Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

m311293
20. apr 2009

ahoj holky, já dorazila před chvíli, byla jsem dlouho v práci, pak jsem šla na melír a pak ještě na kafe. MM je doma, má angínu tak ať se stará, ale málem nechali Tomíka ve školce.
Leni, od tebe bych potřebovala, jestli by si nemohla vymyslet pro naše divadlo nějaký znak. nevím co by to mělo být, zkus jestli by tě něco nenapadlo. Honorář samozřejmě nebude. 😀

bay
autor
20. apr 2009

Elis! Minuly tyzden masaze, tento tyzden zahajujes kadernickou 😉 Si to uzivas 😀 😵 😵 Len tak dalej 😉
A mna raz tak nechali v skole 😔 Uz aj upratovacky odisli a ja som tam cakala s ucitelom z druziny pred zamknutou skolou 😔 😔 Foter po mna zabudol prist a mama to zistila az prisla z prace a chybalo jej jedno dietko 😀 😀 😀

m311293
20. apr 2009

ale já jim to včera říkala, že ho mají vyzvednout.
A přá´íští pondělí jdu zase na masáž a v úterý jdu darovat krev. Jo a te´d v pátek jedu do Senca

bay
autor
20. apr 2009

Tak sa stav na kafe 😀 😀
Darovanie krvi.... To som nerobila ani nepamatam 😎 a uz asi ani nebudem 😔 co uz s nimi ked uz nechcu moju krv 😠
Leni aj ja potrebujem pomoct 😅 😅 Ako funguje ten davkovac na veet? 😅 Bud je ten moj pokazeny alebo je tam zlozity system.... Proste som na to neprisla a zajtra by som chcela vyrubat ten moj amazonsky prales 😀 😀

bay
autor
21. apr 2009

Dobre ranko 😵 Ako ste sa vyspinkali? Ja celkom dobre 😀 ale aj tak by som zaliezla spat a prespala cely den 😀 😀 😀

bay
autor
21. apr 2009

Leni nebodaj mas dnes vela prace 😨 😉

halienka
21. apr 2009

Ahojte babky 🙂 Ja som sa dnes vyspala očosi lepšie ako včera, ale aj tak to stále nie je ono. Naši spolubývajúci chodia spávať až o dve hodiny neskôr ako my a nejako im chýba vedomie, že by tie dve hodiny už mali byť potichšie, keďže my sme sa už pobrali. Tak im MM trošku včera zahromžil 😀 😀 Ale už mi je lepšie ako včera, tak to je podstatné. 😎
Bay, tuším treba tým vrchným bielym cuplíkom potočiť a ono to tak vyskočí do výšky a vtedy už sa to dá dávkovať. Keď to kúpiš tak je to akoby zatlačené. Dúfam, že ti to pôjde 🙂 ja neviem čo na to vymýšlajú také systémy, že to nejde ani pánboh otvoriť. A ani návod nepriložia 😖
Eliška, no tak taký kšeft som ešte nemala, že znak pre divadlo 😀 No povymýšlam, neboj sa 😉 Chudák Tomík, tak ste skoro na neho zabudli? No jo, keď si tata myslí, že všetko zariadi mama, väčšinou sa to preto stane 😀

halienka
21. apr 2009

Bay, nemám nejako roboty, jedného zákazníka čudného som priam mala, chcel vedieť cenu na jedno malé okienko do kúpeľne, kšeft ako hovado 😀 😀

bay
autor
21. apr 2009

Leni a robite aj sietky na okna 😀 Ze by som ti urobila kseft, bo by sme potrebovali na okno do kupelky, ale my mame take velke 😀 😀
Leni, no ja som tym vcera tocila ako blazon a nic na mna nevyskocilo. Tak skusim este dnes a ked tak zapriahnem MK 😀 Vsak ak chce mat peknu zenusku tak nech prilozi ruku k dielu 😀 😀
A mna to mlieko uz stve. Dnes sa pustilo uz od rana 😔 asi to budem musiet nejak poriesit, bo mat denne na prsiach flaky nic moc 😀 😀

halienka
21. apr 2009

Bay, robíme aj sieťky, a máme aj v Blave pobočku 😉 http://www.lamelland.sk/kontakt.html dúfam, že ma preto nezmažú 😀 😀
Tak to je divné, možno to treba najskôr potlačiť smerom dole a tak potočiť 😝 ja si to už dobre nepamätám, ale aj ja vždy nad tým maturujem, najhoršie, že vždy keď to znovu po pol roku kupujem, tak už to zabudnem 😀 😀 a inak na konci toho dávkovača je taký cuplíček, ktorý treba vytiahnuť aby si uvoľnila otvor, tak na ten nezabudni 😀 😀
A aké mlieko ťa štve, tebe už s pŕs vychádza mlieko? 😕

weja
21. apr 2009

dobre ranko 🙂
tak ja som vcerajsi dovolenkovy den stravila u nasich na zahrade 😎 cosi sme s maminou aj posadili, tak uvidime, co z toho nakoniec bude, lebo za seba ruku do ohna nedam... 😅
a dnes som uz v praci... 🙄 ale je tu taka neuveritelna zima, ze idem zamrznut 😝 a to som naobliekala na seba asi 4 vrstvy... 😖 a netecie ani tepla voda, tak zakazdym, ked si umyjem ruky, hrejem si ich nad rychlovarnou konvicou 😅 vo stvrtok si musim zobrat aspon elektricky vankusik, lebo inak tu odmietam sediet... 😠

Sky, ty si mala narodky 20.4.? 😵 ja mam 15.4. 😀 dalsi Baran do zbierky... 😀 😉

Leni, a pomaha ti proti tym nevolnostiam nieco? mne celkom pomahalo, ked som myslela na citrony 😅 na ich chut, vonu, celkovo... neviem preco, ale celkom to pomahalo... aj ked som bola v obchode, a z tych vselijakych pachov udenin a pod. sa mi dvihal zaludok 😝 tak som si len odbehla k ovociu a stala pri citronoch, kym to nepreslo 😀

Eliska, nemas ty vo vyhlade nejakeho noveho napadnika, ked sa tak paradis...? 😀 😉

bay
autor
21. apr 2009

Leni, ten stuplik som objavila 😀 😀 len ten zvysok ee 😖 No budem skusat v najhorsom to pojde do nadobky na tekute mydlo 😀 😀 😀 ale to by uz bola kriza 😔
Leni no ono skor asi este len mlezivo ale hej. Uz druhy den 😔 Je to zatial len par kvapiek ale prsia mi ide roztrhnut, bolia jak slak a furt flaky na tricku. a teda problemy robi len lava strana 😠 Tak teraz neviem ci je to ok or zajst za Dr. 😒 😅 Ale buduci tyzden idem k nemu na 3D tak mozem skusit opytat...

bay
autor
21. apr 2009

Weji, posli polku tej zimy do nasho kanclu. My tu mame hyc na skapanie 😠

halienka
21. apr 2009

Ahoj Weji 🙂 tak vy už sadíte? Nie je tam u vás na horekončí ešte na to zima? 😅 Moja svokra tiež už minulý týždeň čo to posadila, a za týždeň ideme zemiaky zaorať. Aj ja mám v robote stále zimu, vonku to slniečko trochu prehreje ale tie budovy sú stále studené, no majitelia samozrejme už odmietajú kúriť. Len si veru vezmi ten vankúšik, to je posledné čo potrebuješ prechladnúť odspodu 😝
Weji, mne pomáha hlavne keď je strašne malé porcie a veľmi často, napríklad aj každú polhodinu trošku. Keď by som zjedla celý rožok naraz, tak je raz-dva aj zase vonku. Tak ho jem aj na tri razy. Ešte šťastie že mám takú robotu kde sa to dá, v tej predošlej by som nemala šancu. No tak ako mi bolo včera zle, to bolo preto, že ma ja preháňalo, keby sa do toho nemontovalo moje črevo, bolo by to zvládnuteľné. No keď sa ono zamontuje, tak vtedy sa nedajú ani tie nevoľnosti ničím ovplyvniť a je to sila. To musím vtedy len vyčkať čas a ono to prejde. Inak včera som si dala to čevabčiči a veru bolo mi s neho fest ťažko. jednoducho to mäso ani ja nemôžem bohvieako, a údeniny ani cítiť, ani kuracinu. jedine bravčovinu, aj to len trošku. Moje bejby bude asi vegetarián 😀 😀

bay
autor
21. apr 2009

Leni, ani slaninku??????????? 😕 🙄 😠 A si si ista ze je tvoje??? 😀 😀 😀

halienka
21. apr 2009

bay, no tak to sa veru spýtaj Dr. možno niečo poradí. Čítala som, že niektoré ženy majú už to mlezivo. Dúfam, že ťa to nebude trápiť dlho. 🙂

bay
autor
21. apr 2009

Leni, kludne nech trapi, hlavne nech mame dost dobreho mliecka po porode az do tridsiatky 😀 😀 😀 😀

halienka
21. apr 2009

Bay, veru ani slaninku, to je kríza, čo?? 😀 😀 😀 Fakticky neviem čie je, veď inak sme všetci v rodine mäsožravci 😀

bay
autor
21. apr 2009

Leni, uplna 😀 Ale mne byva teraz zo slaninky tiez tazko, ale aspon ju mozem a dokazem ju udrzat v zaludku 😉

weja
21. apr 2009

Bay, s mlezivom som mala aj ja problem uz od nejakeho 16tt 😒 skus si to hodit do vyhladavaca tu na koni, tusim je to v sekcii Tehotenstvo, ja som to tam tiez studovala, ale vraj je to ok 🙂 niekomu sa to pusti len par tyzdnov pred porodom, niekomu uz skor 😕

Leni, to je fajn, ze mozes jest kazdu chvilu... 🙂 len co potom, ked pride nejaky nerozhodny zakaznik, ktory bude chciet riesit svoje okna aj hodinu...? 😅 posli ho pekne, odkial prisiel, ze nerozhodnych, ktorym to dlho trva, nemate radi... 😀

weja
21. apr 2009

ozaj, este k tomu sadeniu - no hadam na to este nie je skoro... naplanovala to tak stara mama, tak hadam sa vyzna, my s mamou sme boli len vykonne sily 😀 ale zatial sme zasadili len mrkvu, petrzlen, hrach a cviklu, ostatne vraj ma cas... 🙂

halienka
21. apr 2009

No Weji, veď presne to je to, ak sa tu niekto chce vykecávať, tak ja už potom trpím hladom a v duchu sa modlím, nech už vypadne 😀 😀 a že získavaj zákazníkov 😀 😀

bay
autor
21. apr 2009

Weji, no v najhorsom sa hodim na home-office alebo PN ked sa to nebude dat v praci zvladat 😉

skybaby
21. apr 2009

caute veru wejka som baran, posledny den som to este stihla a aj v rodine a medzi znamymi ich mame strasne vela 🙂
ja som minule mala asi dvojhodinove rokovanie a uz po pol hodine som zacala byt hladna, zvysok rokovania si velmi nepamatam, rozmyslala som ci zomriem od hladu alebo odidem akoze na wc a rychlo do seba nieco hodim 😀
leni ja som v prvom tehu tiez prvy trimester nemohla maso a potom to preslo, nic sa teda neboj bude aj slaninka 😉

halienka
21. apr 2009

Tak ja som tu v spoločnosti samých Barančekov? 😀 😀 Moja švagriná čo teraz býva u nás je Baran, a to veru poriadny, ona by doslova mohla byť ako vzor typyckej Baranej povahy 😀 😀 no ale aspoń sa na nej narehoceme, lebo tak ako ona vie vyvádzať (a to má 35 rokov) tak to vie málokto 😀
Sky, ja tiež dúfam, že to časom s tým mäsom bude lepšie, veď ja som doslova závislá bola na slanine 😀

bay
autor
21. apr 2009

Jani, ja som si nadrzovku nosila na meetingy desiatu - napr. bagetu, .... A este pred zaciatkom som sa slusne opytala ci to bude niekomu vadit ked budem jest, jasne ze nevadilo 😀 😀 Vsak skvrkanie mojho zaludku by ich rusilo viac 😀 😀

bay
autor
21. apr 2009

Leni a ja som BYK ako vysity 😀 Takze dobra podpora baranom 😉

weja
21. apr 2009

Leni a ty si ake znamenie? 🙂 mam kamosku, ktora sa tuto otazku pyta kazdeho uz asi druhu minutu po zoznameni 😀 trosku viac sa tomu venuje, ale niekedy sa na nej tiez bavime, lebo povie napr. ak je niekto tvrdohlavy - je to ok, lebo je baran a vyplyva to z jeho znamenia... keby to bol napr. lev, tak je to problem - to pre neho nie je typicke, takze sa s nim radsej ani bavit nebude, lebo je nejaky vadny... 😅 😀

ja teda okrem toho, ze som tiez niekedy poriadne tvrdohlava, nejako extra nevyvadzam... 🙂

Bay, mna by ta tvoja bageta rozptylovala asi viac, ako skvrkanie zaludka, lebo by som ti ju potichu zavidela 😀

bay
autor
21. apr 2009

Weji, staci povedat a priniesla by som aj tebe 😀 😀 😀

weja
21. apr 2009

jeeej Bay, ty si dobra kolegyna 😵 tak pridem na vase meetingy 😀 kedy je najblizsi?