vravela si, že až na poslednú chvíľu. Ale teraz to kašlem, keď mi prestane byť zle, tiež pôjdem niečo pekné popozerať 😵 😀 Keď to má výnsť tak to výnde aj keby neviem čo a keď nemá, tak sa môže človek aj rozkrájať a nepomôže to. Podstatné je aby sme sa udržali v psychickej pohode, no nie? 😉 😀
Zákazník tu zatiaľ žiadny nebol našťastie a už mi aj začína byť trochu lepšie, tak dúfam, že sa pomaličky nejako zhrabem 😀 ale pravdu vám poviem, najradšej by som ľahla a spala 😀

skybaby
20. apr 2009

leni to som rada ze nie som v tom sama co sa tyka tych veciciek 🙂 mna prave to nakupovanie privedie do tej psychickej pohody, proste si nepripustam ze by sa nieco malo stat a naposledy som mimi chcela odmenit za to ze na kontrole vsetko dobre dopadlo 😀
ja som sa v noci tak fantasticky vyspala ze som dnes normalne fit 😎

bay
autor
20. apr 2009

Tak sa len narychlo hlasim z prace, zas nic nestiham 😔 samy meeting a ze potom nestiham robit co mam 😀 😀 😀 A aj som zabudla co som vam to chcela napisat 😅
Leni drzim palceky nech ti to co najskor prejde a mysli ze ta tvoja zapcha zasla na navstevu ku mne, tak som ju rano hned vyhnala ze nech upaluje k tebe, tak snad uz dorazila 😀 😀 😀 No minimalne odomna uz odisla.
Jani, pri prvom sme ani mi nic nekupovali, nie ze by som za tu kratku dobu stihla 😅 Druhykrat sme to ani nikomu nepovedali, teda okrem mojej mamy a par ludi na to doslo samych ked som sprintovala na WCko. a nic nepomohlo. Takze kaaaaaaaaaslat na to a hura na nakupy a vyhasit to do radia 😀 😵

bay
autor
20. apr 2009

Vsak Nelinka mala zavedene, ze Karolinke kupila za kazdy tyzden jednu vec 😀 😀

halienka
20. apr 2009

No mne už je lepšie, napchala som do seba jeden šúľok čevabčiči 😀 dúfam, že to zostane bez negatívnej odozvy 😀 akurát že spať sa mi chce stále, no doteraz som mala aspoń nejakú robotu tak ma to udržalo pri vedomí, ale teraz už ani tú nemám, tak neviem či tu nezalomím 😝 😀
Babky, nevideli ste vo Voľnej diskusii je téma Sťažnosť či nie? a je tam video ako zaobchádzala sestrička s novorodeniatkom po narodení, no teda to je neuveriteľné ako to dokážu hrozne tie sestričky brať, ako kus mäsa 😔

bay
autor
20. apr 2009

Musim pozriet, aj je tam ze z ktorej je nemocnice? Ja nechapem preco ti ludia robia taku pracu ked k tomu nemaju vztah 😔 😠 😠

halienka
20. apr 2009

Vraj to bolo v Bánovciach nad Bebravou, hodil to tam priamo otec toho novorodeniatka, a rozhoduje sa či podať sťažnosť. Dievčatko je chvalabohu v poriadku, ale teda myslím, že malo šťastie pri takom zaobchádzaní. všade sa upozorňuje, že treba podopierať hlavne hlavičku a ona tam to dieťa schmatne za nožičky dole hlavou a tak ho vyhodí...no ja neviem, ale mne to teda tiež príde surové, aj keď tie sestričky sú tam už asi otrlé, ale zase odtiaľ potiaľ 😖

bay
autor
20. apr 2009

No ja by som sa urco min obratila na urad pre dohlad na zdr. starostlivostou a nech min vypadne ta sestricka z toho oddelenia.

bay
autor
20. apr 2009

Leni, nevie mi to najst tu diskusiu 😔 Nehodis link 😅 😀

halienka
20. apr 2009

Bay, tu je to: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... treba kliknúť na ten link čo ten chalan dal v prvom príspevku 😉

bay
autor
20. apr 2009

Pozriem doma, tu mi to nedovoli 😔

halienka
20. apr 2009

No a ktože ti to nedovolí? Mám ho ísť zmlátiť? 😅 😀 😀

bay
autor
20. apr 2009

Leni a idealne nanho vezmi kladivo a nech to PC uz nerozchodi, jo 😉 😀 😀 😀

halienka
20. apr 2009

No šak ja sa málokedy naštvem, ale keď už, tak to stojí zato 😀 tak nech nedráždi lebo pôjde na súčiastky 😀 som zas neodolala a dala som si hranolky s tatarkou 😀 ale pôvodne som si chcela kúpiť syrové buchtičky, lenže keď ich nemali, tak čo 😝

bay
autor
20. apr 2009

To video je fakt sila. Chapem ze pre nch denna rutina, ale ja bych tu sestricku zabila v tej chvili a ani priputanie k stolu by ma nezadrzalo 😠 😠 😠

halienka
20. apr 2009

Hrúza, čo? 😠 Ako s nejakým kusom mäsa, neuveriteľné.
Babky a kde ste všetky? Kukáte do bedne? 😀 Tak idem aj ja 😀

bay
autor
20. apr 2009

No ja zvazujem ze pojdem do hajan, bo v tej bedni nic nedavaju 😠 😠 Tak aspon cumim na princeznu ako sa hrajka a nosi si hracky na vankusik 😀 😵 😵 pokladik moj malicky...