• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
Jéminko, už sme na druhej strane :grinning:
Dnes dávali v správach pikošku, že Američania čo si zvolili Miss Amerika, ju zosadili preto, lebo povedala svoj názor že je tradicionalistka a nesúhlasí s manželstvom homosexuálov. No nie sú už tí Američania švacnutí? :grinning: :grinning: Nejako sa im tem tá ich demokracia začína prevracať :stuck_out_tongue_closed_eyes: homosexuáli si môžu povedať svoj názor, ale hetero už asi nie :grinning:
23. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nikto nič? :frowning2: sa hádam nebojíte vyjadriť svoj názor? :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, no ved poznas to - kto nie je s nami, je proti nam... :grinning: :grinning: a uz ju aj zosadili? no chudera - oplatilo sa jej otvorit hubu? :grinning:

Bay, tak o tom nikto nepochybuje... :wink:
23. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musela pekne krásne vrátiť korunku, drzaňa drzá :grinning: veď kto čakal od krásnej cicnatej blondínky názor? No nikto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ona to chúďa nepochopila, že ako miss nemá čo mať názory :grinning: stačia dobre urobené silikóny, pekný zadok a žiarivo biely úsmev :grinning:
23. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A to to neuhrala na dutu blondinku? Ved to zvladam este aj ja a to som bruneta ako vysita :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi až taká šikovná nie je :grinning: :grinning:
jaaaj, ako dobre že nie som miss :grinning: aspoń môžem povedať bársjakú hovadinu :grinning: a nik mi žiadnu korunku nevezme :grinning:
23. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, uz len eura ti mozu zobrat :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zlaticka :dizzy_face:
23. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa tu mate? :dizzy_face: .................. Kto s kym kde a zakolko? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj krasky :wink:
23. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ako sa mate s Miskom? Ako vidim pekne rastiete aj starnete, tak to ma byt :grinning:
23. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja za malo s kolegynami :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja len a len mladnem :grinning: :grinning: Keby si videla ten moj ksichtik :unamused: A to ani coko uz tolko nejem :frowning2: Skoro vobec a fuuurt som ako 13tka :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale opatrne, nech na to nepride tvoj muzicek :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to ze za malo, na to uz prisiel, ved mu chodia SMS z banky a tam chodi aj ta moja vyplatka :sweat_smile: :pensive: Ale s porovnanim s rodicovskou su to veeelke prachy :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BAy no tehotenstvo je take, aj ked neviem bude to naozaj chlapcek, pri nom vraj zeny opeknu :wink: , ale nie je to podmienka, ja som cakala dievca a vraj som tiez opeknela, ..............uz tomu vobec nerozumiem :grinning:
23. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2009 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to hej rodicovska nie je ani na plienky a nedajboze bude treba aj UM. Z toho sa zit neda :angry:
23. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka a Adamcek ahojte aj vy pekne rastiete, a starnete no super. :wink:
23. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi servus...ako sa mate?
23. apr 2009 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No podla MK som opeknela, tak to potom neviem aky som mala ksicht predtym, asi ako bosorka :sweat_smile:
23. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nadi a je tu niekto kto mladne? :fearful:
23. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka rastieme a starneme, akurat Ninuska nechce spat, vcera mi od rana od 8,00 do 21,30 spala iba jeednu hodinu, aj to bol taky mikrospanok :wink:
23. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BAy ja :grinning: ........... ale to je iba moje zelanie :grinning:
23. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved za chvilu budem mat 30 uz ani nie mesiac :cry: :cry: :cry: ................pomoooooooooooc ja starnem :astonished:
23. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz sme hore ideme papat, potom sa ozvem papa :dizzy_face:
23. apr 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nadi to si si nejak prihodila tie rocky!!!! :wink: A uz vies co dostanes?
23. apr 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tu prestante s tým vekom, bo dostanem depku :grinning: ja si stálehovorím, že som 25+ :grinning: to si môžem hovoriť do smrti :grinning:
Inak ahojte Nadenka a Evitka :slight_smile:
23. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni ja si hovorim ze som 18tka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by mi už neveril ani slepý, ale tých 25+ (to sa tak uvádza v Oriflame pri kozmetických výrobkoch :grinning: ) mi sem-tam ešte niekto zožerie :grinning:
23. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok