Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
23. apr 2009

Leni ved netreba upresnovat ake velke to plus je 😀 😀 😀

halienka
23. apr 2009

šak práve 😀 😀 na to sa spolieham

evitkamalicka
23. apr 2009

aj my sme sa akurat napapali a dufam ze este daco pospi

bay
autor
23. apr 2009

Tak ja prave papkam.... coko, nech mam preco vyzerat ako pubos 😀

halienka
23. apr 2009

ja valím piškóty, ale akosi mi to nestačí 😀 tuším si idem dole kúpiť nejaké syrové pagáčiky 😀 a pospala by som si veru tiež 😉

bay
autor
23. apr 2009

No zasit sa pod perinku by som aj ja prijala 😉 😀

bay
autor
23. apr 2009

Leni a posli pagacik aj sem 😉 po sladkom by sa hodilo nieco slane 😀 😀 😀

halienka
23. apr 2009

Bay, a nie si ty tehu? 😀 😀 😀

bay
autor
23. apr 2009

Podla coho usudzujes??? 😀 😀 Plet? Brucho? Chutky? 😀 😎 😀 😎 😀

halienka
23. apr 2009

No ja ti ani neviem, nejak mi tak pripadáš 😀 😀 😀 šak ja si počkám zo pár mesiačkov, či sa z teba dačo nevykľuje 😀 mňa len tak neošáliš 😀

bay
autor
23. apr 2009

Vsak uvidime co vypadne z teba 😉 😀

halienka
23. apr 2009

no ale už trepem, to bude tým že už som v tej robote akosi dlho 😀

bay
autor
23. apr 2009

Cas ist domov, aj ja sa uz pomaly zberam 😉

halienka
23. apr 2009

ja až o piatej 😒 musím dovtedy vydržať 😝

bay
autor
23. apr 2009

Ale ved dovtedy aj tak nikto uz nepride 😝

m311293
23. apr 2009

ahoj holky, teda vy máte energie, takhle ve čtvrtek odpoledne

halienka
23. apr 2009

Ahoj Eliška 🙂 Ako?

m311293
23. apr 2009

Tak jsem musela jít nakoupit, uklidit si v autě, stavila jsem se u švagra půjčit gumicuky. Zítra jedeme do senca vybrala jsem dětem nábytek do pokojíčku, tak ho musím dovést. to jsem zvědavá jak ho potáhnu na střeše. 😀

leni jak je tobě? nevolnosti už ustoupili?

bay
autor
23. apr 2009

Ahojky 😉 Tak nam uz doma opat funguje net 😵 😵 Takze kde ste ktoooo? 😎

lenusska
23. apr 2009

Kuk..Vidim zname meno 😵

bay
autor
23. apr 2009

Aj ja 😉 Ako sa mas??? Snazim sa citaj aj BT ale kedze nemam cely den cas, tak sa casto stracam 😅

lenusska
23. apr 2009

nevadi ja si Ta najdem 🙂 ..Mam sa dobre.Zatial nic nove.
Ty ako?Misko kope?

bay
autor
23. apr 2009

Dnes ma akosi dobru naladu alebo sa len snazi rozveselit maminku 😉 😀 My skoro prevratil misku s malinami 😀

lenusska
23. apr 2009

😉 asi bude futbalista

bay
autor
23. apr 2009

Skor tanecnik 😀 Ma rad hudbu 😉
Uz planujete aj nejaku poriadnu letnu dovcu?

halienka
23. apr 2009

Ahojte babky 🙂
Eliška, keby si mala pravdu, no tuším ešte dobrý mesiac a pol ma to bude kváriť. Keď sme šli dnes z roboty do hypernovy tak mi tak zostalo zle, že som rýchlo len utekala do oddelenia zelenina ovocie pre igelitový sáčok, lebo som mala teda riadne na mále 😀 ale nakoniec som to predýchala. Ako šabliť pred tými všetkými nakupujúcimi by bol iste zážitok 😀
Bay, to je fajn, že ti už funguje aj doma net. A maliny máš zavárané? 😅

bay
autor
23. apr 2009

Leni, tak som nakupovala aj ja prvy trimester 😠 😠 Aj som chodila do hypermarketu so slzickami na krajicku jak mi bolo zle uz pri vstupe 😀 😀 Maliny uz nemam ziadne 😀 Ale boli mrazene. V Tescu mavaju v sacku mrazene cernice, maliny a mix. Tak prve dve kupujeme a ja si ich potom bud spravim ako horuce maliny s pudingom, kedze zmrzlinku nepapam (neratam posledny mesiac kedy by som za zmrzku vrazdila 😀 😀 ) a kedze mam teraz furt chut na ovocie a este ho moc nie je. Banany sa bojim, jablka nemozem, pomarance mi uz lezu aj ocami, tak som si cmulala cernice, ked dosli tie tak malinky a co budem robit zajtra netusim.... Asi vyrazim do pivnice po marhule 😀 😀

m311293
23. apr 2009

Leni, já vím jaký je zvracet před davy. Na VŠ jsem měla zánět zvukovodu, nemohla jsem nic jíst, protože jsem prostě neotevřela pusu, jen jsem zapíjela ataralgin . po třech dnech bolestí jsem jela ze školy, a udělalo se mi hrozně špatně, že jsem musela vystopit ( pro Bay, jela 39 a vystupovala jsem za tunelem) a normálně jsem na zastávce zvracela, sice jen vodu, ale vůbec nechci vědět co si myslel plná autobus asi něco : " tak skoro ráno(10:00) a už opitá"

bay
autor
23. apr 2009

Elis, ufff 😠 To muselo byt hrozne 😔 Ja si nepamatam ci sa mi nieco takeho uz stalo 😕

weja
23. apr 2009

vy ste sa teda cinili cele poobedie... 🙂
fuuuha, Leni, az mi zaludok stislo, ked som citala tvoj "nakupny" zazitok.... 🤐 🤐 🤐 hruuuza... tiez som mala problem s tym vobec vojst do obchodu, lebo normalne sa ma chytala panika, ze im ogrciam v lepsom pripade len podlahu 😅 straaaasnu traumu som z toho mala... a raz som bola v obchode s MM a prislo mi nahle zle, tiez som mala na krajicku, cas na vysvetlovanie nebol, tak som sa len otocila na pate a utekala vonku... a MM ostal s otvorenymi ustami stat, ze co stvaram... a ked ma potom dobehol, este na mna aj nakrical, ze som ho vylakala... 😠 a ja s mojimi tehu hormonmi som hned zacala slzit a slzit a nepomohlo, ani ked sa mi hned ospravedlnil, lebo sa to uz nedalo zastavit, takze som prerevala pol dna... 😀 takze toto ako zazitok mojmu drahemu stacilo, neskor mi kazal cakat pred obchodom 😀 😀

Bay, maliny s pudingom...??? 😵 kde byvas? 😀 a nie su tie mrazene maliny a jahody z hypermarketov take bez chuti? 😒 ci to sme mali iba my na take stastie? 😕