Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
21. apr 2009

Weji, ja som Panna 🙂 ja sa tiež o to trošku zaujímam, ale ja zas také uzávery ako tvoja kamarátka nerobím, veď to nie je o tom, že všetci ľudia v jednom znamení majú byť navlas povahovo rovnaký 😀 to asi tvoja kamarátka moc do hĺbky astrológiu neštudovala, keď toto nevie. A to si sama o sebe myslím, že som to tiež len tak okrajovo poštudovala, lebo som lemra sa tomu venovať viac 😀 😀 To je len jeden z mnohých vplyvov, akým znamením prechádzalo slnko v čase tvojho narodenia, no pri skutočnom osobnom horoskope sa zohľadňuje ešte kopa iných vplyvov, ktoré môžu byť dokonca omnoho silnejšie ako vplyv tvojho znamenia. Preto niekedy Býk môže kľudne pôsobiť povahovo skôr ako Panna napríklad. To sa všetko dá pekne zistiť pri osobnom horoskope, ale toto základné rozdelenie na 12 znamení je naozaj len veľmi povrchné a vôbec sa podľa neho nedá hádzať do jedného vreca. ale ja zbožňujem všetky znamenia, lebo na všetkých je niečo krásne 🙂 barani napríklad napriek svojej akože nechvalne známej tvrdohlavosti sú fakt úžasné znamenie a ja obdivujem ich silu, priebojnosť a odvahu, tieto vlastnosti by bez tej tvrdohlavosti mať ani nemohli. Čo by som ja poddajná Panna dala za také vlastnosti 😀
Bay, no a ja mám Býka za muža 😀 to je moje osudové znamenie 😀 takže neni o čom 😀

bay
autor
21. apr 2009

Ja mam doma skorpiona 😝
Weji v pondelok poobede 😉

m311293
21. apr 2009

ahoj holky, já jsem rak.

m311293
21. apr 2009

weji, dnes mně jeden kolega zval na squash, nebo na kafe. Asi půjdu. 😀

Leni, jsme umělci, chudí umělci, 😀 a uznej kdo se může chlubit tím že dělal logo pro divadlo?

elenamarek
21. apr 2009

Ahoj babenky 🙂 ale vam tyzdniky tehulky pribudaju 🙂 mi mae za sebou 2ockovanie,velmi plackala nas Ella,ale nasli sme aj 1zubok, 🙂 a smutna sprava sesternicin muz 36rocny mal infarkt,od nedela ma krvacanie do mozgu nemozu s nim nic robit zasiahlo mu to recove a pamatove centrum tak nic moc maju 3rocne dievcatko zrona sa nastahovali do noveho,hypoteky,a ani nema zivotnu poistku a ani nedali pozicku poistit priti insolventnosti,takze niet co zavidiet.

halienka
21. apr 2009

Ahojte babky, ja som si už trochu zdriemla, a som zase hladná 😀
Eliška, no veru choď, aspoń trošku sa zabavíš 😉 🙂 no máš pravdu, logo pre divadlo sa často nerobí. Dnes prišiel za mnou aj jeden kámoš grafik, hneď ma ja zavolal do vedlajšej cukrárne na koláčik, a že má pre mňa kšeft lepiť výklad. Tak som musela s pravdou von, že teda teraz sa po výkladoch ja liepať nebudem. No to je zaujímavé, že keď nemôžem tak sa mi idú hrnúť kšefty 😀 A u neho by to bola dlhodobejšia spolupráca. No čo už, dala som mu kontakt na iného kámoša, čo tiež vie lepiť výklady, nech si aspoń on čosi privyrobí.
Ahoj Elenka, tak to máte hrozne smutnú udalosť v rodine, panebože veď 36 rokov, to je teda veľmi skoro na infarkt. Taká situácia je hrozná, čo si tá žena sama teraz počne ☹ Inak gratulujem Ellke k prvému zúbku 😉
Mnbe sa stále zdá, že mi tie týždne pribúdajú akosi pomaly, ja by som najradšej bola už tak v 20tt 😀 no to sa ešte načakám 😀

bay
autor
22. apr 2009

Ahojte, tak nam doma nejde net a neviem preco, bo pripojenie sa tvari ok ale nerozchodi sa 😢 😢 😢
Leni, hlasim uspech, je to sice pre mna zahada, bo predvcerom som tam tocila vsetkym moznym aj nemoznym a nic a teraz sup a hned to na mna vyskocilo. Co sa tyka ucinnosti. Dost dobre, ale Amazonsky prales to nevykantrilo uplne, ale zas pri tak hustom poraste 😀 😀 😀 Tak teraz uz len pockat ako sa to bude vyvyjat dalej 😉
Co sa tyka nasich krakenov, tak tych sme boli vcera zaockovat a koncom tyzdna ich caka tetovanie. Pomsta je sladka heheheeeee 😀 😠 Ale nie, pri ockovani ani nepipli a doma hystercia pri vsetkom 😠 Tak im aspon vetos ostrihal drapaky.
Vcera ma Misko stresoval, bo vecer zas nechcel kopkat. On tak rano a vecer, cez den moc nie 😒 Tak som skusila co nanho plati, lahnut na chrbat alebo pravy bok a hned protestoval 😀 😵 😵 😵 😵 Tak sme si pokecali, bo MK nebol doma - bol liezt na stenu. Tak dosiel domov az o pol desiatej a ja uz tuha 😀 A to dnes rano odchadzal na sluzobku do KE. Proste pol roka nikam nejde, tak je doma a ked niekam ide, tak vecer predtym rychlo z domu aby nemusel byt s mangelkou 😠
co sa tyka tych mojich prs auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. hlavne to lave. Tak pulzuje 😠 Ak ma takto mieni trapit dalsich 17 tyzdnov tak neviem neviem. Normalne rozmyslam, ze si do konca tyzdne vezmem home office, skusim studene obkladiky a ked nic tak buduci tyzden sa postazujem Dr. a nech so mnou nieco robi 😀
S tym infarktom, to je hrozne 😔 😔 Ludia by nemali umierat skor ako v nejakej 80tke a uz vobec ziadne vazne choroby 😠

halienka
22. apr 2009

Ahojte babky 🙂 Bay, to som rada, že sa ti to nakoniec podarilo otvoriť 😀 No ono to nie je úplne ako keď sa vyholíš, ale na druhej strane to že ťa to potom nesvrbí a nepichá je k nezaplateniu 😀 A možno na druhé vyholenie to už bude lepšie, lebo také dlhšie sa už dosť blbo holia 😝 😀 No moja, ťa ľutujem s tými prsiami, aj mňa bolia, hlavne keď ich večer vypustím s podprsenky 😀 , ale isto to nie je tak ako tebe keď sa už tisne to mlezivo. Dúfam, že ti tie obklady pomôžu. 😉
K nám by mal dnes vraj zavítať riďo na kontrolu do práce, tak som zvedavá zase na to rýpanie 😝

bay
autor
22. apr 2009

Leni, take tie rastuce bolesti mam min kazdy tyzden 😀 😀 to uz normalka 😀 😀
No ono to podla mna ani idealne dopadnut nemohlo, bo cez ten prales sa ta chemia ani ku kozi tak moc nedostala 😀 ale aj tak dobre vykantrilo. No hlavne aby ma to uchranilo pred tym svrbenim 😵
No mna dnes zas nastvali v praci, tak to fakt vidm na PN az do MD, tusim aj to prebeiem z Dr. bud tyzden 😀

halienka
22. apr 2009

A čím ťa nasrali? 😕

bay
autor
22. apr 2009

Zas mam 40 kandidatov sprocesovat za dva dni a to sa neda!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 a este do toho otravuju s blbostami 😠

halienka
22. apr 2009

Sa na nich vykašli, si rob svojim tempom a basta a keď to bude za 4 dni tak čo, aj tak sa nič nestane 😝 Niekedy len ohromne potrebujú byť dôležitý a dávajú blbé termíny. 😝

bay
autor
22. apr 2009

njn. Ked to nebude, tak novy nastupujuci zamestnanci nebudu mat pocitace ani nebudu v systeme a ani vyplatu nedostanu 😀 😀 😀 pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

halienka
22. apr 2009

😀 no a sú normálny tí tvoji nadriadení, že ti dajú na to 2 dni? To nevedeli skôr? Ja toto neznášam, aj v predošlej robote sa mi často stávalo, že vedenie alebo príprava výroby sušila zákazku v šuflíku týždeň kým ju posunuli a ja som potom mala na celú realizáciu 2 dni a skoro ma kleplo 😠 a ja som ešte taký blbec poctivý, niekto by sa vykašlal, no ja som bola schopná tam aj spať len aby som nesklamala zákazníka.
šak nech si to potom noví zamestnanci riešia s vedením, keď to nevie skôr postúpiť kam treba. 😝

bay
autor
22. apr 2009

Leni, to ked to dostanem pred deadlinom tak sa tesim ze ako skoro 😀 😀 😀 😀 😀 Minuly termin som to dostala dva dni po tom co to malo byt done 😉

halienka
22. apr 2009

no bomba 😀 vidím, že bordel je všade 😀 😀 😀

bay
autor
22. apr 2009

A tu najvacsi 😀 😀 😀

elenamarek
22. apr 2009

Ahoj babenky 😉 na nas sa v rodine hrnie smola,akurat volal svagor sestru mi zobrali do nemocnice,zatial viem len tolko ze jej v praci zacala tpnut ruka anoha a polovicka tvare tak okamzite volali sanitku,je prijata a robia rozne vysetrenia som uplne na nervy ma len 45rokov.
Halienka,prvej sa tyzdniky vlecu ale po 20tt to strasne leti pozri na Bay pred chvilou nam povedala ze je tehu a uz tam ma 23tt 🙂

halienka
22. apr 2009

Jéžišmaria Elenka ☹ moc držím palčeky aby to s tvojou sestrou dobre dopadlo, dobre že ju hneď zobrali na vyšetrenia, nech už je to čokolvek aspoń sa to podchytí včas. Akurát ráno dávali v telke aké je dôležité v takýchto prípadoch prísť čo najskôr do nemocnice a nepodceňovať to. Strašne veľa mladých ľudí teraz chytajú už takéto veci 😔
moje týždne sa mi vlečú asi aj preto že mi je zle, keď už mi tak nebude, už to bude isto lepšie. Akurát do seba tlačím segedín, som zvedavá, čo z toho večer bude 😝 😀

bay
autor
22. apr 2009

Leni segedin. Uuuuuuuufff 😀 😀 😀
Ja som sa dnes rozhodla, ze zajtra idem ku gynekologovi a nech ma vypise na PN bo podla mna mam to mlieko zo stresu....
Elenka, tak to fakt sa na vas hrnu katastrofy zo vsetkych stran 😔 Drzim palce aby sa vsetko na co najlepsie obratilo 😉

halienka
22. apr 2009

Bay, správne! Toto nemáš zapotreby aby si sa takto nervovala. 😉

bay
autor
22. apr 2009

jj 😠 😠 A este aj misko potom menej kope, tak som nervna este aj z toho.... 😠 😠 Kaslem ja na to 😀 😀 Hodim sa na PN dam si lokaciu Slovensky Raj a tradaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 njn. Tak zatial teda ostanem v BA. V Raji este nemame zavedenu vodu 😅 😀 A vies si predstavit velrybu na suchu? 😀 😀

elenamarek
22. apr 2009

babky dik,setre zistili slabu porazku uplne som mimo,dufam,ze sa s toho dostane,musela som to povedat aj ocinovi aj druhej sestre.
Drskaj te sa hlavne sa setrite ziadna praca nestoji zato aby ste sebe alebo babetkam uskodili,Halienka,tak s papkanim to mas lebsie jak som citala.Bay tak to je chlapcek 🙂 Moja princeznicka spinka chvilku,sice prespi celu noc ale cez den si vyzaduje pozornost a hlavne byt na rukach aby jej nic neuslo 😀

bay
autor
22. apr 2009

Tak to je dobre ze to tak skoro podchytili, to by tusim ani nemalo mat potom nejake vazne nasledky, tak drzkam palcaky 😉

elenamarek
22. apr 2009

dufam aj ja,bolo super ze hned ju brala sanitka.dik dam vediet idem nieco porobit kym este mala spinka potom sa do vecera nezastavim .papa

halienka
22. apr 2009

Elenka, no ja som aj mala tušáka, ono sa porážka presne takto prejavuje 😔 ale super že ju hneď zobrali, takto nejako sa to stalo aj našej susedke a pekne sa z toho dostala, musela síce rehabilitovať a cvičiť, ale iné následky nemá 😎 držím moc palce a verím, že všetko bude v poriadku 😉
Mňa mal prísť dnes pozrieť do roboty riďo, ale vraj sa rozhodol, že ku mne nemusí, a to urobil vééélmi dobre 😀 😀 by sa mu tiež mohlo stať, že ma nase..ie a potom by som to riešila ako ty Bay 😀 a to by ho mohlo mrzieť 😀

bay
autor
22. apr 2009

Leni 😀 😀 😀 😀 to by ho hoooodne mrzelo 😠

bay
autor
22. apr 2009

Sa prave zabavam na kolegyni 😉 Vola na nas BOND HELPDESK a tma sa ti potom venuju operatori. A ked vytoci cislo tak to hodi hlasku, na volanom cisle prave prebieha prilis vela hovorov 😀 😀 😀 To si asi nastavim aj ja na telefon hned po prvom zvoneni 😀 😀

halienka
22. apr 2009

no po mne chcel dnes jeden zákazník číslo na súkromný mobil silou mocou, keďže my firemný nefasujeme 😝 som mu povedala, že či chce aby ho prišiel jedného dňa môj chlap zmlátiť 😀 tak ho to prešlo 😀 tu mám pevnú linku, tak nech zavolá, žgrloš jeden 😀 isto mu šlo o to že je z mobilu na pevnú drahšie volanie 😀

bay
autor
22. apr 2009

Alebo ta chcel niekam pozvat 😀 😀 😀 😉 kocanda 😉